Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τα έχω να την αγοράσω  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
                                              :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • ora.jpg
    ora.jpg
    41,6 KB · Εμφανίσεις: 16

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ένα ευρώ δεν έχει; Χαλαρά...Εκτός και έχουν πέσει τόοοοοοοσο πολύ οι μισθοί στην Ελλάδα και να το αγοράσεις εφημερίδα θεωρείτε είδος πολυτελείας;;;

Πάντω πέρα από την πλάκα, δε νομίζω ότι το ποσό που γράφει (15 μύρια για να αγοράσει κάποιος την ΑΕΚ) είναι λογικό. Αλλά και τόσο να είναι, αλλό το αγοράζω μια ομάδα και άλλο τα σπρώχνω για να κάνω ομάδα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Tα ίδια παντελή μου τα ίδια παντελάκη μου  :headbang:

Ζήτησε» εγγυητική 7 εκατ. ευρώ από την ΑΕΚ

Μία ημέρα πριν εκπνεύσει η προθεσμία υποβολής των εγγράφων για την αδειοδότηση, η ΕΠΟ ζήτησε από την ΑΕΚ εγγυητική επιστολή ύψους 7 εκατ. ευρώ, για να σιγουρευτεί ότι όλες οι υποχρεώσεις της θα καλυφθούν.
Να σημειωθεί ότι η ΑΕΚ έχει κάνει διακανονισμό με όλους όσους οφείλει χρήματα και το σίγουρο είναι ότι σε μία ημέρα δεν είναι δυνατό να βρει μία τέτοια επιστολή. Έτσι, θα πρέπει να εγγυηθεί για την Ένωση πρόσωπο που θα έχει μεγάλη οικονομική επιφάνεια.
Η ΑΕΚ έχει διάστημα δύο εβδομάδων (τότε θα συνεδριάσει η επιτροπή αδειοδότησης), για να βρει την εγγυητική και να καταθέσει συμπληρωματικά έγγραφα, προκειμένου να πάρει την άδεια.
Η ΕΠΟ, εκτός από την ΑΕΚ, έχει κάνει ανάλογη κίνηση και σε άλλες ομάδες που αντιμετωπίζουν οικονομικά προβλήματα.

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Άρα αν στα 15 προσθέσουμε τα 7 να τα 22. Και αν βάλουμε ότι μπορεί το καλοκαίρι να πέσουν και άλλα 4 με 5 μύρια για να κάνουμε κάτι να σου τα 27. Να τα κάνω 30 να είμαστε στρογγυλα; Τελικά δεν είναι και τόσο φτηνά να αγοράσεις την ΑΕΚ, ν σε 5 μήνες μέσα θέλεις 30 εκ
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
πρωτοσελιδο για γελια...."τα 7 οφειλουν και πληρωνουν οι μετοχοι,οπως και τα 9 μεχρι τον ιουνη"..
θα τους αναγκασει η ψΩρα...οποτε,
16+15(τα "ρεαλιστικα" κατα την εφημεριδα χρεη)=31 το συνολο,αν ειναι τοσα γιατι εγω εχω ακουσει κατι για 50αρες......
για να παρεις μια ομαδα χωρις γηπεδο,προπονητηριο,παιχτες,προπονητη και ακρες στην επο...
ακουγεται συμφερουσα η προσφορα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
προπονητήριο δεν έχετε? :- :huh:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έχετε όμως ιστορία
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ξερει κανεις που θα βρω εισητηρια για τελικο κυπελλου και ποτε? ερχομαι απ εξωτερικο στις 17/4 και θελω οπωσδηποτε να παω να δω τελικο κυπελλου την ΑΕΚ μου, ελπιζοντας να χαρω...

ευχαριστω
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ξερει κανεις που θα βρω εισητηρια για τελικο κυπελλου και ποτε? ερχομαι απ εξωτερικο στις 17/4 και θελω οπωσδηποτε να παω να δω τελικο κυπελλου την ΑΕΚ μου, ελπιζοντας να χαρω...

ευχαριστω
Θα ανακοινωθεί εν ευθέτω χρόνο.....
Πιστεύω την τρίτη εβδομάδα του απρίλη να κυκλοφορήσουν
Εχει γίνει μόνο η κλήρωση για το ποιος θα είναι τυπικά γηπεδούχος.
Καλώς να έρθεις αδερφέ.
 

tsaf126

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
649
Like
0
Πόντοι
6
Τη κυριακη 15 00 ολοι μαζι στην Νεα φιλαδελφεια να ενωσουμε τις φωνες μας για την ομαδα  που αγαπαμε :rockon:
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Τη κυριακη 15 00 ολοι μαζι στην Νεα φιλαδελφεια να ενωσουμε τις φωνες μας για την ομαδα  που αγαπαμε :rockon:
κανα δυο χιλιαρικα θα μαστε παλι .......κι αυτο γιατι εχει ξενερωσει ο κοσμοs οχι με την αεκ αλλα με την οριτζιναλ
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
ξερει κανεις που θα βρω εισητηρια για τελικο κυπελλου και ποτε? ερχομαι απ εξωτερικο στις 17/4 και θελω οπωσδηποτε να παω να δω τελικο κυπελλου την ΑΕΚ μου, ελπιζοντας να χαρω...

ευχαριστω
Φιλε μολις βγουν μπορεις να τα αγορασεις νομιζω με πιστωτικη τηλεφωνικος... για περισοτερες πληροφοριες μπες στο σαιτ της παε μολις κυκλοφορησουν τα εισητηρια...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Η παε παοκ ζηταει να της επιβληθει μονο χρηματικη ποινη για τα επεισοδια στον ημιτελικο... μονο 10 μπουκαλια επεσαν λενε και ενας οπαδος μπηκε μεσα με πυρσο... δεν εγινε τιποτα αλλο!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Απιστευτη ελλαδαρα ρεεεεεεεεεεεεεεε :rockon:
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Μετα την πορεια οι διαδηλωτες θα πανε οακα η θα πανε για σουβλακια στο γυραδικο στα φιλαδελφια?  :P
το γυραδικο εχει κλεισει κολητε το μακεδονικο εχει μεινει η αλλιωs κορτσοπιτα και γαμαει κι ολαs ειδικα η σκεπαστη του ειναι ολα τα λεφτα του βουλγαρου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom