Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γιατι  να  σκουζω  , και  συ  γιατι  να  χαιρεσαι, ουτε  εγω τα  χανω ,  ουτε  στην  τσεπη  σου  πανε.
Ξερω γω;Περίμενε και τον λόγο που θα πρέπει να σκούζεις (ο ΟΣΦΠ) θα τον μάθουμε από τον Νικολακό, τον Αντύπα και τον Καρατζαφέρη  ;) :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
παρε φορα και κλασε μας τα παπαρια...εχεις να φας στη μαπα γαυρικη ψωλη για πολλα χρονια...θα θα θα ....
ολο θα και θα και θα γεια σου ρε παραμυθα  :2funny:
α και πουσαι...θαθαθαθαθτζη ...φαε φασολια πριν παρεις παρεις φορα...
θαθαθαθαθαθαθαθαθθαθαθαθαθαθθααθθαθαθαθαθαθα
πουτσααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Ξανοίγεσαι μικρούλη... Έχεις φάει το κουτόχορτο που σε σερβίρουν χρόνια, ότι γαμάς τις ομάδες με την ψωλή σου.... Κούνια που σε κούναγε.... Είσαι το πιόνι ενός συστήματος που σε επέλεξε να είσαι η βρωμερή ομάδα... Τίποτε παραπάνω. Δεκαετίες τώρα, η ομάδα του λιμανιού, "έπαιρνε" τη μερίδα του λέοντος για να ισοσταθμιστεί η κοινωνική αντίδραση της φτωχολογιάς και του εργάτη. Κόμπιασε  λιγάκι με την 5άρα της θυγατρικής σου και κράτα τον Σαβιόλα για τη....Βέροια. Ότι και να γράφεις αποκλείεται ΠΟΤΕ να καταλάβεις γιατί ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ!!!!
Σε αφήνω στην "τρέλα" σου να γράφεις βρισιές  και προκλητικά λόγια και θα τα πούμε σε 2 χρονάκια....
Για το "μικρούλη", αν σ'ενόχλησε το παίρνω πίσω. Την καλημέρα μου!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ξανοίγεσαι μικρούλη... Έχεις φάει το κουτόχορτο που σε σερβίρουν χρόνια, ότι γαμάς τις ομάδες με την ψωλή σου.... Κούνια που σε κούναγε.... Είσαι το πιόνι ενός συστήματος που σε επέλεξε να είσαι η βρωμερή ομάδα... Τίποτε παραπάνω. Δεκαετίες τώρα, η ομάδα του λιμανιού, "έπαιρνε" τη μερίδα του λέοντος για να ισοσταθμιστεί η κοινωνική αντίδραση της φτωχολογιάς και του εργάτη. Κόμπιασε  λιγάκι με την 5άρα της θυγατρικής σου και κράτα τον Σαβιόλα για τη....Βέροια. Ότι και να γράφεις αποκλείεται ΠΟΤΕ να καταλάβεις γιατί ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ!!!!
Σε αφήνω στην "τρέλα" σου να γράφεις βρισιές  και προκλητικά λόγια και θα τα πούμε σε 2 χρονάκια....
Για το "μικρούλη", αν σ'ενόχλησε το παίρνω πίσω. Την καλημέρα μου!
στ'αρχιδια μου ειτε μικρουλη με πεις ειτε μεγαλουλη...αλλα εντελως λεμε...με ενοχλεις τοσο ακριβως οσο ενα κουνουπι η μια κατσαριδα...ναι μεν ενοχλεις αλλα δεν εχεις αξια ...μα καμμια...
αν τρψψ σανο εγω η εσυ ειναι ενα θεμα...προφανως ο ενας απο τους δυο τον τρωει...το θεμα ειναι ποιος;;εγω λεω οτι σε γαμαω (που αυτο συμβαινει και δεν ειναι ψεμα) εσυ λες οτι σε γαμαω επειδη ειμαι πιονι σε ενα συστημα (που αυτο δεν ξερουμε γιατι ΔΕΝ ειναι γεγονος αν συμβαινει παρα το λες εσυ και οι ομοιοι σου)
τωρα πως ξερεις οτι αφου σε γαμαω επειδη ειμαι πιονι συστηματος οτι σε δυο χρονια δεν θα σε γαμαω (που σημαινει οτι ΔΕΝ θα ειμαι πιονι του ιδου συστηματος) ειναι ενα θεμ;α...και μου δινεις ραντεβου σε δυο χρονια...
αρα μηπως δεν ειμαι πιονι;;αρα δεν τρωω σανο;;
και τρως εσυ;;
η θα σταματησει να υπαρχει το συστημα;;
η θα εισαι εσυ το πιονι;;που σημαινει αμα ξερεις οτι θα εισαι πιονι και σου αρεσει οτι δεν ειναι κακο να εισαι τελικα πιονι...
τι απο ολα συμβαινει;;
κωλοτρυπιδα εισαι σιγουρος οτι εκτος απο πουτσα δεν τρως ΚΑΙ σανο;;
ε;;σιγουρα;;
να κανω και εγω τωρα μια προβλεψη;;αν τωρα σε εχω ξεκωλιασει σε δυο χρονια θα πρεπει να σου εχω ανοιξει καινουριες τρυπες  :cheesy:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
α και μην ξεχαστεις...να φας φασολια πριν...βοηθανε  ;)κωλοτρυπιδα....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ηταν να το δω και αυτό.
Εντάξει ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό.
Κακό χρόνο να έχουν όλοι όσοι μας έφεραν εως εδώ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ωραίο το σήμα της Τριγλίας Ραφήνας  :grin: :grin: !!!
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
:o
 

Συνημμένα

  • 58846_528007313893725_216525526_n.jpg
    58846_528007313893725_216525526_n.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 8

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Προσγείωση στην αμείλικτη πραγματικότητα. Είμαστε ΑΕΚ και ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ. ΤΕΛΟΣ! Η ΑΕΚ είναι ΙΔΕΑ και οι ΙΔΕΕΣ δεν πεθαίνουν. Το κόκκινο μπουρδέλο γιατί ασχολείται με μας δεν καταλαβαίνω. Ρε Χρηστίδη, άντε στη παράγκα σας να γιορτάσετε την 5άρα του Σαβιόλα στον σουβλατζή... Τα περί κωλοτρυπίδων τα γνωρίζεις καλά, παθών εεε;;... Λυπάμαι που δε σε φτάνω σε επίπεδο :2funny: :2funny: :2funny: Κατάντια φίλε να είσαι τόσο "ψηλά" και ν'ασχολείσαι με την ΑΕΚ! Πρόσεξέ το αυτό....δημιουργεί αιμορροίδες! Μη ξοδέψεις άλλο μελάνι...ζήσε στην υπέρτατη ανυπαρξία της παράγκας σου. Και καλό πρωτάθλημα απ'τον Οκτώβριο!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:











 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Που είσαι ρε παλιοσκουλίκι Εβραίε; Που είσαι γαμώ τα πάντα σου παλιοπαπάρα. Πάρε τ αρχίδια μου ρε μουνί. 0 βαθμοί σε 3 αγωνιστικές. Μπες ρε μουνί αν έχεις αρχίδια να μας πεις για την Αριανάρα και τον γιο του Κόκκαλη που του χρόνου θα την βλέπουμε και θα τα κάνουμε πάνω μας.
Εγώ σου τ είπα παλιοαρχίδι. Πας ντουγρου για υποβιβασμό. Και όταν πέσεις θα ακυρωθεί και τ άρθρο 99 και μετά τον δρόμο τον ξέρεις από την ΑΕΚ. Πιστόλιασμα και Γ εθνική. Μόνο που εσύ παλιοσκουλίκι δεν έχεις Δημήτρη ούτε λαό γαμημένε Εβραίε και θα κλείσεις σα σύλογος. Πουτάνα του θερμαϊκού.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

Που είσαι ρε παλιοσκουλίκι Εβραίε; Που είσαι γαμώ τα πάντα σου παλιοπαπάρα. Πάρε τ αρχίδια μου ρε μουνί. 0 βαθμοί σε 3 αγωνιστικές. Μπες ρε μουνί αν έχεις αρχίδια να μας πεις για την Αριανάρα και τον γιο του Κόκκαλη που του χρόνου θα την βλέπουμε και θα τα κάνουμε πάνω μας.
Εγώ σου τ είπα παλιοαρχίδι. Πας ντουγρου για υποβιβασμό. Και όταν πέσεις θα ακυρωθεί και τ άρθρο 99 και μετά τον δρόμο τον ξέρεις από την ΑΕΚ. Πιστόλιασμα και Γ εθνική. Μόνο που εσύ παλιοσκουλίκι δεν έχεις Δημήτρη ούτε λαό γαμημένε Εβραίε και θα κλείσεις σα σύλογος. Πουτάνα του θερμαϊκού.

Γρηγόρη αρκετά με το Εβραίε δε νομίζεις; Ξέρω ότι το γράφεις για να πικάρεις συγκεκριμένο σκουλήκι αλλά μην παρεξηγηθούμε κιόλας. :thumbsup:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Γρηγόρη αρκετά με το Εβραίε δε νομίζεις; Ξέρω ότι το γράφεις για να πικάρεις συγκεκριμένο σκουλήκι αλλά μην παρεξηγηθούμε κιόλας. :thumbsup:
και πασοκος και αεκακι και εβραιος;; τραβα αυτοκτονα
 

Επισκέπτης
αν το δουμε αντικειμενικα η ΑΕΚ επεσε σε ομιλο τριτης εθνικης με τρεις ομαδες καθαρα υποκαταστηματα της >
1)Κυανος Αστερας Βαρης
2)Τριγλια Ραφηνας
3)ΑΟ Περιστεριου
θα την ζορισουν σιγουρα οι τεσσερις ομαδες απο την Κρητη>Ερμης Ζωνιανων,Ηροδοτος,ΠΑΟ Κρουσσώνα
 & Αγιος Νικόλαος ...και ντερμπυ με Ηλυσιακο-Αιγαλεω...
πολυ ξυλο θα παιξει η ΑΕΚ με Περαμαικο & Θυελλα Ραφηνας που δεν θα χαριστει οπως η Τριγλια...
αδιαφορα ουδετεροι ο Πανναξιακος,Κηφησια...και ο Μανδραικος που ανεκαθεν ειχε αρκετους Αεκτζηδες μεσα..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Πρόταση χορηγίας από σάιτ... απιστίας!
Ένα τρελό σενάριο έχει κάνει την εμφάνισή του για την ΑΕΚ, σύμφωνα με το οποίο η ιστοσελίδα γνωριμιών Ashley Madison, που απευθύνεται -κυρίως- σε παντρεμένους που θέλουν  να κάνουν εξωσυζυγικές σχέσεις, έχει καταθέσει πρόταση χορηγίας στη φανέλα της Ένωσης!  

Ο ιδιοκτήτης της ιστοσελίδα ΑshleyMadison.com, το οποίο σύμφωνα με κάποια παλιότερα ρεπορτάζ κάνει κάνει θραύση και στην Ελλάδα, υποστήριξε ότι έχει κατατεθεί πρόταση για τη φανέλα της ΑΕΚ, ενώ η εταιρεία δημοσίων σχέσεων που έκανε το... κονέ ανέφερε: «Επιλέξαμε την ΑΕΚ λόγω του οράματος της νέας διαχείρισης να ανεβάσει την ομάδα πίσω στη δικαιωματική θέση της στη Σούπερ Λιγκ, να επενδύσουν σε εγκαταστάσεις και να αναπτύξουν το ταλέντο του ποδοσφαίρου. Είμαι παθιασμένος με τη διασφάλιση του μέλλοντος του διάσημου ποδοσφαιρικού συλλόγου»!

Το εν λόγω σάιτ ιδρύθηκε το 2002 στον Καναδά και είναι τρομερά εξελίξιμο, ενώ ήδη έχει προσφέρει χορηγία στους New York Giants και έχει ενδιαφερθεί για άλλες ομάδες! Φυσικά, το θέμα προκύπτει μόνο από την πλευρά της και όχι από την ΑΕΚ, ενώ με δηλώσεις της στη SportDay, η υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων της Ashley Madison, Κατιλένα Άλπε είπε: «Η προσφορά έγινε πριν από τρεις ημέρες και έχουν αποσταλεί σχετικά mails. Περιμένουμε απάντηση


Τελικα  αρχιζω  να  σας  ζηλευω  ρε  μπαγασηδες.......αν  γινει  αυτο  ο  κουβαρντας  εχει  οντως  
μεγαλο οραμα  για  την  αεκ.....θα  προσφερει  μεχρι  και  τσαμπα  γαμησι.... :rockon:

  σωστη σκεψη γιατι ο παντεμενος Αεκτζης με το διαρκειας θα βαριεται να παει να δει Γ Εθνική και θα κανει άλλα πραγματα . 1000 ατομα θα πηγαινον γηπεδο και ας πουλήσαμε 8000 ειστηρια . 7000 χιλιαδες ΑΕΚΤζηδες στα μπουρδελα και στα σεντοναδικα θα ειναι τις Κυριακές .

:knockinb: :knockinb:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96

Το εκτός εδρας θα ειναι σολντ αουτ 2 μηνες πριν μόνο από μελη της οριτζιναλ

http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emo/smoke/stoned-smiley.gif[/img[/URL]]



κατα τα άλλα Ραφηνα - Κηφισια (εντιτ και Βάρη αν σου αρέσουν οι ευσωμες) - μια χαρα θα ειναι τα εκτος εδρας της ΑΕΚ .καλα τα ελεγα στο προηγουμενο πόστ , στα εντος θα πηγαινεις τσαρκα στα εκτος θα κυκλοφορεις την γκόμενα .
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γρηγόρη αρκετά με το Εβραίε δε νομίζεις; Ξέρω ότι το γράφεις για να πικάρεις συγκεκριμένο σκουλήκι αλλά μην παρεξηγηθούμε κιόλας. :thumbsup:
Μπααααα. Όχι. Του το είχα πει. Αν δε σταματήσει τα "τούρκοι" κτλπ θα έπεφτα στ επίπεδό του. Δε τα σταμάτησε και πλέον δε πρόκειται και εγώ να σταματήσω ν τον αποκαλώ σκουλίκι εβραίο.

Καλημέρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom