Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλή μας επιτυχία απόψε όπως και σε ΟΛΕΣ τις Ελληνικές ομάδες!!!!!! Φέρτε βαθμούς!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
O Mαχο στο ματς της Αυστρίας ήταν εκπληλτικός.Εγώ για τον Μορέττο εξακολουθώ να πιστεύω από τα ματς που είδα στο ΟΑΚΑ,ότι ο άνθρωπος κάνει μόνο για να κατεβάζει τα τσαμπιά με τα σταφύλια κ πιάνει ότι πάει πάνω του.

Πλησιαζουμε την κατοστάρα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
O Mαχο στο ματς της Αυστρίας ήταν εκπληλτικός.Εγώ για τον Μορέττο εξακολουθώ να πιστεύω από τα ματς που είδα στο ΟΑΚΑ,ότι ο άνθρωπος κάνει μόνο για να κατεβάζει τα τσαμπιά με τα σταφύλια κ πιάνει ότι πάει πάνω του.

Πλησιαζουμε την κατοστάρα. :rockon: :rockon: :rockon:

Φέρτε τον Κρήτη μιας είναι και η εποχή του τρίγου τώρα!!!! ;)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ποσο κοσμο λετε να εχει αποψε? γαμω την κολοωρα που μας εβαλαν.....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Νίκο θα εξαγγείλεις εσύ την κατοστάρα.Πλησιάζει επικίνδυνα.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εσυ θα το κανεις!!!!!ο δημιουργος ο συνεχιστης το πνευμα και η ψυχη του μεγαλυτερου θρεντ του σαιτ!!!!!της πιο φιλικης γωνιας των μεγαλυτερων καβγαδων και διαμαχων ισως τα περισσοτερα Ban kai warned που εχουν πεσει σε ολο το φορουμ....
εσυ θα εξαγγειλεις.....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εσυ εσυ της μοιρας μου γραφτο
μου παιρνεις την καρδια και το μυαλο
εσυ μου δινεις λογο να υπαρχω
και μια ζωη την ιδια τρελα θα χω
δικεφαλε μαζι σου αρρωσταινω
ΑΕΚΑΡΑ μου το εχασα τρενο
ναρκωτικα γυναικες και λεφτα
τι να σου πουν εσενα ολα αυτα
ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Καλή μας επιτυχία απόψε όπως και σε ΟΛΕΣ τις Ελληνικές ομάδες!!!!!! Φέρτε βαθμούς!!!!
Γιατί ρε σύ; Πλάκα δε θα χει να παίζει ο Ολυμπιακός ως πρωταθλητής προκριματικά για τους ομίλους; Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ θα το ευχαριστηθώ πολύ. Μη σου πω ότι θα παρακαλάω να παίρνει ο γαύρος τα πρωταθλήματα για να γελάω από τον Αύγουστο με το παγκόσμιο ρεκόρ ομάδας με τόσες συνεχόμενες παρουσίες στο τσάμπιονς λιγκ και τέτοια...ποσοστά  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Γιατί ρε σύ; Πλάκα δε θα χει να παίζει ο Ολυμπιακός ως πρωταθλητής προκριματικά για τους ομίλους; Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ θα το ευχαριστηθώ πολύ. Μη σου πω ότι θα παρακαλάω να παίρνει ο γαύρος τα πρωταθλήματα για να γελάω από τον Αύγουστο με το παγκόσμιο ρεκόρ ομάδας με τόσες συνεχόμενες παρουσίες στο τσάμπιονς λιγκ και τέτοια...ποσοστά  :rockon: :rockon:
ειπαμε να μην προκαλειτε..τι θελετε???να αρχισουμε παλι τα ιδια???
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
ειπαμε να μην προκαλειτε..τι θελετε???να αρχισουμε παλι τα ιδια???
Δεν προκάλεσα κανέναν. Την πραγματικότητα παρέθεσα. Συγγνώμη το θρεντ της αεκ δεν υποτίθεται ότι είναι αυτό;
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
σονυπ συμφωνω με εσκιυα...οι νικες που κανουν οι ομαδες στην ευρωπη πρεπει να ειναι μονο γιαυτες...γιατι να βγουν αιγαλεω και ξανθη στην ευρωπη οταν στα ευρωπαικα παιχνιδια κρατανε παιχτες για το πρωταθλημα..?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Λοιπόν όποιος «αλλόθρησκος» ξαναφερθεί στον Ολυμπιακό (και μόνο που θα γράφει το όνομα) αυτόματα θα γίνεται warn…

Σιγά την πρόκληση ρε pleasuregiver… μην είσαι τόσο ευέξαπτος (ιδιαίτερα με τα οπαδικά)...



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom