Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Προσωπικά , ημουν μελος της ερασιτεχνικής απο ΄97. Εφοσον πληρωνεις καθε χρόνο την συνδρομή σου , εισαι ενημερος και εχεις δικαιωμα ψηφου.Απομακρυνθηκα οταν μπήκαν μαζικα οι οργανωμενοι για να ελεγχουν τις εκλογες.Συμπτωματικα , ειχαν μπει οταν ο Μελισσανιδης ηθελε να αναλαβει την εραστεχνικη (έχει ο καιρός γυρίσματα).
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Προσωπικά , ημουν μελος της ερασιτεχνικής απο ΄97. Εφοσον πληρωνεις καθε χρόνο την συνδρομή σου , εισαι ενημερος και εχεις δικαιωμα ψηφου.Απομακρυνθηκα οταν μπήκαν μαζικα οι οργανωμενοι για να ελεγχουν τις εκλογες.Συμπτωματικα , ειχαν μπει οταν ο Μελισσανιδης ηθελε να αναλαβει την εραστεχνικη (έχει ο καιρός γυρίσματα).
Αδερφέ πιστεύεις πως δεν αξίζει να μπουν έστω 5-6 χιλιάδες ταμειακά ενήμερα μέλη στην ερασιτεχνική για τα επόμενα 2 χρόνια ή ότι οι οργανωμένοι (εννοείς original εικάζω)θα ελέγχουν τις εκλογές και σε μια τέτοια περίπτωση?
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή πως θέλατε να γίνει; Να μπαίνετε μέσα στο θρεντ της ΑΕΚ να αρχίζετε να βρίζετε και να προκαλείτε και να καθόμαστε να σας ακούμε; Σόρρυ αλλά δε πάει έτσι.
Υ.Γ Εγώ τον φερετζέ δε θα το ξεχάσω. Θα σου τον φέρω να τον φορέσεις όσο σε στραπωνάρει η γκόμενά σου για να σου κρατάει τη σούφρα σου ζεστή μέχρι να έρθει ο "θείος" από Αμερική....
προσωπικα δεν εχω βρισει σε αυτο το θρεντ κανενα ουτε καν τον μπουμπη που προκαλει συνεχεια,αν δεν αντεχετε την πλακα,δικο σας προβλημα.
υ.γ.και αραπακια το φυλανε. . . :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
0dfffa0d12e60aa1fd55daa401e931aa_60070.jpg
  :rockon:
Image_2.jpg
:rockon: :rockon: :rockon:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Αδερφέ πιστεύεις πως δεν αξίζει να μπουν έστω 5-6 χιλιάδες ταμειακά ενήμερα μέλη στην ερασιτεχνική για τα επόμενα 2 χρόνια ή ότι οι οργανωμένοι (εννοείς original εικάζω)θα ελέγχουν τις εκλογές και σε μια τέτοια περίπτωση?
Φίλε μου , πάντα ειμαι υπερ των ερασιτεχνων. Το θεμα με τους οργανωμενους (της original οπως και άλλων ομαδων) , ειναι οτι τα μελη τους ειναι κατευθυνόμενα χωρίς αυτόβουλη γνώμη και δημιουργουν συμπαγες μετωπο οταν θελουν  αυτοί που τους διαχειρίζονται. Οι πρόεδροι των παε , θελουν πάντα να βοηθησουν έμμεσα τους ερασιτεχνες και όχι αμμεσα. Η αποψη μου ειναι οτι
α. Δεν μπορεις να επιβαλεις στον κοσμο που θα διαθεση τα χρηματα του.
β. Αν διεθεταν τα εσοδα απο ενα ντερμπυ  , θα καλυπταν ανετα τα εξοδα ολων των τμηματων , όλης της χρονιάς.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Φίλε μου , πάντα ειμαι υπερ των ερασιτεχνων. Το θεμα με τους οργανωμενους (της original οπως και άλλων ομαδων) , ειναι οτι τα μελη τους ειναι κατευθυνόμενα χωρίς αυτόβουλη γνώμη και δημιουργουν συμπαγες μετωπο οταν θελουν  αυτοί που τους διαχειρίζονται. Οι πρόεδροι των παε , θελουν πάντα να βοηθησουν έμμεσα τους ερασιτεχνες και όχι αμμεσα. Η αποψη μου ειναι οτι
α. Δεν μπορεις να επιβαλεις στον κοσμο που θα διαθεση τα χρηματα του.
β. Αν διεθεταν τα εσοδα απο ενα ντερμπυ  , θα καλυπταν ανετα τα εξοδα ολων των τμηματων , όλης της χρονιάς.
Πολύ σωστά. Μία λύση είναι, αφού το 50% είναι η τιμή του διαρκείας και το άλλο 50% για το γήπεδο και ερασιτεχνική, να το κάνει προαιρετικό το δεύτερο και όποιος δεν το πληρώνει να μην έχει προτίμηση για το νέο γήπεδο. Να του δίνεται όμως η δυνατότητα όταν φτιαχτεί να πληρώσει αυτά τα λεφτά και να έχει προτίμηση σε σχέση με κάποιον που δεν πήρε διαρκείας τα δύο χρόνια αλλά όχι με κάποιον που τα πλήρωσε εξαρχής.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Αναφερωμουν κυρίως στο θεμα ,ενημερο μελος της ερασιτεχνικης, και όχι τόσο στο γηπεδικο.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Η προτεραιοτητα στην αγορά διαρκειας ειναι ενας τρόπος προσελκυσεις συνδρομων αν και αν το σκεφτουμαι λίγο , δεν μπορει να σταθει σαν μετρο πιεσης. Εφοσον φτιαχτει ενα γηπεδο 33.000? θεσεων και η ομαδα εχει συνηθως γυρω στα 17.000 διαρκειας, αντε να προσθεσουμε ενα 20% για την πρωτη φορα που παιξει στο γηπεδο , και πάλι θα υπαρχει διαθεσιμος  ικανος αριθμος θέσεων για να καλυψει οσους θελουν να αγορασουν.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Η προτεραιοτητα στην αγορά διαρκειας ειναι ενας τρόπος προσελκυσεις συνδρομων αν και αν το σκεφτουμαι λίγο , δεν μπορει να σταθει σαν μετρο πιεσης. Εφοσον φτιαχτει ενα γηπεδο 33.000? θεσεων και η ομαδα εχει συνηθως γυρω στα 17.000 διαρκειας, αντε να προσθεσουμε ενα 20% για την πρωτη φορα που παιξει στο γηπεδο , και πάλι θα υπαρχει διαθεσιμος  ικανος αριθμος θέσεων για να καλυψει οσους θελουν να αγορασουν.
Σε δυο χρόνια θα κάθεσαι σε θύρα που θα γράφει Διομήδης.  :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
αν θες στην κανω δωρεα και να γραψουν πανω σωκρατης  :birdman:
όχι παιδί μου αυτούς τους αρχαίους τους άθεους, βάλε τον Άγιο Δημήτριο τον καβαλάρη που σκοτώνει τους άπιστους,  είμαστε θρήσκοι εμείς.:priest:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
προσωπικα δεν εχω βρισει σε αυτο το θρεντ κανενα ουτε καν τον μπουμπη που προκαλει συνεχεια,αν δεν αντεχετε την πλακα,δικο σας προβλημα.
υ.γ.και αραπακια το φυλανε του 6ου στόλου με γαμάνε. . . :grin:
Τώρα τα λες σωστά  :grin: :grin:

Υ.Γ Αν δεν αντέχεις τη πλάκα δίκο σου πρόβλημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom