Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μαλάκα μου ειλικρινά, είμαι στο γραφείο στο ναυπηγείο και από τα γέλια που έχω κάνει όλοι με κοιτάνε καλά καλά. Με τους παλιοπούστιδες και τις μαλακίες που γράφουν θα χάσω τη δουλεία μου.
Και ακόμα είμαστε Γ εθνική. Φαντάσουν τι έχει να γίνει του χρόνου και του παραχρόνου.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εντομεταξύ ΚΟΥΒΕΝΤΑ πως στο φύλλο αγώνα στην αλλαγή υπάρχουν οι υπογραφές του διαιτητή, των ανθρώπων της ΑΕΚ ΚΑΙ των ανθρώπων του Περιστερίου. Αλλά από γαύρικο σάιτ και γαύρικη εφημερίδα (και γενικά από οπαδικές εφημερίδες) ποιος περιμένει να διαβάσει αλήθεια;;;;
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εντομεταξύ ΚΟΥΒΕΝΤΑ πως στο φύλλο αγώνα στην αλλαγή υπάρχουν οι υπογραφές του διαιτητή, των ανθρώπων της ΑΕΚ ΚΑΙ των ανθρώπων του Περιστερίου. Αλλά από γαύρικο σάιτ και γαύρικη εφημερίδα (και γενικά από οπαδικές εφημερίδες) ποιος περιμένει να διαβάσει αλήθεια;;;;

Κανεις φιλε μου, κανεις !!!


Την καλημερα μου και καλη εβδομαδα, σε ολους τους  Α. Ε. Κ. τζηδες !!!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μόλις είχα μια ενδιαφέρουσα κουβέντα με φίλο μου που είναι στον αθλητισμό. Το φύλλο αγώνος ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ αθλήματος δε διαμοιράζεται λες και είναι διαφημιστικά χαρτάκια. Το φύλλο αγώνος υπογράφεται από ανθρώπους των 2 ομάδων και μετά πηγαίνει στα γραφεία της αντίστοιχης ομοσπονδίας.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση το λοιπόν ο φίλος μου μου είπε πως ΚΑΝΟΝΙΚΑ ο ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ πρέπει ν επέμβει/παρέμβει και ν ερευνήσει την υπόθεση για το πως βρέθηκε το φύλλο αγώνα στα ΜΜΕ (και για κάποιο περίεργο λόγο σ αυτά εφημερίδων του γαύρου).
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μεγάλη νίκη στο βόλλευ και ενώ ήταν για φούντο το καλοκαίρι φτιάχτηκε αναπάντεχα καλή ομάδα!Με το δεξί και το μπασκετάκι!Στο χάντμπολ η ομάδα σαρώνει!
Άντε να μπούνε κι οι μπουλντόζες! :rockon:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Μεγάλη νίκη στο βόλλευ και ενώ ήταν για φούντο το καλοκαίρι φτιάχτηκε αναπάντεχα καλή ομάδα!Με το δεξί και το μπασκετάκι!Στο χάντμπολ η ομάδα σαρώνει!
Άντε να μπούνε κι οι μπουλντόζες! :rockon:

Καλημέρα αδέρφια ενωσίτες τέτοια ευτυχία δεν ξέρω άν μπορώ να την αντέξω  :2funny: :2funny: !!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • 6281_1.jpg
    6281_1.jpg
    50,8 KB · Εμφανίσεις: 7

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Είμαστε λαρτζ κύριε...
Ναι αλλά το Καραϊσκάκη χωράει περισσότερους. Λες να μη το δώσουν σε μια ομάδ Γ εθνικής με την οποία δεν ασχολούνται και δε γράφουν ότι μαλακία τους κατέβει στις οπαδικές τους εφημερίδες και σάιτ και οι οπαδοί της δε μπάινουν στα θρεντ των ΑΕΚτζίδων στα διάφορα φόρα;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ναι αλλά το Καραϊσκάκη χωράει περισσότερους. Λες να μη το δώσουν σε μια ομάδ Γ εθνικής με την οποία δεν ασχολούνται και δε γράφουν ότι μαλακία τους κατέβει στις οπαδικές τους εφημερίδες και σάιτ και οι οπαδοί της δε μπάινουν στα θρεντ των ΑΕΚτζίδων στα διάφορα φόρα;;;   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν πάρουμε και κάνα σφύριγμα στη Γ' Εθνική μπορεί να δεις και πρωτοσέλιδα...και εδώ μέσα σεντόνια αγανάκτησης!Η ουσία όμως είναι ότι..."Αυτοί τελειώσανε"! :sunglasses:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν πάρουμε και κάνα σφύριγμα στη Γ' Εθνική μπορεί να δεις και πρωτοσέλιδα...και εδώ μέσα σεντόνια αγανάκτησης!Η ουσία όμως είναι ότι..."Αυτοί τελειώσανε"! :sunglasses:
Μιλαμε για τα μεγαλυτερα πουστρακια εβερ..Σε ματς που νικησαν 6-0 δεν μιλανε καθολου για καθαρο πεναλτυ και αποβολη,συν μια αποβολη ακομη για χτυπημα εκτος φασης του Σαμαρη σε παιχτη της Βεροιας,μπροστα στον καριολη τον διαιτητη.Φυσικα κοκκινη καρτα ουτε για δειγμα παλι σε παιχτη του πουστη..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μιλαμε για τα μεγαλυτερα πουστρακια εβερ..Σε ματς που νικησαν 6-0 δεν μιλανε καθολου για καθαρο πεναλτυ και αποβολη,συν μια αποβολη ακομη για χτυπημα εκτος φασης του Σαμαρη σε παιχτη της Βεροιας,μπροστα στον καριολη τον διαιτητη.Φυσικα κοκκινη καρτα ουτε για δειγμα παλι σε παιχτη του πουστη..
Εδώ ξεψαχνίζουν τα φύλλα αγώνων μας!Είναι μεγάλος ο καημός! :2funny:
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
Μιλαμε για τα μεγαλυτερα πουστρακια εβερ..Σε ματς που νικησαν 6-0 δεν μιλανε καθολου για καθαρο πεναλτυ και αποβολη,συν μια αποβολη ακομη για χτυπημα εκτος φασης του Σαμαρη σε παιχτη της Βεροιας,μπροστα στον καριολη τον διαιτητη.Φυσικα κοκκινη καρτα ουτε για δειγμα παλι σε παιχτη του πουστη..
Κοκκινη?? χαχαχαχα με εκανες και γελασα ρε Μαστερ. Λοιπον επειδη το εψαξα λιγο στο σαιτ της Σουπερ Λιγκ, στα στατιστικα, βρηκα οτι σε 7 αγωνιστικες εχουν μολις 6 κιτρινες καρτες!!!!! Επομενος ειναι ο ΟΦΗ με 13 και μια κοκκινη καρτα. Ο δευτερος ΠΑΟΚ εχει 27 κιτρινες!!!
Ας δουμε και τα περσινα. Σε 30 αγωνιστικες ο Ολυμπιακος εχει 29 κιτρινες καρτες και καμια κοκκινη!!!!! Δηλαδη κατι λιγοτερο απο μια καρτα ανα παιχνιδι επαιρναν. Επομενος ο Πανθρακικος με 68 και δυο κοκκινες!!! Η ΑΕΚ 99 κιτρινες και μια κοκκινη!!!!!!! Ο Παοκ που τερματισε δευτερος ειχε 85 κιτρινες και 7 κοκκινες.
Απ οτι φαινεται η επιστημη προχωρησε και πλεον η εντολη ειναι βαρατε τους αλλους, αλλα με το βαμβακι.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Κοκκινη?? χαχαχαχα με εκανες και γελασα ρε Μαστερ. Λοιπον επειδη το εψαξα λιγο στο σαιτ της Σουπερ Λιγκ, στα στατιστικα, βρηκα οτι σε 7 αγωνιστικες εχουν μολις 6 κιτρινες καρτες!!!!! Επομενος ειναι ο ΟΦΗ με 13 και μια κοκκινη καρτα. Ο δευτερος ΠΑΟΚ εχει 27 κιτρινες!!!
Ας δουμε και τα περσινα. Σε 30 αγωνιστικες ο Ολυμπιακος εχει 29 κιτρινες καρτες και καμια κοκκινη!!!!! Δηλαδη κατι λιγοτερο απο μια καρτα ανα παιχνιδι επαιρναν. Επομενος ο Πανθρακικος με 68 και δυο κοκκινες!!! Η ΑΕΚ 99 κιτρινες και μια κοκκινη!!!!!!! Ο Παοκ που τερματισε δευτερος ειχε 85 κιτρινες και 7 κοκκινες.
Απ οτι φαινεται η επιστημη προχωρησε και πλεον η εντολη ειναι βαρατε τους αλλους, αλλα με το βαμβακι.
Είναι γνωστό ότι στο λιμάνι πάνω από όλους τους τίτλους βάζουν το Κύπελλο Ήθους. :2funny: :2funny: :2funny:

 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Είναι γνωστό ότι στο λιμάνι πάνω από όλους τους τίτλους βάζουν το Κύπελλο Ήθους. :2funny: :2funny: :2funny:
Τώρα γιατι τους βάζετε κείμενο με άγνωστες λέξεις? Δεν τα λυπάστε τα παιδιά που θα ψαχνουν στο google τις έννοιες?  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom