Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Μίλησα για αυτοκριτική του ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ορίτζιναλ. Εμένα ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ μ απασχολεί. Όταν ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ κάνει αυτοκριτική για τα περασμένα ΑΣΦΑΛΩΣ και είναι όχι μπηχτές αλλά ΚΑΡΦΑΡΕΣ για τους προηγούμενους που έκαναν κουμάντο. Ασφαλώς και υπάρχουν καρφιά για τον χατζημούσια

αγαπητέ από τότε που χάθηκε η Θύρα 21 και ο Μπάμπης, χάθηκε και η όποια ρομαντική διάθεση ανιδιοτελής ή μη έστω, υπήρχε από την πλευρά των οπαδών...
η original με τον Χατζιαβάτη πρωτοπαλίκαρο των Γιδόπουλου, Ψωμιάδη κλπ μοναδικό στόχο είχαν όπως ο κάθε σφουγγοκωλάριος δημόσιος υπάλληλος την μίζα,το βόλεμα και τον εκφοβισμό  διοίκησης και προπονητών για ίδιο κατ'αρχάς όφελος..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
@Κάβλαρχο

Σε μια "βόλτα" που έκανα στ αθλητικά θρεντς (το κάνω που και που) είδα πως είχες βάλει μια φωτογραφία από τη σκεπαστή στην οποία υπάρχει και η τουρκική σημαία. Γράφεις το λοιπόν "μια εικόνα χίλιες λέξεις, αυτοί είναι"

Η αλήθεια είναι πως ήθελα να σου κάνω παράθεση στο θρεντ του ΟΣΦΠ και ν βάλω μια σημαία της Αμερικής και τον 6ο στόλο μια εικόνα που να γράφει ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ και να γράψω "λύσε το γρίφο"
αλλά έχω πει πως σε θρεντ άλλων ομάδων δε γράφω και ΑΝ τύχει να γράψω δε θα βρίσω. Επίσης βαριέμαι να ψάχνω όλες αυτές τις εικόνες.
Πάμε όμως στα της φωτογραφίας. Η σημαία της τουρκίας που βρίσκεται εκεί σε ενοχλεί, σωστά; Οι σημαίες που έχετε ΕΣΕΙΣ στη θύρα 7 και είναι των ΝΑΖΙΣΤΩΝ Σέρβων όμως ΔΕ σ ενοχλούν (κατά τ άλλα no politica)!!! Το ότι είσαστε ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΙ που κάνατε μόκο και δεν γράψατε κάτι σ ένα πανό ρε πούστη μου για το παλικάρι που έφαγαν οι ναζίδες ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑΝ πάλι δε σ ενοχλεί ε; Σε ενόχλησε η τουρκική σημαία και είπες να το παίξεις και μάγκας και μας ξαναθυμίσεις πως έλεγαν οι "Ελληνάρες" του ξεριζομένους έλληνες της Μ.Ασίας και του Πόντου.
Αλήθεια παλιότερα πολλές φορές στο παλιο Καραϊσκάκη υπήρχαν κασκόλ κρεμασμένα του ΠΑΟ. Αυτό τι σήμαινε; Ότι ήσασταν κρυφοβάζελοι;;  :think: :think: :think:

Υ.Γ ΑΝ ποτέ σου τα φέρει η ζωή και πας στη Τουρκία και κάτσεις κάποιο διάστημα (όχι για εκδρομή) θα γνωρίσεις τύπους που θα είναι καλοί και τύπους που θα είναι σκατά. Προσωπικά στην Αγγλία είχε καλό φίλο τούρκο. Οι ΝΑΖΙΔΕΣ όμως που επί Μαρινάκη έχουν μπει και κάνουν κουμάντο στο Πόρτο Λεόνε είναι ΝΑΖΙΔΕΣ. Οπότε αφού τ πας έτσι δε θα πω ούτε περί 6ου στόλου. Θα πω ότι στον ΟΣΦΠ αυτό είσαστε. ΝΑΖΙΔΕΣ
μην ασχολεισαι με τα σαβουρια,τα εχω αναλάβει εγω.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πολυστέκεστε σε κάτι που δεν αλλάζει και δεν έχει και μεγάλη σημασία!Πάντοτε θα υπάρχουν συνδιαλλαγές μεταξύ διοίκησης και κάποιων οπαδών!Συμβαίνει σε πολύ μικρότερες ομάδες...δεν γίνεται να μην συμβαίνει στην ΑΕΚ!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πολυστέκεστε σε κάτι που δεν αλλάζει και δεν έχει και μεγάλη σημασία!Πάντοτε θα υπάρχουν συνδιαλλαγές μεταξύ διοίκησης και κάποιων οπαδών!Συμβαίνει σε πολύ μικρότερες ομάδες...δεν γίνεται να μην συμβαίνει στην ΑΕΚ!
Ετσι.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
@Κάβλαρχο

Σε μια "βόλτα" που έκανα στ αθλητικά θρεντς (το κάνω που και που) είδα πως είχες βάλει μια φωτογραφία από τη σκεπαστή στην οποία υπάρχει και η τουρκική σημαία. Γράφεις το λοιπόν "μια εικόνα χίλιες λέξεις, αυτοί είναι"

Η αλήθεια είναι πως ήθελα να σου κάνω παράθεση στο θρεντ του ΟΣΦΠ και ν βάλω μια σημαία της Αμερικής και τον 6ο στόλο μια εικόνα που να γράφει ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ και να γράψω "λύσε το γρίφο"
αλλά έχω πει πως σε θρεντ άλλων ομάδων δε γράφω και ΑΝ τύχει να γράψω δε θα βρίσω. Επίσης βαριέμαι να ψάχνω όλες αυτές τις εικόνες.
Πάμε όμως στα της φωτογραφίας. Η σημαία της τουρκίας που βρίσκεται εκεί σε ενοχλεί, σωστά; Οι σημαίες που έχετε ΕΣΕΙΣ στη θύρα 7 και είναι των ΝΑΖΙΣΤΩΝ Σέρβων όμως ΔΕ σ ενοχλούν (κατά τ άλλα no politica)!!! Το ότι είσαστε ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΙ που κάνατε μόκο και δεν γράψατε κάτι σ ένα πανό ρε πούστη μου για το παλικάρι που έφαγαν οι ναζίδες ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑΝ πάλι δε σ ενοχλεί ε; Σε ενόχλησε η τουρκική σημαία και είπες να το παίξεις και μάγκας και μας ξαναθυμίσεις πως έλεγαν οι "Ελληνάρες" του ξεριζομένους έλληνες της Μ.Ασίας και του Πόντου.
Αλήθεια παλιότερα πολλές φορές στο παλιο Καραϊσκάκη υπήρχαν κασκόλ κρεμασμένα του ΠΑΟ. Αυτό τι σήμαινε; Ότι ήσασταν κρυφοβάζελοι;;  :think: :think: :think:

Υ.Γ ΑΝ ποτέ σου τα φέρει η ζωή και πας στη Τουρκία και κάτσεις κάποιο διάστημα (όχι για εκδρομή) θα γνωρίσεις τύπους που θα είναι καλοί και τύπους που θα είναι σκατά. Προσωπικά στην Αγγλία είχε καλό φίλο τούρκο. Οι ΝΑΖΙΔΕΣ όμως που επί Μαρινάκη έχουν μπει και κάνουν κουμάντο στο Πόρτο Λεόνε είναι ΝΑΖΙΔΕΣ. Οπότε αφού τ πας έτσι δε θα πω ούτε περί 6ου στόλου. Θα πω ότι στον ΟΣΦΠ αυτό είσαστε. ΝΑΖΙΔΕΣ

Καταρχην ,  το  νικ  μου  δεν  ειναι  @ΚΑΒΛΑΡΧΟ........ωραιο  το  λεκτικο  σου  παιγνιο  αλλα
ακομα   ειμαι  αρκετα  ΄΄δυνατος΄΄......στο  σεξ.
Η  σημαια  ειναι  απο  το  γηπεδο  σας  αν  βλεπω  καλα  και  οταν  λεω ΄΄ αυτοι  ειναι΄΄  το
λεω  μεταφορικα.........και  βεβαια  δεν  ειναι  ολοι  μαλακες  οι  αεκτζηδες  οπως  π.χ
ο  master  21   που  η  μαλακια  του  δεν  εχει  οριο.........
Οσο  για  εκτο  στολο  και  διαφορες  μαλακιες  που  αναφερεστε  διαφοροι  .... δες  σε  εκπομπη
του  Βασιλοπουλου   στον  ΑLPHA  να  ακουσεις για  τις   νοικοκυρες  που  κατεβαιναν  απο  Κυψελη
και  αλλες  περιοχες της  Αθηνας   τα  πρωινα  και  εκαναν  πεζοδρομιο στο λιμανι  και  περιξ
για  το  ΄΄χαρτζηληκι΄΄  τους  και  ξεμαλλιαζονταν  με  τις  κατ επαγγελμα  πουτανες  για  τα  
ναυτακια.......
Την  ιδεολογια  μου  δεν μου  τη  χαρασει  κανενας  συνδεσμος......και  δε  θα  απολογηθω  για  
το  τι  κανουν  οι  συνδεσμοι  του  Ολυμπιακου.........
Τα  βαζελικα  κασκολ  ηταν  λαφυρα.........ολοι  οι  οπαδοι   στις  εξεδρες  κρεμαγαν.....
Η  τουρκικη  σημαια  δεν  ενοχλησε  εμενα  προσωπικα  απλα  ειναι  νομιζω   τουλαχιστον  
μαλακια  να  ανεβαζεις  τη  σημαια  ενος  λαου  που  σε  Β Ι Α Ζ Ε  ....για  τετρακοσια  χρονια.
Και  πολυ  περισσοτερο  Ε Σ Ε Ι Σ  που  θελετε  να  μιλατε  και  για  προσφυγια.......


Καλα  να  περνας............ακομα  κινα  μαλλον  θα  εισαι........
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καταρχην ,  το  νικ  μου  δεν  ειναι  @ΚΑΒΛΑΡΧΟ........ωραιο  το  λεκτικο  σου  παιγνιο  αλλα
ακομα   ειμαι  αρκετα  ΄΄δυνατος΄΄......στο  σεξ.
Η  σημαια  ειναι  απο  το  γηπεδο  σας  αν  βλεπω  καλα  και  οταν  λεω ΄΄ αυτοι  ειναι΄΄  το
λεω  μεταφορικα.........και  βεβαια  δεν  ειναι  ολοι  μαλακες  οι  αεκτζηδες  οπως  π.χ
ο  master  21   που  η  μαλακια  του  δεν  εχει  οριο.........
Οσο  για  εκτο  στολο  και  διαφορες  μαλακιες  που  αναφερεστε  διαφοροι  .... δες  σε  εκπομπη
του  Βασιλοπουλου   στον  ΑLPHA  να  ακουσεις για  τις   νοικοκυρες  που  κατεβαιναν  απο  Κυψελη
και  αλλες  περιοχες της  Αθηνας   τα  πρωινα  και  εκαναν  πεζοδρομιο στο λιμανι  και  περιξ
για  το  ΄΄χαρτζηληκι΄΄  τους  και  ξεμαλλιαζονταν  με  τις  κατ επαγγελμα  πουτανες  για  τα  
ναυτακια.......
Την  ιδεολογια  μου  δεν μου  τη  χαρασει  κανενας  συνδεσμος......και  δε  θα  απολογηθω  για  
το  τι  κανουν  οι  συνδεσμοι  του  Ολυμπιακου.........
Τα  βαζελικα  κασκολ  ηταν  λαφυρα.........ολοι  οι  οπαδοι   στις  εξεδρες  κρεμαγαν.....
Η  τουρκικη  σημαια  δεν  ενοχλησε  εμενα  προσωπικα  απλα  ειναι  νομιζω   τουλαχιστον  
μαλακια  να  ανεβαζεις  τη  σημαια  ενος  λαου  που  σε  Β Ι Α Ζ Ε  ....για  τετρακοσια  χρονια.
Και  πολυ  περισσοτερο  Ε Σ Ε Ι Σ  που  θελετε  να  μιλατε  και  για  προσφυγια.......


Καλα  να  περνας............ακομα  κινα  μαλλον  θα  εισαι........
φιλε μου το ποιοι ειναι μαλακες φαινεται νομιζω,δεν χρειαζεται και πολυ καποιος για να καταλαβει.Σας βγαζω αληθειες που δεν τα λεω εγω,τα λεει ολος ο κοσμος,και πολλοι,παρα πολλοι γαυροι που δεν εχουν κουρκουτι μυαλο,και σιχαινονται αυτα που κανει η ομαδα σου,και αντι να προβληματιστειτε,χυνω λεει ο ενας,αυτοι ειστε εσεις λεει ο αλλος,βαζοντας μια φωτογραφια.αυτο θες να εισαι; ενας ηλιθιος;δικαιωμα σου,αλλα πιστευω οτι εισαι αρκετα μεγαλος για να φαιρεσαι σαν 6χρονο.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Καταρχην ,  το  νικ  μου  δεν  ειναι  @ΚΑΒΛΑΡΧΟ........ωραιο  το  λεκτικο  σου  παιγνιο  αλλα
ακομα   ειμαι  αρκετα  ΄΄δυνατος΄΄......στο  σεξ.
Η  σημαια  ειναι  απο  το  γηπεδο  σας  αν  βλεπω  καλα  και  οταν  λεω ΄΄ αυτοι  ειναι΄΄  το
λεω  μεταφορικα.........και  βεβαια  δεν  ειναι  ολοι  μαλακες  οι  αεκτζηδες  οπως  π.χ
ο  master  21   που  η  μαλακια  του  δεν  εχει  οριο.........
Οσο  για  εκτο  στολο  και  διαφορες  μαλακιες  που  αναφερεστε  διαφοροι  .... δες  σε  εκπομπη
του  Βασιλοπουλου   στον  ΑLPHA  να  ακουσεις για  τις   νοικοκυρες  που  κατεβαιναν  απο  Κυψελη
και  αλλες  περιοχες της  Αθηνας   τα  πρωινα  και  εκαναν  πεζοδρομιο στο λιμανι  και  περιξ
για  το  ΄΄χαρτζηληκι΄΄  τους  και  ξεμαλλιαζονταν  με  τις  κατ επαγγελμα  πουτανες  για  τα  
ναυτακια.......
Την  ιδεολογια  μου  δεν μου  τη  χαρασει  κανενας  συνδεσμος......και  δε  θα  απολογηθω  για  
το  τι  κανουν  οι  συνδεσμοι  του  Ολυμπιακου.........
Τα  βαζελικα  κασκολ  ηταν  λαφυρα.........ολοι  οι  οπαδοι   στις  εξεδρες  κρεμαγαν.....
Η  τουρκικη  σημαια  δεν  ενοχλησε  εμενα  προσωπικα  απλα  ειναι  νομιζω   τουλαχιστον  
μαλακια  να  ανεβαζεις  τη  σημαια  ενος  λαου  που  σε  Β Ι Α Ζ Ε  ....για  τετρακοσια  χρονια.
Και  πολυ  περισσοτερο  Ε Σ Ε Ι Σ  που  θελετε  να  μιλατε  και  για  προσφυγια.......


Καλα  να  περνας............ακομα  κινα  μαλλον  θα  εισαι........
Είσαι μεγάλος τρόμπας ρε τύπε. Τι σε νοιάζει εσένα τι κάνουν τα αρρωστάκια μας αν δεν είσαι κι εσύ αρρωστάκι. Εσύ λες ότι την ανέβασαν και λένε "είμαστε τούρκοι" δηλαδή; Πιο λογικό δεν είναι να την είχαν τα δικά σου αρρωστάκια, ένεκα που είναι ερυθρόλευκη και για να πικάρουν τους δικούς μας, και να τους την πήραν και να την "εκθέτουν" ως λάφυρο όπως κάνουν μεταξύ τους αυτά τα αρρωστάκια; Αλλά τι σου λέω τώρα εσένα το μυαλό σου πρέπει να είναι τρυφερό σαν την καρδιά ενός μαρουλιού.

Το @ διαβάζεται at δηλαδή προς, όταν είναι δίπλα στο νικ σου, και σημαίνει ότι το μήνυμα απευθύνεται σ' εσένα. Δε σε λέει α-ΒΛΑΚΑΡΧΟ ο Γρηγόρης μιας και όλοι ξέρουμε ότι αυτό δεν θα ήταν αλήθεια.
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
πολλους δικηγορους εχετε εδω,εσεις ειστε οι πραγματικοι "επιστημονες" :grin:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Τι σε νοιάζει εσένα τι κάνουν τα αρρωστάκια μας αν δεν είσαι κι εσύ αρρωστάκι. Εσύ λες ότι την ανέβασαν και λένε "είμαστε τούρκοι" δηλαδή; Πιο λογικό δεν είναι να την είχαν τα δικά σου αρρωστάκια, ένεκα που είναι ερυθρόλευκη και για να πικάρουν τους δικούς μας, και να τους την πήραν και να την "εκθέτουν" ως λάφυρο όπως κάνουν μεταξύ τους αυτά τα αρρωστάκια;

Χωρις  αλλο  σχολιο...... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καταρχην ,  το  νικ  μου  δεν  ειναι  @ΚΑΒΛΑΡΧΟ........ωραιο  το  λεκτικο  σου  παιγνιο  αλλα
ακομα   ειμαι  αρκετα  ΄΄δυνατος΄΄......στο  σεξ.
Η  σημαια  ειναι  απο  το  γηπεδο  σας  αν  βλεπω  καλα  και  οταν  λεω ΄΄ αυτοι  ειναι΄΄  το
λεω  μεταφορικα.........και  βεβαια  δεν  ειναι  ολοι  μαλακες  οι  αεκτζηδες  οπως  π.χ
ο  master  21   που  η  μαλακια  του  δεν  εχει  οριο.........
Οσο  για  εκτο  στολο  και  διαφορες  μαλακιες  που  αναφερεστε  διαφοροι  .... δες  σε  εκπομπη
του  Βασιλοπουλου   στον  ΑLPHA  να  ακουσεις για  τις   νοικοκυρες  που  κατεβαιναν  απο  Κυψελη
και  αλλες  περιοχες της  Αθηνας   τα  πρωινα  και  εκαναν  πεζοδρομιο στο λιμανι  και  περιξ
για  το  ΄΄χαρτζηληκι΄΄  τους  και  ξεμαλλιαζονταν  με  τις  κατ επαγγελμα  πουτανες  για  τα  
ναυτακια.......
Την  ιδεολογια  μου  δεν μου  τη  χαρασει  κανενας  συνδεσμος......και  δε  θα  απολογηθω  για  
το  τι  κανουν  οι  συνδεσμοι  του  Ολυμπιακου.........
Τα  βαζελικα  κασκολ  ηταν  λαφυρα.........ολοι  οι  οπαδοι   στις  εξεδρες  κρεμαγαν.....
Η  τουρκικη  σημαια  δεν  ενοχλησε  εμενα  προσωπικα  απλα  ειναι  νομιζω   τουλαχιστον  
μαλακια  να  ανεβαζεις  τη  σημαια  ενος  λαου  που  σε  Β Ι Α Ζ Ε  ....για  τετρακοσια  χρονια.
Και  πολυ  περισσοτερο  Ε Σ Ε Ι Σ  που  θελετε  να  μιλατε  και  για  προσφυγια.......


Καλα  να  περνας............ακομα  κινα  μαλλον  θα  εισαι........
Ας ξεκινήσουμε απ τ απλα. ΤΟ "@" μπροστά απ τ όνομά σου δεν μια "έξυπνη" αντικατάσταση του "α". Είναι το λεγόμενο και "παπάκι" που αντικαθιστά τις λέξεις "προς".
Θα μου επιτρέψεις επίσης να θεωρώ πως δε βίασε τους Έλληνες ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ο τουρκικός λαός. Μια μερίδα του (οι αντίστοιχοι δικοί μας "Ελληνάρες") ναι. Αλλά όχι ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ο τουρκικός λαός. Ίσα ίσα υπάρχουν γεγονότα και μαρτυρίες στα γεγονότα της Πόλης το 50 που στις γειτονιές των Ελλήνων που υπήρχαν και Τούρκοι πολλοί απ αυτούς φυγάδεψαν τους Έλληνες. Τεσπά. Η σημαία της Τουρκίας εγώ θεωρώ πως κρεμιέται σα "λάφυρο". Όπως και τα κασκόλ των άλλων ομάδων. Δεν είναι δίπλα σε κανένα πανό, δεν είναι περασμένη στη πλάτη/χέρια/λαιμό κανενός απ τ "αρρωστάκια".
Δε σου είπα ν απολογηθείς για το τι κάνουν οι άλλοι σύνδεσμοι. Εγώ σ το είπα στη λογική που ΕΣΥ έβαλες αυτή τη φωτό. Και αν θεωρείς μαλακία τα δικά μας τ "αρρωστάκια" να έχουν τη σημαία ενός κράτους του οποίου η κυβέρνηση του και κάποιοι "Τουρκαλάρες" βίασαν τους Έλληνες, ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ μαλακία είναι να έχεις τις σημαίες των Σέρβων Εθνικιστών οι οποίοι έχουν την ΙΔΙΑ ιδεολογία με τους ανθρώπους που σκότωσαν έναν δικό σου οπαδό; ΠΟΣΗ ΜΑΛΑΚΙΑ είναι να έχεις ΟΧΙ μόνο τη σημαία αλλά κ αρχηγούς στο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ σου ανθρώπους που ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ και ΕΞΥΜΝΟΥΝ ΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ και τη Γερμανία του που σκότωσε/βίασε/έκλεψε ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΑΟ; Και ποιοι; Εσείς που λέτε ότι είσαστε και η ομάδα με τους περισσότερους οπαδούς και πως έχετε δημιουργηθεί από ανθρώπους της εργατιάς και του μόχθου. Βάση το λοιπόν του ΔΙΚΟΥ σου σκεπτικού έγραψα και το προηγούμενο ποστ, αλλά και αυτό.
Καλή σου μέρα και καλό Σ/Κ ν έχεις.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πόσο γαμώ τη πουτάνα σας, σας πονάνε τα περίπου 13χιλιάδες διαρκείας της ΑΕΚ; Πόσο σας πονάει το γεγονός ότι η ΑΕΚ είχε στο εντός έδρας της ματς σε παιχνίδι Γ ΕΘΝΙΚΗΣ 15 χιλιάδες κόσμο και εσείς είχατε σε ματς ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ τον ίδιο κόσμο.
Σας πονάει ΤΟΣΟ που βρήκατε να πείτε και το εξής ψέμα. Ότι τα διαρκείας για ανέργους (των 30 ευρώ) ήταν περίπου 3 χιλιάδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πουστράκια μάθετε πρώτα και μετά μιλήστε ή καλύτερα μασάτε σα καλά πρόβατα που είστε.
9χιλιάδες τα ΜΗ συνδεσμιτικά
3χιλιάρικα τα συνδσμίτικα
και 800 με 1000 τα εισητήρια για ανέργους.
ΜΑΛΑΚΕΣ.

Και όλα αυτά αφού βγήκατε και είπατε πως οι τιμές στα διαρκείας της ΑΕΚ είναι εκτός λογικής. Και τα δικά σας ήταν ακριβά. Και παρόλα αυτά και παρόλους τους Σαβιόλιδες και τα Τσου λου σας 1χιλιάρικο λιγότερα. Εκτός και αν οι ΑΕΚτζίδες είναι εφοπλιστές και βιομήχανοι και τους φτάνουν και τους περισσεύουν.

βγήκε και ο άλλος και γράφει το εξής "13 τα διαρκείας της ΑΕΚ 15χιλιάδες ο κόσμος της ΑΕΚ στο εντός έδρας ματς ΜΟΛΙΣ 2 χιλιάρικα παραπάνω κόσμος πήγε. 12 χιλιάρικα του ΟΣΦΠ 17 χιλιάδες με το ματς, 5χιλιάδες κόσμος παραπάνω πήγε και το είδε"  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.

Είτε σας αρέσει είτε όχι ο κόσμος της ΑΕΚ την αγάπη του στην ομάδα την έχει δείξει ΕΜΠΡΑΚΤΑ ΟΧΙ ΜΙΑ φορά αλλά ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 2. Μια φέτος (και σε πολύ δύσκολη οικονομική επόχη) και μία το 2004. Οι βάζελοι πλην το ρεκόρ που κάνανε επί εποχή Πατέρα, είναι γνωστό ότι δύσκολα δίνουν χρήματα για διαρκείας. Μένει να δούμε στο μέλλον τι ψάρια πιάνετε και εσείς.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
ρε καρντασια
τελικα ποσα γλυτωσατε που διαλυθηκατε?
30 κατι λεγατε
219.429.649,73 ευρώ λεει το κρατος

170 εκ. περίπου ρυθμίστηκαν με το αρ. 44, από αυτά γύρω στα 65 εκ. της εφορίας, και περιορίστηκαν σε περίπου 13 εκ. πληρωτέα σε 10 ετήσιες δόσεις. Αν διαρρηχθεί το αρ. 44 και αναβιώσουν οι οφειλές δε νομίζω ακόμη και με τους τόκους να φθάνει η οφειλή προς το Δημόσιο τα 219 εκ. που γράφει το άρθρο, μάλλον στην συνολική οφειλή αναφέρεται που έχει μέσα και τα λεφτά προς την ΕΝΙΚ και τη ΝΕΤΜΕΝΤ. Τα καινούρια χρέη προς το Δημόσιο είναι περίπου 16-17 εκ. σύμφωνα με τον ισολογισμό εκκαθάρισης.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε καρντασια
τελικα ποσα γλυτωσατε που διαλυθηκατε?
30 κατι λεγατε
219.429.649,73 ευρώ λεει το κρατος

Χωρίς να ξέρω ακριβείς αριθμούς. Το χρέος της ΑΕΚ προ 44 ήταν μεταξύ 150 και 170 εκ ευρώ (ξαναλέω δε θυμάμαι ακριβη νούμερα). Μετά τη διάλυση της ΠΑΕ ΑΕΚ το χρέος που είχε οριστεί ΜΕΤΑ άρθρο 44 ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ σ αυτό που ήταν ΠΡΟ άρθρου. Υποθέτω πως σ αυτό πρέπει να προστέθηκαν και τα νέα χρέη. Δε ξέρω αν υπάρχει και καμία χρηματική τιμωρία για τη διάρυξη του 44. Οπότε ΜΠΟΡΕΙ και ταα 220 εκ που γράφει να είναι και σωστά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom