Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
παλιο βρε διομηδη...Περιμενουμε τα νεα σχεδια...
05115_SECTION-LONG-ZOOM.jpg

05115_Night+View+Stadium.jpg
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλησπερα φίλοι μου και καλό Φθινόπωρο σε όλους. Διαβασα ευχαριστα και δυσαρεστα νεα. Η προβλεψη λεει να μπαινουν μπουλντοζες τον Φεβρουαριο αλλά δεν θα φτιαχτει κλειστο γηπεδο για τα άλλα αθληματα. Ελπιζω να ξεκινησουν τα έργα οπως λένε αλλά να μην μεινουνε στην απεξω μπασκετ,βολει,χαντμπωλ.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Καλησπερα φίλοι μου και καλό Φθινόπωρο σε όλους. Διαβασα ευχαριστα και δυσαρεστα νεα. Η προβλεψη λεει να μπαινουν μπουλντοζες τον Φεβρουαριο αλλά δεν θα φτιαχτει κλειστο γηπεδο για τα άλλα αθληματα. Ελπιζω να ξεκινησουν τα έργα οπως λένε αλλά να μην μεινουνε στην απεξω μπασκετ,βολει,χαντμπωλ.
Γειά σου βυζομάστορα.
Αγόρασες τρακτερωτά παπούτσια για τις εκδρομές;  :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Και μποτακια , και μπαστουνακι ορειβατικο. Ψαχνω και για 4χ4.  :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
http://[URL unfurl="true"]www.aek1924.gr/media/k2/items/cache/e02f3e899894d65165dee711d6f9050f_XL.jpg[/img[/URL]] :headbang3:
[/quote]
Που την θυμηθηκες την γκοφρέτα του Έρτσου?Μου φαίνεται ότι σάλταρες λόγω της κλήρωσης διομήδη! :2funny:
Όλα θα γίνουν ρε...μην μασάς!Δεν γυρίζει το ποτάμι πίσω είπαμεεεεεεεεεεεεεεεε
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16

Κρήτη (και όχι μόνο) , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ  :rockon: :ak: :2funny:
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Που την θυμηθηκες την γκοφρέτα του Έρτσου?Μου φαίνεται ότι σάλταρες λόγω της κλήρωσης διομήδη! :2funny:
Όλα θα γίνουν ρε...μην μασάς!Δεν γυρίζει το ποτάμι πίσω είπαμεεεεεεεεεεεεεεεε
Η ΑΕΚ δεν ειναι ποταμι ομως Ειναι ΙΔΕΑ
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66

Που είσαι ρε παλιοσκουλίκι Εβραίε; Που είσαι γαμώ τα πάντα σου παλιοπαπάρα. Πάρε τ αρχίδια μου ρε μουνί. 0 βαθμοί σε 3 αγωνιστικές. Μπες ρε μουνί αν έχεις αρχίδια να μας πεις για την Αριανάρα και τον γιο του Κόκκαλη που του χρόνου θα την βλέπουμε και θα τα κάνουμε πάνω μας.
Εγώ σου τ είπα παλιοαρχίδι. Πας ντουγρου για υποβιβασμό. Και όταν πέσεις θα ακυρωθεί και τ άρθρο 99 και μετά τον δρόμο τον ξέρεις από την ΑΕΚ. Πιστόλιασμα και Γ εθνική. Μόνο που εσύ παλιοσκουλίκι δεν έχεις Δημήτρη ούτε λαό γαμημένε Εβραίε και θα κλείσεις σα σύλογος. Πουτάνα του θερμαϊκού.

Αχ κουλα!!!!

:fuck2: :zfuck: :knockinb:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Μπααααα. Όχι. Του το είχα πει. Αν δε σταματήσει τα "τούρκοι" κτλπ θα έπεφτα στ επίπεδό του. Δε τα σταμάτησε και πλέον δε πρόκειται και εγώ να σταματήσω ν τον αποκαλώ σκουλίκι εβραίο.

Καλημέρες

Έχεις δίκιο, τέρμα το Τούρκοι.

ΠΟΥΣΤΟΤΟΥΡΚΟΙ. ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Έχεις δίκιο, τέρμα το Τούρκοι.

ΠΟΥΣΤΟΤΟΥΡΚΟΙ. ;)
Τράβα στη τρύπα σου ρε πουστροσκουλίκι γαμημένε Εβραίε....Τι δεν έχει κίνηση το θρεντάκι σου και πήρες σφάρνα τα θρέντ των άλλων ομάδων να κολοτριφτείς; Στήσου στο θρεντ του ΟΣΦΠ στα 4 και όλο και κάποιος θα βρεθεί να σου τον χώσει...Ξέρεις εσύ απ αυτά. Κάθε χρόνο τ ίδια. Στήνεσαι στον ΟΣΦΠ να σε  :fuck1: και μετά το παίζεις μάγκας  ;). Αλλά πως ταιριάζει το "μάγκας" με το πουστισκουλικοεβραίος μονο εσύ και οι όμοιοι σου το ξέρετε...Αλλά τι λέω;;; Εδώ λέτε πως η ομάδα σας πάει τρένο για 3ή θέση δε θα νομίζατε πως ο μάγκας και ο πουστοσκουλικοεβραίος είναι συνόνυμες λέξεις;;;  ;)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τράβα στη τρύπα σου ρε πουστροσκουλίκι γαμημένε Εβραίε....Τι δεν έχει κίνηση το θρεντάκι σου και πήρες σφάρνα τα θρέντ των άλλων ομάδων να κολοτριφτείς; Στήσου στο θρεντ του ΟΣΦΠ στα 4 και όλο και κάποιος θα βρεθεί να σου τον χώσει...Ξέρεις εσύ απ αυτά. Κάθε χρόνο τ ίδια. Στήνεσαι στον ΟΣΦΠ να σε  :fuck1: και μετά το παίζεις μάγκας  ;). Αλλά πως ταιριάζει το "μάγκας" με το πουστισκουλικοεβραίος μονο εσύ και οι όμοιοι σου το ξέρετε...Αλλά τι λέω;;; Εδώ λέτε πως η ομάδα σας πάει τρένο για 3ή θέση δε θα νομίζατε πως ο μάγκας και ο πουστοσκουλικοεβραίος είναι συνόνυμες λέξεις;;;  ;)


Βαθιά ακούγεσαι, μήπως είσαι στα ταρταρα της  [size=40pt]Γου[/size]  ;;;;;;;;;


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_2:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Στα ταρταρα της κωλοτρυπίδας σου ειμαι παλιοπουσταρα σκουλικοεβραιε. Αυτης που σου ανοιγω συνεχεια ακομα κ στα χειροτερα μου :fuck2:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Παιδιά άς το κόψουμε εδώ με τα extreme ένθεν καί κείθεν μπινελίκια με τους Αρειανούς  :headbang: ! ταπεινή μου γνώμη  στην κουλτούρα  ενός σωστού Ενωσίτη αυτά τουλάχιστον δεν ταιριάζουν  :rockon: :rockon: !!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Παιδιά άς το κόψουμε εδώ με τα extreme ένθεν καί κείθεν μπινελίκια με τους Αρειανούς  :headbang: ! ταπεινή μου γνώμη  στην κουλτούρα  ενός σωστού Ενωσίτη αυτά τουλάχιστον δεν ταιριάζουν  :rockon: :rockon: !!
Καλημέρες. Όπως έχω γράψει πολλές φορές όταν μπαίνει ο άλλος και γράφει ΓΕΝΙΚΑ "παλιοπουτάνες" κτλπ τότε επειδή ΔΕ το λέει σε κάποιον συγκεκριμένο άτομο τότε θεωρώ πως το γράφει ΚΑΙ για μένα. Ο πεξάρας (πως σκατά λέγεται ο πούστης) μπήκε κ έκανε κάτι τέτοιο. Μέχρι να μπει και να ζητήσει ΔΗΜΟΣΙΑ συγγνώμη τότε εγώ θα συνεχίσω να τον βρίζω.
Παλιότερα κάτι ανάλογο (είχε μπει και είχε βρίσει) είχε κάνει και ο Καβλαρχος. Και ο Χριστίδης κτλπ. Όταν γράφουν γενικότερα προς την ΑΕΚτζιδικη κοινότητα θα τους ξερνάω. Όταν γράφουν ΕΙΔΙΚΑ σ κάποιο άλλο άτομο (γιατί έχουν προηγούμενα μαζί του) τότε ΕΝΝΟΕΙΤΕ πως δε θα ανακατεύομαι.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Στα ταρταρα της κωλοτρυπίδας σου ειμαι παλιοπουσταρα σκουλικοεβραιε. Αυτης που σου ανοιγω συνεχεια ακομα κ στα χειροτερα μου :fuck2:

Βλεπω  εισαι  μερακλης... :2funny: :2funny: :2funny:...διαλεγεις  αξιους  κωλους......

Ειχα  βρισει  ......ναι   αλλα  οταν  προκληθηκα  .......εγω  δε  μπαινω  εδω  για  να  ξεκατινιαζομαι......κανω  πλακα  ,ναι ,  αλλα   δε  βριζω  τον  καθενα  ετσι  γιατι  μου  την  καυλωσε..........








 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom