Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τα εισητήρια διαρκείας είναι ΟΝΤΩΣ υψηλά. Αυτό έγινε με τη δικαιολογία ότι τα μισά χρήματα θα πάνε στη κατασκευή του γηπέδου (κατά ένα μέρος μικρό ή μεγάλο θα δείξει το γήπεδο θα είναι αυτοχρηματοδοτούμενο) Εγώ ψήνομαι σοβαρά να πάω να πάρω το δικό μου αν και πάλι δε θα μπορέσω να δω την ομάδα αφου από Σεπτέμβρη θα είμαι εξωτερικό
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και κάτι τελευταίο. Διαπιστώνω πως εκτός ΑΕΚ, ασχολούνται πολύ μ αυτό το νέο ξεκίνημα. Και κάπου διακρίνω και έναν μικροπανικό. Να μην ανησυχούν. Δεν υπάρχει λόγος. Η ΑΕΚ έχει ακόμα πολύ δρόμο. Τίποτα δεν είναι εύκολο και τίποτε δεν θα χαριστεί. Η ΑΕΚ δεν θα παρακαλέσει. Όταν χρειαστεί θα απαιτήσει. Η ΑΕΚ αυτή την στιγμή, είναι τα τρια γράμματα που την εκπροσωπούν διαχρονικά. Είναι δυνατόν να φοβούνται τόσο τα τρια γράμματα. Δεν υπάρχει λόγος. Όταν είμαστε έτοιμοι και επιστρέψουμε, θα τους ενημερώσω εγώ πρώτος».
Για ποιους να το έλεγε, για ποιους να το έλεγε;  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
«Άμα βγούμε σε έξι χρόνια, τι να κάνουμε. Βαδίζουμε για να φτιάξουμε μια ομάδα με νέους παίκτες που θα μας βοηθήσουν στην νέα προσπάθεια. Πολύ κουφό το ακούω να μην είμαστε σε δύο χρόνια στη Σούπερ Λίγκ αλλά στόχος μας είναι το γήπεδο. Το πρωτάθλημα στη Γ’Εθνική και εγώ να παίξω θα το πάρω. Το θέμα είναι να βάλουμε τις βάσεις για την καινούργια ομάδα».

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Με απλά λόγια "με νομοθετική ρύθμιση έχει κλείσει στην ΑΕΚ"
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Και κάτι τελευταίο. Διαπιστώνω πως εκτός ΑΕΚ, ασχολούνται πολύ μ αυτό το νέο ξεκίνημα. Και κάπου διακρίνω και έναν μικροπανικό. Να μην ανησυχούν. Δεν υπάρχει λόγος. Η ΑΕΚ έχει ακόμα πολύ δρόμο. Τίποτα δεν είναι εύκολο και τίποτε δεν θα χαριστεί. Η ΑΕΚ δεν θα παρακαλέσει. Όταν χρειαστεί θα απαιτήσει. Η ΑΕΚ αυτή την στιγμή, είναι τα τρια γράμματα που την εκπροσωπούν διαχρονικά. Είναι δυνατόν να φοβούνται τόσο τα τρια γράμματα. Δεν υπάρχει λόγος. Όταν είμαστε έτοιμοι και επιστρέψουμε, θα τους ενημερώσω εγώ πρώτος».
Για ποιους να το έλεγε, για ποιους να το έλεγε;  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
γρηγορη να σου δωσω μια προβλεψη και ισως να με θυμηθεις τοτε
σε 10 με 15 χρονια απο σημερα θα ειστε στην ιδια κατασταση με τη χθεσινη
μη με ρωτησεις πως και γιατι πες το προαισθημα,και αν βγει ελπιζω να με θυμηθεις
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
γρηγορη να σου δωσω μια προβλεψη και ισως να με θυμηθεις τοτε
σε 10 με 15 χρονια απο σημερα θα ειστε στην ιδια κατασταση με τη χθεσινη
μη με ρωτησεις πως και γιατι πες το προαισθημα,και αν βγει ελπιζω να με θυμηθεις
Έξι νουμεράκια έχεις να μου πεις για αύριο; ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
σε 10 με 15 χρονια απο σημερα θα ειστε στην ιδια κατασταση με τη χθεσινη
μη με ρωτησεις πως και γιατι πες το προαισθημα,και αν βγει ελπιζω να με θυμηθεις

Σε 10 με 15 χρόνια που θα 'χει οικογένεια με παιδιά εσένα θα θυμάται νομίζεις :birdman:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Όταν λέμε "ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά" πετάγεστε και λέτε "τι λέτε ρε μαλάκες; Ξέρετε πόσοι πρόσφυγες ήρθαν στην Ελλάδα και έμειναν στον Πειραιά και ήταν ΟΣΦΠούδες;" Και όποτε λέμε  για λιμάνι, πουτάνες και έκτους στόλους θυμάστε ότι οι πουτάνες ήταν προσφυγοπούλες. Διαλέχτε και παίξτε μπάλα. Δε μπορείτε να τ έχετε όλα δικά σας.
ΠΟΤΕ δεν ισχυρισθήκαμε ότι ο ΟΣΦΠ είναι προσφυγικό σωματείο. Ιδρύθηκε ως καθαρά ΠΕΙΡΑΪΚΟ σωματείο (αν ήθελαν θα μπορούσαν να κάνουν κάποια αναφορά στο καταστατικό για προσφυγικό ελληνισμό κλπ.) Από την άλλη δεν μπορούμε να παραβλέψουμε το γεγονός ότι το νέο τότε σωματείο αγαπήθηκε όχι μόνο από τους εντόπιους Πειραιώτες αλλά και από τα πλήθη των προσφύγων που είχαν συρρεύσει στον Πειραιά και στους πέριξ Δήμους και αργότερα ξέφυγε από τα στενά όρια της πόλης και εξαπλώθηκε πανελλαδικά.
Αλλά τα όσα έγραψα για τις (τότε) πουτάνες είναι αληθινά.
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γρηγορη να σου δωσω μια προβλεψη και ισως να με θυμηθεις τοτε
σε 10 με 15 χρονια απο σημερα θα ειστε στην ιδια κατασταση με τη χθεσινη
μη με ρωτησεις πως και γιατι πες το προαισθημα,και αν βγει ελπιζω να με θυμηθεις
Άκου και μια δική μου πρόβλεψη τότε. Οι επόμενοι τυχεροί αριθμοί του τζόκερ είναι αυτοί που αν τους διαιρέσεις με τον εαυτό τους σου βγάζουν αποτέλεσμα 1. Τρέχα παίξτους και άσε το που θα είναι η ΑΕΚ ή ο ΠΑΟ ή ο ΟΣΦΠ σε 10 με 15 χρόνια
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΠΟΤΕ δεν ισχυρισθήκαμε ότι ο ΟΣΦΠ είναι προσφυγικό σωματείο. Ιδρύθηκε ως καθαρά ΠΕΙΡΑΪΚΟ σωματείο (αν ήθελαν θα μπορούσαν να κάνουν κάποια αναφορά στο καταστατικό για προσφυγικό ελληνισμό κλπ.) Από την άλλη δεν μπορούμε να παραβλέψουμε το γεγονός ότι το νέο τότε σωματείο αγαπήθηκε όχι μόνο από τους εντόπιους Πειραιώτες αλλά και από τα πλήθη των προσφύγων που είχαν συρρεύσει στον Πειραιά και στους πέριξ Δήμους και αργότερα ξέφυγε από τα στενά όρια της πόλης και εξαπλώθηκε πανελλαδικά.
Αλλά τα όσα έγραψα για τις (τότε) πουτάνες είναι αληθινά.
Διάβασε τι έγραψα. Έγραψα ότι λέτε πως δε γίνεται η ΑΕΚ να είναι το προσφυγικό σωματείο ΓΙΑΤΙ πολλοί ΟΠΑΔΟΙ του ΟΣΦΠ στα πρώτα χρόνια ήταν πρόσφυγες και ΑΡΑ ο ΟΣΦΠ αγγάλιαζε και τους πρόσφυγες. Τώρα πές μου τι πιθανότητες δίνεις οι προσφυγοπούλες του Πειραιά να ερχόντουσαν από τη Ν.Φ ή τη Ν.Ι και λοιπές όμορες περιοχές;;;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Πολύ σωστά όσα παρέθεσες.
Ομως ξέχασες να αναφέρεις ότι η πλειονότης των τότε εκδιδόμενων γυναικών ήταν προσφυγοπούλες που είχαν οδηγηθεί λόγω ένδειας στο επάγγελμα αυτό.




παρότι ούτε εγώ αλλά ούτε ούτε εσύ δεν γνωρίζουμε την καταγωγή των τότε ιερόδουλων παρά μόνο υποθέτουμε, για το κέρδος της κουβέντας λέω, σίγουρα ένα μεγάλο ποσοστό προερχόταν από τις προσφυγοπούλες.
και σίγουρα το επαγγελματικό όνειρο κάθε πόρνης ήταν το λιμάνι.
λήξις λόγω εξάντλησης του θέματος.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αλήτες
Ερχόμαστε
Κρυφτείτε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
OK, περιμένουμε  :tired:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom