Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ααααααααααα και μην ξεχνάτε όταν μιλάτε για προκλήσεις.... να μην έχετε δυο μέτρα και δυο σταθμά...  ;)
απο την ημερα που εγινε η τελευταια μανουρα κανεις απο εμας δεν προκαλεσε ουτε εδω ουτε σε κανενα αλλο θρεντ..σημερα παλι αρχισατε τις υποτιμητικες για τον ΘΡΥΛΟ καταχωρησεις για τις οποιες πηρατε την σχετικη απαντηση & τιποτε παραπανω..καμια προκληση εκ μερους μου..μονο απαντησεις στο ιδιο πνευμα..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
με τις εξαρες που κατ επαναλειψη σου εχω ριξει εχεις η να σου στειλω μερικα???
ρε μαγκα εισαι και 45 .....πες μου ποιος ο λογος ΤΩΡΑ που εχει γινει ενα σχετικα καλο και υποφερτο κλιμα ερχεσε και λες παπαριες?βλεπεις οτι οι κοντρες και οι εντασεις πανε να κοπασουν γιατι ερχεσε και τις ξαναφουντωνεις?
βλεπεις οτι ανοιξε ενα τοπικ ο dark  και παει να γινει ενα καλο κλιμα μεταξυ εμου dark  και αλεξανδρου..γιατι βαζεις φυτιλιες?
αν θες απαντησε μου...
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
απο την ημερα που εγινε η τελευταια μανουρα κανεις απο εμας δεν προκαλεσε ουτε εδω ουτε σε κανενα αλλο θρεντ..σημερα παλι αρχισατε τις υποτιμητικες για τον ΘΡΥΛΟ καταχωρησεις για τις οποιες πηρατε την σχετικη απαντηση & τιποτε παραπανω..καμια προκληση εκ μερους μου..μονο απαντησεις στο ιδιο πνευμα..
Ρε φίλε παίρνεις κάτι; Ειλικρινά σε ρωτάω. Σου απαντάω μόνο και μόνο επειδή πιάστηκες από κάτι που έγραψα εγώ. Θα πρέπει να σου ζητάω άδεια νομίζει για να πω κάτι; Έβρισα κανέναν; Την παλεύεις καθόλου;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
απο την ημερα που εγινε η τελευταια μανουρα κανεις απο εμας δεν προκαλεσε ουτε εδω ουτε σε κανενα αλλο θρεντ..σημερα παλι αρχισατε τις υποτιμητικες για τον ΘΡΥΛΟ καταχωρησεις για τις οποιες πηρατε την σχετικη απαντηση & τιποτε παραπανω..καμια προκληση εκ μερους μου..μονο απαντησεις στο ιδιο πνευμα..


Δεν έχεις δίκιο.Στο θρεντ του Ολυμπιακού γράφεις συνέχεια κ μετά την μανούρα με προκλήσεις κ ευθείς σπόντες.Μην με κάνεις κ τα ανεβάζω ένα-ένα κ έχω δουλειά.Να τα κάνεις δεν λέω,αλλά να τα λούζεσαι κ από πάνω για να είμαστε ξηγημένοι.Τώρα θα σε παρακαλέσω αν έχεις να πεις κάτι αμιγώς ποδοσφαιρικό πέστο αλλιώς σώπα,για να μείνουμε όλοι φίλοι.Ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης
ρε μαγκα εισαι και 45 .....πες μου ποιος ο λογος ΤΩΡΑ που εχει γινει ενα σχετικα καλο και υποφερτο κλιμα ερχεσε και λες παπαριες?βλεπεις οτι οι κοντρες και οι εντασεις πανε να κοπασουν γιατι ερχεσε και τις ξαναφουντωνεις?
βλεπεις οτι ανοιξε ενα τοπικ ο dark  και παει να γινει ενα καλο κλιμα μεταξυ εμου dark  και αλεξανδρου..γιατι βαζεις φυτιλιες?
αν θες απαντησε μου...
εχω ηδη απαντησει..
 

Επισκέπτης
Ρε φίλε παίρνεις κάτι; Ειλικρινά σε ρωτάω. Σου απαντάω μόνο και μόνο επειδή πιάστηκες από κάτι που έγραψα εγώ. Θα πρέπει να σου ζητάω άδεια νομίζει για να πω κάτι; Έβρισα κανέναν; Την παλεύεις καθόλου;
αρνταν ζωη & κινηση..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εσκιυα θα εισαι μεσα αποψε?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
απο την ημερα που εγινε η τελευταια μανουρα κανεις απο εμας δεν προκαλεσε ουτε εδω ουτε σε κανενα αλλο θρεντ..σημερα παλι αρχισατε τις υποτιμητικες για τον ΘΡΥΛΟ καταχωρησεις για τις οποιες πηρατε την σχετικη απαντηση & τιποτε παραπανω..καμια προκληση εκ μερους μου..μονο απαντησεις στο ιδιο πνευμα..

Να προσέχεις τις παραθέσεις σου...

«Αρχίσανε (και όχι αρχίσατε) & πήρανε (και όχι πήρατε)»....

μιας και εγώ απ΄ ότι θυμάμαι δεν έχω πιάσει ακόμα την ομάδα σου στο στόμα μου...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το πανό είναι στα σκαριά.Απλά πρέπει να πάρω την έγκριση,από τους νέους πλέον,admin του site,για να μπορέσω να χρησιμοποιήσω το λογότυπο bourdela.com στο πανό.
 

Επισκέπτης
Να προσέχεις τις παραθέσεις σου...

«Αρχίσανε (και όχι αρχίσατε) & πήρανε (και όχι πήρατε)»....

μιας και εγώ απ΄ ότι θυμάμαι δεν έχω πιάσει ακόμα την ομάδα σου στο στόμα μου...
εχεις δικαιο..θα το φροντισω..& συγνωμη..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μου περισσεύει ένα διαρκείας σήμερα για το ματς.Όποιος αδερφός ενδιαφέρεται ας μου στείλει p.m.Κερασμένο,εννοείται.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
URL]]
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Αεκάρα απόψε να παίξεις την μπάλα που ξέρεις
smiley10.gif
και να βάλεις πολλά γκολ
goal.gif
goal.gif
http://www.persianfootball.com/forums/images/smilies/goal.gif[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.old-veterans.de/board/images/smilies/45.gif
45.gif
45.gif
45.gif
45.gif
45.gif
45.gif
45.gif
http://www.old-veterans.de/board/images/smilies/45.gif[/img[/URL]]
Όλοι μέσα απόψε να τρελαθπύμε :headbang3: :headbang3: :headbang3:[img]http://[URL unfurl="true"]www.old-veterans.de/board/images/smilies/130.gif[/img[/URL]]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάμεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • hzgrm5znudmdkyytwyzt.gif
    hzgrm5znudmdkyytwyzt.gif
    994 bytes · Εμφανίσεις: 18

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Κάπως έτσι θα μπεί το πρώτο.....
MSN-Emoticon-soccer-140.gif
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
hzgrm5znudmdkyytwyzt.gif
hzgrm5znudmdkyytwyzt.gif
hzgrm5znudmdkyytwyzt.gif
hzgrm5znudmdkyytwyzt.gif
45.gif
45.gif
URL]]
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έκοψε το MEGA την μετάδοση για να βγάλει Live την αποχώρηση των μελών του ΠΑΣΟΚ...............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom