Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
ο μακης ειναι παιδι της εκκλησιας ρε  :grin:

:helpplea: :helpplea: :helpplea:

Ο Μάκης Ψωμιάδης, υπό κανονικές συνθήκες, όταν δεν είναι εξαφανισμένος, εκκλησιάζεται τακτικά...

Ο νεαρός γιος του ιερέα της εκκλησίας που ήταν πίσω από τη «σκεπαστή» της Νέας Φιλαδέλφειας

έμειναν μόνο οι αναμνήσεις των βασανισμένων για έναν νεαρό ψηλό τύπο που τους ανάγκαζε να προσεύχονται στα κρατητήρια προτού ξεκινήσει τη διόλου ευλογημένη δουλειά του...

«Οταν ήρθε η ώρα για να πάρω τα πρώτα χρήματα ο πρόεδρος μου έδωσε έναν σάκο. Πάνω πάνω υπήρχαν μπανάνες και από κάτω αρκετά δολάρια. Αργότερα ανακάλυψα ότι αυτά τα χρήματα ήταν “βρώμικα”.

Λίγο καιρό μετά, ενώ είχαν καθυστερήσει οι πληρωμές, ήμουν με έναν ελληνοαμερικανό φίλο μου ονόματι Κωνσταντίνο στο γραφείο του όταν εισέβαλαν κάποιοι άνδρες και τον απήγαγαν. Την επόμενη ημέρα άρχισα να δέχομαι απειλητικά τηλεφωνήματα, στα οποία μου έλεγαν: “Αν δεν παίξεις, δεν θα ξαναδείς τον φίλο σου. Θα τον βρεις σε πλαστική σακούλα (body bag)”». Ο Βρέινς έπαιξε ένα ακόμη παιχνίδι, ο φίλος του απελευθερώθηκε και λίγο μετά πήρε όλη του την οικογένεια και διέγραψε για πάντα μια μικρή άναρχη χώρα στη Μεσόγειο.

Οι ιστορίες είναι χιλιάδες. Για ποδοσφαιριστές που αρνήθηκαν να υπογράψουν συμβόλαιο με την ΑΕΚ και είδαν το αυτοκίνητό τους να ανατινάζεται, για τιμολόγια καφέδων στην ΠΑΕ ΑΕΚ αξίας εκατομμυρίων ευρώ, για ξενοδοχεία στη Λήμνο που αγοράζονται και αφήνονται να μαραζώσουν για άγνωστους λόγους, για πυροβολισμούς στον γλουτό έξω από την Αίγλη Ζαππείου, στους οποίους οφείλεται το ασταθές περπάτημά του: φήμες, φόβος και βιασμός της λογικής.

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλημέρα ΑΕΚάρες.

Εγώ από τη μεριά μου θεωρώ ΠΟΛΥ μεγαλύτερη είδηση/γεγονός την ανακοίνωση της ορίτζιναλ και όχι την επαναηχογράφηση του κλασσικού ύμνου της ΑΕΚ.


Είναι μια αυτοκριτική που για να πω την αλήθεια δε την περίμενα από την ορίτζιναλ (και δε νομίζω πως έχει γίνει ποτέ στο παρελθόν από σύνδεσμο οργανομένων οπαδών στην Ελλάδα). Χαίρομαι που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ παραδέχεται πως ήθελε να επιβάλλει πολιτικές και γραμμές στη διοίκηση, πως τα τσιμπούσε από τη διοίκηση. ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ γι αυτό
"Αλλάζουμε πλέον και την εικόνα μας στο γήπεδο. Σε κάθε αγώνα θα υπάρχει περιφρούρηση, όχι έμμισθη όπως στο βαζελο και στο γαυρο, με σκοπό να μην σουλατσάρει ο καθένας στον αγωνιστικό χώρο, να μην κάνει ο καθένας ότι του κατέβει στη κερκίδα." Γιατί δε θέλω να ξαναδώ ούτε μπουνιές σε προπονητή της ΑΕΚ (όποιος και αν είναι αυτός) ούτε σε αγώνα να απεικούνται οι γυναίκες και τα παιδιά των αντίπαλων παικτών.
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα ΑΕΚάρες.

Εγώ από τη μεριά μου θεωρώ ΠΟΛΥ μεγαλύτερη είδηση/γεγονός την ανακοίνωση της ορίτζιναλ και όχι την επαναηχογράφηση του κλασσικού ύμνου της ΑΕΚ.


Είναι μια αυτοκριτική που για να πω την αλήθεια δε την περίμενα από την ορίτζιναλ (και δε νομίζω πως έχει γίνει ποτέ στο παρελθόν από σύνδεσμο οργανομένων οπαδών στην Ελλάδα). Χαίρομαι που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ παραδέχεται πως ήθελε να επιβάλλει πολιτικές και γραμμές στη διοίκηση, πως τα τσιμπούσε από τη διοίκηση. ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ γι αυτό
"Αλλάζουμε πλέον και την εικόνα μας στο γήπεδο. Σε κάθε αγώνα θα υπάρχει περιφρούρηση, όχι έμμισθη όπως στο βαζελο και στο γαυρο, με σκοπό να μην σουλατσάρει ο καθένας στον αγωνιστικό χώρο, να μην κάνει ο καθένας ότι του κατέβει στη κερκίδα." Γιατί δε θέλω να ξαναδώ ούτε μπουνιές σε προπονητή της ΑΕΚ (όποιος και αν είναι αυτός) ούτε σε αγώνα να απεικούνται οι γυναίκες και τα παιδιά των αντίπαλων παικτών.
απο πουστριλικια πρωτοι ειστε
μεχρι που σας βιασαμε το μουνι σας στην δραμα και την κατερινη
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • sfouggari-megalo.png
    sfouggari-megalo.png
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 22

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Καλημέρα ΑΕΚάρες.

Εγώ από τη μεριά μου θεωρώ ΠΟΛΥ μεγαλύτερη είδηση/γεγονός την ανακοίνωση της ορίτζιναλ και όχι την επαναηχογράφηση του κλασσικού ύμνου της ΑΕΚ.


Είναι μια αυτοκριτική που για να πω την αλήθεια δε την περίμενα από την ορίτζιναλ (και δε νομίζω πως έχει γίνει ποτέ στο παρελθόν από σύνδεσμο οργανομένων οπαδών στην Ελλάδα). Χαίρομαι που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ παραδέχεται πως ήθελε να επιβάλλει πολιτικές και γραμμές στη διοίκηση, πως τα τσιμπούσε από τη διοίκηση. ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ γι αυτό
"Αλλάζουμε πλέον και την εικόνα μας στο γήπεδο. Σε κάθε αγώνα θα υπάρχει περιφρούρηση, όχι έμμισθη όπως στο βαζελο και στο γαυρο, με σκοπό να μην σουλατσάρει ο καθένας στον αγωνιστικό χώρο, να μην κάνει ο καθένας ότι του κατέβει στη κερκίδα." Γιατί δε θέλω να ξαναδώ ούτε μπουνιές σε προπονητή της ΑΕΚ (όποιος και αν είναι αυτός) ούτε σε αγώνα να απεικούνται οι γυναίκες και τα παιδιά των αντίπαλων παικτών.

                            Η άλλη ανάγνωση

  Αφού λοιπόν τα κάναμε μπάχαλο φέραμε την κατάσταση εκεί που θέλαμε και αυτόν που θέλαμε. Μην κουνηθεί κανείς εμείς είμαστε εδώ για να το επιβάλουμε.

Υ.Γ Μένει μόνο να περιφρουρούμε-προστατεύουμε τον αγαπημένο μας πρίγκηπα.


 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
                              Η άλλη ανάγνωση

   Αφού λοιπόν τα κάναμε μπάχαλο φέραμε την κατάσταση εκεί που θέλαμε και αυτόν που θέλαμε. Μην κουνηθεί κανείς εμείς είμαστε εδώ για να το επιβάλουμε.

Υ.Γ Μένει μόνο να περιφρουρούμε-προστατεύουμε τον αγαπημένο μας πρίγκηπα.
Οπότε εσύ, ΑΝ κατάλαβα καλά, γουστάριζες που μπήκαν στο τελικό με τον Ατρόμητο και απείλησαν παίκτες και οικογένειες. Ή γουστάριζες που έβλεπες τον προπονητή της ΑΕΚ να τρώει μπουκέτα από οπαδούς της ΑΕΚ  :S
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
απο πουστριλικια πρωτοι ειστε
μεχρι που σας βιασαμε το μουνι σας στην δραμα και την κατερινη
Καλά την άλλη φορά που θα κάνετε τις "μνημειώδες" εκδρομές σας προς Αθήνα μεριά κοίτα να περάσετε το Σχηματάρι, σπερματοδοχείο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Να υπενθυμίσω ότι έχουνε αλλάξει τα άτομα που κάνουν κουμάντο στην οριτζιναλ εκεί λίγο πριν το ντου και την υπερπροσπάθεια των Δέλλα κλπ να σώσουνε την ομάδα...
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Οπότε εσύ, ΑΝ κατάλαβα καλά, γουστάριζες που μπήκαν στο τελικό με τον Ατρόμητο και απείλησαν παίκτες και οικογένειες. Ή γουστάριζες που έβλεπες τον προπονητή της ΑΕΚ να τρώει μπουκέτα από οπαδούς της ΑΕΚ  :S

Το απολύτως αντίθετο.Οι οργανωμένοι,όλων των ομάδων, είναι καρκίνος, εννοώ την επαγγελματική αλητεία που ελέγχει-επηρεάζει έμμισθα μερίδα οπαδών και δημιουργεί-ελέγχει καταστάσεις.Λες η ορίτζιναλ να άλλαξε;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το απολύτως αντίθετο.Οι οργανωμένοι,όλων των ομάδων, είναι καρκίνος, εννοώ την επαγγελματική αλητεία που ελέγχει-επηρεάζει έμμισθα μερίδα οπαδών και δημιουργεί-ελέγχει καταστάσεις.Λες η ορίτζινα :pipa3:λ να άλλαξε;
Δεν είπα ότι άλλαξε. Είπα ότι έκανε την αυτοκριτική της που μου άρεσε που την έκανε. ΑΝ άλλαξε θα είναι για μένα ευχής έργον. Αλλά αυτό θα φανεί στην πορεία και ιδιαίτερα όταν γίνουν και κάποιες ανάποδες.

Να υπενθυμίσω ότι έχουνε αλλάξει τα άτομα που κάνουν κουμάντο στην οριτζιναλ εκεί λίγο πριν το ντου και την υπερπροσπάθεια των Δέλλα κλπ να σώσουνε την ομάδα...
Οπότε το "ντου" ήταν ένας "αποχαιρετισμός στ όπλα" όλων εκείνων που μας είχαν δώσει τις μεγάλες στιγμές "ντου" στον τελικό με τον Ατρόμητο, τα μπουκέτα στον Ντούσαν κτλπ;  :think: :think: :think:
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Δεν είπα ότι άλλαξε. Είπα ότι έκανε την αυτοκριτική της που μου άρεσε που την έκανε. ΑΝ άλλαξε θα είναι για μένα ευχής έργον. Αλλά αυτό θα φανεί στην πορεία και ιδιαίτερα όταν γίνουν και κάποιες ανάποδες.
Οπότε το "ντου" ήταν ένας "αποχαιρετισμός στ όπλα" όλων εκείνων που μας είχαν δώσει τις μεγάλες στιγμές "ντου" στον τελικό με τον Ατρόμητο, τα μπουκέτα στον Ντούσαν κτλπ;  :think: :think: :think:

Tο κακό δεν γιατρεύεται μόνο του. Αλλαγή στο καλύτερο θα είναι αν δεν υπάρχουν ορίτζιναλ,θύρες 7-4-13 κλπ που διαφέρουν μόνο στο χρώμα των κασκώλ αλλά φίλοι-οπαδοί με αγάπη για την ομάδα,οχι για το μπάχαλο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν είπα ότι άλλαξε. Είπα ότι έκανε την αυτοκριτική της που μου άρεσε που την έκανε. ΑΝ άλλαξε θα είναι για μένα ευχής έργον. Αλλά αυτό θα φανεί στην πορεία και ιδιαίτερα όταν γίνουν και κάποιες ανάποδες.
Οπότε το "ντου" ήταν ένας "αποχαιρετισμός στ όπλα" όλων εκείνων που μας είχαν δώσει τις μεγάλες στιγμές "ντου" στον τελικό με τον Ατρόμητο, τα μπουκέτα στον Ντούσαν κτλπ;  :think: :think: :think:
Ποια αυτοκριτική ρε συ Γρηγόρη!Μπηχτές στους προηγούμενους είναι το μεγαλύτερο μέρος της ανακοίνωσης...μόνο αν δεν είχε αλλάξει το "κουμάντο" θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για αυτοκριτική!
Όταν έχεις ισχυρή διοίκηση και όλα πάνε καλά δεν γίνονται εύκολα σκηνικά όπως τα ντου...μεμονωμένα πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να γίνει κάτι όπως θα μπορούσε να γίνει πχ και στην Καλλιθέα...αλλά άτομο της ομάδας δεν πρόκειται να πειράξει κανείς αυτή την στιγμή!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ποια αυτοκριτική ρε συ Γρηγόρη!Μπηχτές στους προηγούμενους είναι το μεγαλύτερο μέρος της ανακοίνωσης...μόνο αν δεν είχε αλλάξει το "κουμάντο" θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για αυτοκριτική!
Όταν έχεις ισχυρή διοίκηση και όλα πάνε καλά δεν γίνονται εύκολα σκηνικά όπως τα ντου...μεμονωμένα πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να γίνει κάτι όπως θα μπορούσε να γίνει πχ και στην Καλλιθέα...αλλά άτομο της ομάδας δεν πρόκειται να πειράξει κανείς αυτή την στιγμή!
Μίλησα για αυτοκριτική του ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ορίτζιναλ. Εμένα ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ μ απασχολεί. Όταν ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ κάνει αυτοκριτική για τα περασμένα ΑΣΦΑΛΩΣ και είναι όχι μπηχτές αλλά ΚΑΡΦΑΡΕΣ για τους προηγούμενους που έκαναν κουμάντο. Ασφαλώς και υπάρχουν καρφιά για τον χατζημούσια
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Ρε χυμένε σκουλικοεβραίε αποφάσισε γαμώ τα πάντα σου ποιος έρχεται στον άρη σκατογαμημένο σπερματοδοχείο. Ο ελληνοαμερικάνος (έχουμε να σου δώσουμε τον Κοζώνη αν θες) ή ο Πέτρος ο γιος του Κόκκαλη; Μήπως θα έρθουν οι κινέζοι; Αποφάσισε ρε γαμημένε πούστη γιατί απ τα πολλά γαμήσια που έφαγες από τον λόχα σου ξεχνάς και αυτά που έχεις πει.
τον γαμησαμε τον πανιωνιο
δεν λες τιποτα μωρη βαπορισια πορνη
που σε σκιζουν οι μουτσοι για ενα πιατο μακαρονια
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τον γαμησαμε τον πανιωνιο
δεν λες τιποτα μωρη βαπορισια πορνη
που σε σκιζουν οι μουτσοι για ενα πιατο μακαρονια
Μαλάκα από τα ψωλοχύματα που έχεις καταπιεί έχεις μεθύσει. ΕΔΩ είναι το θρεντ της ΑΕΚ και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ. Στον πούτσο μου που νίκησες τον Πανιώνιο.

Υ.Γ Λουκέτα πήρες;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
@Κάβλαρχο

Σε μια "βόλτα" που έκανα στ αθλητικά θρεντς (το κάνω που και που) είδα πως είχες βάλει μια φωτογραφία από τη σκεπαστή στην οποία υπάρχει και η τουρκική σημαία. Γράφεις το λοιπόν "μια εικόνα χίλιες λέξεις, αυτοί είναι"

Η αλήθεια είναι πως ήθελα να σου κάνω παράθεση στο θρεντ του ΟΣΦΠ και ν βάλω μια σημαία της Αμερικής και τον 6ο στόλο μια εικόνα που να γράφει ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ και να γράψω "λύσε το γρίφο"
αλλά έχω πει πως σε θρεντ άλλων ομάδων δε γράφω και ΑΝ τύχει να γράψω δε θα βρίσω. Επίσης βαριέμαι να ψάχνω όλες αυτές τις εικόνες.
Πάμε όμως στα της φωτογραφίας. Η σημαία της τουρκίας που βρίσκεται εκεί σε ενοχλεί, σωστά; Οι σημαίες που έχετε ΕΣΕΙΣ στη θύρα 7 και είναι των ΝΑΖΙΣΤΩΝ Σέρβων όμως ΔΕ σ ενοχλούν (κατά τ άλλα no politica)!!! Το ότι είσαστε ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΙ που κάνατε μόκο και δεν γράψατε κάτι σ ένα πανό ρε πούστη μου για το παλικάρι που έφαγαν οι ναζίδες ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑΝ πάλι δε σ ενοχλεί ε; Σε ενόχλησε η τουρκική σημαία και είπες να το παίξεις και μάγκας και μας ξαναθυμίσεις πως έλεγαν οι "Ελληνάρες" του ξεριζομένους έλληνες της Μ.Ασίας και του Πόντου.
Αλήθεια παλιότερα πολλές φορές στο παλιο Καραϊσκάκη υπήρχαν κασκόλ κρεμασμένα του ΠΑΟ. Αυτό τι σήμαινε; Ότι ήσασταν κρυφοβάζελοι;;  :think: :think: :think:

Υ.Γ ΑΝ ποτέ σου τα φέρει η ζωή και πας στη Τουρκία και κάτσεις κάποιο διάστημα (όχι για εκδρομή) θα γνωρίσεις τύπους που θα είναι καλοί και τύπους που θα είναι σκατά. Προσωπικά στην Αγγλία είχε καλό φίλο τούρκο. Οι ΝΑΖΙΔΕΣ όμως που επί Μαρινάκη έχουν μπει και κάνουν κουμάντο στο Πόρτο Λεόνε είναι ΝΑΖΙΔΕΣ. Οπότε αφού τ πας έτσι δε θα πω ούτε περί 6ου στόλου. Θα πω ότι στον ΟΣΦΠ αυτό είσαστε. ΝΑΖΙΔΕΣ
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
@Κάβλαρχο

Σε μια "βόλτα" που έκανα στ αθλητικά θρεντς (το κάνω που και που) είδα πως είχες βάλει μια φωτογραφία από τη σκεπαστή στην οποία υπάρχει και η τουρκική σημαία. Γράφεις το λοιπόν "μια εικόνα χίλιες λέξεις, αυτοί είναι"

Η αλήθεια είναι πως ήθελα να σου κάνω παράθεση στο θρεντ του ΟΣΦΠ και ν βάλω μια σημαία της Αμερικής και τον 6ο στόλο μια εικόνα που να γράφει ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ και να γράψω "λύσε το γρίφο"
αλλά έχω πει πως σε θρεντ άλλων ομάδων δε γράφω και ΑΝ τύχει να γράψω δε θα βρίσω. Επίσης βαριέμαι να ψάχνω όλες αυτές τις εικόνες.
Πάμε όμως στα της φωτογραφίας. Η σημαία της τουρκίας που βρίσκεται εκεί σε ενοχλεί, σωστά; Οι σημαίες που έχετε ΕΣΕΙΣ στη θύρα 7 και είναι των ΝΑΖΙΣΤΩΝ Σέρβων όμως ΔΕ σ ενοχλούν (κατά τ άλλα no politica)!!! Το ότι είσαστε ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΙ που κάνατε μόκο και δεν γράψατε κάτι σ ένα πανό ρε πούστη μου για το παλικάρι που έφαγαν οι ναζίδες ΕΝΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑΝ πάλι δε σ ενοχλεί ε; Σε ενόχλησε η τουρκική σημαία και είπες να το παίξεις και μάγκας και μας ξαναθυμίσεις πως έλεγαν οι "Ελληνάρες" του ξεριζομένους έλληνες της Μ.Ασίας και του Πόντου.
Αλήθεια παλιότερα πολλές φορές στο παλιο Καραϊσκάκη υπήρχαν κασκόλ κρεμασμένα του ΠΑΟ. Αυτό τι σήμαινε; Ότι ήσασταν κρυφοβάζελοι;;  :think: :think: :think:

Υ.Γ ΑΝ ποτέ σου τα φέρει η ζωή και πας στη Τουρκία και κάτσεις κάποιο διάστημα (όχι για εκδρομή) θα γνωρίσεις τύπους που θα είναι καλοί και τύπους που θα είναι σκατά. Προσωπικά στην Αγγλία είχε καλό φίλο τούρκο. Οι ΝΑΖΙΔΕΣ όμως που επί Μαρινάκη έχουν μπει και κάνουν κουμάντο στο Πόρτο Λεόνε είναι ΝΑΖΙΔΕΣ. Οπότε αφού τ πας έτσι δε θα πω ούτε περί 6ου στόλου. Θα πω ότι στον ΟΣΦΠ αυτό είσαστε. ΝΑΖΙΔΕΣ
και συ κανεις γλυφοκωλια στους πακιστανους

warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom