Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Όταν κάποιοι απ εμάς έλεγαν πως δε χάνει ΜΟΝΟ η ΑΕΚ που πέφτει Γ Εθνική ΑΛΛΑ και όλο τ Ελληνικό ποδόσφαιρο υπήρχαν κάποιοι μαλάκες που έλεγαν "τι μαλακίες λέτε". Σύμφωνα λοιπόν με δημοσιεύματα η ΝΟΒΑ έκανε πρόταση στη Σούπερ Λίγκα για επέκταση του συμβολαίου μέχρι το 2017 ΑΛΛΑ μειωμενο κατά 4% ΠΑΡΟΛΟ που οι ομάδες θα είναι 18 και άρα θα υπάρχουν καμιά 40 παιχνίδια παραπάνω το ΧΡΟΝΟ. Έτσι το συμβόλαιο που προτείνουν θα είναι περίπου στα 34εκ ευρώ (από 36εκ που ήταν μέχρι φέτος) το χρόνο μέχρι το 2017. Κοινώς η ΑΕΚ στοίχιζει στο Ελληνικό ποδόσφαιρο 2 εκ ευρώ το χρόνο (καθόλου άσχημα για μία "μικρή" ομάδα Γ εθνικής). Μάλιστα οι απώλειες για τις λεγόμενες μικρές ομάδες είναι ΑΚΜΟΜΑ μεγαλύτερη αφού θα έχουν να μοιράστους ΚΑΙ λιγότερα χρήματα ΚΑΙ είναι περισσότερες. Το ωραίο είναι πως πλέον υπάρχει σοβαρό θέμα στη Σούπερ Λίγκ. Κάποιες από τις λεγόμενες μικρές ομάδες κάνουν δεκτό το νέο συμβόλαιο, αλλά κάποιες άλλες που λόγο αποδυνάμωσης της ΑΕΚ βρέθηκαν να παίζουν Ευρώπη δε θέλουν ούτε ΚΑΝ να σκεφτούν μείωση στα έσοδά τους από το τηλεοπτικό συμβόλαιο. Επίσης ο ΠΑΟΚ ζητάει να παρει ποσοστά από τα τηλεοπτικά του ΑΡΗ αφού όπως λέει βρίσκεται στην ίδια θέση μ αυτή της ΑΕΚ πέρσι και άρα δε μπορεί να είναι για φέτος η 4η πιο δημοφιλείς ομάδα.
Τότε λέγανε ότι μιλούσαμε με ΑΝ και ΟΤΑΝ. Τώρα φαίνεται το πόσο λίγα ξέρουν. Δε πειράζει. Καλή καρδιά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Όσο για τα εισητήρια διαρκείας θα πω κάτι που αφορά ΜΟΝΟ όσοι γράφουν στο μπουρδέλα. Αν σκεφτούμε ότι όλοι μας γραφτήκαμε εδώ για να μάθουμε τιμές σχετικά με κολ γκιρλς, σίτυ τουρς, να γράψουμε κριτικές κτλπ τότε αυτό σημαίνει ότι λίγο πολύ οι περισσότεροι απ εμάς αν όχι μια φορά το μήνα ή μια φορά το δίμηνο τότε σίγουρα μια φορά το 3μηνο δίνουμε από 70 μέχρι 150 ευρώ ΤΗ φορά γα μια ώρα καύλας. Δηλαδή λίγο πολύ δίνουμε κανένα 500 άρι το χρόνο για λίγες (μετρημένες στα δάκτυλα) ώρες καύλας. Άρα μου κάνει κάπως να διαβάζω από μπουρδελιάρηδες πως είναι πολλά τα 150 και τα 200 ευρώ για πολλές ώρες καύλας.
Επίσης απ όσο μου είπε γνωστός μου τπ 50% πάει στρο γήπεδο. Με το διαρκείας γίνεσαι και μέλος της Ερασιτεχνικής οπότε ένα μέρος είναι και η εγγραφή (συν ότι επιτέλους δε θα έχουν δικαίωμα ψήφου 500 άτομα).
Επαναλαμβάνω αυτό που έγραψα για τ εισητήρια έχει να κάνει ΜΟΝΟ με τους ενεργούς μπουρδελιάρηδες
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως είσαι ΚΑΙ εσύ απ το λιμάνι; Μήπως έχεις "θείο" Αμερικάνο;
Εγώ ρατσιστής; Ούτε καν. Οι περισσότερες γκόμενές μου ΟΣΦΠούδες ήταν.  :-*
μες της πολης το χαμαμ. . .
αεκτζου και να εχει και γκομενα,παραξενο :think:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
αφου εδω σπαω πλακα,που να παω? :grin:
Επιβεβαιωνεις το μαλάκας. Η μόνη ικανοποίηση που μπορεις να έχεις ειναι στην προσπάθεια να δειξεις οτι έχεις καλυτερη ομάδα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μες της πολης το χαμαμ. . .
αεκτζου και να εχει και γκομενα,παραξενο :think:
Είδες; Ενώ εσύ έχεις γκόμενα και σε στραπωνάρει. Να σε κρατάει ζεστό μέχρι να έρθουν τα "ξαδέρφια" σου από την Αμερική για να θυμηθείτε τις θρυλικές μέρες της δεκαετίας του 70
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
η αληθεια ειναι οτι εσενα σε ειχα για πιο σοβαρο,αλλα η "μογγολικη" καταγωγη τελικα δεν κρυβεται.
υ.γ.μην ξεχνας τον φερετζε :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Λεοντα , του συγκεκριμένου ψοφιμιού , μόνο έτσι του ταιριάζει να του μιλάνε.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τώρα τα γράφεις σωστά
ρε φιλε εσυ κ αλλοι αεκτζηδες που σκεπτονται σαν εσενα εχετε γαμησει το θρεντ εν τελει..
ειναι 2-3 ναυαγια της ζωης που εκαναν κλωνο για να γραφουν μαλακιες επιπεδου β' δημοτικου,
και καθεσαι και γραφεις σελιδες απαντωντας,αποσκοπωντας που;


 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
η αληθεια ειναι οτι εσενα σε ειχα για πιο σοβαρο,αλλα η "μογγολικη" καταγωγη τελικα δεν κρυβεται.
υ.γ.μην ξεχνας τον φερετζε :grin:
Είν' αστείο τώρ' αυτό;
Δηλαδή πως θέλατε να γίνει; Να μπαίνετε μέσα στο θρεντ της ΑΕΚ να αρχίζετε να βρίζετε και να προκαλείτε και να καθόμαστε να σας ακούμε; Σόρρυ αλλά δε πάει έτσι.
Υ.Γ Εγώ τον φερετζέ δε θα το ξεχάσω. Θα σου τον φέρω να τον φορέσεις όσο σε στραπωνάρει η γκόμενά σου για να σου κρατάει τη σούφρα σου ζεστή μέχρι να έρθει ο "θείος" από Αμερική....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε φιλε εσυ κ αλλοι αεκτζηδες που σκεπτονται σαν εσενα εχετε γαμησει το θρεντ εν τελει..
ειναι 2-3 ναυαγια της ζωης που εκαναν κλωνο για να γραφουν μαλακιες επιπεδου β' δημοτικου,
και καθεσαι και γραφεις σελιδες απαντωντας,αποσκοπωντας που;
Τι λες και εσύ τώρα; Δηλαδή αν ένα ναυάγιο της ζωής έρχεται στο σπίτι σου και σε βρίζει κάθε μέρα εσύ θα λες "δε βαριέσαι" ;;;
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Όσο για τα εισητήρια διαρκείας θα πω κάτι που αφορά ΜΟΝΟ όσοι γράφουν στο μπουρδέλα. Αν σκεφτούμε ότι όλοι μας γραφτήκαμε εδώ για να μάθουμε τιμές σχετικά με κολ γκιρλς, σίτυ τουρς, να γράψουμε κριτικές κτλπ τότε αυτό σημαίνει ότι λίγο πολύ οι περισσότεροι απ εμάς αν όχι μια φορά το μήνα ή μια φορά το δίμηνο τότε σίγουρα μια φορά το 3μηνο δίνουμε από 70 μέχρι 150 ευρώ ΤΗ φορά γα μια ώρα καύλας. Δηλαδή λίγο πολύ δίνουμε κανένα 500 άρι το χρόνο για λίγες (μετρημένες στα δάκτυλα) ώρες καύλας. Άρα μου κάνει κάπως να διαβάζω από μπουρδελιάρηδες πως είναι πολλά τα 150 και τα 200 ευρώ για πολλές ώρες καύλας.
Επίσης απ όσο μου είπε γνωστός μου τπ 50% πάει στρο γήπεδο. Με το διαρκείας γίνεσαι και μέλος της Ερασιτεχνικής οπότε ένα μέρος είναι και η εγγραφή (συν ότι επιτέλους δε θα έχουν δικαίωμα ψήφου 500 άτομα).
Επαναλαμβάνω αυτό που έγραψα για τ εισητήρια έχει να κάνει ΜΟΝΟ με τους ενεργούς μπουρδελιάρηδες
Gregory παρόλο που το σκεπτικό σου είναι σωστό δεν νομίζω πως όλοι όσοι γραφουν εδώ είναι σώνει και καλά "ενεργοί" μπουρδελιάρηδες. Κάποιοι μπορεί και να 'ναι παλαίμαχοι ή απλά να γουστάρουν το σάιτ ως καλτ ή τέλος ανάμεσα στο παιχτούρι τους να γράφουν και την μαλακία τους. Την άποψη μου για τα διαρκείας την διατύπωσα πιο πάνω αν και για να είμαι ειλικρινής θα περιμένω προς τα τέλη Αυγούστου για να προμηθευτώ το διαρκείας μου αν είναι.
Η βασική μου απορία είναι τα όσα μας είπε ο tiger και εσύ αναπαράγεις. Τί ακριβώς σημαίνει "μέλος της Ερασιτεχνικής ΑΕΚ"? Ποια δικαιώματα και ποιες υποχρεώσεις συνεπάγεται κάτι τέτοιο? Πως διασφαλίζεται η "ενεργή (και ισότιμη) συμμετοχή" κάθε (νέου) μέλους στις διεργασίες της Ερασιτεχνικής? Για να διευρυνθεί η βάση οφείλει ο αγαπημένος σου τίγρης να τα διευκρινήσει όλα αυτά. Μπορεί κάποιος να θέλει να πάρει διαρκείας και να στηρίξει και την προσπάθεια ανέγερσης του γηπέδου, για το οποίο παρεπιμπτόντως δεν υπάρχει όχι νομοθετικό πλαίσιο, ούτε καν άδεια, ωστόσο να μη γουστάρει να μπει στην "μάνα ΑΕΚ" επειδή ας πούμε αυτη originalοκρατείται. Τέλος αυτοί οι 500 είναι ήδη μέλη της ερασιτεχνικής και δη ΕΝΗΜΕΡΑ. Για αυτούς υπάρχει κάποια διαφοροποίηση? Ειναι πολλά τα ερωτήματα που πρέπει να απαντηθούν λοιπόν διότι η αλήθεια είναι πως ο κόσμος είχε ήδη ξενερώσει από την οριστική επιλογή του ΟΑΚΑ. Οι τιμές δε των διαρκείας δεν ανταποκρίνονται ούτε στην ελληνική πραγματικότητα, ούτε στην ποιότητα του θεάματος που θα παρασχεθεί. Τέλος μην ξεχνάς πως πολλοί απο δω μέσα μπορεί να είναι ΑΝΕΡΓΟΙ και η μόνη απόλαυση, που επιτρέπουν στους εαυτούς τους, να είναι ένα μπουρδελάκι το μήνα στη Φυλής με 20 γιούρια και κουλούρι κατόπιν επισταμένης μελέτης του μπου.κομ. Και τα 150 λοιπόν είναι πολλά. Αν μάλιστα τα συνυπολογίσεις για 2 χρόνια σε football league2 και football league, κρίνονται υπερβολικά. Όπως είπα όμως όποιος θέλει, μπορεί.

Υ.Γ. Γρηγόρη εντελώς φιλικά σου λέω σταμάτα να ασχολείσαι και να τρέφεις τον κάθε καθυστέρημένο ΚΩΛΟΓΑΥΡΟ εδώ μέσα. Κάποιοι ελάχιστοι είναι σε θέση να κάνουν σοβαρή κουβέντα, όταν αυτή γίνεται, αρκεί να μην τους αποπροσανατολίζεις με "παράγκες". Οι περισσότεροι ΟΧΙ. Κάποιοι άλλοι κωλοτρίβονται εδω μέσα γιατί μόνο έτσι... τελειώνουν. Μην τους κάνεις την χάρη.

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Gregory παρόλο που το σκεπτικό σου είναι σωστό δεν νομίζω πως όλοι όσοι γραφουν εδώ είναι σώνει και καλά "ενεργοί" μπουρδελιάρηδες. Κάποιοι μπορεί και να 'ναι παλαίμαχοι ή απλά να γουστάρουν το σάιτ ως καλτ ή τέλος ανάμεσα στο παιχτούρι τους να γράφουν και την μαλακία τους. Την άποψη μου για τα διαρκείας την διατύπωσα πιο πάνω αν και για να είμαι ειλικρινής θα περιμένω προς τα τέλη Αυγούστου για να προμηθευτώ το διαρκείας μου αν είναι.
Η βασική μου απορία είναι τα όσα μας είπε ο tiger και εσύ αναπαράγεις. Τί ακριβώς σημαίνει "μέλος της Ερασιτεχνικής ΑΕΚ"? Ποια δικαιώματα και ποιες υποχρεώσεις συνεπάγεται κάτι τέτοιο? Πως διασφαλίζεται η "ενεργή (και ισότιμη) συμμετοχή" κάθε (νέου) μέλους στις διεργασίες της Ερασιτεχνικής? Για να διευρυνθεί η βάση οφείλει ο αγαπημένος σου τίγρης να τα διευκρινήσει όλα αυτά. Μπορεί κάποιος να θέλει να πάρει διαρκείας και να στηρίξει και την προσπάθεια ανέγερσης του γηπέδου, για το οποίο παρεπιμπτόντως δεν υπάρχει όχι νομοθετικό πλαίσιο, ούτε καν άδεια, ωστόσο να μη γουστάρει να μπει στην "μάνα ΑΕΚ" επειδή ας πούμε αυτη originalοκρατείται. Τέλος αυτοί οι 500 είναι ήδη μέλη της ερασιτεχνικής και δη ΕΝΗΜΕΡΑ. Για αυτούς υπάρχει κάποια διαφοροποίηση? Ειναι πολλά τα ερωτήματα που πρέπει να απαντηθούν λοιπόν διότι η αλήθεια είναι πως ο κόσμος είχε ήδη ξενερώσει από την οριστική επιλογή του ΟΑΚΑ. Οι τιμές δε των διαρκείας δεν ανταποκρίνονται ούτε στην ελληνική πραγματικότητα, ούτε στην ποιότητα του θεάματος που θα παρασχεθεί. Τέλος μην ξεχνάς πως πολλοί απο δω μέσα μπορεί να είναι ΑΝΕΡΓΟΙ και η μόνη απόλαυση, που επιτρέπουν στους εαυτούς τους, να είναι ένα μπουρδελάκι το μήνα στη Φυλής με 20 γιούρια και κουλούρι κατόπιν επισταμένης μελέτης του μπου.κομ. Και τα 150 λοιπόν είναι πολλά. Αν μάλιστα τα συνυπολογίσεις για 2 χρόνια σε football league2 και football league, κρίνονται υπερβολικά. Όπως είπα όμως όποιος θέλει, μπορεί.

Υ.Γ. Γρηγόρη εντελώς φιλικά σου λέω σταμάτα να ασχολείσαι και να τρέφεις τον κάθε καθυστέρημένο ΚΩΛΟΓΑΥΡΟ εδώ μέσα. Κάποιοι ελάχιστοι είναι σε θέση να κάνουν σοβαρή κουβέντα, όταν αυτή γίνεται, αρκεί να μην τους αποπροσανατολίζεις με "παράγκες". Οι περισσότεροι ΟΧΙ. Κάποιοι άλλοι κωλοτρίβονται εδω μέσα γιατί μόνο έτσι... τελειώνουν. Μην τους κάνεις την χάρη.
Αν διάβασες τη τελευταία πρόταση μου στο κείμενο που παρέθεσες έγραψα πως απευθύνομαι ΜΟΝΟ σε ΕΝΕΡΓΟΥΣ μπουρδελιάρηδες.

Υ.Γ Το Υ.Γ σημειώθηκε, αλλά άνθρωπος είμαι. Μπαίνει ο άλλος μέσα και γράφει "πουτανάκια ΑΕΚτζήδες", "φάτε ψώλα","να φοράτε στριγκάκια γιατί αυτά γουστάρουν οι βλάχοι". Ε, 1,2,3 άνθρωπος είμαι και δε γίνεται να δίνω ΣΥΝΕΧΕΙΑ τόπο στην οργή επειδή ο άλλος δεν έχει άλλον τρόπο να καυλώσει ή επειδή δε ξέρει τι να κάνει και είπε να κωλοτριφτεί στο θρεντ της ΑΕΚ
Υ.Γ2 Ε όχι και αγάπημένος μου ο τίγρης. Τ έχω πει πως δε ξεχνάω  ότι έδωσε την ΑΕΚ σ αυτόν τον γελοίο τον Τραχανά. Απλά θα τον στηρίζω γιατί κατάλαβα τον πανικό που έπιασε μερικούς που ενασχολήθηκε με την ΑΕΚ και τη παράγκα που χτίζει και τους χαλάει που θα χάσουν την επί χρόνια βόλεψή τους. Αυτό και μόνο. ΑΝ τα πράγματα ήταν διαφορετικά (και δε μιλάω αν ήταν η ΑΕΚ στη Γ εθνική) τότε κάθε μέρα θα του έριχνα χριστούς και παναγίες
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και εκει που φαινόταν ότι η φανέλα θα πάει στην Κάπα, σκάει η Πούμα και κάνει ρελάνς. 3 μεγάλες εταιρείς θέλουν να ντύσουν μια "μικρή" ομάδα Γ εθνικής. Φαντάσου τι θα γινει όταν γυρίσουμε.
Μάλιστα η συμφωνία είναι ΜΟΛΙΣ για ένα χρόνο δηλαδή όσο η ΑΕΚ θα είναι στη Γ εθνική και η συμφωνία κλείστηκε με τη ΜΗΤΡΙΚΗ εταιρεία (και όχι τη Πούμα Ελλάς)

Υ.Γ Α ρε πουθεναμαναντζή. Ακόμα δε μπορείς να καταλάβεις γιατί τους έχει πιάσει πανικός; Έχουν αυτοί οι "μεγάλοι" πρόταση από 3 διαφορετικές εταιρείες και μάλιστα για 1 μόλις χρόνο
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Aπο  χτες  το  μεσημερι  ζω  ενα  δραμα  ,εναν  ΕΦΙΑΛΤΗ.....κοιταζομαι  στον  καθρεφτη 
τσιμπιεμαι  απο  αγχος  και  φοβο  να  δω  αν  αυτο  που  ζω  ειναι  ενα  κακο
ονειρο  η  πραγματικοτητα  και  με  μεγαλη  μου  λυπη  διαπιστωνω οτι  ΝΑΙ  ο  ΤΙΓΡΗΣ
εναι  Ε  Δ  Ω................επεστρεψε........και  χωρις  να  το  καταλαβω  μου  φευγει
μισο  κιλο  σκατο  απο  την  τρομαρα............μου  .
Θεε  μου  λεω  τι  ειναι αυτο  το κακο  που  με  βρηκε  τον  αμοιρο........
Μιλησε  για  γηπεδο  μιλησε  για  μεγαλη  αεκ  και  ωωωπ  ξαναχεστηκα.............
Αμεσως  ολες  οι  μεγαλες  εταιρειες  αθλητικης  ενδυσης  ΣΦΑΖΟΝΤΑΙ  για  το 
ποια  θα  ντυσει  την  αεκ  του  ΛΕΦΤΑ  του  τιγρη.........
Ολοι  οι  παιχτες  ΕΠΙΠΕΔΟΥ  σουπερ  λιγκ  κανουν  ουρα  εξω  απο  τα  γραφεια  του
για  να  τους  παρει  στην  αεκ........
Το  ποιο  ωραιο  ηταν  που  στη  συνεντευξη  τυπου  ειχε  διπλα  του  και  ενα ........
βατραχο..........ομολογω  πολυ  πρωτοτυπο..............
Σιγουρα    πολλοι  απο  εσας  θα  χαρηκατε  που  τον  εδατε..........

Τελειωνοντας  ,αποψε  στην  κληρωση  της  σουπερ  λιγκ  ποιος  θα  εκπροσωπησει
την  αεκ;
Ο  τιγρης  αυτοπροσωπος  η  ο  αγαπημενος  σας  Π Ρ Ι Γ Κ Η Ψ..;

Και  μη  ξεχνιομαστε  Ο Λ Ο Ι  Δ Ι Α Ρ Κ Ε Ι Α Σ..................

Εχετε  να  φτιαξετε  και  γηπεδο..........



 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Aπο  χτες  το  μεσημερι  ζω  ενα  δραμα  ,εναν  ΕΦΙΑΛΤΗ.....κοιταζομαι   στον  καθρεφτη 
τσιμπιεμαι  απο  αγχος  και   φοβο  να  δω  αν  αυτο  που  ζω  ειναι  ενα  κακο
ονειρο  η  πραγματικοτητα   και  με  μεγαλη  μου  λυπη  διαπιστωνω οτι  ΝΑΙ  ο  ΤΙΓΡΗΣ
εναι  Ε  Δ  Ω................επεστρεψε........και  χωρις  να  το   καταλαβω  μου   φευγει
μισο  κιλο   σκατο  απο  την  τρομαρα............μου  .
Θεε  μου  λεω  τι  ειναι αυτο  το κακο  που  με  βρηκε  τον  αμοιρο........
Μιλησε  για  γηπεδο  μιλησε  για  μεγαλη  αεκ  και  ωωωπ  ξαναχεστηκα.............
Αμεσως  ολες  οι  μεγαλες  εταιρειες  αθλητικης  ενδυσης  ΣΦΑΖΟΝΤΑΙ   για  το 
ποια  θα   ντυσει  την  αεκ  του  ΛΕΦΤΑ  του  τιγρη.........
Ολοι   οι  παιχτες  ΕΠΙΠΕΔΟΥ  σουπερ  λιγκ  κανουν  ουρα  εξω  απο  τα  γραφεια  του
για  να   τους  παρει  στην  αεκ........
Το  ποιο  ωραιο  ηταν  που  στη  συνεντευξη  τυπου  ειχε  διπλα  του  και   ενα ........
βατραχο..........ομολογω  πολυ  πρωτοτυπο..............
Σιγουρα    πολλοι  απο  εσας  θα  χαρηκατε  που  τον   εδατε..........

Τελειωνοντας  ,αποψε  στην  κληρωση  της  σουπερ  λιγκ  ποιος   θα  εκπροσωπησει
την  αεκ;
Ο  τιγρης  αυτοπροσωπος  η  ο   αγαπημενος  σας  Π Ρ Ι Γ Κ Η Ψ..;

Και  μη  ξεχνιομαστε   Ο Λ Ο Ι   Δ Ι Α Ρ Κ Ε Ι Α Σ..................

Εχετε  να  φτιαξετε  και  γηπεδο..........
To δραμα και τον εφιαλτη τον ζεις καθε μερα οταν κοιτιεσαι στον καθρεφτη,εχθες σε πειραξε παραπανω ρε συ; :S
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν διάβασες τη τελευταία πρόταση μου στο κείμενο που παρέθεσες έγραψα πως απευθύνομαι ΜΟΝΟ σε ΕΝΕΡΓΟΥΣ μπουρδελιάρηδες.

Υ.Γ Το Υ.Γ σημειώθηκε, αλλά άνθρωπος είμαι. Μπαίνει ο άλλος μέσα και γράφει "πουτανάκια ΑΕΚτζήδες", "φάτε ψώλα","να φοράτε στριγκάκια γιατί αυτά γουστάρουν οι βλάχοι". Ε, 1,2,3 άνθρωπος είμαι και δε γίνεται να δίνω ΣΥΝΕΧΕΙΑ τόπο στην οργή επειδή ο άλλος δεν έχει άλλον τρόπο να καυλώσει ή επειδή δε ξέρει τι να κάνει και είπε να κωλοτριφτεί στο θρεντ της ΑΕΚ
Υ.Γ2 Ε όχι και αγάπημένος μου ο τίγρης. Τ έχω πει πως δε ξεχνάω  ότι έδωσε την ΑΕΚ σ αυτόν τον γελοίο τον Τραχανά. Απλά θα τον στηρίζω γιατί κατάλαβα τον πανικό που έπιασε μερικούς που ενασχολήθηκε με την ΑΕΚ και τη παράγκα που χτίζει και τους χαλάει που θα χάσουν την επί χρόνια βόλεψή τους. Αυτό και μόνο. ΑΝ τα πράγματα ήταν διαφορετικά (και δε μιλάω αν ήταν η ΑΕΚ στη Γ εθνική) τότε κάθε μέρα θα του έριχνα χριστούς και παναγίες
Στην παρατήρηση σου έχεις δίκιο ωστόσο παραμένει ενεργός μπουρδελιάρης και αυτός που σκάει ένα εικοσάρικο κάθε μήνα σε ρδέλο και οι τιμές των διαρκείας ίσως παραμένουν απαγορευτικές και για αυτόν. Σκέψου το και θα καταλάβεις τί εννοώ. Εγώ και σύ ίσως μπορούμε. Ο γάτος (τυχαία αναφορά) ίσως να μη μπορεί, αλλά να θέλει. Αυτό δεν είναι αδικία?

Εντάξει καταλαβαίνω πως θες να ξεγλεντήσεις τα διάφορα πουτανάκια που κωλοτρίβονται στο παρόν νήμα, όταν είσαι σκασμένος, οπότε δικαίωμα σου και σεβαστό. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι όταν επιχειρείς σοβαρές κουβέντες μαζί τους χωρίς να παραγνωρίζω το γεγονός πως υπάρχουν και μέλη άξια λόγου και αναφοράς αν και αλλόθρησκοι, καθώς και το δικαίωμα του καθενός στην καζούρα. Όσο για τον αγαπημένο Τίγρη ήταν σχήμα λόγου και τίποτε παραπάνω. Καλά κάνεις και ξηγιέσαι αν και δεν ήταν επί προσωπικού.

Υ.Γ. Είπαμε. Η ΑΕΚ είναι ομαδούλα Γ' Εθνικής. Ο Μελισσανίδης πουθενάς. Ο Ολυμπιακός να κερδάει και δε γαμιέται και το Αιγάλεω. Ο γάιδαρος πετάει.

Υ.Γ.2 Λες να τη στήσει ο χοντρος στον Τίγρη με τις ομάδες της Κρήτης? Γιατί στο Ερασιτεχνικό όμιλος με ομάδες της Αθήνας και της Κρήτης μαζί δεν έχει ξαναγίνει αν δεν κάνω λάθος. Πρόσφατη η επίσκεψη του Μαρινάκη στα Ζωνιανά και συνάντηση με τον πρόεδρο του τοπικού Ερμή. Σαν πολύ δεν ασχολιούνται με τα της Γ' Εθνικής  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom