Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εεεεεεεεεεετσι....Γιατί αυτός ξέρει (σιγά μη πούμε τι μαλάκας είναι...Τολμάει να τα βάλει κανένας οριτζιναλ με τον Τίγρη; Τώρα όλοι σουζα και πετάμε και ένα "όλα καταγράφονται" για να δείχνουμε και καλά πως δεν έχουμε ξεχάσει)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
γρηγορη προειδοπειω...εχεις τρελλαθει και προκαλεις...αλλα πολυ...σεβομαι καποια πραγματα σεβομαι οτι σαν ομαδα εχεις βυθιστει και προσπαθω να τουμπεκιαζω...δεν μπαινω καν εδω...αλλα ανθρωπος ειμαι και καμμια φορα κανω την μαλακια και ριχνω μια ματια...οπως σημερα ειχα να μπω πανω απο μια βδομαδα και σταματησα μεχρι τα προχτεσινα σου ποστ ...παρακατω δεν πηγαινε και μου ηρθε να ξερασω...δεν ξερω τι εχεις παθει και στην τελικη στα αρχιδια μου οτι και αν ειναι αυτο...
σε ενημερωνω και σε προειδοποιω...
αν δεν μαζευτεις λιγακι μονος σου θα ξεκινησω και θα ξαναμπαινω και θα σου γαμαω οτι μπορει να σου μενει αγαμητο...
ξαναλεω σεβομαι καποια πραγματα και καποιους ακομα και εσενα τον ιδιο που πιο παλια ειχαμε καποιες σοβαρες ανταλλαγες αποψεων αλλα πλεον εχεις ξεφυγει οσο δεν παει ...μπαινουν καποια παιδια κανουν καζουρα αν θες και ακομψη αλλα σε καμμια περιπτωση στα επιπεδα που ξγιεσαι εσυ ...τα εμετικα...
ξερεις οτι μπορω να γινω πιο εμετος απο σενα...
δεν το κανω γιατι ετσι επιλεγω...
ομως σε παρακαλω μην παιζεις με την υπομονη μου...συμαζεψου αφου σκεφτεις καλα τι και πως το γραφω...
δεν ειναι αναγκη να γαμηθουμε...ολοι κανουμε μαλακιες τωρα εισαι εσυ σε αυτη τη φαση αντιληψου το και διορθωσε το...αυτη ειναι η μαγκια...
περιμενω...
χωρις αλλη υπομονη...
αυτα  :sunglasses:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γρηγορη προειδοπειω...εχεις τρελλαθει και προκαλεις...αλλα πολυ...σεβομαι καποια πραγματα σεβομαι οτι σαν ομαδα εχεις βυθιστει και προσπαθω να τουμπεκιαζω...δεν μπαινω καν εδω...αλλα ανθρωπος ειμαι και καμμια φορα κανω την μαλακια και ριχνω μια ματια...οπως σημερα ειχα να μπω πανω απο μια βδομαδα και σταματησα μεχρι τα προχτεσινα σου ποστ ...παρακατω δεν πηγαινε και μου ηρθε να ξερασω...δεν ξερω τι εχεις παθει και στην τελικη στα αρχιδια μου οτι και αν ειναι αυτο...
σε ενημερωνω και σε προειδοποιω...
αν δεν μαζευτεις λιγακι μονος σου θα ξεκινησω και θα ξαναμπαινω και θα σου γαμαω οτι μπορει να σου μενει αγαμητο...
ξαναλεω σεβομαι καποια πραγματα και καποιους ακομα και εσενα τον ιδιο που πιο παλια ειχαμε καποιες σοβαρες ανταλλαγες αποψεων αλλα πλεον εχεις ξεφυγει οσο δεν παει ...μπαινουν καποια παιδια κανουν καζουρα αν θες και ακομψη αλλα σε καμμια περιπτωση στα επιπεδα που ξγιεσαι εσυ ...τα εμετικα...
ξερεις οτι μπορω να γινω πιο εμετος απο σενα...
δεν το κανω γιατι ετσι επιλεγω...
ομως σε παρακαλω μην παιζεις με την υπομονη μου...συμαζεψου αφου σκεφτεις καλα τι και πως το γραφω...
δεν ειναι αναγκη να γαμηθουμε...ολοι κανουμε μαλακιες τωρα εισαι εσυ σε αυτη τη φαση αντιληψου το και διορθωσε το...αυτη ειναι η μαγκια...
περιμενω...
χωρις αλλη υπομονη...
αυτα  :sunglasses:
Σκέφου και πες μου τι θ έκανες ΕΣΥ αν κάποιος έμπαινε στο θρεντ του ΟΣΦΠ και άρχιζε να γράφει μαλακίες. Θα ήσουν με το "σεις" και με το "σας" ; Φυσικά και όχι. Θα άρχιζες με το "καλημέρα" τα γαμοσταυρίδια. Άρα δε κάνω τίποτα το διαφορετικό. Μπαίνει ο άλλος και αρχίζει να μου γράφει (μ όχι και τόσο κομψο τρόπο) για το 83-84 που η ΑΕΚ αντί να υποβιβαστεί τιμωρήθηκε με -3 βαθμούς. Ναι; Ναι. ΟΚ μάγκα αφού το πας έτσι πάρε 3 καραμπινάτες περιπτώσεις με αποδεικτηκά στοιχεία (χρήματα, καταγγελίες κτλπ) που έγιναν το 79 από τον ΟΣΦΠ και παρε και τα βρισίδια σου.
Μπαίνει ο άλλος του ΑΡΗ και αρχιζει. Ναι; Ναι. ΟΚ μάγκα πάρε και εσύ τις χριστοπαναγίες σου και τρέχα στο χώμα που έχεις τη τρύπα σου σκουλίκι.
Δεν έχω κανένα θέμα με ένα άλλο παιδί που είναι ΟΣΦΠ (δε θυμάμαι τ όνομά του πρωϊνιάτικα) που μπαίνει και γράφει τις απόψεις του και ας διαφωνώ μαζί του. Αλλά να μπαίνει ο οποιοσδήποτε μη ΑΕΚτζής και ν αρχίζει τα "πουτάνες θα σας κάνουμε, θα σας δείξουμε, γαμιέστε, τουρκόσποροι" κτλπ να με συμπαθάς αλλά θα του απαντήσω στο ίδιο και χειρότερο επίπεδο. Δε θα κάτσω να του γυρίσω και τ άλλο μάγουλο. Αν είναι ΟΣΦΠ θα γράψω για τον ΟΣΦΠ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, αν είναι ΑΡΗΣ το ίδιο (λέω τα 2 αυτά παραδείγματα γιατί αυτά είναι πρόσφατα). Αν μπει κάποιος άλλος του ΟΣΦΠ θα του πω ότι επί Βαλδέρβε ο ΟΣΦΠ έπαιζε ΜΠΑΛΑ (σόρρυ αλλά με Μιτσελ απλά δε) ή αν είναι Άρης θα του πω πως επί Κούπερ όποτε έβλεπα τον Άρη σκατόχυνα και έβριζα τους δικούς μου (της ΑΕΚ) που δε τον πήραν αυτοί πρώτοι.
Τόσο απλά είναι τα πράγματα. Και πριν μου απαντήσεις σκέψου τι θα έγραφες αν έμπαινα εγώ μέσα στο θρεντ του ΟΣΦΠ και έτσι στο άσχετο χωρίς να έχει προηγηθεί κάτι έγραφα "Μουνιά, απόγονοι του 6ου, παλιοπουστάρες γαμημένοι, σε 2 χρόνια θα είμαστε Σούπερ λίγκα και θα σας γαμάμε όπου και αν σας βρούμε". Θα μου απαντούσες κάτι σαν "ώπα φίλε. Ηρέμησε κ έλα να το δούμε ψύχραιμα" ;;; Δε νομίζω και το ξέρεις. Δε μ ενδιαφέρει αν το ποστ του καθένα απευθύνεται σ ένα άτομο. Αν συμβαίνει αυτό ας ψάξει να βρει ένα ποστ του ατόμου να το κάνει παράθεση κ ας γράψει τα μύρια όσα. Όταν μπαίνει και γράφεις ένα ποστ "ορφανό" (χωρίς παραθέσεις ή μ ένα όνομα στην αρχή όπως έκανες εσύ πχ) τότε το λες σ ΟΛΟΥΣ του ΑΕΚτζήδες (ΟΣΦΠούδες, ΠΑΟΚια, ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ κτλπ)κ άρα θα πρέπει ν αναλογιστείς και τις ευθύνες σου. Αν βρίζεις θα σε βρίσω κ εγώ, αν εκφράζεις μια άποψη (πχ πιστεύω πως με τα χάλια που έχει η ομάδα σας δύσκολα θ ανεβείτε κατηγορία" που είναι μια άποψη) τότε ν κάτσω ήρεμα και ωραία και να τη κουβεντιάσω αν διαφωνώ μαζί σου. Στη κουβέντα θα φύγει και ένα "παπάρα", "μαλάκα" κτλπ. Άλλο τ ένα το λοιπόν και άλλο τ άλλο.
Καλημέρες
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα αδελφε μου, Α.Ε.Κ. τζη, gregory35 !!!  ;) ;) ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
γρηγορη καλημερα κατ'αρχας...
κατα δευτερον ξεχνα το εδω και το εκει θρεντ...κανενα δεν ειναι αβατο...
οπου γουσταρει ο καθενας γραφει....
κατα τριτον σιγουρα καποιος σε προκαλει αλλα οταν απαντας συλληβδην και λες ολων των γαυρων τις μανες πουτανες η ολες τις πειραιωτισες πουτανες (με εμμεσο κιλα τροπο δηθεν συνεχιζοντας τον εικονικο διαλογο μελισαν -μαρινακη)και ολους τους αρειανους σκουληκια και δεν ξερω τι αλλο πεφτεις στην ιδια παγιδα που επεφτα και εγω (ενω με προκαλουσαν τα ποστ δυο τριων ''φιδιων'' αποκαλουσα ολους του φιλους της αεκ φιδια ) με την διαφορα οτι εγω οταν ξετρελλαινομουνα το καταλαβαινα απολογουμην και αυτοτιμωρουμαν...
ετσι κανουν οι μαγκιτες.....
δεν απαγορευεται να κανεις λαθος...
απαγορευεται να μην το παραδεχτεις και να μην προσπαθησεις να το διορθωσεις...
καταλαβε το σου μιλαω φιλικα...
δεν εχω διαθεση να τα κανω παλι ολα μπουρδελο....ειναι πολυ απλο αν το θελω και αν το θελεις...
πληκτρα εχω πληκτρα εχεις ,θρασος εχω προκλητικος μπορω να γινω οσοσ δεν φανταζεσαι...
ξανασκεψου τι σου λεω...
και στο κατω κατω εμενα μου εκαναν επι προσωπικου που σε σενα δεν γινεται ετσι...
για την ομαδα σου λενε και αρχιζεις τον εμετο...
τεσπα αμα δεν βοηθησα να με συγχωριες...
πιστεψε με λειτουργησα με προθεση να βοηθησω γιατι εγω ειμαι ο πρωτος που εχω κανει τις δικες σου μαλακιες και νοιωθω πως αισθαβεσαι και τρελλαινεσαι και αρχιζεις τα γαμωσταυρα...
αν θεωρεις οτι ξηγιεσαι ομορφα συνεχισε ...
αν παλι οχι κανε οπως νομιζεις...
αυτα ....
καλημερα....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γρηγορη καλημερα κατ'αρχας...
κατα δευτερον ξεχνα το εδω και το εκει θρεντ...κανενα δεν ειναι αβατο...
οπου γουσταρει ο καθενας γραφει....
κατα τριτον σιγουρα καποιος σε προκαλει αλλα οταν απαντας συλληβδην και λες ολων των γαυρων τις μανες πουτανες η ολες τις πειραιωτισες πουτανες (με εμμεσο κιλα τροπο δηθεν συνεχιζοντας τον εικονικο διαλογο μελισαν -μαρινακη)και ολους τους αρειανους σκουληκια και δεν ξερω τι αλλο πεφτεις στην ιδια παγιδα που επεφτα και εγω (ενω με προκαλουσαν τα ποστ δυο τριων ''φιδιων'' αποκαλουσα ολους του φιλους της αεκ φιδια ) με την διαφορα οτι εγω οταν ξετρελλαινομουνα το καταλαβαινα απολογουμην και αυτοτιμωρουμαν...
ετσι κανουν οι μαγκιτες.....
δεν απαγορευεται να κανεις λαθος...
απαγορευεται να μην το παραδεχτεις και να μην προσπαθησεις να το διορθωσεις...
καταλαβε το σου μιλαω φιλικα...
δεν εχω διαθεση να τα κανω παλι ολα μπουρδελο....ειναι πολυ απλο αν το θελω και αν το θελεις...
πληκτρα εχω πληκτρα εχεις ,θρασος εχω προκλητικος μπορω να γινω οσοσ δεν φανταζεσαι...
ξανασκεψου τι σου λεω...
και στο κατω κατω εμενα μου εκαναν επι προσωπικου που σε σενα δεν γινεται ετσι...
για την ομαδα σου λενε και αρχιζεις τον εμετο...
τεσπα αμα δεν βοηθησα να με συγχωριες...
πιστεψε με λειτουργησα με προθεση να βοηθησω γιατι εγω ειμαι ο πρωτος που εχω κανει τις δικες σου μαλακιες και νοιωθω πως αισθαβεσαι και τρελλαινεσαι και αρχιζεις τα γαμωσταυρα...
αν θεωρεις οτι ξηγιεσαι ομορφα συνεχισε ...
αν παλι οχι κανε οπως νομιζεις...
αυτα ....
καλημερα....
Καλησπέρα.
Δε μίλησα γι άβατο ΚΑΝΕΝΟΣ θρεντ. Αυτό να το ξεκαθαρίσω. Δεν έχω πρόβλημα εσύ, ο άλλος ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ να μπει στο θρεντ της ΑΕΚ. Έχω όμως θέμα όταν μπαίνει ο άλλος και λέει "πουτάνες τουρκόσποροι". Με τον 2ο πλυθηντικό πιάνει και εμένα, σωστά; Σωστά. Θέλεις επειδή φορτώνω, μου γυρίζουν τα μάτια, πες το όπως θέλεις, αρχίζω και εγώ τα ΠΑΝΤΑ. Ναι έχεις δίκιο, τους πιάνω όλους του ΟΣΦΠούδες, Αρειανούς κτλπ. Κακώς; Κάκιστα. Αλλά πως ν αυτοτιμωρηθώ; Να μη ξαναμπώ στο θρεντ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ μου; Στ θρεντ των άλλων ομάδων δε μπαίνω. Αν έχω μπει στ θρεντς των άλλων ομάδων για να γράψω πάνω από 10 φορές θα είναι ζήτημα.
Και πίστεψέ με και σ εμένα την λένε προσωπικά και μάλιστα σε πμ, όχι μέσα στο θρεντ. "Πουτάνας γιε, θα σου  κάνω θα σου δείξω κτλπ".
Κ στο παρελθόν είχα γίνει μπίλιες με κάποιον του ΟΣΦΠ που μπήκε κάτι έγραψε, κάτι έγραψα τ πράγμα ξέφυγε ειπώθηκαν πράγματα για μάνες αδερφές κτλπ, αλλά μετά χαλάρωσα (και υποθέτω πως χαλάρωσε και αυτός) μπήκε χθες έκανε τη καζούρα του για του παίκτες που δε παίρνει η ΑΕΚ και τον Μελισσάν του απάντησα και εγώ στο ίδιο στυλ για τον Μαρινάκη και τέλος. Αλλά όταν έρχεται ο "πεξαράς" (πως στο διάολο λέγεται" και αρχίζει τα "τουρκόσποροι" και όχι μόνο αυτό αλλά δε σταματάει ε ναι δε θα σταματήσω και εγώ. Θα γίνω ο χειρότερος εχθρός του. Θα του τη λέω για την πούτσα που έφαγε από τον Πετρό, θα του λέω για τη πούτσα από την Καλλονή. Μέχρι να πέσει Β εθνική (και από εκεί ο δρόμος είναι γνωστός, τον έδειξε η ΑΕΚ  ;) ) εγώ του έχω πει πως θα είμαι εδώ και θα τον καντηλιάζω. Είναι ΤΕΛΕΙΩΣ επί προσωπικού.
Ξαναλέω δεν θεωρώ το θρεντ της ΑΕΚ (όπως και οποιοδήποτε θρεντ) άβατο. Μπορώ να δεχτώ και τη καζούρα, εξάλλου πέρσι από την αρχή έλεγα πως πάμε τρένο για Β εθνική, και από τώρα έχω γράψει πως αμυντικά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ακόμα και μ αντιπάλους ερασιτεχνικές ομάδες, οπότε δε με πειράζει και τόσο. Αλλά όταν μπαίνει ο οποιοσδήποτε μέσα και αρχίζει τα "τουρκόσποροι θα σας γαμάμε μια ζωή, πουτάνες" ε θα γίνει μία, δύο, τρεις θα θυμηθώ τα λιμανίσια μου και θ αρχίσω.
Αυτά. Καλησπέρα και καλή συνέχεια
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Απ όσο διάβασα έγινε πρόταση και για τους 2 παίκτες της Καλιθέας. Θεωρώ πως οι μεταγραφές αυτές έπρεπε να είχαν γίνει πριν 2-3 βδομάδες. Ο Πόποβιτς σίγουρα θα μπορέσει να σταθεί και στη Β Εθνική (απ εκεί και πάνω δε ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να βοηθήσει την ΑΕΚ). Ο Τσιρίλο μπορεί να είναι 36 αλλά θεωρώ πως θα μπορέσει να σταθεί άνετα στη Γ (δεν είναι δα και τόσο υψηλό τ επίπεδο). Στα 37 του χλωμό να μπορεί να βοηθήσει στη Β εθνική. Για της Καλιθέας θα πω όταν γίνουν οι μεταγραφές
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το θέμα δεν είναι η Γ' Εθνική!Θα ανέβεις...είναι ντροπή και να το συζητάμε!Το θέμα είναι να στήσεις σιγά σιγά έναν κορμό που θα είναι έτοιμος να πρωταγωνιστήσει σε 2 χρόνια!Εγώ θα ήθελα ακόμα 1-2 κινήσεις τύπου Μάνταλου...να μην θυμόμαστε τα "η ΑΕΚ είναι πάντα ΑΕΚ" μόνο όταν είναι να βγάλουμε τις τιμές των διαρκείας!
Και του Φαγέ αν γίνει είναι σωστή κίνηση...αλλά βλέπω ότι οι σωστές κινήσεις γίνονται μόνο εκεί που έχει άκρες ο τίγρης...ο πολυγουίνερ δεν ξέρει τι θέλει και τι κάνει πάλι!!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ΠΑΟΚ...η μοναδική ομαδα που αποκλείστηκε 2 φορές...στην ιδια διοργάνωση...την ίδια χρονιά...

όλε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Βαγγέλης Πλατέλλας,Αλεξαντρ Ντακόλ...........
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Καρτούλες προμηθευτήκαμε όλοι; Άντε να μαζευόμαστε.....αρχίζει το πράμα να έχει ενδιαφέρον. Θα είναι περίεργη χρονιά....σα λούνα-παρκ ένα πράμα. Μπαίνει μπρος και το σπίτι μας εξ'όσων διαβάζουμε. Τώρα για τα κάζα που θα τρώμε.....εξαρτάται από ΠΟΙΟΥΣ! :uglystupid:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Καρτούλες προμηθευτήκαμε όλοι; Άντε να μαζευόμαστε.....αρχίζει το πράμα να έχει ενδιαφέρον. Θα είναι περίεργη χρονιά....σα λούνα-παρκ ένα πράμα. Μπαίνει μπρος και το σπίτι μας εξ'όσων διαβάζουμε. Τώρα για τα κάζα που θα τρώμε.....εξαρτάται από ΠΟΙΟΥΣ! :uglystupid:
Απλά διαδικαστική πρέπει να είναι.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
:s&m_3:
Απλά διαδικαστική πρέπει να είναι.
Δεν τό'χουμε ξαναζήσει και δεν ξέρω. Εύχομαι να περάσει γρήγορα και να μας βρει στη Β' με τον ημιτελή μας Ναό. Ααα...και να διώξουμε τη....μίρλα!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
:s&m_3:Δεν τό'χουμε ξαναζήσει και δεν ξέρω. Εύχομαι να περάσει γρήγορα και να μας βρει στη Β' με τον ημιτελή μας Ναό. Ααα...και να διώξουμε τη....μίρλα!
Mη δω κανέναν να πανηγυρίζει επειδή κερδίσαμε την Δόξα Κρανούλας και την/τον Ρούβα γιατί θα τα πάρω στην κράνα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ΠΑΟΚ...η μοναδική ομαδα που αποκλείστηκε 2 φορές...στην ιδια διοργάνωση...την ίδια χρονιά...

όλε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αυτά παθαίνεις όταν ψωνίζεις από τα αποφάγια του Αλαφούζου!Βέβαια καταφέρανε να πάρουνε και λίγο από το φάρδος της ζέλας αλλά δεν ήταν αρκετό! :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Mη δω κανέναν να πανηγυρίζει επειδή κερδίσαμε την Δόξα Κρανούλας και την/τον Ρούβα γιατί θα τα πάρω στην κράνα.
Ούτε να τρέχουμε του χρόνου στα μπουζούκια όταν κάνουμε το διπλό στην Πάτρα! :birdman:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλησπερα . Ευτηχως καταλαβαν οτι η ομαδα θελει παικτες και συνεχιζουν τις μεταγραφες. Θα ηθελα καποιον αμυντικο με μελλον αντι του 36αρη? Τσιριλο. Του χρονου θα ειμαστε παλι στην γυρα για 7-8 παικτες τουλαχιστον . Ισως και προπονητη. Δεν μου γεμιζει το ματι ο Δελλας ρε παιδια. Ειναι πολυ απειρος για να πεσει στα βαθια. Στο ερασιτεχνικο ενταξει αλλά στην Β΄ θα τα βρει μπαστουνια νομιζω. Εχουν τα δίκια τους και ο Γρηγορης και ο Γατος για οσα λενε για το ροστερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom