Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Eτσι ειναι οπως τα λες,να σου πω οχι? παλι τα ιδια θα λες μετα... μελισανιδης και καρρας εφτιαξαν ομαδα και μετα πηραν πρωταθλημα,ο κοκκαλης οταν αρχισε να περνει πρωταθληματα δεν ειχε ομαδα...απλα τα αγορασε,αυτη ειναι η πικρη αληθεια φιλε μου οσο και αν δε σου αρεσει. Φυσικα και εμαθε απο τον Νταιφα...
χααχαχα....η ΑΕΚ δεν αγόρασε παίκτες; Δεν πήρε παίκτες από άλλους; χαχαααχα..
άλλος Αρίωνας μας προέκυψε πάλι....
ο Κόκκαλης κατέστρεψε την ΑΕΚ, μάλιστα...χαχαχα
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
ήμουνα σίγουρος πως θα έλεγες για το ποδόσφαιρο του Ολυμπιακού.
τι σχέση έχει το ένα με το άλλο;
πόσες διαφημίσεις θα πάρει από το ένα και πόσες από το άλλο;
για μένα να μη δείχνει τίποτα. Μετά θα λέμε όλοι πως πρέπει να πληρώσουμε ΝΟΒΑ, σου αρέσει; Σαφώς και είναι πολλά τα λεφτά για τον Ολυμπιακό (και ένα χρόνο πιο πριν ΚΑΙ για τον ΠΑΟ). Ας μην είχατε μετοχές της ΝΕτμεντ να μην είστε πιασμένοι από τα παπάρια.

η ουσία είναι πως αν θες να το δεις το χάντμπολ, τράβα στο γήπεδο. Έτσι θα βοηθήσεις τον ερασιτέχνη σου και όχι κλαίγοντας που τους ζητάει το κανάλι χρήματα.
Εγω θα παω στο γηπεδο γιατι ειμαι κοντα και εχω τη δυνατοτητα,ο αεκτζης που ζει επαρχια η εργαζετε την συγκεκριμενη μερα νομιζω εχει και αυτος το δικαιωμα να το δει και αυτος ελληνας φορολογουμενος ειναι...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τι φετίχ πάντως έιναι αυτό που έχετε να πρέπει να τα λέτε όλα έτσι ωστε να βγαίνετε πάντα αθώες περιστέρες και να κλαίτε...δεν το πιάνω...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εγω θα παω στο γηπεδο γιατι ειμαι κοντα και εχω τη δυνατοτητα,ο αεκτζης που ζει επαρχια η εργαζετε την συγκεκριμενη μερα νομιζω εχει και αυτος το δικαιωμα να το δει και αυτος ελληνας φορολογουμενος ειναι...
παλιά όταν δεν είχε τηλεόραση τι έκανε ο έλληνας φορολογούμενος;
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
παλιά όταν δεν είχε τηλεόραση τι έκανε ο έλληνας φορολογούμενος;
ακουγε ραδιο και τοτε δεν εσκαγε οσα σκαει τωρα για ελληνικη ραδιοτηλεοραση... τι ερωτησεις κανεις κ εσυ για να τα φερεις απο δω να τα φερεις απο κει να τα βγαλεις οπως σε βολευει... κλασικος γαυρος.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ωραιοι στην ΝΕΤ... ζητανε λεφτα απο την αεκ για να μεταδωσουν ζωντανα το αεκ-παρτιζαν (χαντμπολ).
Aφου η κρατική tv γαυροκρατείτε.Με τα δικά μου τα λεφτά κάνουνε και κουμάντο τα μουνόσκυλα
Γαμήση και ξύλο  :zfuck:  :s&m_3:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ακουγε ραδιο και τοτε δεν εσκαγε οσα σκαει τωρα για ελληνικη ραδιοτηλεοραση... τι ερωτησεις κανεις κ εσυ για να τα φερεις απο δω να τα φερεις απο κει να τα βγαλεις οπως σε βολευει... κλασικος γαυρος.
χαχαχαχααχ
να γυρίσει ο Έλληνας στις αξίες του
ΞΕΚΟΛΛΑ!!!
κλαψοΑεκζτή Ξεκόλλα!
μια χαρά παιδί είσαι, σταμάτα να σκαλώνεις το μυαλό σου και δες την αλήθεια
γμτ τη σύγχυση που έχετε

ναι, βάλε σε όλους μια ταμπέλα. Σου παραδέχομαι πως δεν είναι όλα τα πρωταθλήματα που πήραμε σωστά και δεν κάνεις ένα βήμα κι εσύ να ανοίξεις τα μάτια σου.
Οι ταμπέλες μας μαράνανε
ρε παλικάρι, επί Μελισσανίδη καθόμουνα και έβλεπα την ΑΕΚ του Σαββίδη. Και μου άρεσε. Αυτό δεν σημαίνει πως δεν έβλεπα τα πιστόλια.
Κι αυτό είναι το κακό στο γαμημένο ελληνικό πρωτάθλημα
πως ενώ μια χαρά ομάδες φτιάχνουμε ο μαλάκας ο φίλαθλος θέλει να πεθαίνουν οι αντίπαλοι. Θέλει να γίνονται πτώματα και να ασελγούνε πάνω τους. Αλλιώς δεν είναι ευχαριστημένοι.

Αν ρωτήσεις τους ΑΕΚτζήδες, δεν θέλουνε να κάνουνε καλύτερη ομάδα από τον Ολυμπιακό (θεός φυλάξει- ο Ολυμπιακός έχει καλή ομάδα;;, αλλοίμονο). Θα σου πούνε πως θέλουνε να πέσει ο Ολυμπιακός στην 3η Εθνική και να πάρει η ΑΕΚ πρωτάθλημα μετά.
Γκάου Μπίου λογική
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
δεν τα λες καλα... διδασκουνε ηθος τους ελληνες εκει στην νετ
Ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!
Πουλήστε τους λεεεεεεεεεεμε!!! να φανούν και σε κατι χρήσιμοι
Να μειώσουμε το χρέος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
                                  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Aφου η κρατική tv γαυροκρατείτε.Με τα δικά μου τα λεφτά κάνουνε και κουμάντο τα μουνόσκυλα
Γαμήση και ξύλο  :zfuck:  :s&m_3:
δίκιο έχεις...θύμισε μου ποιος δημοσιογράφος μετέδιδε το Ολυμπιακός ΑΕΚ;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α, και μια και δεν ξέρω τι δουλειά κάνεις, να σου πω για το θέμα του φτιάχνω ομάδα και αγοράζω ομάδα.
1. ο Αμπράμοβιτς έφτιαξε ή αγόρασε ομάδα;
2. σε εταιρία έχεις δουλέψει; αν ναι, θα ξέρεις πως μπορείς να τη στελεχώσεις βρίσκοντας ταλέντα ή παίρνοντας τα καλά χαριτά του ανταγωνιστή και πληρώνοντάς τα. Οι άνθρωποι που τα ψάχνουνε αυτά λέγονται headhunters, κοινώς κυνηγοί κεφαλών.
Ασχέτως αν τώρα τελευταία τους ονομάζουνε όλους έτσι που βρίσκουνε προσωπικό (λάθος)
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Γενικα η ΝΕΤ εκτος του οτι τα σκαει στο γαυρο ειναι απαραδεκτη... απο την πρωινη ζωνη μεχρι και κατι σαχλοταινιες που βαζει... ουτε στη ρουμανια δεν εχω δει τοσο χαλια τηλεοραση  :P :P :P
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
χαχαχαχααχ
να γυρίσει ο Έλληνας στις αξίες του
ΞΕΚΟΛΛΑ!!!
κλαψοΑεκζτή Ξεκόλλα!
μια χαρά παιδί είσαι, σταμάτα να σκαλώνεις το μυαλό σου και δες την αλήθεια
γμτ τη σύγχυση που έχετε

ναι, βάλε σε όλους μια ταμπέλα. Σου παραδέχομαι πως δεν είναι όλα τα πρωταθλήματα που πήραμε σωστά και δεν κάνεις ένα βήμα κι εσύ να ανοίξεις τα μάτια σου.
Οι ταμπέλες μας μαράνανε
ρε παλικάρι, επί Μελισσανίδη καθόμουνα και έβλεπα την ΑΕΚ του Σαββίδη. Και μου άρεσε. Αυτό δεν σημαίνει πως δεν έβλεπα τα πιστόλια.
Κι αυτό είναι το κακό στο γαμημένο ελληνικό πρωτάθλημα
πως ενώ μια χαρά ομάδες φτιάχνουμε ο μαλάκας ο φίλαθλος θέλει να πεθαίνουν οι αντίπαλοι. Θέλει να γίνονται πτώματα και να ασελγούνε πάνω τους. Αλλιώς δεν είναι ευχαριστημένοι.

Αν ρωτήσεις τους ΑΕΚτζήδες, δεν θέλουνε να κάνουνε καλύτερη ομάδα από τον Ολυμπιακό (θεός φυλάξει- ο Ολυμπιακός έχει καλή ομάδα;;, αλλοίμονο). Θα σου πούνε πως θέλουνε να πέσει ο Ολυμπιακός στην 3η Εθνική και να πάρει η ΑΕΚ πρωτάθλημα μετά.
Γκάου Μπίου λογική
Δεν υπαρχει λογικος ΑΕΚτζης που να θελει κατι τετοιο.ΑΕΚ χωρις βαζελο και γαυρο δεν θα ειναι ΑΕΚ,οπως το ιδιο ισχυει και για τους αλλους 2.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αυτό δεν έχει σημασία αν σου αρέσει ή όχι
είναι απλά επιλογή τακτικής
παλιότερα ο ΠΑΟ μάζευε τους παίκτες του Ολυμπιακού (Αποστολάκη, Σαργκάνη κοκ)
Δεν μας άρεσε, αλλά έτσι άρχισε να ξαναπαίρνει τίτλους.

πάμε παρακάτω...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν υπαρχει λογικος ΑΕΚτζης που να θελει κατι τετοιο.ΑΕΚ χωρις βαζελο και γαυρο δεν θα ειναι ΑΕΚ,οπως το ιδιο ισχυει και για τους αλλους 2.
και ποιος σου είπε πως στην Ελλάδα επικρατεί λογική;;
ποια λογική λέει πως πρέπει να μπαίνεις στο γήπεδο να τα σπας και να απειλείς ζωές;
ποια λογική λέει να δίνεις ραντεβού θανάτου;
ποια λογική λέει να σφάζονται ανθρωποι για ιδιωτικές εταιρίες (ομάδες;)
ποια λογική λέει να σε γμανάνε τα κόμματα κι όμως εσύ να τα ψηφίζεις; να σε φτύνει στα μούτρα ο πολιτικός και όμως εσύ να τον καλοπιάνεις όποτε τον βλέπεις;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γενικα η ΝΕΤ εκτος του οτι τα σκαει στο γαυρο ειναι απαραδεκτη... απο την πρωινη ζωνη μεχρι και κατι σαχλοταινιες που βαζει... ουτε στη ρουμανια δεν εχω δει τοσο χαλια τηλεοραση  :P :P :P
χαχαχα
πες μου πως πας και Ρουμανία να κανονίσουμε ραντεβού εκεί να πιουμε καφέ και να πάμε μασαζάκι....
οχι, πεσ μου τώρα..
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
και ποιος σου είπε πως στην Ελλάδα επικρατεί λογική;;
ποια λογική λέει πως πρέπει να μπαίνεις στο γήπεδο να τα σπας και να απειλείς ζωές;
ποια λογική λέει να δίνεις ραντεβού θανάτου;
ποια λογική λέει να σφάζονται ανθρωποι για ιδιωτικές εταιρίες (ομάδες;)
ποια λογική λέει να σε γμανάνε τα κόμματα κι όμως εσύ να τα ψηφίζεις; να σε φτύνει στα μούτρα ο πολιτικός και όμως εσύ να τον καλοπιάνεις όποτε τον βλέπεις;
η λογικη του γαυρου... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom