Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

Συνημμένα

  • done.jpg
    done.jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 11
  • LABELEXPRESS_SOLD_102x48.jpg
    LABELEXPRESS_SOLD_102x48.jpg
    18,2 KB · Εμφανίσεις: 12

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
     :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντα υπάρχουν και χειρώτερα!!!

Παλαίμαχοι ΠΑΟ: Διοίκηση διασυρμός!

www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=91267]http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=91267[/url]

"Για όλα φταίει ο Τζίγγερ"

Βέλη κατά του Γιάννη Βαρδινογιάννη έριξε ο εκπρόσωπος του Ανδρέα Βγενόπουλου, Μάνος Μαυροκουκουλάκης, υπογραμμίζοντας πως για όλα φταίει ο Τζίγγερ.

www.sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/gia_ola_ftaiei_o_tzigger.820609.html]http://www.sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/gia_ola_ftaiei_o_tzigger.820609.html[/url]
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τον Μανωλά εάν τον δώσουν κάτω από 2εκ θα είναι ΜΑΛΑΚΕΣ. Δε ξέρω για τους άλλους συνΑΕΚτζήδες αλλά εγώ τον πιτσιρικά τον πιστεύω. Έχει να μάθει ακόμα πολλά, αλλά εάν δουλέψει σωστά και σοβαρά και σε μια ομάδα που δε θα ακούει τα μύρια όσα για τα λάθη του από τουσ φιλάθλους θα γίνει καλός παικτάκος. Καλύτερος από τον Παπαδόπουλο που πήγε στη Σάλκε (έναντι 2εκ ευρώ εάν δε κάνω λάθος).

Και ένα εδιαφέρον άρθρο

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!, μαλάκα αγαμίδη τί περιμένεις τα λεφτά ήρθανε
Αιντε αύριο ο μήνας 31 έχει.Τελευταία μέρα της προθεσμίας
Κουνήσου παλιάλογο  :headbang:
Την Πέμπτη τα τελευταία έγγραφα

Η ΠΑΕ ΑΕΚ αύριο ολοκληρώνει και τυπικά το θέμα της αδειοδότησης για την νέα σεζόν


www.aek365.gr/a-112690/thn-pempth-ta-teleutaia-eggrafa.htm]http://www.aek365.gr/a-112690/thn-pempth-ta-teleutaia-eggrafa.htm[/url]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καρρας-Μελλισανιδης παραγκα δεν ειχαν αντε το πολυ πολυ να τρομοκρατουσαν τη διαιτησια μετα απο σφαλτσοσφυριγματα πχ μπακα... ο παναθηναικος απο το 90 μεχρι το 96 ειχε τη διαιτησια με το μερος του και φυσικα την παραγκα βαρδινογιαννη,δεν λεω οτι οι δικοι μας παραγοντες τοτε ηταν αρνακια αλλα οχι να μου λες οτι ειχαν και παραγκα,καμια σχεση... μπροστα στο γιωργαρο τοτε κανεις δεν μπορουσε να παρει τη διαιτησια με το μερος του. Η αεκ επαιξε μπαλα και στη φιλαδελφεια οι περισοτεροι αντιπαλοι εφευγαν ηττημενοι με 2-3 γκολ διαφορα, ο παναθηναικος κερδιζε κατι ματσακια με πεναλτι που σφυριζε ο διαιτητης γιατι ο βαζεχα πατησε καταλαθος το λυμενο του κορδονι και επεσε (πχ σπανεας ν.σμυρνη),αργοτερα ηρθε ο σωκρατης και φτιαχνοντας ομαδα με τον αεκτζη ντουσαν και τον δικαιο διαιτητη παπουτσελη... ετσι σπρωχτος πηρε το πρωταθλημα με το ετσι θελω και δημιουργησε ομαδα με βαση την διαιτησια που ειχε στα εντος εδρας παιχνιδια. Οταν οι παιχτες μπαινουν στο γηπεδο ξεροντας οτι θα εχουν και 12ο συμπαικτη ολα γινονται ποιο ευκολα και οταν οι αντιπαλοι ερχοντε στην εδρα σου ξεροντας οτι θα παιξουν με παιχτη λιγοτερο γινοντε ποιο δυσκολα γιαυτους... για να μην τα πολυκουραζουμε το θεμα εσυ σαν φιλαθλος του ολυμπιακου μπορεις να λες τα δικα σου,ασε με να ξερω οτι ξερω για τον εαυτο μου και για να μην νομιζεις οτι καθομαι και αερολογο σου λεω οτι γνωριζω αρκετα προσωπα που εχουν περασει απο το ελληνικο ποδοσφαιρο και ενας απο τους καλυτερους φιλους μου δουλευε στο tv magic αν αυτο σου λεει κατι...

μόνος σου αναιρείς αυτά που λες
η παράγκα για σένα είναι να πληρώνεις ή να επηρεάζεις; Γιατί σε πληροφορώ πως περισσότεροι διαιτητές παίζουνε υπέρ όταν δεν ξέρουν τι θα τους ξημερώσει παρά αν νομίζουν πως θα χάσουνε χρήματα

για το θέμα του Κρόκους τα έχουμε χιλιοπει και χιλιοπαραδεχτεί εμείς, όταν τα παραδεχτείτε κι εσείς ίσως αλλάξει κάτι, αλλιώς η φαγούρα θα είναι για το ποιος θα φτιάξει από καλύτερα υλικά (ανάλογα την τσέπη του) παράγκα. Οπότε τι να σου κάνω, λεφτά δεν είχες αυτήν την περίοδο, την άλλη δεκαετία ίσως. Δεν μου αρέσει κι εμένα, αλλά δεν σου φταίω κιόλας.

εσύ μιλάς για TV magic κι εγώ σου λέω πως παρακολουθώ τα παιχνίδια του ΠΑΟ και της ΑΕΚ από τα επίσημα. Κάνε τις αναγωγές σου. Πιο πολλά παιχνίδια δικά σας και του ΠΑΟ έχω δει παρά του ΟΣΦΠ (για την ακρίβεια έχω μαλλώσει με το μαλάκα το Μώραλη και δεν πατάω). αλλά μεγάλη κουβέντα...και καλό είναι να μη λέμε πολλά γιατί δεν ξέρουμε ποιος διαβάζει εδώ.

Αλλά το σίγουρο είναι πως η παράγκα πάντα υπήρχε στο ελλ. ποδόσφαιρο. Απλά ο Κόκκαλης πέτυχε σε εποχή που δεν είχε αντίπαλο.
Τώρα, αν εσύ θες να το δεις ή όχι...πρόβλημά σου.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!, μαλάκα αγαμίδη τί περιμένεις τα λεφτά ήρθανε
Αιντε αύριο ο μήνας 31 έχει.Τελευταία μέρα της προθεσμίας
Κουνήσου παλιάλογο  :headbang:
Την Πέμπτη τα τελευταία έγγραφα

Η ΠΑΕ ΑΕΚ αύριο ολοκληρώνει και τυπικά το θέμα της αδειοδότησης για την νέα σεζόν


www.aek365.gr/a-112690/thn-pempth-ta-teleutaia-eggrafa.htm]http://www.aek365.gr/a-112690/thn-pempth-ta-teleutaia-eggrafa.htm[/url]
μου αρέσουνε πάντως τα "ελαστικά" deadlines στο ελληνικό πρωτάθλημα...χαχαχαχα
ε, ρε γαμημένη χώρα...στα πάντα παράθυρα
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
μόνος σου αναιρείς αυτά που λες
η παράγκα για σένα είναι να πληρώνεις ή να επηρεάζεις; Γιατί σε πληροφορώ πως περισσότεροι διαιτητές παίζουνε υπέρ όταν δεν ξέρουν τι θα τους ξημερώσει παρά αν νομίζουν πως θα χάσουνε χρήματα

για το θέμα του Κρόκους τα έχουμε χιλιοπει και χιλιοπαραδεχτεί εμείς, όταν τα παραδεχτείτε κι εσείς ίσως αλλάξει κάτι, αλλιώς η φαγούρα θα είναι για το ποιος θα φτιάξει από καλύτερα υλικά (ανάλογα την τσέπη του) παράγκα. Οπότε τι να σου κάνω, λεφτά δεν είχες αυτήν την περίοδο, την άλλη δεκαετία ίσως. Δεν μου αρέσει κι εμένα, αλλά δεν σου φταίω κιόλας.

εσύ μιλάς για TV magic κι εγώ σου λέω πως παρακολουθώ τα παιχνίδια του ΠΑΟ και της ΑΕΚ από τα επίσημα. Κάνε τις αναγωγές σου. Πιο πολλά παιχνίδια δικά σας και του ΠΑΟ έχω δει παρά του ΟΣΦΠ (για την ακρίβεια έχω μαλλώσει με το μαλάκα το Μώραλη και δεν πατάω). αλλά μεγάλη κουβέντα...και καλό είναι να μη λέμε πολλά γιατί δεν ξέρουμε ποιος διαβάζει εδώ.

Αλλά το σίγουρο είναι πως η παράγκα πάντα υπήρχε στο ελλ. ποδόσφαιρο. Απλά ο Κόκκαλης πέτυχε σε εποχή που δεν είχε αντίπαλο.
Τώρα, αν εσύ θες να το δεις ή όχι...πρόβλημά σου.

εκει στα επισημα σου ειπαν οτι ο μελισανιδης ειχε παραγκα? το να λες οτι καποιος ειχε παραγκα την περιοδο που ο παναθηναικος ειχε στο τιμονι και στα φορτε του τον καπετανιο δεν νομιζω οτι ειναι λογικο... το να ξυλοφορτωσεις ενα διαιτητη μετα απο πολυ κακη διαιτησια κατα της ομαδας σου δεν λεγετε παραγκα,λεγετε τραμπουκισμος η εκδικηση,ο καθενας οπως το βλεπει. Οσο για τα λεφτα που λες οταν η αεκ επερνε τιτλους δεν εριχνε ουτε τα μισα απο αυτα που ριχνει τωρα... θα μου πεις αλλες εποχες σιγουρα αλλα οπως και να χει τα λεφτα δεν επαιξαν τον πρωτο ρολο για τους τιτλους τοτε,τωρα σιγουρα δεν εχεις φραγκα δεν εχεις και πρωταθλημα στο τσεπακι...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ωραιοι στην ΝΕΤ... ζητανε λεφτα απο την αεκ για να μεταδωσουν ζωντανα το αεκ-παρτιζαν (χαντμπολ).
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εκει στα επισημα σου ειπαν οτι ο μελισανιδης ειχε παραγκα? το να λες οτι καποιος ειχε παραγκα την περιοδο που ο παναθηναικος ειχε στο τιμονι και στα φορτε του τον καπετανιο δεν νομιζω οτι ειναι λογικο... το να ξυλοφορτωσεις ενα διαιτητη μετα απο πολυ κακη διαιτησια κατα της ομαδας σου δεν λεγετε παραγκα,λεγετε τραμπουκισμος η εκδικηση,ο καθενας οπως το βλεπει. Οσο για τα λεφτα που λες οταν η αεκ επερνε τιτλους δεν εριχνε ουτε τα μισα απο αυτα που ριχνει τωρα... θα μου πεις αλλες εποχες σιγουρα αλλα οπως και να χει τα λεφτα δεν επαιξαν τον πρωτο ρολο για τους τιτλους τοτε,τωρα σιγουρα δεν εχεις φραγκα δεν εχεις και πρωταθλημα στο τσεπακι...
το να βάζεις άλλη λέξη δεν αλλάζει το αποτέλεσμα
στη μία περίπτωση ο διαιτητής φοβάται για τη ζωή του
στην άλλη παίζει για το κέρδος του

και στις δύο δεν παίζει για αυτό που βλέπει
και ΝΑΙ, αυτά μου λέγανε. ΣΚΑΣ γάιδαρο. ΠΑΡΑΓΚΑ ΕΙΧΑΤΕ. Απλά δεν τη λέγανε έτσι γιατί δεν είχε βγει το πρωτοσέλιδο.
ΕΛΕΟΣ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ωραιοι στην ΝΕΤ... ζητανε λεφτα απο την αεκ για να μεταδωσουν ζωντανα το αεκ-παρτιζαν (χαντμπολ).
να το έκαναν τσάμπα, ε;;;
χαχαχα....
και μετά να πληρώσει ΚΑΙ αυτό ο φορολογούμενος; Κάτι που δεν θα το δει κανείς;
ρε τι λέτε;
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
το να βάζεις άλλη λέξη δεν αλλάζει το αποτέλεσμα
στη μία περίπτωση ο διαιτητής φοβάται για τη ζωή του
στην άλλη παίζει για το κέρδος του

και στις δύο δεν παίζει για αυτό που βλέπει
και ΝΑΙ, αυτά μου λέγανε. ΣΚΑΣ γάιδαρο. ΠΑΡΑΓΚΑ ΕΙΧΑΤΕ. Απλά δεν τη λέγανε έτσι γιατί δεν είχε βγει το πρωτοσέλιδο.
ΕΛΕΟΣ
δηλαδη ρε φιλε για πες μου,
ας πουμε οτι η αεκ ειχε την παραγκα οπως λες... ο τριβελας? στην παραγκα της αεκ? μη το πεις ουτε του παπα αυτο φιλε... ο γιωργαρος εκανε κουμαντο και στην επο και στην διαιτησια και το ξερω απο πρωτο χερι,τωρα εσυ μπορεις να λες τα δικα σου γιατι οπως σου εχω ξαναπει ετσι σε βολευει για να δικαιολογησεις οτι οποιος περνει τιτλους εχει και παραγκα,τα ιδια λενε ολοι οι γαυροι που δεν θελουν να παραδεχτουν οτι οι μισοι τιτλοι τους ειναι μαιμου...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
να το έκαναν τσάμπα, ε;;;
χαχαχα....
και μετά να πληρώσει ΚΑΙ αυτό ο φορολογούμενος; Κάτι που δεν θα το δει κανείς;
ρε τι λέτε;
να πληρωσει ο φορολογουμενος να βλεπει καραισκακη τους νεους κανονισμους οφσαιντ? χμμμ ισως εχεις δικιο... εκπαιδευτικη τελεβιζιον :2funny:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
να το έκαναν τσάμπα, ε;;;
χαχαχα....
και μετά να πληρώσει ΚΑΙ αυτό ο φορολογούμενος; Κάτι που δεν θα το δει κανείς;
ρε τι λέτε;
για 2-3 χιλιαδες ευρω ειναι το θεμα αν δεν ακουσες την στιγμη που δινουν στο γαυρο 2-3 μυρια το χρονο για να βλεπουνε οι μισοι ελληνες μπαλα να ειναι ευχαριστημενοι που δεν εχουν να βγουν για ενα καφε αλλα βλεπουν το γαυρο να γαμει...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
δηλαδη ρε φιλε για πες μου,
ας πουμε οτι η αεκ ειχε την παραγκα οπως λες... ο τριβελας? στην παραγκα της αεκ? μη το πεις ουτε του παπα αυτο φιλε... ο γιωργαρος εκανε κουμαντο και στην επο και στην διαιτησια και το ξερω απο πρωτο χερι,τωρα εσυ μπορεις να λες τα δικα σου γιατι οπως σου εχω ξαναπει ετσι σε βολευει για να δικαιολογησεις οτι οποιος περνει τιτλους εχει και παραγκα,τα ιδια λενε ολοι οι γαυροι που δεν θελουν να παραδεχτουν οτι οι μισοι τιτλοι τους ειναι μαιμου...
δεν μπορεί να έχεις πάει σχολείο - δεν ξέρεις να διαβάζεις.
παράθεσέ μου πού σου είπα αυτό που λες για τους τίτλους του Ολυμπιακού. Εκεί έχεις κολλημένο το μυαλό σου
Άλλες εποχές και άλλοι τρόποι - ίδιο αποτέλεσμα
ναι, η ΑΕΚ έχουμε πει πολλές φορές ήταν και είναι πρόβατο η καημένη ...
η μοναδική αθώα περιστερά στο πρωτάθλημα...
κούνια που σε κούναγε
Πόσες φορές θα το γράψω ;; Πάντα έχει σημασία τι έχει ο άλλος απέναντί του και πόσο δυνατός είναι. ο Κρόκους δεν είχε αντίπαλο. Το Γιωργάκη τον νίκησε - πάπαλα ο Γιαργάκης, αποχώρησε.
Στο μπάσκετ τον ήπιε από τους Γιαννακόπουλους επειδή είχε δύο καρπούζια στη μασχάλη (και του ποδοσφαίρου ήταν μεγαλύτερο) οπότε πάει από το μπάσκετ, αλώνισε ο Παυλάρας

Ε, μετά το Μελισσανίδη (και τον Καρρά) εσείς δεν είχατε δύναμη.
Ο Κοσκωτάς σε εμάς μπορεί να έκλεψε την τράπεζα και να χρέωσε τον Ολυμπιακό, αλλά δεν ήταν παίκτης να στήσει παράγκα.
Και επειδή κολλάς στην ΑΕΚ, να σου πω πως παράγκα υπήρχε και πριν την ΑΕΚ, απλά δεν τη θυμούνται πολλοί λόγω του οτι δεν την έχουνε ζήσει πολλοί. Έχεις την εντύπωση πως ο Κρόκους δεν έμαθε δίπλα στον Νταϊφά;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για 2-3 χιλιαδες ευρω ειναι το θεμα αν δεν ακουσες την στιγμη που δινουν στο γαυρο 2-3 μυρια το χρονο για να βλεπουνε οι μισοι ελληνες μπαλα να ειναι ευχαριστημενοι που δεν εχουν να βγουν για ενα καφε αλλα βλεπουν το γαυρο να γαμει...
ήμουνα σίγουρος πως θα έλεγες για το ποδόσφαιρο του Ολυμπιακού.
τι σχέση έχει το ένα με το άλλο;
πόσες διαφημίσεις θα πάρει από το ένα και πόσες από το άλλο;
για μένα να μη δείχνει τίποτα. Μετά θα λέμε όλοι πως πρέπει να πληρώσουμε ΝΟΒΑ, σου αρέσει; Σαφώς και είναι πολλά τα λεφτά για τον Ολυμπιακό (και ένα χρόνο πιο πριν ΚΑΙ για τον ΠΑΟ). Ας μην είχατε μετοχές της ΝΕτμεντ να μην είστε πιασμένοι από τα παπάρια.

η ουσία είναι πως αν θες να το δεις το χάντμπολ, τράβα στο γήπεδο. Έτσι θα βοηθήσεις τον ερασιτέχνη σου και όχι κλαίγοντας που τους ζητάει το κανάλι χρήματα.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
δεν μπορεί να έχεις πάει σχολείο - δεν ξέρεις να διαβάζεις.
παράθεσέ μου πού σου είπα αυτό που λες για τους τίτλους του Ολυμπιακού. Εκεί έχεις κολλημένο το μυαλό σου
Άλλες εποχές και άλλοι τρόποι - ίδιο αποτέλεσμα
ναι, η ΑΕΚ έχουμε πει πολλές φορές ήταν και είναι πρόβατο η καημένη ...
η μοναδική αθώα περιστερά στο πρωτάθλημα...
κούνια που σε κούναγε
Πόσες φορές θα το γράψω ;; Πάντα έχει σημασία τι έχει ο άλλος απέναντί του και πόσο δυνατός είναι. ο Κρόκους δεν είχε αντίπαλο. Το Γιωργάκη τον νίκησε - πάπαλα ο Γιαργάκης, αποχώρησε.
Στο μπάσκετ τον ήπιε από τους Γιαννακόπουλους επειδή είχε δύο καρπούζια στη μασχάλη (και του ποδοσφαίρου ήταν μεγαλύτερο) οπότε πάει από το μπάσκετ, αλώνισε ο Παυλάρας

Ε, μετά το Μελισσανίδη (και τον Καρρά) εσείς δεν είχατε δύναμη.
Ο Κοσκωτάς σε εμάς μπορεί να έκλεψε την τράπεζα και να χρέωσε τον Ολυμπιακό, αλλά δεν ήταν παίκτης να στήσει παράγκα.
Και επειδή κολλάς στην ΑΕΚ, να σου πω πως παράγκα υπήρχε και πριν την ΑΕΚ, απλά δεν τη θυμούνται πολλοί λόγω του οτι δεν την έχουνε ζήσει πολλοί. Έχεις την εντύπωση πως ο Κρόκους δεν έμαθε δίπλα στον Νταϊφά;

Eτσι ειναι οπως τα λες,να σου πω οχι? παλι τα ιδια θα λες μετα... μελισανιδης και καρρας εφτιαξαν ομαδα και μετα πηραν πρωταθλημα,ο κοκκαλης οταν αρχισε να περνει πρωταθληματα δεν ειχε ομαδα...απλα τα αγορασε,αυτη ειναι η πικρη αληθεια φιλε μου οσο και αν δε σου αρεσει. Φυσικα και εμαθε απο τον Νταιφα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
να πληρωσει ο φορολογουμενος να βλεπει καραισκακη τους νεους κανονισμους οφσαιντ? χμμμ ισως εχεις δικιο... εκπαιδευτικη τελεβιζιον :2funny:
δίκιο έχεις.
γενικά γιατί να πληρώνει ο φορολογούμενος γήπεδα για τις ομάδες; γιατί να πληρώνει τα χρέη που δεν αποδίδουνε οι ομάδες;; Γιατί να πληρώνει τα κανάλια με δημοσιογράφους που δεν έχουνε ούτε παιδεία  ούτε γνώσεις ούτε αντικειμενικότητα;
Γιατί να πληρώνει να βλέπει σούπα ποδόσφαιρο;
δίκιο έχεις
αλλά να βλέπεις όλη την εικόνα και όχι αποσπασματικά τα πράγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom