Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο γατος θελει να το ονομασουν γηπεδο ντεμη νικολαιδη αλλιως δεν παιρνει διαρκειας.
Καλο,υπεροχο και μοναδικο το γηπεδο που θελει ο τιγρης.εγω ομως θα πανηγυρισω και θα πιστεψω μονο οταν δω να ξεκινουν τα εργα.το σχεδιο προκαλει δεος....μακαρι αυτη τη φορα να γινει.
μερικοι αεκτζηδες ηδη αρχισαν να το συγκρινουν ηδη με το καραισκακης παντως
 

merde

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
249
Like
0
Πόντοι
1
μερικοι αεκτζηδες ηδη αρχισαν να το συγκρινουν ηδη με το καραισκακης παντως
για να χτιστει ενα μπετονενιο εκτρωμα σαν το Καραισκακη δεν θα φτανει να απαλλοτριωθει ουτε ολο το Αλσος Ν.Φιλαδελφειας
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ΔΗΛΑΔΗ για να γινει το νεο γηπεδο προυποθετει ΑΛΛΑΓΗ στο υπαρχον πολεοδομικο σχεδιο του Δημου...
Δηλαδη, τροποποιησεις που πρεπει να περασουν απο Πολεοοδομια, να εγκριθουν, να εκδικαστουν οι ενστασεις ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ θα υπαρξουν
ΔΗΛΑΔΗ ΦΕΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΛΙΣΤΡΙΣΑ ποτε θα τελειωσει ολο αυτο!

ΑΥΤΟ το συγκεκριμενο πλανο ΔΕΝ ΘΑ "περπατησει"
Καλυτερα να επικεντρωθουν οι αρχιτεκτονες στο υπαρχον οικοπεδο με τις συγκεκριμενες διαστασεις (210μ Χ 130 μ) και να σχεδιασουν γηπεδο μεσα στο συγκεκριμενο περιγραμμα κι ΑΝ ποτε γκρεμιστει η "Μπριτανια" και υπογειοποιηθουν η Φωκων κι η Πατριαρχου Κων/νου, βλεπουμε...
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τι ψάχνεις...
Δηλαδή δεν θα πρέπει να γίνονται έργα στην Ελλάδα?Το γήπεδο θα γίνει στο υπάρχον οικόπεδο με τις συγκεκριμένες διαστάσεις και τους νόμιμους συντελεστές!Είναι ολοφάνερο ότι θα πέσει σκάψιμο για να φτάσει η χωρητικότητα στα επίπεδα που ανακοινώθηκε!Από την άλλη ούτε το άλσος θα πειράξει κανείς ούτε τίποτα!Το αντίθετο...θα αναλάβει η ΑΕΚ την ανάπλαση και την συντήρηση του!
Επίσης ο χώρος του "Μπριτάνια" ανήκει στην Πειραιώς με ότι αυτό συνεπάγεται...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο γατος θελει να το ονομασουν γηπεδο ντεμη νικολαιδη αλλιως δεν παιρνει διαρκειας.
Ε ναι να τιμήσουμε τον άνθρωπο που έκανε τα πάντα για να μείνει η ομάδα στη ΝΦ και που κατάφερε να πείσει τους διάφορους μάστερ ότι δεν γίνεται με τίποτα να κατασκευαστεί γήπεδο εκεί που έβαζε τα γκολ!  :tooth:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πάντως μου κάνει εντύπωση πως όταν είχε ανακοινωθεί πως η ΑΕΚ θα πάρει 20εκ για το γήπεδο από την περιφέρεια είχαν μπει μερικοί βάζελοι και είχα γράψει τα δικά τους. Τώρα που θα πάρει ο ΠΑΟ 7 μύρια ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ να κάνει καμία ανάπλαση στη περιοχή μούγκα στη στρούγκα ε;
Πως τα φέρνει ο πούστης ο καιρός

Υ.Γ Ακούγεται πως ο ΠΑΟ μπορεί να πάρει άλλα 15-20 μύρια ΑΛΛΑ θα πρέπει να παρουσιάσει σχέδιο για την ανάπλαση της γύρω περιοχής. Επειδή τυγχάνει και μένω στη περιοχή δε μπορώ να καταλάβω τι ανάπλαση μπορεί να γίνει. Καταρχάς το βενζινάδικο δε ξέρω σε ποιον ανήκει (κάποιοι λένε στην Εκκλησία) επίσης το να "ρίξεις" την Αλεξάνδρας θέλεις πολύ χρήμα (άσε που θα γαμήσεις και μια από τις κεντρικότερες και πολυσύχναστες λεωφόρους). Τα προσφυγικά απέναντι δε γίνεται να κατεδαφιστούν γιατί για κάποιο λόγο έχουν χαρακτηριστεί "ιστορική κληρονομιά". Τα σχολεία από τη Τσώχα μεριά αυτά και αν δε φεύγουν. Τι στον πούτσο σχέδιο μπορεί να παρουσιάσουν δε ξέρω. Πρέπει να βρει μεγάλο μάγκα ο Αλαφού για να τα τσεπώσει
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
και εμεις ζηταμε να δωσουμε 11 μυρια και δεν τα θελουν
βρε ουτε ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πάντως μου κάνει εντύπωση πως όταν είχε ανακοινωθεί πως η ΑΕΚ θα πάρει 20εκ για το γήπεδο από την περιφέρεια είχαν μπει μερικοί βάζελοι και είχα γράψει τα δικά τους. Τώρα που θα πάρει ο ΠΑΟ 7 μύρια ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ να κάνει καμία ανάπλαση στη περιοχή μούγκα στη στρούγκα ε;
Πως τα φέρνει ο πούστης ο καιρός

Υ.Γ Ακούγεται πως ο ΠΑΟ μπορεί να πάρει άλλα 15-20 μύρια ΑΛΛΑ θα πρέπει να παρουσιάσει σχέδιο για την ανάπλαση της γύρω περιοχής. Επειδή τυγχάνει και μένω στη περιοχή δε μπορώ να καταλάβω τι ανάπλαση μπορεί να γίνει. Καταρχάς το βενζινάδικο δε ξέρω σε ποιον ανήκει (κάποιοι λένε στην Εκκλησία) επίσης το να "ρίξεις" την Αλεξάνδρας θέλεις πολύ χρήμα (άσε που θα γαμήσεις και μια από τις κεντρικότερες και πολυσύχναστες λεωφόρους). Τα προσφυγικά απέναντι δε γίνεται να κατεδαφιστούν γιατί για κάποιο λόγο έχουν χαρακτηριστεί "ιστορική κληρονομιά". Τα σχολεία από τη Τσώχα μεριά αυτά και αν δε φεύγουν. Τι στον πούτσο σχέδιο μπορεί να παρουσιάσουν δε ξέρω. Πρέπει να βρει μεγάλο μάγκα ο Αλαφού για να τα τσεπώσει
Αύξηση χωρητικότητας του γηπέδου , πεζογέφυρα , πάρκινγκ κλπ θέλουν να κάνουν!Ακόμα δεν την έμαθε την είδηση ο Χρηστίδης! :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Πάντως μου κάνει εντύπωση πως όταν είχε ανακοινωθεί πως η ΑΕΚ θα πάρει 20εκ για το γήπεδο από την περιφέρεια είχαν μπει μερικοί βάζελοι και είχα γράψει τα δικά τους. Τώρα που θα πάρει ο ΠΑΟ 7 μύρια ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ να κάνει καμία ανάπλαση στη περιοχή μούγκα στη στρούγκα ε;
Πως τα φέρνει ο πούστης ο καιρός

Υ.Γ Ακούγεται πως ο ΠΑΟ μπορεί να πάρει άλλα 15-20 μύρια ΑΛΛΑ θα πρέπει να παρουσιάσει σχέδιο για την ανάπλαση της γύρω περιοχής. Επειδή τυγχάνει και μένω στη περιοχή δε μπορώ να καταλάβω τι ανάπλαση μπορεί να γίνει. Καταρχάς το βενζινάδικο δε ξέρω σε ποιον ανήκει (κάποιοι λένε στην Εκκλησία) επίσης το να "ρίξεις" την Αλεξάνδρας θέλεις πολύ χρήμα (άσε που θα γαμήσεις και μια από τις κεντρικότερες και πολυσύχναστες λεωφόρους). Τα προσφυγικά απέναντι δε γίνεται να κατεδαφιστούν γιατί για κάποιο λόγο έχουν χαρακτηριστεί "ιστορική κληρονομιά". Τα σχολεία από τη Τσώχα μεριά αυτά και αν δε φεύγουν. Τι στον πούτσο σχέδιο μπορεί να παρουσιάσουν δε ξέρω. Πρέπει να βρει μεγάλο μάγκα ο Αλαφού για να τα τσεπώσει
μην ακουτε για υπογειοποιηση οδων πχ Αλεξανδρας,παραλιακη κτλ
τεραστιο κοστος και το οφελος αστειο
το χρημα θα το παρει ο ΠΑΟ και  αυριο μεθαυριο ο γαυρος,ΠΑΟΚ κτλ σαν ανταλλαγμα για την βοηθεια του κρατους προς την ΑΕΚ
οσο για τις αναπλασεις και την αναπτυξη που θα προσφερουν τα γηπεδα αυτα ειναι καθρεφτακια για τους ιθαγενης
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1
Πάντως μου κάνει εντύπωση πως όταν είχε ανακοινωθεί πως η ΑΕΚ θα πάρει 20εκ για το γήπεδο από την περιφέρεια είχαν μπει μερικοί βάζελοι και είχα γράψει τα δικά τους. Τώρα που θα πάρει ο ΠΑΟ 7 μύρια ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ να κάνει καμία ανάπλαση στη περιοχή μούγκα στη στρούγκα ε;
Πως τα φέρνει ο πούστης ο καιρός

Υ.Γ Ακούγεται πως ο ΠΑΟ μπορεί να πάρει άλλα 15-20 μύρια ΑΛΛΑ θα πρέπει να παρουσιάσει σχέδιο για την ανάπλαση της γύρω περιοχής. Επειδή τυγχάνει και μένω στη περιοχή δε μπορώ να καταλάβω τι ανάπλαση μπορεί να γίνει. Καταρχάς το βενζινάδικο δε ξέρω σε ποιον ανήκει (κάποιοι λένε στην Εκκλησία) επίσης το να "ρίξεις" την Αλεξάνδρας θέλεις πολύ χρήμα (άσε που θα γαμήσεις και μια από τις κεντρικότερες και πολυσύχναστες λεωφόρους). Τα προσφυγικά απέναντι δε γίνεται να κατεδαφιστούν γιατί για κάποιο λόγο έχουν χαρακτηριστεί "ιστορική κληρονομιά". Τα σχολεία από τη Τσώχα μεριά αυτά και αν δε φεύγουν. Τι στον πούτσο σχέδιο μπορεί να παρουσιάσουν δε ξέρω. Πρέπει να βρει μεγάλο μάγκα ο Αλαφού για να τα τσεπώσει
αν κανεις γηπεδο
εγω θα βαλω στιγκακι
κωλοπαιδαρα ναυτικε δυσοσμε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αν κανεις γηπεδο
εγω θα βαλω στιγκακι
κωλοπαιδαρα ναυτικε δυσοσμε
Αφού ΗΔΗ έχεις στριγκάκια ρε πουσταρά. Χωρίς στριγκάκια ο λόχας σου δε σε γαμούσε για να σου δώσει άδεια.
Και σταμάτα να μου τρίβεσαι. Πούστηδες δε γαμώ. Αν θέλεις όμως μπορώ να σου πω πότε κάποιο πλοίο της εταιρείας θα περάσει από Σαλόνικα να ανέβεις. Φόρα το καλύτερο στριγκ σου και πήγαινε στο καπνιστήριο. Μοίρασε και από ένα μπουκάλι καθαρό οινόπνευμα στους Ουκρανορώσσους και ετοιμάσου για το πάρτυ της ζωής σου εβραιοσκόλιξ.

Αλήθεια. Πόσους πόντους είπαμε πως έχει μαζέψει η υπερομάδα σου η οποία σε 2 χρόνια θα μας κάνει να τρίβουμε τα μάτια μας; Τι είπες για τον υπεροπροπονητή που πήρατε μέσα από τα χέρια της Μαντσεστερ και της Μίλαν; Χου ρε παπάρα.
Ελπίζω να πήρες λουκέτα και αλυσίδες μόνο. Για κλείσιμο το πάτε το "μαγαζί"
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μερικοι αεκτζηδες ηδη αρχισαν να το συγκρινουν ηδη με το καραισκακης παντως
Δε ξέρω ποιος ΑΕΚτζής συγκρίνει το Καραϊσκάκη με τον Ναό. Όποιος και αν είναι θα πρέπει να κόψει να παίρνει αυτά που παίρνει. Το Καραϊσκάκη μπροστά σε αυτό που είδαμε θα είναι σα να συγκρίνεις τσιγκανόσπιτο με το Μπάκιχαμ (το τσιγκανόσπιτο είναι το Καραϊσκάκη το Μπάκιχαμ το γήπεδο της ΑΕΚ αν πιάνει έστω και κατά 70% αυτό που είδαμε)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μην ακουτε για υπογειοποιηση οδων πχ Αλεξανδρας,παραλιακη κτλ
τεραστιο κοστος και το οφελος αστειο
το χρημα θα το παρει ο ΠΑΟ και  αυριο μεθαυριο ο γαυρος,ΠΑΟΚ κτλ σαν ανταλλαγμα για την βοηθεια του κρατους προς την ΑΕΚ
οσο για τις αναπλασεις και την αναπτυξη που θα προσφερουν τα γηπεδα αυτα ειναι καθρεφτακια για τους ιθαγενης
Εγώ είπα απλά αυτά που μεταφέρουν από την περιφέρεια Αττικής. Αυτό που λένε είναι πως τα 20εκ που πήρε η ΑΕΚ θα πάνε για την ανάπλαση της γύρω περιοχής και του Άλσους. ΑΝ θέλει ο ΠΑΟ να πάρει κ αυτός 15-20 μύρια θα πρέπει ν παρουσιάσει σχέδιο με την ανάπλαση της γύρω περιοχής του σταδίου. Επειδή όμως εγώ τη περιοχή του ΠΑΟ τη ζω στη καθημερινότητά μου (όταν είμαι Ελλάδα) λέω πως για να γίνουν αυτά που θέλουν από την περιφέρεια ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. Ή γίνονται αλλά θέλουν πολύ χρόνο και χρήμα. Ο Δήμος Αθηναίων δεν είναι Ν.Φ που όταν έφυγε η ΑΕΚ νέκρωσε η γύρω περιοχή. Η αλήθεια είναι πως πολλοί κάτοικοι της περιοχής πετούσαν τη σκούφια τους όταν υπήρχε το σχέδιο της 2πλης ανάπλασης γιατί πολύ απλά η περιοχή έχει μεγάλη ανάγκη από πράσινο (όχι του ΠΑΟ). Από την άλλη αν ο Αλαφού βρει γατόνι μάστορα να του φτιάξει σχέδιο που θα ικανοποιεί τις απαιτήσεις της περιφέρειας μαγκιά του, να τα πάρει. Αλλά επειδή γνωρίζω κάποια πράαγματα θα έχει τ εξής προβλήματα
1ον Εκκλησία
2ον Θέμα με τα προσφυγικά
3ον Η λ Αλεξάνδρας απλά δε μπορεί να "πέσει".

Στο γήπεδο της ΑΕΚ σύμφωνα με αυτά που παρουσίασε ο Μελισσάν και θα είναι ΚΑΙ στον φάκελο της πολεοδομίας θα υπάρξει ανάπλαση των γύρω περιοχών. ΑΝ δε το κάνει τότε μπορεί κάποιος "περίεργος" να μπλοκάρει το έργο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ααααααααααααααα. Και να μη ξεχάσω. 7.5 μύρια ο ΠΑΟ για το στάδιό του ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΧΩΡΩΝ όπως πήρε η ΑΕΚ και άλλα 17,5 μύρια ΣΤΟΝ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ. Όταν πήρε ο Μελισσάν 20μύρια ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ήταν από κάποιους "αδικία για τον Ελληνικό λαό να πληρώνει την ΑΕΚ" τώρα που η ΙΔΙΑ η ανακοίνωση λέω πως δίνονται 7.5 μύρια για ένα ΠΕΠΑΛΑΙΩΜΕΝΟ γήπεδο ποδοσφαίρου και άλλα 17 ΓΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΣΚΕΤ δεν είναι αδικία για τον έλληνα φορολογούμενο. Ε παλιοπουτάνες; Γαμημένες καριολίτσες, τώρα λέτε (αν λέτε γιατί ούτε τολμάτε να πείτε κάτι πουτάνες) άλλα λόγια ν αγαπιόμαστε. Κουφάλεεεεεες. Έχετε χάρη που βαριέμαι να ψάξω και να σας παραθέσω έναν έναν.
 

merde

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
249
Like
0
Πόντοι
1
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τι ψάχνεις...
Δηλαδή δεν θα πρέπει να γίνονται έργα στην Ελλάδα?Το γήπεδο θα γίνει στο υπάρχον οικόπεδο με τις συγκεκριμένες διαστάσεις και τους νόμιμους συντελεστές!Είναι ολοφάνερο ότι θα πέσει σκάψιμο για να φτάσει η χωρητικότητα στα επίπεδα που ανακοινώθηκε!Από την άλλη ούτε το άλσος θα πειράξει κανείς ούτε τίποτα!Το αντίθετο...θα αναλάβει η ΑΕΚ την ανάπλαση και την συντήρηση του!
Επίσης ο χώρος του "Μπριτάνια" ανήκει στην Πειραιώς με ότι αυτό συνεπάγεται...
Ψαχνω τα χρονικα περιθωρια που ανακοινωθηκαν και διαπιστωνω οτι ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ!
ΜΑΚΑΡΙ να γινει η εν λογω αναπλαση αλλα μεχρι τον Ιανουαρο του 2014 ΔΕΝ ΠΡΟΦΤΑΙΝΕΙ να εγκριθει! Αν μπλεξεις με τροποποιησεις ρυμοτομικων κλπ, χαθηκες! Το εργο θα "κολλησει" καπου στο δρομο (αν καταφερει να ξεκινησει πρωτα-πρωτα)
Φοβαμαι οτι θα γινει οτι και μ' εκεινο το αληστου μνημης προτζεκτ του Γρανιτσα
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Κάπου πήρε το μάτι μου πως το ματς θα μεταδοθεί από το sport24.
Ισχύει? Γιατί στο σαιτ δεν έχει καμία ανακοίνωση
Τελικά το άλλαξαν....ενώ ήταν να το μεταδώσει το sport24.gr,στο σάιτ τους λένε ότι ο αγώνας θα μεταδοθεί από το contra.gr.....θα έχει pre game,μισή ώρα πριν τον αγώνα....
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1385341_653973557968436_378040289_n.jpg
    1385341_653973557968436_378040289_n.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 17

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
πλακα κανετε ετσι;;;

απλας εισαι τιγρη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    84,2 KB · Εμφανίσεις: 32

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πλακα κανετε ετσι;;;

απλας εισαι τιγρη  :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε τι σας έχει κάνει ο Μελισσάν!!!! Για φαντάσου έφτασε στο σημείο να αναγκάσει κάποιον που γράφει "Ζήτω ο Γράμμος και το Βίτσι" να παραθέσει ότι ΤΟ [size=20pt]ΚΚΕ[/size] ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΚΡΑΤΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

1ον Δε ξέρω αν είχες αγοράσει την εφημερίδα. Αλλά ΑΝ το είχες κάνει θα διάβαζες πως το σημείο που παράθεσες είναι η ΑΠΟΨΗ του ΚΚΕ. ΚΑΝΕΝΑΣ δημοτικός σύμβουλος δεν είπε όχι στο σχέδιο του Μελισσάν. Κ-Α-Ν-Ε-Ν-Α-Σ.
2ον Τα χρήματα (ότι και να λέει το ΚΚΕ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΙΚΑ. Είναι του ΕΣΠΑ (αν δε κάνω λάθος) και έχουν δωθεί θα να πάρει "μπροστά" η κρατική οικονομία (αν θέλεις να κουβεντιάσουμε αν τα χρήματα έπρεπε να δωθουν γι αυτούς τους σκοπούς μπορούμε να το κάνουμε σ άλλο θρεντ)
3ον Χρήματα υπάρχουν ΚΑΙ για τον Άρη (αν θέλει να αναπλάσει το γήπεδό του και τη γύρω περιοχή). Πολύ απλά όμως εσείς έχετε τον Σούπερ 3 να κάνει κουμάντο. Έχετε και το θέμα ότι βλέπεται το φάσμα του υποβιβασμού από την 5η αγωνιστική οπότε οι προτεραιότητές σας είναι υποθέτω άλλες
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ θα έρχεσαι στο Ναό γονυπετής και θα πεοθυλάζεις το παπαρι του τίγρη μπας και σου δώσει κανένα φράγκο παραπάνω για να φτιάξεις το δικό ΣΟΥ γήπεδο ΚΑΠΟΥ στου ρέντη  :grin:
οι πεοθηλασμοι ειδικοτητα σου :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom