Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν μιλάω γιατί τελώ υπό παρακολούθηση κ θα φάω σουτ. :badair:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
και επανερχομαι στο θεμα μας!!!σονυπ δεν με νοιαζει τι κανουν οι αλλες ομαδες στην ευρωπη!!!μονο η εθνικη με νοιαζει!!!!!οποιος εχει καλη ομαδα δεν χρειαζετε ουτε τους βαθμους που φερνει ο παναθηναικος(η μοναδικη ομαδα που εχει παραδοσιακα καλη ευρωπαικη παρουσια αν και τα τελευταια χρονια τα σκατωσε..)ουτε τους βαθμους καμιας αλλης ομαδας!!!!τωρα αμα εχεις μαθει στις πενταρες και στην τεταρτη θεση αιωνιος...ειναι αλλη κουβεντα..
εγω προσωπικα χαρηκα που αποκλειστηκε η ΑΕΚ απο τους ομιλους(η ψαλιδα απο τις σοβαρες ευρωπαικες ομαδες εχει μεγαλωσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!)!!θεωρω οτι δεν ειναι ακομα ετοιμη η ομαδα για τετοιο επιπεδο σε δυο τρια χρονια ισως να εχει αξιοπρεπη παρουσια..
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
και επανερχομαι στο θεμα μας!!!σονυπ δεν με νοιαζει τι κανουν οι αλλες ομαδες στην ευρωπη!!!μονο η εθνικη με νοιαζει!!!!!οποιος εχει καλη ομαδα δεν χρειαζετε ουτε τους βαθμους που φερνει ο παναθηναικος(η μοναδικη ομαδα που εχει παραδοσιακα καλη ευρωπαικη παρουσια αν και τα τελευταια χρονια τα σκατωσε..)ουτε τους βαθμους καμιας αλλης ομαδας!!!!τωρα αμα εχεις μαθει στις πενταρες και στην τεταρτη θεση αιωνιος...ειναι αλλη κουβεντα..
αγω προσωπικα χαρηκα που αποκλειστηκε η ΑΕΚ απο τους ομιλους!!θεωρω οτι δεν ειναι ακομα ετοιμη η ομαδα για τετοιο επιπεδο σε δυο τρια χρονια ισως να εχει αξιοπρεπη παρουσια..
Συμφωνώ σε όλα. Με μια προσθήκη. Η εθνική να παίξει και λίγο μπάλα γιατί δε βλέπεται...Όσο για την ομάδα μας πέρυσι είχε κάνει νομίζω αξιοπρεπέστατη παρουσία, όπως αξιοπρεπέστατη παρουσία είχε κάνει και επί Μπάγεβιτς τότε με τις ισοπαλίες. Ποιός ξεχνάει την εμφάνιση με την -τότε- Ρεάλ; Ωστόσο κακά τα ψέματα. Τη φετινή ΑΕΚ τη βλέπω πιο αδύνατη από πέρυσι και μακάρι να βγω ψεύτης. Βεβαίως δεν έχουμε δει ακόμα Μάχο, Μπλάνκο και Μανού. Ωστόσο οι απουσίες Σορεντίνο και Τσιρίλο είναι εμφανέστατες.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Συμφωνώ σε όλα. Με μια προσθήκη. Η εθνική να παίξει και λίγο μπάλα γιατί δε βλέπεται...Όσο για την ομάδα μας πέρυσι είχε κάνει νομίζω αξιοπρεπέστατη παρουσία, όπως αξιοπρεπέστατη παρουσία είχε κάνει και επί Μπάγεβιτς τότε με τις ισοπαλίες. Ποιός ξεχνάει την εμφάνιση με την -τότε- Ρεάλ; Ωστόσο κακά τα ψέματα. Τη φετινή ΑΕΚ τη βλέπω πιο αδύνατη από πέρυσι και μακάρι να βγω ψεύτης. Βεβαίως δεν έχουμε δει ακόμα Μάχο, Μπλάνκο και Μανού. Ωστόσο οι απουσίες Σορεντίνο και Τσιρίλο είναι εμφανέστατες.
σορε και τσιριλο ειναι καθαρο λαθος του φερερ και ντεμη!!!!!!
πιστευω οτι φετος δεν θα ειχαμε την παρουσια που ειχαμε περισυ σκεψου μονο οτι εχουνε παιξει 2 επισημα ματς ο οσφπ 1 ο πανιωνιος 1 ο παο 1 οταν οιαντιπαλοι μας σαλτσμπουργ εχει 14!!!!!! η σοσο νομιζω 11 η λατσιο 4 και παει λεγοντας ....φανταζεσε να παιζαμε εχτες με την αρσεναλ στην αγγλια?εγω δεν θελω να το σκεφτομαι...φανταζεσε να επαιζε ο οσφπ χτες στην μαδριτη η ο αρης στην σαραγοσα...?
ειμαστε ΧΡΟΝΙΑ πισω ακομα...
δεν εχουμε γηπεδα δεν εχουμε προγραμματισμο δεν εχουμε εγκαταστασεις δεν εχουμε επο διαιτησια παραγοντες......πως θα εχουμε ομαδες..?
ευχομαι ο ντεμης να εχει καποιο οραμα και να παταει σε στερεες βασεις....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα τρώγαμε πολλά τεμάχια χτες. Όσο για Τσιρίλο, Σόρρε συμφωνώ. ΜΕΓΑΛΗ μαλακία που φύγανε!!!
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ σε όλα. Με μια προσθήκη. Η εθνική να παίξει και λίγο μπάλα γιατί δε βλέπεται...Όσο για την ομάδα μας πέρυσι είχε κάνει νομίζω αξιοπρεπέστατη παρουσία, όπως αξιοπρεπέστατη παρουσία είχε κάνει και επί Μπάγεβιτς τότε με τις ισοπαλίες. Ποιός ξεχνάει την εμφάνιση με την -τότε- Ρεάλ; Ωστόσο κακά τα ψέματα. Τη φετινή ΑΕΚ τη βλέπω πιο αδύνατη από πέρυσι και μακάρι να βγω ψεύτης. Βεβαίως δεν έχουμε δει ακόμα Μάχο, Μπλάνκο και Μανού. Ωστόσο οι απουσίες Σορεντίνο και Τσιρίλο είναι εμφανέστατες.
εχεις αγορασει & το σχετικο μπλουζακι για την ισοπαλια με την ρεαλ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οταν αγοραζουμε μαχο μπλανκο και μανου και δεν παιζουν στα ΠΙΟ σημαντικα ματς τι περιμενεις?μας κατηγορουνε που χειροκροτουσαμε την ομαδα που εφαγε 4 απο την σεβιλλη...χμ...ημουν μεσα και μπορω να πω οτι τετοια διαφοαρα δυναμικοτητας ΔΕΝ ΕΧΩ ξαναδει Live..θα ειχε πολυ μεγαλο ενδιαφερων στην θεση της ΑΕΚ να ητανε αλλη ελληνικη ομαδα εκεινη την βραδια.....
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ααααααααααα και μην ξεχνάτε όταν μιλάτε για προκλήσεις.... να μην έχετε δυο μέτρα και δυο σταθμά...  ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
με τις εξαρες που κατ επαναλειψη σου εχω ριξει εχεις η να σου στειλω μερικα???

Μήπως δεν έχεις πιεί καφεδάκι να στείλω ένα μπας και καταλάβεις σε πιο thread γράφεις και νομίζεις ότι προκαλείσαι???? Επειδή περνάς όλη την μέρα στο δικό μας μπορείς να αλλάξεις και ομάδα στο τέλος...... ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom