Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Η αληθεια ειναι οτι περιμενα να σπασει σιγα σιγα οσο περναει ο ενθουσιασμος αλλα τελικα γινομαστε και πιο πολλοι :rockon: :rockon: :rockon:...
Κατσε να δεις μετα την παρουσιαση του γηπεδου τι εχει να γινει.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Απ αυτό το ματς αυτό που θα μου μείνει για πάντα (χωρίς να το έχω δει ζωντανά αφού βρέφος ήμουν, από το νετ ότι έχω δει) είναι ο πανυγυρισσμός μετά το φάουλ-γκολ. Απλός, δωρικός απαίρητος. Χωρίς τρεξίματα, κορεό τούμπες κι τα σχετικά. Απλός. Το χέρι σηκωμένο ψηλά και ένα σχεδόν νοχελικό περπάτημα μέχρι την άκρη του γηπέδου. Λες και είχε βάλει γκολ σε κάποια προπόνηση......

Κατά κάποιο τρόπο λοιπόν είμαστε....συνομήλικοι γιατί καί εγώ έγινα απο τότε Ε Ν Ω Σ Ι Τ Η Σ  :rockon: :rockon: :rockon: !!!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Βασικά στο πρώτο ο κόσμος ερχόταν κατά τη διάρκεια του ματς. Ο λόγος που καθηστέρησαν; Τα θλιβερά επεισόδια που έγιναν στην Κατεχάκη στο ύψος του Καρέα. Αρκετοί φίλοι που πήγαιναν αναγκάστηκαν να βρουν άλλον δρόμο αφού είχε σταματήσει η κυκλοφορία. Α! Όποιος πουτάνας γιος (δε με νοίαζει αν είναι ΑΕΚτζής ή ότιδηποτε άλλο) έβαλε φωτιά στ αυτοκίνητο και παραλίγο να καούν ζωντανοί η μανα και το παιδί της πρέπει να βρεθεί και να του βγάλουν τη καρδιά με το κουτάλι. Τ έχω πει πάρα πολλές φορές. ΔΥΣΤΥΧΩΣ στο γήπεδο πάνε άτομα που σκοπό δεν έχουν να δουν ένα μάτς και να υποστηρίξουν την ομάδα τους. Τ είδαμα και στο χθεσινό ντέρμπι που "οπαδος" του βάζελου έριξε φωτοβολίδα και παραλίγο να κάψει παίκτη του ΠΑΟ. Πουτάνες γιοί όλοι τους και θέλουν κρέμασμα.

Έχεις  απόλυτο δίκιο πάντως οί πληροφορίες  είναι λίγο συγκεχυμένες  γιατί άλλοι λένε ότι τα επεισόδια προκλήθηκαν ανάμεσα σε αεκτζήδες καί ιωνικάριους καί άλλοι αντίθετα ισχυρίζωνται ( το aek365 π.χ. ) ότι έγιναν ανάμεσα σε  ιωνικάριους καί δοξίτες ( οπαδούς της δόξας βύρωνα ) πρίν τον μεταξύ τους αγώνα στο Βύρωνα . 
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Η αληθεια ειναι οτι περιμενα να σπασει σιγα σιγα οσο περναει ο ενθουσιασμος αλλα τελικα γινομαστε και πιο πολλοι :rockon: :rockon: :rockon:...
Για να σου πω την αλήθεια και εγώ αυτό νόμιζα,αλλά όπως λες γινόμαστε περισσότεροι.... :rockon: :rockon: :rockon:

Βοηθάει βέβαια και ο καιρός,αλλά περισσότερο η ώρα γιατί μπορούν να πάνε και οικογένειες με τα παιδιά τους......Θυμίζει έντονα μεσημέρια Κυριακής στην Νέα Φιλαδέλφεια......... :rockon: :rockon:   Τότε που δεν υπήρχαν τα συνδρομητικά και οι αγώνες διεξάγονταν μεσημέρι....... :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Κατά κάποιο τρόπο λοιπόν είμαστε....συνομήλικοι γιατί καί εγώ έγινα απο τότε Ε Ν Ω Σ Ι Τ Η Σ  :rockon: :rockon: :rockon: !!!!
Εγώ έγινα ΑΕΚ όταν ήμουν 5 ετών. Παρότι παλιότερα είχα πάει με έναν θείο μου στη Λεωφορο και έναν άλλον στο παλιό Καραϊσκάκη δεν έγινα ούτε ΠΑΟ ούτε ΟΣΦΠ. Όταν πήγα με τον πατέρα μου στη Ν.Φ και άκουσα το "ποιος ποιός ο Μαύρος ο θεός" την ίδια στιγμή κατάλαβα πως ήμουν ΑΕΚ απλά δε το ήξερα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Έχεις  απόλυτο δίκιο πάντως οί πληροφορίες  είναι λίγο συγκεχυμένες  γιατί άλλοι λένε ότι τα επεισόδια προκλήθηκαν ανάμεσα σε αεκτζήδες καί ιωνικάριους καί άλλοι αντίθετα ισχυρίζωνται ( το aek365 π.χ. ) ότι έγιναν ανάμεσα σε  ιωνικάριους καί δοξίτες ( οπαδούς της δόξας βύρωνα ) πρίν τον μεταξύ τους αγώνα στο Βύρωνα . 
Δε με νοιάζει ανάμεσα σε ποιους οπαδούς ποιων ομάδων έγιναν τ επεισόδια. Το να βάζεις φωτιά σ αμάξι με τη μάνα και το παιδί της μέσα τότε είσαι πουτάνας γιος, η μάνα σου έχει γαμηθεί ακόμα και στο νεκροκρέβατό της και μόνο σκατά στον τάφο σου αξίζουν να σου ρίξουν. Δε πα να είσαι κι ο θεός ο ίδιος. Κρεμάλα θέλουν όλοι αυτοί και τίποτα παραπάνω. Και τα κορμιά τους να μείνουν άταφα να σαπίζουν
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Δε με νοιάζει ανάμεσα σε ποιους οπαδούς ποιων ομάδων έγιναν τ επεισόδια. Το να βάζεις φωτιά σ αμάξι με τη μάνα και το παιδί της μέσα τότε είσαι πουτάνας γιος, η μάνα σου έχει γαμηθεί ακόμα και στο νεκροκρέβατό της και μόνο σκατά στον τάφο σου αξίζουν να σου ρίξουν. Δε πα να είσαι κι ο θεός ο ίδιος. Κρεμάλα θέλουν όλοι αυτοί και τίποτα παραπάνω. Και τα κορμιά τους να μείνουν άταφα να σαπίζουν

Ώς γνωστό δυστυχώς οί ανεγκέφαλοι εγκληματίες οπαδοί δεν έχουν χρώμα  :headbang: :headbang: !
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Για να σου πω την αλήθεια και εγώ αυτό νόμιζα,αλλά όπως λες γινόμαστε περισσότεροι.... :rockon: :rockon: :rockon:

Βοηθάει βέβαια και ο καιρός,αλλά περισσότερο η ώρα γιατί μπορούν να πάνε και οικογένειες με τα παιδιά τους......Θυμίζει έντονα μεσημέρια Κυριακής στην Νέα Φιλαδέλφεια......... :rockon: :rockon:   Τότε που δεν υπήρχαν τα συνδρομητικά και οι αγώνες διεξάγονταν μεσημέρι....... :rockon:

Κυριακη μεσημερι - η καλυτερη ωρα για γήπεδο .

 κατα τα αλλα ο πιο πολυ κόσμος σε αγωνα της ΑΕΚ . Οι οργανωμενοι ηταν λίγο πεσμένοι (ισως επειδη ημουν στο αλλο πέταλο να μην τους άκουγα ) αλλα γενικα ατμόσφαιρα κυπέλλου ΟΥΕΦΑ . Το ΟΑΚΑ ειναι τεράστιο γήπεδο για να το "γεμίσουν" οι φωνές . ΟΛΑ ειχα κανει σε καποιο ευρωπαικό αγωνα στην Ν. Φιλαδέλφεια .  Σημερα ακόμα και οι (πιθανότατα Αεκτζηδες) οπαδοι της Ραφήνας συμμετειχαν στην ΟΛΑ  :2funny:

 Το 1ο γκόλ χάλασε το σύνθημα αναμεσα σε οργανωμενους και το υπόλοιπό γήπεδο  :(

Λογικα καποια στιγμη θα κοψει ο κοσμος να πηγαινει και καλύτερα γιατι ο κόσμος θέλει αποτελέσματα ενω ο σκόπος ειναι να δοκιμαζεις κανα παικτη  

ΥΓ ασχετο αλλα η οριζοντια μαυρη ριγα σε κιτρινη φανελα θυμιζει λίγο την Μαγια την μέλισσα .
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
νίκησε η Αεκ στο ντερμπυ σημερα :rockon:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Να ο καινούριος στόχος!  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Η ΑΕΚ παίζει μπροστά σε τουλάχιστον 20.000 φίλους της στην τρίτη κατηγορία. Η Μπαρτσελόνα, η Ρεάλ Μαδρίτης, η Ντόρτμουντ κι άλλες γεμίζουν τα «σπίτια» τους, γιατί... είναι αυτές που είναι.

Αλλά, πόσο μαγκιά είναι που 65.000 φίλοι της Σάντα Κρουζ δεν άφησαν κενό κάθισμα και έκαναν sold out το παιχνίδι με την Μπετίμ, ούτως ώστε να δουν την αγαπημένη τους ομάδα να δίνει ακόμα ένα παιχνίδι στην τρίτη κατηγορία της Βραζιλίας;



213253.jpg
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
ψω(λό)φιλε ειλικρινά σε λυπάμαι. Είσαι για λύπηση ειλικρινά. Πρέπει να έχεις περάσει πολύ ζόρικα παιδικά χρόνια. Η μαμά σου θα αγαπούσε πιο πολύ τ αδερφάκια σου απ ότι εσένα. Στο σχολείο τα παιδάκια δε θα σ έπαιζαν. Στο πανεπιστήμιο οι γκόμενες ούτε ήξεραν ότι υπήρχες. Αν έχεις γυναίκα θα πρέπει να ήταν μεθυσμένη όταν σε παντρέυτηκε και τώρα ασχολείται μ άλλα πράγματα.
Δεν εξηγείται αλλιώς! Η ομάδα σου πέτυχε ένα σπουδαίο 3ποντο σ ένα ματς που ήταν για ισοπαλία (και αν ο ΠΑΟ ήταν λίγο πιο προσεκτικός στις 2 ευκαιρίες του θ ήσουν και πίσω στο σκορ) και αντί ν ασχοληθείς μ αυτό ασχολείσαι (κωλοτρίβεσαι) μ μένα!!! Ειλικρινά για λύπηση είσαι καημένε.
γεια σου Γρηγορια με τα σεντονια σου :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε τυπε ψωλοφιλε μην κωλοτριβεσαι αλλο στον γρηγορη αηδια καταντησες.ουτε ο μουτσος21 ο ψωλαρπαχτρας δεν κανει ετσι.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μη γράφεις μαλακίες. Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ρήτρα είναι γραμμένη σε κάποιο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ συμβόλαιο. Για ν αλλάξει η ρήτρα θα πρέπει να υπογραφεί ΝΕΟ συμβόλαιο μεταξύ του παίκτη και της ομάδας. Δεν αλλάζει σύμφωνα με τις κάβλες του προέδρου. Και η υπογραφή ενός νέου συμβολαίου ασφαλώς και δεν είναι εύκολο πράγμα. Εκτός και αν ο παίκτης θελήσει στο νέο του συμβόλαιο ν αλλάξει ΜΟΝΟ η ρήτρα και όλα τ άλλα να παραμείνουν ως έχουν. Αλλά από τη στιγμή που ο παίκτης δηλώνει πως θ αφήσει τον ΟΣΦΠ μόνο για τα τοπ κλαμπ της ευρώπης και είσαι μέσα στους στόχους Ίντερ, Άρσεναλ, Ντορμουντ  (κάτι γράφτηκε και για Λίβερπουλ) ε τότε για να παραμείνεις στην ομάδα που είναι ΛΟΓΙΚΑ θα πρέπει να ζητήσει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ απ αυτά που παίρνει ο Σαβιόλα. Και το κόβω λίγο χλωμό να πάρει πχ 10μύρια (ο Σαβιόλα αν δε κάνω λάθος θα πάρει 8)
εισαι μαλακας...αυτο ειναι γνωστο...απλα η μαλακια σου τεινει να γινει και επικινδυνη για τους αλλους...δεν γνωριζεις και το παιζεις καρδιναλιος :jerking:
η ρητρα δεν ειναι τιποτα αλλο παρα μια συμφωνια μεταξυ παιχτη και ομαδας....και οποιαδηποτε στιγμη θελησουν και συμφωνησουν αυτες οι δυο πλευρες αυτη αλλαζει ανεξαρτητως συμβολαιου...(το συμβολαιο παραμενει ιδιο και η ρητρα αλλαζει)
σταματα λιγο να γραφεις στο μπου και τραβα ενα ταξιδακι καπουθ...μονιμως μαλακιζεσαι και γραφεις παπαριες παιδιου δεκα χρονων...προστατεψε τον εαυτο σου...δεν το καταλαβαινεις εσυ γιαυτο και σου ανοιγω τα ματια εγω λογω συμπαθειας...
και ασε την διοικηση του ολυμπιακου να ασκησει αυτη διοικηση και να δει πως θα λειτουργησει με τους υπαλληλους της...
ελυσες τα προβληματα στην ομαδα σου ανεβηκες μαζι στο ασπρο αλογο με πριγκηπα και τιγρη (τρικαβαλο) και με στυλακι ρισελε ασχολεισαι με τα του γαυρου και τι θα πρεπει να κανει ο μητρογλου...
γρηγορη...πιο μαλακας....ξερεις εσυ  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πσοφιλε γλεντα τους...νουμερα ειναι και τα θελει ο κωλος τους...εγω απλα δεν ασχολουμαι με μαλακες αλλα σε απολαμβανω που τους κατουρας...
καλη δουλεια ρε φιλε  :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Χρηστίδη προσπερνάω την λατρεία σου για τον χαρακτηριστικό αυτιστικό gayρο ομοιδεάτη σου...
και σου λέω ότι δεν αλλάζει μια ρήτρα τόσο εύκολα...αυτό συνήθως γίνεται με επέκταση συμβολαίου...αλλιώς δεν έχει λόγο να κάνει κάτι τέτοιο ο παίχτης ειδικά αν τον έχουνε πλησιάσει ήδη ομάδες!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Χρηστίδη προσπερνάω την λατρεία σου για τον χαρακτηριστικό αυτιστικό gayρο ομοιδεάτη σου...
και σου λέω ότι δεν αλλάζει μια ρήτρα τόσο εύκολα...αυτό συνήθως γίνεται με επέκταση συμβολαίου...αλλιώς δεν έχει λόγο να κάνει κάτι τέτοιο ο παίχτης ειδικά αν τον έχουνε πλησιάσει ήδη ομάδες!
Προσκληση πηρες για την τεταρτη;
URL]]
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
παρατηρω οτι με τοσες χυσαδες που σας εχει ριξει ο χρηστιδης στο παρελθον,τον σεβοσαστε,με βαζει σε σκεψεις ολο αυτο :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom