Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εχει βουίξει η πιατσα για τις συναντησεις ιβαν - τιγρη :sunglasses:
Τι θες να μας πεςι; Ότι ο Σαββίδης και ο Μελισσανίδης καθήσαν σ ένα τραπέζι και υπέγραψαν ένα μνημόνειο για το πως θέλουν να κάνουν τη Σούπερ Λίγκα; Είσαι σοβαρός; Θέλεις να σε βάλουν και εσένα στο μάτι κάποιοι γαυροι και ν αρχίσουν να λένε πως είσαι σα παραλήρημα και μιλάς με ΑΝ και ΟΤΑΝ; Σε παρακαλω!!! Τη δουλεία ήρθες να μου φας ρε "ξάδερφε";
Πάντως πλάκα πλάκα έχουν συναντηθεί πάνω από 3 φορές και λέγεται ότι ο Μελισσάν του έχει πει πως δε θα υπάρξει σημαντική μείωση από τον ΟΠΑΠ στη διαφήμιση της φανέλας για τον ΠΑΟΚ. Γιατί σκοπός του Μελισσάν είναι ο ΟΠΑΠ να κλείσει συμφωνίες για τη φανέλα με κάθε ομάδα χωριστά γι αυτό εξάλλου και ο ΟΠΑΠ πρότεινε στη διοίκηση της Σούπερ Λιγκας ανανέωση ΑΛΛΑ κατά 45% μειωμένα χρήματα. Γιατί ξέρει πως ΑΝ γίνει δεκτή η πρόταση θα εμφανίζει με το καλημέρα μειωμένα έξοδα ΑΝ πάλι δε γίνει ακυρώνεται η συμφωνία και πηγαίνει σ κάθε ομάδα χωριστά. Και έτσι ο ΠΑΟΚ πχ μπορεί να πάρει πάνω κάτω τ ίδια χρήματα που πήρε και φέτος όμως η Λειβαδιά με τη καμία δε πρόκειται να πάρει τα 500χιλιάρικα. Θα της κάνει μία πρόταση της τάξης των 200 χιλιάρικων (και πολλά είναι)....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Τι θες να μας πεςι; Ότι ο Σαββίδης και ο Μελισσανίδης καθήσαν σ ένα τραπέζι και υπέγραψαν ένα μνημόνειο για το πως θέλουν να κάνουν τη Σούπερ Λίγκα; Είσαι σοβαρός; Θέλεις να σε βάλουν και εσένα στο μάτι κάποιοι γαυροι και ν αρχίσουν να λένε πως είσαι σα παραλήρημα και μιλάς με ΑΝ και ΟΤΑΝ; Σε παρακαλω!!! Τη δουλεία ήρθες να μου φας ρε "ξάδερφε";
Πάντως πλάκα πλάκα έχουν συναντηθεί πάνω από 3 φορές και λέγεται ότι ο Μελισσάν του έχει πει πως δε θα υπάρξει σημαντική μείωση από τον ΟΠΑΠ στη διαφήμιση της φανέλας για τον ΠΑΟΚ. Γιατί σκοπός του Μελισσάν είναι ο ΟΠΑΠ να κλείσει συμφωνίες για τη φανέλα με κάθε ομάδα χωριστά γι αυτό εξάλλου και ο ΟΠΑΠ πρότεινε στη διοίκηση της Σούπερ Λιγκας ανανέωση ΑΛΛΑ κατά 45% μειωμένα χρήματα. Γιατί ξέρει πως ΑΝ γίνει δεκτή η πρόταση θα εμφανίζει με το καλημέρα μειωμένα έξοδα ΑΝ πάλι δε γίνει ακυρώνεται η συμφωνία και πηγαίνει σ κάθε ομάδα χωριστά. Και έτσι ο ΠΑΟΚ πχ μπορεί να πάρει πάνω κάτω τ ίδια χρήματα που πήρε και φέτος όμως η Λειβαδιά με τη καμία δε πρόκειται να πάρει τα 500χιλιάρικα. Θα της κάνει μία πρόταση της τάξης των 200 χιλιάρικων (και πολλά είναι)....
εγω λεω να σπονσοραρει τον παοκ σαν ετζιαν  :zfuck:
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Τι θες να μας πεςι; Ότι ο Σαββίδης και ο Μελισσανίδης καθήσαν σ ένα τραπέζι και υπέγραψαν ένα μνημόνειο για το πως θέλουν να κάνουν τη Σούπερ Λίγκα; Είσαι σοβαρός; Θέλεις να σε βάλουν και εσένα στο μάτι κάποιοι γαυροι και ν αρχίσουν να λένε πως είσαι σα παραλήρημα και μιλάς με ΑΝ και ΟΤΑΝ; Σε παρακαλω!!! Τη δουλεία ήρθες να μου φας ρε "ξάδερφε";
Πάντως πλάκα πλάκα έχουν συναντηθεί πάνω από 3 φορές και λέγεται ότι ο Μελισσάν του έχει πει πως δε θα υπάρξει σημαντική μείωση από τον ΟΠΑΠ στη διαφήμιση της φανέλας για τον ΠΑΟΚ. Γιατί σκοπός του Μελισσάν είναι ο ΟΠΑΠ να κλείσει συμφωνίες για τη φανέλα με κάθε ομάδα χωριστά γι αυτό εξάλλου και ο ΟΠΑΠ πρότεινε στη διοίκηση της Σούπερ Λιγκας ανανέωση ΑΛΛΑ κατά 45% μειωμένα χρήματα. Γιατί ξέρει πως ΑΝ γίνει δεκτή η πρόταση θα εμφανίζει με το καλημέρα μειωμένα έξοδα ΑΝ πάλι δε γίνει ακυρώνεται η συμφωνία και πηγαίνει σ κάθε ομάδα χωριστά. Και έτσι ο ΠΑΟΚ πχ μπορεί να πάρει πάνω κάτω τ ίδια χρήματα που πήρε και φέτος όμως η Λειβαδιά με τη καμία δε πρόκειται να πάρει τα 500χιλιάρικα. Θα της κάνει μία πρόταση της τάξης των 200 χιλιάρικων (και πολλά είναι)....

απο οτι ακουσα ανεθεσαν σε ξενο γραφειο ενα πλανο για καινουργιο πρωταθλημα
μια καινουργια σουπερ λιγκα κατα καποιον τροπο
οσο αφορα την φανελα κλεισαμε αλλου για 3 χρονια με πολυ περισσοτερα λεφτα
μετα τις 18 οι ανακοινωσεις
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
απο οτι ακουσα ανεθεσαν σε ξενο γραφειο ενα πλανο για καινουργιο πρωταθλημα
μια καινουργια σουπερ λιγκα κατα καποιον τροπο
οσο αφορα την φανελα κλεισαμε αλλου για 3 χρονια με πολυ περισσοτερα λεφτα
μετα τις 18 οι ανακοινωσεις
Για τη φανέλα του ΠΑΟΚ δε ξέρω. Αυτό που γνώριζα ήταν πως όταν έκλεισε ο ΟΠΑΠ να πάει στην ομάδα επενδυτών που συμμετέχει και ο Μελισσάν έγινε μια ανταλαγή μυνημάτων (μέσω γνωστών) πως ο ΠΑΟΚ δε προκειται να χάσει από τη διαφήμιση του ΟΠΑΠ. Από εκεί και πέρα ΦΥΣΙΚΑ και ο Ιβάν (και ο κάθε Ιβαν) θα ψάχτηκε για κάτι καλύτερο. Εξάλλου αυτός έχει και κονέ με τους Ρώσσους οπότε δε θα μου κάνει καμία έκπληξη αν σκάσει και διαφήμιση της Γκαζπρομ στη φανέλα του.

Όσο για τη μελέτη και εγώ αυτό έχω ακούσει. Τώρα το κατά πόσο ισχύει δε ξέρω
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ενταξει το διορθωνω, φατμαγκιουλ35 με φερετζε :grin:
Ειλικρινά έχω βαρεθεί να σε κάνω τσόντα...Όχι τίποτε άλλο αλλά δε ξέρω μήπως τρέξεις και στους "θείους" σου τους Αμερικάνους και τους κάνεις παραπονα ή στον γαμιά σου τον μαύρο σημαιοφόρο για τον οποίο σου κρατάει ζεστή τη σούφρα η γκόμενά σου με τον στραπ ον. Οπότε εγώ μπορεί να ειμαι φατμαγκιουλ, αλλά ΕΣΥ για τους "θείους" σου, τον γαμιά σου τον μαύρο του 6ου και για τη γκόμενά σου είσαι ΦΑΚμαϊγκιουλ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Ειλικρινά έχω βαρεθεί να σε κάνω τσόντα...Όχι τίποτε άλλο αλλά δε ξέρω μήπως τρέξεις και στους "θείους" σου τους Αμερικάνους και τους κάνεις παραπονα ή στον γαμιά σου τον μαύρο σημαιοφόρο για τον οποίο σου κρατάει ζεστή τη σούφρα η γκόμενά σου με τον στραπ ον. Οπότε εγώ μπορεί να ειμαι φατμαγκιουλ, αλλά ΕΣΥ για τους "θείους" σου, τον γαμιά σου τον μαύρο του 6ου και για τη γκόμενά σου είσαι ΦΑΚμαϊγκιουλ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τζεμιλε35 σε βλεπω να τα παιρνεις λιγο ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τζεμιλε35 σε βλεπω να τα παιρνεις λιγο ;)
Με τη νέα συμφωνία που υπέγραψα; Χοντρά αμερικανοθρεμμένε μου
Εσύ πάντως τις παίρνεις. Και αυτές των "θείων" σου είναι το θέμα ότι παίρνεις (εκτός από αυτή του μαυρούκου σου του 6ου στόλου και του στραπ ον της γκόμενάς σου, που έτσι και αλλιώς μπορείς να είναι και νόμιμα). Καλά δε σ έμαθαν οι γονείς σου να μην κάνεις αιμομιξίες;  ;) :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ Ειλικρινά δεν έχεις βαρεθεί να γίνεσαι η φακμαϊγκιουλ μου;
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Με τη νέα συμφωνία που υπέγραψα; Χοντρά αμερικανοθρεμμένε μου
Εσύ πάντως τις παίρνεις. Και αυτές των "θείων" σου είναι το θέμα ότι παίρνεις (εκτός από αυτή του μαυρούκου σου του 6ου στόλου και του στραπ ον της γκόμενάς σου, που έτσι και αλλιώς μπορείς να είναι και νόμιμα). Καλά δε σ έμαθαν οι γονείς σου να μην κάνεις αιμομιξίες;  ;) :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ Ειλικρινά δεν έχεις βαρεθεί να γίνεσαι η φακμαϊγκιουλ μου;
χανουμμπουρεκ35,ηρεμησε,οι γονεις μου με εμαθαν εμενα,εσυ τους ξερεις τους γονεις σου εκει στα βαθη της Τουρκιάς? :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
χανουμμπουρεκ35,ηρεμησε,οι γονεις μου με εμαθαν εμενα,εσυ τους ξερεις τους γονεις σου? :grin:
Βασικά μόνο τη μάνα σου ξέρεις. Γιατί νομιζείς πως σε πήγαινε μικρό να καταθέσεις στεφάνι στο μνημείο του άγνωστου στρατιώτη; Αν και πάλι λάθος έκανε. Έπρεπε να σε πάει στο μνημείο του άγνωστου ναυτη του 6ου στόλου.

Όσο για αν ξέρω τους δικούς μου γονείς, δε βαριέσαι. Και αυτοί που με μεγάλωσαν μια χαρά γονείς βγήκαν. Με μεγάλωσαν με ελληνικά τραγούδια και όχι με αμερικανιές και μπέργκερς που σε μεγάλωσε εσένα η μάνα σου για να είσαι κοντά στη φιλοσοφία του (αγνώστου) πατρός σου.

Υ.Γ Μπα; Τ αλλάξαμε το ποστ μας; Άστω ρε κότα έτσι όπως το είχες. Για να δούμε και να δουν ποιος το παραξηλώνει
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά μόνο τη μάνα σου ξέρεις. Γιατί νομιζείς πως σε πήγαινε μικρό να καταθέσεις στεφάνι στο μνημείο του άγνωστου στρατιώτη; Αν και πάλι λάθος έκανε. Έπρεπε να σε πάει στο μνημείο του άγνωστου ναυτη του 6ου στόλου.

Όσο για αν ξέρω τους δικούς μου γονείς, δε βαριέσαι. Και αυτοί που με μεγάλωσαν μια χαρά γονείς βγήκαν. Με μεγάλωσαν με ελληνικά τραγούδια και όχι με αμερικανιές και μπέργκερς που σε μεγάλωσε εσένα η μάνα σου για να είσαι κοντά στη φιλοσοφία του (αγνώστου) πατρός σου.

Υ.Γ Μπα; Τ αλλάξαμε το ποστ μας; Άστω ρε κότα έτσι όπως το είχες. Για να δούμε και να δουν ποιος το παραξηλώνει
τουλαχιστον εγω την ξερω τη μανα μου,ακουνε και Ελληνικα τραγουδια οι τουρκοι,απο ποτε?
υ.γ.δεν αλλαξα τιποτα στο ποστ κοτα με φερετζε,απλα προσθεσα,που θες να βγεις και λαδι τωρα :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
τουλαχιστον εγω την ξερω,ακουνε και Ελληνικα τραγουδια οι τουρκοι,απο ποτε?
υ.γ.δεν αλλαξα τιποτα στο ποστ κοτα με φερετζε,απλα προσθεσα,που θες να βγεις και λαδι τωρα :grin:
Προσεχε μαλακισμενο , ποιους χαρακτηριζεις και πως. Εχεις μπερδέψει την μαλακία με το χιούμορ και νομιζεις οτι είσαι ο βασιλιας της κωμωδιας ενω εισαι της  :jerking:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τουλαχιστον εγω την ξερω,ακουνε και Ελληνικα τραγουδια οι τουρκοι,απο ποτε?
υ.γ.δεν αλλαξα τιποτα στο ποστ κοτα με φερετζε,απλα προσθεσα,που θες να βγεις και λαδι τωρα :grin:
Το ωραίο ξέρεις πιο είναι. Πως λέτε τους ΑΕΚτζήδες Τούρκους αλλά στον Πειραιά έχετε ΚΑΙ Τουρκολίμανο και Πασάλιμάνι. Μάλλον για να μη ξεχνάτε τη καταγωγή σας  ;)

Και σου είπα οι άνθρωποι που με μεγάλωσαν μια χαρά γονείς βγήκαν. Η μητέρα που με μεγάλωσε Ελληνίδα όπως και ο πατέρας Έλληνας.
Τώρα αν εσύ είσαι ευχαριστημένος που ξέρεις τη μάνα σου και όταν τη ρωτάς "που είναι ο μπαμπάς" σου δείχνει τις ΗΠΑ και σου λέει "κάπου εδώ, δε ξέρω" εγώ πάω πάσο.

Άντε 5-6 σελίδες πιο πίσω και δες πιος ξεκίνησε για στριγκάκια και βλάχους και μετά έλα μίλα μου αμερικανογέννητε
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Το ωραίο ξέρεις πιο είναι. Πως λέτε τους ΑΕΚτζήδες Τούρκους αλλά στον Πειραιά έχετε ΚΑΙ Τουρκολίμανο και Πασάλιμάνι. Μάλλον για να μη ξεχνάτε τη καταγωγή σας  ;)

Και σου είπα οι άνθρωποι που με μεγάλωσαν μια χαρά γονείς βγήκαν. Η μητέρα που με μεγάλωσε Ελληνίδα όπως και ο πατέρας Έλληνας.
Τώρα αν εσύ είσαι ευχαριστημένος που ξέρεις τη μάνα σου και όταν τη ρωτάς "που είναι ο μπαμπάς" σου δείχνει τις ΗΠΑ και σου λέει "κάπου εδώ, δε ξέρω" εγώ πάω πάσο.

Άντε 5-6 σελίδες πιο πίσω και δες πιος ξεκίνησε για στριγκάκια και βλάχους και μετά έλα μίλα μου αμερικανογέννητε
αμερικανογεννητος ναι,τουρκοσπορος οχι,το θρεντ σου εχεις δει τι τιτλο εχει?
υ.γ.φωναξες και ενισχυσεις βλεπω :grin:
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Προσεχε μαλακισμενο , ποιους χαρακτηριζεις και πως. Εχεις μπερδέψει την μαλακία με το χιούμορ και νομιζεις οτι είσαι ο βασιλιας της κωμωδιας ενω εισαι της  :jerking:
ποιος σου μιλησε εσενα δεν καταλαβα :think:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αμερικανογεννητος ναι,τουρκοσπορος οχι,το θρεντ σου εχεις δει τι τιτλο εχει?
υ.γ.φωναξες και ενισχυσεις βλεπω :grin:
Ενισχύσει; Όχι. Ο μπουμπ γρέφει μόνος του.
Άσε τον τίτλο του θρεντ και πες μου γιατί στον Πειραιά έχετε και ΤΟΥΡΚΟλίμανο και ΠΑΣΑλιμάνι; Για να μη ξεχνάτε τους γαμιάδες σας. Άρα Τουρκόσπορους μάλλον θα βρεις ΚΑΙ στον Πειραιά και σίγουρα όχι στους πρόσφυγες από την Πόλη και τη Σμύρνη και γενικότερα τη Μ.Ασία.
Οπότε είσαι ΟΣΦΠ; Είσαι ΚΑΙ τουρκόσπορος απ τη μεριά της μητέρας σου και αμερικανογεννητος από τη μεριά του (αγνώστου) πατρός σου. Συν ότι σε γαμεί και ο μαυρούκος σου του 6ου στόλου (οπότε και αφρικανόλαγνος)...
Αλήθεια πήγες 5-6 σελίδες να δεις πιος έγραψε για βλάχους και στριγκ;
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Ενισχύσει; Όχι. Ο μπουμπ γρέφει μόνος του.
Άσε τον τίτλο του θρεντ και πες μου γιατί στον Πειραιά έχετε και ΤΟΥΡΚΟλίμανο και ΠΑΣΑλιμάνι; Για να μη ξεχνάτε τους γαμιάδες σας. Άρα Τουρκόσπορους μάλλον θα βρεις ΚΑΙ στον Πειραιά και σίγουρα όχι στους πρόσφυγες από την Πόλη και τη Σμύρνη και γενικότερα τη Μ.Ασία.
Οπότε είσαι ΟΣΦΠ; Είσαι ΚΑΙ τουρκόσπορος απ τη μεριά της μητέρας σου και αμερικανογεννητος από τη μεριά του (αγνώστου) πατρός σου. Συν ότι σε γαμεί και ο μαυρούκος σου του 6ου στόλου (οπότε και αφρικανόλαγνος)...
Αλήθεια πήγες 5-6 σελίδες να δεις πιος έγραψε για βλάχους και στριγκ;
συγχισμενο σε βλεπω,γραφεις κατι αραδες,κανεις λαθη,να εισαι περιεκτικος και να απαντας με μικρες προτασεις μογγολοτουρκε που σε πειραξαν τα στριγκ :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom