Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τοσο σεντονι για μια προταση που εγραψα? :2funny:
εκτος απο "αργός"στο κεφαλι εννοω,στο εξηγω και στο τονιζω γιατι δεν θα το πιασεις,εισαι και πολυλογας :grin:
Και εσύ είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ, αλλά με βλέπεις να το κάνω θέμα;  :birdman:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
[ftp=ftp://[URL unfurl="true"]http://www.contra.gr/Columns/Comment/h-gynaika-toy-kaisara-den-einai-ap-ta-xania.2462793.html]http://www.contra.gr/Columns/Comment/h-gynaika-toy-kaisara-den-einai-ap-ta-xania.2462793.html[/ftp[/URL]]


Τα τελευταία σχόλια , ειναι όλα τα λεφτά.

<<..Υ.Γ.2: Είναι πια βέβαιο. Για να πάρει κίτρινη κάρτα παίκτης του Ολυμπιακού πρέπει να το απαιτήσει η Τρόικα...>>
:2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το μαλακας το ειπες και στο σεντονι που εγραψες πιο πανω,καλα καθυστερημενος εισαι? :grin:
Σου το λέω μπας και το καταλάβεις, αλλά όπως ο συνάδελφός σου ο πεξάρας δε καταλαβαίνεις τίποτα.
Για πες μου τώρα η λαοθάλασσα του ΟΣΦΠ στα ηίχρονα τι κάνει;
Πάρε μια γεύση από εμάς και άντε στο καλό

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γρηγόρη, δεν σχολιάζω τα υπόλοιπα που έχουνε γραφτεί... σόρρυ, αλλά τα θεωρώ συζητήσεις μαλακίας όλα.
ααλλά είναι μια ευκαιρία να πάρεις πίσω κι εσύ και όσοι άλλοι το αμφισβητούσανε αυτό για τη Γιούνισεφ.

Ο χοντρός τους ρούμπωσε όλους σε αυτό.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Γρηγόρη, δεν σχολιάζω τα υπόλοιπα που έχουνε γραφτεί... σόρρυ, αλλά τα θεωρώ συζητήσεις μαλακίας όλα.
ααλλά είναι μια ευκαιρία να πάρεις πίσω κι εσύ και όσοι άλλοι το αμφισβητούσανε αυτό για τη Γιούνισεφ.

Ο χοντρός τους ρούμπωσε όλους σε αυτό.
Αν θεωρείς πως το κακομαθημένο παιδάκι (Μαρινάκης) που τσιρίζει γιατί δε γίνεται το δικό του και δεν είναι πλέον το αγαπημένο της μαμάς (ΟΠΑΠ), την ρουμπώνει επειδή όχι μόνο αρνήθηκε να φάει το φαΐ της αλλά έκανε και τις αγγαρείες της γειτόνισσας (UNICEF) και μάλιστα νηστικό για να δείξει ότι δεν την έχει ανάγκη, τότε έχεις δίκιο.

Αυτές οι κινήσεις έχουν πραγματική αξία όταν γίνονται απ' την αρχή κι εκ πεποιθήσεως (Μπάρτσα), όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες. Προσωπικά χαίρομαι που ο ΟΠΑΠ γλίτωσε 3 μύρια, ο ΟΣΦΠ έχασε άλλα τόσα και η Γιούνισεφ θα βγάλει ότι βγάλει. :sunglasses:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αν θεωρείς πως το κακομαθημένο παιδάκι (Μαρινάκης) που τσιρίζει γιατί δε γίνεται το δικό του και δεν είναι πλέον το αγαπημένο της μαμάς (ΟΠΑΠ), την ρουμπώνει επειδή όχι μόνο αρνήθηκε να φάει το φαΐ της αλλά έκανε και τις αγγαρείες της γειτόνισσας (UNICEF) και μάλιστα νηστικό για να δείξει ότι δεν την έχει ανάγκη, τότε έχεις δίκιο.

Αυτές οι κινήσεις έχουν πραγματική αξία όταν γίνονται απ' την αρχή κι εκ πεποιθήσεως (Μπάρτσα), όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες. Προσωπικά χαίρομαι που ο ΟΠΑΠ γλίτωσε 3 μύρια, ο ΟΣΦΠ έχασε άλλα τόσα και η Γιούνισεφ θα βγάλει ότι βγάλει. :sunglasses:
o ΟΠΑΠ ειναι ιδιωτκή εταιρία, οπότε δεν αντιλαμβάνομαι γιατί χαίρεσαι.
η ουσία μετράει. Η αντίστοιχη κίνηση του Μελισσανίδη ήταν να δώσει σε ομάδα τρίτης κατηγορίας ένα γενναίο κολατσιό, στην ομάδα του. Οκ, προσωπικά δεν έχω θέμα με αυτό. Αλλά όταν ο χοντρός κάνει αυτό που λέει, παρότι όλοι λέγατε μέχρι πριν λίγες μέρες ακόμα πως δεν θα το κάνει γιατί δεν θα πάρει λεφτά....σόρρυ, αλλά ρουμπώνει.
Ούτε Μαρινακικός είμαι ούτε βαμμένος.
Αλλά κι εσείς όταν κάνετε λάθος, να το παραδέχεστε.
Η ερώτηση είναι, αν είχε πάρει τα λεφτά του ΟΠΑΠ, θα την έκανε την κίνηση;
Αυτό δεν το ξέρεις. Σύμφωνα με τη Γιούνισεφ, αυτό είχε ξεκινήσει από πέρσι. Οποτε μάλλον θα γινόταν. Αλλά εγώ ας δώσω τόπο στην αμφιβολία. Ας πούμε πως ίσως/μάλλον όχι.

Οκ, ακόμα κι έτσι τουλάχιστον αποδεικνύει ο οντρός πως αυτό που λέει το κάνει και δεν λέει μόνο λόγια του αέρα.
Ασχέτως αν τον συμπαθώ ή όχι (μάλλον αδιάφορος μου είναι), σε αυτό εγώ τον παραδεχομαι, κι ας πονάει κάποιους που δεν θέλουνε με τίποτα να παραδεχτούνε πως έσφαλλαν στις εκτιμήσεις τους.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Αν θεωρείς πως το κακομαθημένο παιδάκι (Μαρινάκης) που τσιρίζει γιατί δε γίνεται το δικό του και δεν είναι πλέον το αγαπημένο της μαμάς (ΟΠΑΠ), την ρουμπώνει επειδή όχι μόνο αρνήθηκε να φάει το φαΐ της αλλά έκανε και τις αγγαρείες της γειτόνισσας (UNICEF) και μάλιστα νηστικό για να δείξει ότι δεν την έχει ανάγκη, τότε έχεις δίκιο.

Αυτές οι κινήσεις έχουν πραγματική αξία όταν γίνονται απ' την αρχή κι εκ πεποιθήσεως (Μπάρτσα), όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες. Προσωπικά χαίρομαι που ο ΟΠΑΠ γλίτωσε 3 μύρια, ο ΟΣΦΠ έχασε άλλα τόσα και η Γιούνισεφ θα βγάλει ότι βγάλει. :sunglasses:
ο ολυμπιακος εχει κερδισει τα τελευται τρια χρονια απο την συμετοχη του στο τσ,λ 75εκ. ευρω και τζαντιστικε ο μαρινακης που εχασε τα 3 απο τον οπαπ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:!!!! ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν ειμαστε αεκακι!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γρηγόρη, δεν σχολιάζω τα υπόλοιπα που έχουνε γραφτεί... σόρρυ, αλλά τα θεωρώ συζητήσεις μαλακίας όλα.
ααλλά είναι μια ευκαιρία να πάρεις πίσω κι εσύ και όσοι άλλοι το αμφισβητούσανε αυτό για τη Γιούνισεφ.

Ο χοντρός τους ρούμπωσε όλους σε αυτό.
Να ξεκινήσουμε από τα εύκολα. Χαίρομαι που ο ΟΣΦΠ ή αν θέλεις ο Μαρινάκης, θα βοηθήσει μέσω της Γιούνισεφ ΚΑΙ παιδιά στην Ελλάδα που πλέον χρειάζονται εμβολιασμούς όπως τα παιδιά της Σαχάριας Αφρικής (εκεί μας έφτασαν Γιωργάκης και Αντωνάκης αλλά αυτό είναι πολιτική κουβέντα). Αυτά τα πράγματα δεν έχουν οπαδιλίκια και μαλακίες. Δε ξέρω τι θα πουν οι άλλοι ΑΕΚτζήδες αλλά πρέπει να διαχωρίζουμε τις ομάδες με την ανθρωπιά (ειρήσθω εν παρώδο όταν είχε γίνει το πυρινιικό ατύχημα στη Φουκουσίμα πάλι ο ΟΣΦΠ είχε δώσει 100χιλιάρικα για του πληγέντες και πάλι του είχα βγάλει το καπέλο).
Πέρα όμως αυτού (που το ξαναλέω ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ) καλό θα είναι να δούμε το κουβάρι από την αρχή.
Καταρχάς θέλω να μου πεις από που κατάλαβες εσύ ότι αυτό με τη Γιούνισεφ έχει ξεκινήσει από πέρσι; Εγώ απ όσα διάβασα κατάλαβα πως οοοοοοοοοοοοοοοολη η διαδικασία ξεκίνησε όταν ο ΟΣΦΠ δε δέχτηκε να πάρει ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕ Ο ΟΠΑΠ ΠΕΡΣΙ (γιατί δεν ισχύει αυτό που γράφατε μερικοί ότι δηλαδή του έδινε λιγότερα. Ο ΟΣΦΠ δε δέχτηκε τα λεφτά του ΟΠΑΠ γιατί ο ΟΠΑΠ -μια ιδιωτική εταιρεία- θεώρησε πως μια ομάδα ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ -πράγμα που ο ΟΣΦΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ- με τα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ -περισσότερα απ εσάς και τον ΠΑΟΚ- με τους χορηγούς να κάνουν ΟΥΡΑ, αξίζει 1.5εκ ευρώ) Η όλη φάση με τη Γιούνισεφ το λοιπόν ξεκίνησε πριν από 1 μήνα και κάτι. ΑΝ είχε ξεκινήσει όπως λες από του χρόνου οι νέες φανέλες θα έπρεπε να ήταν ΗΔΗ έτοιμες. Εκτός και αν πιστεύεις πως αν πας στη Γιούνισεφ και της πεις "σας δίνω 2εκ ευρώ" αυτοί θα κάτσουν να το διαπραγματευτούν! Άρα για μένα η κίνηση αυτή του ΟΣΦΠ δεν ήταν κάτι που το σκεφτόταν καιρό. Δεν ήταν κάτι που ορίμασε στο μυαλό του Μαρινάκη και έγινε πράξη. Ήταν (πέρα από ανθρωπιστική) μια ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ (για μένα) κίνση PR. Αυτό μάλιστα φαίνεται ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ και στις αθλητικές εφημερίδες του ΟΣΦΠ που για να πουλήσουν φύλα κάποιες έγραφαν "Μπαρτσα και θρύλος" με τερααααααστια γράμματα.

Ναι έκανα λάθος στις εκτιμήσεις μου, αλλά από την άλλη ξαναλέω ήταν μια αντίδραση που δεν έγινε ΕΠΕΙΔΗ τη πίστευε (προσωπική άποψη). Ήταν αντίδραση που (πιστεύω) την έκανε και για να την "πει" στον Μελισσάν.

Όπως και να έχει, ότι ομάδα και να είναι κάποιος, δεν μπορεί παρά να χειροκροτήσει τέτοιες ενέργειες.


Υ.Γ Άσχετο με το παραπάνω και χωρίς να θέλω να συγκρίνω τις δύο κινήσεις. Και εσείς, αλλά και πολλοί ΑΕΚτζίδες, την "έλεγαν" για τις τιμές των διαρκείας. Λέγατε πως είναι εκτός τόπου και χρόνου κτλπ. Όταν όμως έκανε τη κίνηση για τα διαρκείας των 30ευρώ για τους ανέργους δεν είδα ΚΑΝΕΝΑΝ απ εσάς να λέει κάτι γι αυτή τη κίνηση.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ο ολυμπιακος εχει κερδισει τα τελευται τρια χρονια απο την συμετοχη του στο τσ,λ 75εκ. ευρω και τζαντιστικε ο μαρινακης που εχασε τα 3 απο τον οπαπ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:!!!! ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν ειμαστε αεκακι!
Αν το πάμε έτσι ο ΟΣΦΠ με τις 15 συμμετοχές στο Τσ Λ έχει κερδίσει ΠΑΝΩ από 200 μύρια ευρώ. Όμως στο παρελθόν δεν είπε όχι στα τρελλά λεφτά της (ΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΡΤ που πλήρωνε 40% περισσότερα λεφτά -λεφτά ΚΑΙ δικά σου ΑΛΛΑ και ΔΙΚΑ μου- απ αυτά που έδινε ο τότε Αλφα) ούτε είπε όχι και στα 6 εκ που πήρε από τον κρατικό (τότε) ΟΠΑΠ. Οπότε μπορείς να καταλάβεις (υποθέτω) τη μαλακία που είπες
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Υ.Γ Άσχετο με το παραπάνω και χωρίς να θέλω να συγκρίνω τις δύο κινήσεις. Και εσείς, αλλά και πολλοί ΑΕΚτζίδες, την "έλεγαν" για τις τιμές των διαρκείας. Λέγατε πως είναι εκτός τόπου και χρόνου κτλπ. Όταν όμως έκανε τη κίνηση για τα διαρκείας των 30ευρώ για τους ανέργους δεν είδα ΚΑΝΕΝΑΝ απ εσάς να λέει κάτι γι αυτή τη κίνηση.
Ο γνωστός Έλληνας παπάρας οπαδός!Πατάει στα ακριβά εισιτήρια για να σου πει "το λαμόγιο ο Μελισσανίδης δεν βάζει φράγκο και σας πιάνει κορόιδα"...και μετά από 2 μήνες το ξεχνάει αυτό και πατάει στα φθηνά εισιτήρια για να δικαιολογήσει το γεγονός ότι μια ομάδα που παίζει στην Γ' Εθνική έχει πιο πιστό κοινό από το μπουρδελάκι του που παίζει Τσάμπιονς Λιγκ!Μονά ζυγά μονόζυγα!  :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ο γνωστός Έλληνας παπάρας οπαδός!Πατάει στα ακριβά εισιτήρια για να σου πει "το λαμόγιο ο Μελισσανίδης δεν βάζει φράγκο και σας πιάνει κορόιδα"...και μετά από 2 μήνες το ξεχνάει αυτό και πατάει στα φθηνά εισιτήρια για να δικαιολογήσει το γεγονός ότι μια ομάδα που παίζει στην Γ' Εθνική έχει πιο πιστό κοινό από το μπουρδελάκι του που παίζει Τσάμπιονς Λιγκ!Μονά ζυγά μονόζυγα!  :grin:
Τράβα να γυμναστείς ρε :rolleyes:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • vuk.jpg
    vuk.jpg
    51,6 KB · Εμφανίσεις: 15

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
o ΟΠΑΠ ειναι ιδιωτκή εταιρία, οπότε δεν αντιλαμβάνομαι γιατί χαίρεσαι.
η ουσία μετράει. Η αντίστοιχη κίνηση του Μελισσανίδη ήταν να δώσει σε ομάδα τρίτης κατηγορίας ένα γενναίο κολατσιό, στην ομάδα του. Οκ, προσωπικά δεν έχω θέμα με αυτό. Αλλά όταν ο χοντρός κάνει αυτό που λέει, παρότι όλοι λέγατε μέχρι πριν λίγες μέρες ακόμα πως δεν θα το κάνει γιατί δεν θα πάρει λεφτά....σόρρυ, αλλά ρουμπώνει.
Ούτε Μαρινακικός είμαι ούτε βαμμένος.
Αλλά κι εσείς όταν κάνετε λάθος, να το παραδέχεστε.
Η ερώτηση είναι, αν είχε πάρει τα λεφτά του ΟΠΑΠ, θα την έκανε την κίνηση;
Αυτό δεν το ξέρεις. Σύμφωνα με τη Γιούνισεφ, αυτό είχε ξεκινήσει από πέρσι. Οποτε μάλλον θα γινόταν. Αλλά εγώ ας δώσω τόπο στην αμφιβολία. Ας πούμε πως ίσως/μάλλον όχι.

Οκ, ακόμα κι έτσι τουλάχιστον αποδεικνύει ο οντρός πως αυτό που λέει το κάνει και δεν λέει μόνο λόγια του αέρα.
Ασχέτως αν τον συμπαθώ ή όχι (μάλλον αδιάφορος μου είναι), σε αυτό εγώ τον παραδεχομαι, κι ας πονάει κάποιους που δεν θέλουνε με τίποτα να παραδεχτούνε πως έσφαλλαν στις εκτιμήσεις τους.
μαλακιες και το ξερεις.ο χοντρος προσπαθησε να βρει προτασεις ισαξιες του οπαπ,αυτο γραφτηκε ΚΑΙ απο τις δικες σας φυλλαδες.
Ειδε οτι δεν βρηκε και ειπε να κανει τι;μια επικοινωνιακη σαπουνοφουσκα,με εναν παγκοσμιο οργανισμο,ενω εδω π.χ. το χαμογελο του παιδιου,που πραγματικα βοηθαει παρα παρα πολλα παιδια,ετοιμαζεται να κλεισει.οταν λοιπον εχεις αρχιδια,και θες να το παιξεις φιλανθρωπος,δεν πας σε ενα παγκοσμιο οργανισμο που εχει τεραστια εσοδα,αν το αμφισβητεις αυτο,ψαξτο.αλλα πας εκει που εχουν πραγματικα αναγκη,χωρις συνεντευξεις τυπου και μαλακιες,για το θεαθηναι.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
μαλακιες και το ξερεις.ο χοντρος προσπαθησε να βρει προτασεις ισαξιες του οπαπ,αυτο γραφτηκε ΚΑΙ απο τις δικες σας φυλλαδες.
Ειδε οτι δεν βρηκε και ειπε να κανει τι;μια επικοινωνιακη σαπουνοφουσκα,με εναν παγκοσμιο οργανισμο,ενω εδω π.χ. το χαμογελο του παιδιου,που πραγματικα βοηθαει παρα παρα πολλα παιδια,ετοιμαζεται να κλεισει.οταν λοιπον εχεις αρχιδια,και θες να το παιξεις φιλανθρωπος,δεν πας σε ενα παγκοσμιο οργανισμο που εχει τεραστια εσοδα,αν το αμφισβητεις αυτο,ψαξτο.αλλα πας εκει που εχουν πραγματικα αναγκη,χωρις συνεντευξεις τυπου και μαλακιες,για το θεαθηναι.
UNICEF - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ :Πρόεδρος Λάμπρος Κανελλόπουλος (ο πρώην ΓΣΕΕ και γνωστό κομματόσκυλο)
Μην σας παραξενέψει το γεγονός να έχει πληρωθεί η φανέλα της ομάδας του δημοσίου από δημόσιο οργανισμό...ειδικά τώρα που ο ΟΠΑΠ μερικώς ιδιωτικοποιήθηκε...
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
τι να κανει ο φουκαρας ο μελις,ειδε οτι γεμιζει το ΟΑΚΑ(που χωραει 70.000 και τιγκαρει σε καθε αγωνα σας) και εκανε την θυσια να βαλει 30 ευρω το εισιτηριο για τους ανεργους,και ας χασει κι ολας που λεει ο λογος.ειπαμε πρωτα ο οπαδος γιατι εσεις ειστε κατι διαφορετικο :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μαλακιες και το ξερεις.ο χοντρος προσπαθησε να βρει προτασεις ισαξιες του οπαπ,αυτο γραφτηκε ΚΑΙ απο τις δικες σας φυλλαδες.
Ειδε οτι δεν βρηκε και ειπε να κανει τι;μια επικοινωνιακη σαπουνοφουσκα,με εναν παγκοσμιο οργανισμο,ενω εδω π.χ. το χαμογελο του παιδιου,που πραγματικα βοηθαει παρα παρα πολλα παιδια,ετοιμαζεται να κλεισει.οταν λοιπον εχεις αρχιδια,και θες να το παιξεις φιλανθρωπος,δεν πας σε ενα παγκοσμιο οργανισμο που εχει τεραστια εσοδα,αν το αμφισβητεις αυτο,ψαξτο.αλλα πας εκει που εχουν πραγματικα αναγκη,χωρις συνεντευξεις τυπου και μαλακιες,για το θεαθηναι.
τώρα μάλιστα...
ο καθένας θα πει το κοντό και το μακρύ.

μονά ζυγά δικά σας για να μην παραδεχτείτε πως έχετε λάθος.

Ξαναλέω
κανένας σας δεν πίστευε πως αυτό που είπε θα το έκανε.
το έκανε.
Αυτά που λες για τα χαμόγελα κλπ...ας τα έλεγες πιο πριν.

Και επίσης ξαναλέω για το θέμα του ΟΠΑΠ.
Ο Κόκκαλης είχε την Ιντρακομ και την Ιντραλοτ χορηγό.
Εσείς έχετε τον ΟΠΑΠ. Το ίδιο ακριβώς. Είναι ιδιωτική εταιρία πια. Εφόσον όμως είναι μονοπώλειο....τότε πρεπει να υπάρχουνε κανόνες.
Εάν αφήσουνε και άλλη στοιχηματική, τότε ας βάλει όποια άλλη ομάδα θέλει χορηγία από άλλο στοιχηματικό οργανισμό.
ο ΟΠΑΠ ειναι ιδ. εταιρία πια...αλλά εμένα με ενιδαφέρει να μην κάνει μονοπωλειο...όπως και σε όλες τις άλλες αγορές.
Το πού θα δώσει τα λεφτά του ο Μελισσανίδης, δικό του θέμα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τώρα μάλιστα...
ο καθένας θα πει το κοντό και το μακρύ.

μονά ζυγά δικά σας για να μην παραδεχτείτε πως έχετε λάθος.

Ξαναλέω
κανένας σας δεν πίστευε πως αυτό που είπε θα το έκανε.
το έκανε.
Αυτά που λες για τα χαμόγελα κλπ...ας τα έλεγες πιο πριν.

Και επίσης ξαναλέω για το θέμα του ΟΠΑΠ.
Ο Κόκκαλης είχε την Ιντρακομ και την Ιντραλοτ χορηγό.
Εσείς έχετε τον ΟΠΑΠ. Το ίδιο ακριβώς. Είναι ιδιωτική εταιρία πια. Εφόσον όμως είναι μονοπώλειο....τότε πρεπει να υπάρχουνε κανόνες.
Εάν αφήσουνε και άλλη στοιχηματική, τότε ας βάλει όποια άλλη ομάδα θέλει χορηγία από άλλο στοιχηματικό οργανισμό.
ο ΟΠΑΠ ειναι ιδ. εταιρία πια...αλλά εμένα με ενιδαφέρει να μην κάνει μονοπωλειο...όπως και σε όλες τις άλλες αγορές.
Το πού θα δώσει τα λεφτά του ο Μελισσανίδης, δικό του θέμα.
Μπα; Τι λες; Πέρσι δηλαδή ο ΟΠΑΠ ΔΕΝ ήταν μονωπόλειο; Φέτος έγινε ε; Πέρσυ που έδινε τα ΔΙΚΑ σου τα λεφτά δε σε ένοιαζε ε; Αφού τ τσιμπούσε ο ΟΣΦΠ τι να σε πειράζει. Φέτος όμως που ο ΟΠΑΠ ΔΕ δίνει τα ΔΙΚΑ σου λεφτά σ ένοχλει!!! ΟΚ πάσο

Και δε μου είπες. Εσένα σε πείραξε που μια ομάδα της Γ εθνικής (με δικό τη οικόπεδο, και σε 2 χρόνια δικό της γήπεδο, με τα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΕΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ κτλπ) θα πάρει ΤΑ ΜΙΣΑ απ ότι ο ΟΣΦΠ ή σε πείραξε το γεγονός ότι ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ με πέρσι. Ρωτάω γιατί με την πάρτυ σας τ έχω χάσει.

Υ.Γ Παρεπιπτωντος και εσύ την έλεγες στον Μελισσάν για τις τιμές των διαρκέιας. Όταν όμως αποφάσισε να δώσει φτηνά εισητήρια διαρκείας στους ανέργους και άρα την δυνατότητα να πάνε να δούνε την αγαπημένη τους ομάδα σχεδόν τσάμπα δε σ είδα να λες τίποτα. Αλλά μάλλον το κοινωνικό πρόβλημα των ανέργων και το προβλημα κατάθλιψης που έχουν εσένα μάλλον δε σ αγγίζει. Αν τ είχε κάνει όμως ο Μαρινάκης θα μας είχατε τ αρχίδια Ζέπελιν με τα ολοσέλιδά σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom