Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπααα,θα είμαι πολύ προσεκτικός πια.Γιατί κ με αυτό που έγραψα μάλλον πάλι προκαλώ κ είμαι εριστικός...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ.Καλημέρα σας κ αύριο το ραντεβού των αδερφών στο γνωστο σημείο στο ημίχρονο.Όποιος αδελφός δεν μας έχει συναντήσει κ θέλει να τα πούμε ας μου στείλει p.m.

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση τα αδέρφια μου κ τους φίλους μου.Θα τα ξαναπούμε κάποια στιγμή.

ΥΓ.:Ζητώ συγνώμη που σήμερα ξαναπροκάλεσα.

Περαστικά κ στον Δημήτρη Δρόσο.Κρίμα ένας άνθρωπος 40 χρονών έπαθε τόση σοβαρή ζημια.Κ επιπλέον ήταν κ επαγγελματίας αθλητής.(Ελπίζω τα περαστικά που γράφω να μην προκαλούν)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ρε μαγκες Αεκατζηδες αν αποκλειστει η ΑΕΚαρα ο Φερερ θα μεινει???
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Ρε μαγκες Αεκατζηδες αν αποκλειστει η ΑΕΚαρα ο Φερερ θα μεινει???
εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερει η ευρωπη(για τωρα..)αυτο που θελω ειναι να φτιαξει μια ανταγωνιστηκη ομαδα που να παιζει ωραιο ποδοσφαιρο..οσο για την ερωτηση σου ο φερερ ΔΕΝ φευγει με τιποτα!!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μακαρι να φτιαξει ομαδα,αλλα μονο ο Μαντουκα ειναι για ΑΕΚ ,ο Μπλανκο ερωτηματικο?
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
αυτην την ενδεκαδα θα ηθελα .......

ΑΕΚ-σαλτσμπουργκ

4-3-1-2

            μαχο

ραμος-παπασταθο-δελλας-αρουα

  μανου-ενσαλιβα-μαντουκα

            ριβαλντο

  λυμπε            μπλανκο
ρε συ νικ αν παιξουμε ετσι να δουμε ποιος θα μαρκαρει... ο φερερ η ο κοστενογλου??... γιατι μαντουκα μανου ριβαλντο λυμπε κ μπλανκο δεν μαρκαρουν! οσο για την ενδεκαδα εγω αυτο που θελω ειναι να προσαρμοζεται αναλογα με τις αναγκες μας κ βεβαια οχι αναλογα με τον ριβαλντο... το ειχα πει κ οταν ηταν να ερθει πως πρεπει να ειναι απλα ενας παιχτης κ να βγαινει οταν κρινεται σκοπιμο οχι μονο αν δεν μπορει να παιξει.... αν κρινεται σκοπιμο δλδ 2 αμυντικα χαφ μπλανκο κ λυμπε μπροστα κ εξω ο ριμπο... θα δουμε παντως δεν νομιζω οτι θα ειναι παντα βασικος...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
στο μεσα που θελουμε να παρουμε νικη με σκορ ασφαλειας πρεπει να παιξει ο ριβαλντο!!στα εκτος θα προσαρμοστουμε αναλογα!!!αντε να βγει ο λυμπε και να παιξει ο καφες(ζηκος ειναι εκτος...)
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Χαιρετώ την επανένταξη ενός εκ των ιδρυτικών στελεχών του thread!!Καλώς ήρθες Φίλε...Και αύριο όλοι στο γήπεδο και φωνάχτε και για μένα.Εγώ από το σπίτι θα πανηγυρίζω με το χανουμάκι μου...

[move] :dancing: :dancing:ΦΟΡΤΣΑ ΜΩΡΗ ΧΑΝΟΥΜΑ :rockon: :rockon: :rockon:[/move]

 

Επισκέπτης
αύριο στο ΟΑΚΑ και σε δυο εβδομάδες πάμε Αυστρία και να φέρουμε και μπουρδέλο ρεπορτάζ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια μου.Καλημέρα κιτρινόμαυροι συναγωνιστές της μεγαλύτερης ομάδας της Ελλάδας.Αδέρφια μου,δεν χρειάζεται να σας αναφέρω που ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε ΟΛΟΙ σήμερα στις 7;
Αν κ η ώρα είναι πολύ ασχημη για ένα τέτοιο ματς υψίστης σημασίας,εντούτοις πιστεύω ότι όσα αδέρφια μπορούν σήμερα θα παραβρεθούν στο ΟΑΚΑ.
Στο ημίχρονο του ματς θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη πια συνάντηση των κιτρινόμαυρων αδερφών του φόρουμ.Όσα αδέρφια δεν έχουν παραβρεθεί σε αυτές τις συναντήσεις κ θέλουν να έρθουν σήμερα ας μου στείλουν p.m. για να τους πω λεπτομέρειες.Παραλίγο να είχαμε σήμερα μαζί μας τον μεγάλο στυλοβάτη της ομάδας μας στην Μεγαλόννησο,το μεγάλο κοπέλι τον sony αλλά δυστυχώς ατύχησε. :'(

Εσύ ΑΕΚΤΖΗ που θα είσαι σήμερα;;;;;;;; :knuppel: :knuppel: :knuppel:



[move]ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΑΛΛΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ... :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλή επιτυχία απόψε αετόπουλα...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα!!!!ολοι μεσα ή ολοι μεγκα.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο Μορέτο θα  παίξει  τελικά , ε???
Αν  υποψιαστώ  ότι  ο  Μάχο  είναι  χειρότερος... :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έχει λέει ανέβει πολύ ο μορέτο από τότε που πήραμε Μάχο.Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες σήμερα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
O Μαντουκα εκτος αποστολης...αντ να δουμε ποιος θα παρει τη θεση του...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οταν τον αγορασαμε περιμενε κανεις οτι θα εβγαινε αυτο που βγηκε?τα ματς με την σαλτσμπουργκ ειναι η τελευταια του ευκαιρια....μετα μαχο και αραμπατζης!!!!
μακαρι να παει καλα ο μορετο...μας χρειαζονται 2 καλοι κιπερ!!!!


υ.γ πλησιαζουμε την κατοσταρα.... ;)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
τελος ο μουρινιο απο τσελσι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom