Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τον Τσιρίλο τον ήθελε από την αρχή ο Δέλλας αλλά από την μία υπάρχει το όριο για τους ξένους και τους γέρους και από την άλλη θέλανε να δούνε πως θα τα πάνε τα πιτσιρίκια!Εμένα δεν με χαλάει...χρειάζονται 4-5 πιο έμπειροι παίχτες , δέσιμο με την ομάδα έχει , ξέρεις ότι θα δώσει και το 100% των δυνατοτήτων του...ΟΚ...και από την άλλη θα δώσει σίγουρα και υλικό για την εξέδρα σε μια δύσκολη χρονιά! :grin:
Εγώ για να είμαι ειλικρινής το φοβάμαι όλο το επιτελείο που έχει μαζέψει ο τίγρης!Ίδωμεν...μακάρι να τα καταφέρουν!
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Τωρα  που  επηρα  φορα  θελω  να  ευχηθω  εις  την  ΑΕΚ  καλη  επανοδο  εις  την  σουπερ  λιγκ.......


 

Συνημμένα

  • MITSOTOS.jpg
    MITSOTOS.jpg
    55,2 KB · Εμφανίσεις: 8

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Τωρα  που  επηρα  φορα  θελω  να  ευχηθω  εις  την  ΑΕΚ  καλη  επανοδο  εις  την  σουπερ  λιγκ.......

ρε λακαμα μηπως παιρνεις ποσοστα απο τον δρακουλιαρη?
δεν εχεις αφησει θεμα θεμα που δεν τον εχεις βαλει
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κλείνει και ο Φαγέ...έφαγε και τον ατζέντη του ο Μελ!  :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τωρα  που  επηρα  φορα  θελω  να  ευχηθω  εις  την  ΑΕΚ  καλη  επανοδο  εις  την  σουπερ  λιγκ.......
Ο Μητσοτάκης είναι γνωστό πως είναι σκατόγαυρος. Εξάλλου ο ίδιος ήταν που έκανε υπέρβαση εξουσίας και έβαλε στο γνωστό νόμο "περί αρχαιοτήτων" ΚΑΙ την περίπτωση του ΟΣΦΠ. Ντροπή να μη ξέρεις σε ποιον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ οφείλεις τ ότι δεν έκλεισες ΣΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ (κ αυτό δε το λέω εγώ τ έχει πει ο ΙΔΙΟΣ ο Κόκκαλης) το 1992.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κλείνει και ο Φαγέ...έφαγε και τον ατζέντη του ο Μελ!  :rockon:
Με το καλό να μας έρθουν και οι...Δέλτα, Αγνό (θα τον πάρουμε από ομάδα της Σαλονίκης αυτόν) και να κάνουμε την υπέρβαση με τον....Έβγα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ολοι  οι  μεγαλοι  αντρες  αυτου  του  τοπου  Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Ι   ειναι...........εγω  απλα  μια

πλακα  εκανα  για  να  ευθυμησουμε.............Οι  υπερβασεις   γινονται   παντα  για   τους  

μεγαλους  και  τους  ισχυρους.........σε  ολο  τον  κοσμο.......οχι  μονο    στην  Ελλαδα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ολοι  οι  μεγαλοι  αντρες  αυτου  του  τοπου  Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Ι   ειναι...........εγω  απλα  μια

πλακα  εκανα  για  να  ευθυμησουμε.............Οι  υπερβασεις   γινονται   παντα  για   τους  

μεγαλους  και  τους  ισχυρους.........σε  ολο  τον  κοσμο.......οχι  μονο    στην  Ελλαδα.
Μεγάλος άντρας ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ (μισό να πάω να βάλω το περιλαίμιο με τα σκόρδα και να φτύσω 3 φορές τον κόρφο μου)...........................Νταξ. Πάμε. Να μου έλεγες μεγάλο άντρα τον Χατζηχρήστο να σου έλεγα ναι. Αλλά τον δρακουμέλ; Και μόνο που αυτός είναι ΟΣΦΠ θα πρέπει η ομάδα να κυρηχθεί παράνομη....
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Μεγάλος άντρας ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ (μισό να πάω να βάλω το περιλαίμιο με τα σκόρδα και να φτύσω 3 φορές τον κόρφο μου)...........................Νταξ. Πάμε. Να μου έλεγες μεγάλο άντρα τον Χατζηχρήστο να σου έλεγα ναι. Αλλά τον δρακουμέλ; Και μόνο που αυτός είναι ΟΣΦΠ θα πρέπει η ομάδα να κυρηχθεί παράνομη....

Σκορδο  το  Ελληνικο  ,  σκορδο  το  φλογοβολο......ελεγε  ο  Βεγγος..... :2funny: :2funny: :2funny:



 

Συνημμένα

  • strings-of-garlic_21129344.jpg
    strings-of-garlic_21129344.jpg
    68,1 KB · Εμφανίσεις: 12

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Καλησπερα . Ευτηχως καταλαβαν οτι η ομαδα θελει παικτες και συνεχιζουν τις μεταγραφες. Θα ηθελα καποιον αμυντικο με μελλον αντι του 36αρη? Τσιριλο. Του χρονου θα ειμαστε παλι στην γυρα για 7-8 παικτες τουλαχιστον . Ισως και προπονητη. Δεν μου γεμιζει το ματι ο Δελλας ρε παιδια. Ειναι πολυ απειρος για να πεσει στα βαθια. Στο ερασιτεχνικο ενταξει αλλά στην Β΄ θα τα βρει μπαστουνια νομιζω. Εχουν τα δίκια τους και ο Γρηγορης και ο Γατος για οσα λενε για το ροστερ.

οταν σε 3 χρόνια ανέβει και θέλει να πάει στο τσουλου θα φέρει τον Σωκράτη ρε παιδιά με το μικρό τον Μανωλά (που θα τον κρατήσει ένα καλοκαίρι στη Νάξο ο θείος του μέχρι να πάρει μεταγραφή)και θα δέσει την άμυνα...
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
οταν σε 3 χρόνια ανέβει και θέλει να πάει στο τσουλου θα φέρει τον Σωκράτη ρε παιδιά με το μικρό τον Μανωλά (που θα τον κρατήσει ένα καλοκαίρι στη Νάξο ο θείος του μέχρι να πάρει μεταγραφή)και θα δέσει την άμυνα...
Μπα θα ταΐσει μεταλλαγμένα το Δέλλα και σε τρία χρόνια θα γυρίσει στα γήπεδα ως Πράσινος Τσολιάς. :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ολοι  οι  μεγαλοι  αντρες  αυτου  του  τοπου  Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Ι   ειναι...........εγω  απλα  μια

πλακα  εκανα  για  να  ευθυμησουμε.............Οι  υπερβασεις   γινονται   παντα  για   τους  

μεγαλους  και  τους  ισχυρους.........σε  ολο  τον  κοσμο.......οχι  μονο    στην  Ελλαδα.
τοτε ο γαυρος δεν ηταν μεγαλος και ισχυρος,μια τριχα απο τα αρχιδια μου ηταν.Οπως ειναι και τωρα.Αλλα μεγαλωσε λιγο,εχει γινει 2 τριχες απο τα αρχιδια μου.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μεγάλος άντρας ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ (μισό να πάω να βάλω το περιλαίμιο με τα σκόρδα και να φτύσω 3 φορές τον κόρφο μου)...........................Νταξ. Πάμε. Να μου έλεγες μεγάλο άντρα τον Χατζηχρήστο να σου έλεγα ναι. Αλλά τον δρακουμέλ; Και μόνο που αυτός είναι ΟΣΦΠ θα πρέπει η ομάδα να κυρηχθεί παράνομη....
Ποιον χατζηχρηστο ρε μαλακα; :S
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
τοτε ο γαυρος δεν ηταν μεγαλος και ισχυρος,μια τριχα απο τα αρχιδια μου ηταν.Οπως ειναι και τωρα.Αλλα μεγαλωσε λιγο,εχει γινει 2 τριχες απο τα αρχιδια μου.

Ο  Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Σ    βλακα  παντα  Μ Ε Γ Α Λ Ο Σ  και  Ι Σ Χ Υ Ρ Ο Σ ....ειναι  εσυ  κοιτα

τα  χαλια  σου  ...........και  αρχισε  το  οργωμα...........



 

Συνημμένα

  • images (9).jpg
    images (9).jpg
    11,2 KB · Εμφανίσεις: 12

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αυτά να τα γράφεις στο θρεντ της ομάδας σου τύπε!Δεν πρόκειται να πείσεις κανέναν ΑΕΚτζή ότι η ΠΟΥΣΤΟΜΑΔΑ σου είναι μεγάλη και ισχυρή και δεν τον ενδιαφέρει κιόλας...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αυτά να τα γράφεις στο θρεντ της ομάδας σου τύπε!Δεν πρόκειται να πείσεις κανέναν ΑΕΚτζή ότι η ΠΟΥΣΤΟΜΑΔΑ σου είναι μεγάλη και ισχυρή και δεν τον ενδιαφέρει κιόλας...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε  ενδιαφερει  και  σε  παραενδιαφερει  τυπε  αλλιως  δε  θα  απανταγες..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom