Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Καλημέρα σε όλους.Κοσμοσυρροή προβλέπεται για το βράδυ της Τρίτης.Οριστικοποιήθηκε η παρουσία του Σκοτεινού αδελφού και μαζί θα δούμε το ματς.Στο ημίχρονο πιστεύω να δούμε και τα αδέλφια του site.Μοναδικό μελανό σημείο η άρνηση του Ντέμη να δώσει εισητήρια στην ORIGINAL για την Τρίτη.Πάλι μουρμούρα βλέπω φέτος... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
καλημερα κιτρινομαυρα αδελφια και φιλαρακια μας!!!!!!
ποδολαγνε τελικα τον φεραμε τον μεγαλο Μ!!!!!!!ΜΠΛΑΝΚΟ!!!!!
εισαι γιγαντας!!!!!!
Ευτυχώς που το είχες τσεκάρει Νικολάκη και είδες πως δεν σου έλεγα  :jerking: :jerking: :jerking:......
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Και ξαφνικά,μέσα στο γενικό χαμό και την Εθνική Συμφορά που μας έπληξε τις τελευταίες μέρες,ήρθε και η μέρα του αγώνα!!Όσοι μπορούν σήμερα να είναι στο Στάδιο θα διαπιστώσουν από κοντά ότι δυστυχώς ή ευτυχώς η ζωή συνεχίζεται..Καλή τύχη στην ομάδα μας ,θα είμαι μέσα με τον Σκοτεινό αδελφόό οποίος έρχεται αυθημερόν από την Αρκαδία.Όχι ,δεν κάηκε είναι μια χαρά.....

[move]ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΑΕΚΑΡΑ ΜΑΣ  [/move]
 

Shibia

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Όλοι με μαύρα σήμερα στο γήπεδο λένε τα αθλητικά forums της ΑΕΚ.
Φόρο τιμής προς τους πυρόπληκτους.
 

Επισκέπτης
Καλά, πως και δεν έχει ποστάρει ακόμα ο Dark? :)

Ελπίζω να πάει στο γήπεδο, εγώ θα είμαι εκεί πάντως, μόλις μου φέρανε τα εισητήρια. Είμαι σίγουρος ότι θα τηρηθεί ενός λεπτό σιγή για τις φωτιές κι ελπίζω αυτή η σιγή να γίνει σεβαστή από όλον τον κόσμο (υπάρχουν πολλοί μαλάκες στα γήπεδα)...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και η Σεβίλλη ζήτησε αναβολή του αγώνα γιατί με τις τελευταίες πληροφορίες ο Πουέρτα θεωρείται κλεινικά νεκρός......εκτός από την αίτηση που έκανε στην ΟΥΕΦΑ χτες η ΑΕΚ και φυσικά απορρίφθηκε....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ο Πουέρτα μόλις απεβίωσε.......κρίμα τόσο νέο παιδί. Το παιχνίδι αναβάλλεται με έκτακτη είδηση του Σπορ ΦΜ.
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
καλη τυχη αεκαρα.σεβασμο και πονο για τους συναθρωπους μας που καταστραφηκαν,λυπη και για τον πουερτα που χανει την ζωη του.θα δειξουμε για μια ακομη φορα την διαφορετικοτητα που ονομαζεται αεκ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το παιχνίδι αναβάλλεται με έκτακτη είδηση του Σπορ ΦΜ.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ο Πουέρτα μόλις απεβίωσε.......κρίμα τόσο νέο παιδί. Το παιχνίδι αναβάλλεται με έκτακτη είδηση του Σπορ ΦΜ.

Ας είναι ελαφρυ το χωμα που θα σκεπασει το αψυχο κορμι του παιδιου!Και πότε θα γίνει,αύριο?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Την δευτέρα το βράδυ θα γίνει αλλά έχει γίνει της πουτάνας με την κλήρωση λένε και τα group δυναμικότητας.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Αναβολή λόγω... πένθους 

Η ΟΥΕΦΑ απέρριψε τη Δευτέρα το αίτημα της ΑΕΚ για αναβολή του αγώνα με τη Σεβίλλη, ωστόσο δεν θα μπορούσε να κάνει το ίδιο και στο αίτημα των Ανδαλουσιάνων μια μέρα αργότερα. Ο Αντόνιο Πουέρτα έχασε τη μάχη με τη ζωή, μαυρίζοντας ακόμα περισσότερο τις ψυχές όλων μας. Μετά και από αυτήν την εξέλιξη θα ήταν αδύνατο να αγωνιστούν οι 22 ποδοσφαιριστές.

 

Συνημμένα

  • article_image1_42266.jpg
    article_image1_42266.jpg
    13,1 KB · Εμφανίσεις: 15

Επισκέπτης
Όταν ζήτησε η Ελλάδα (ΑΕΚ) αναβολή για τους 61 νεκρούς η UEFA είπε όχι. Όταν ζήτησε η Ισπανία (Σεβίλλη) αναβολή για τον 1 νεκρό η UEFA είπε ναι.

Σε καμία περίπτωση δεν πάω να υποβαθμίσω τον θάνατο του Πουέρτα (για να προλάβω τους κακοπροαίρετους!!!).

Εκεί που ήθελα να καταλήξω είναι ότι από όλο αυτό καταλαβαίνω ένα πράγμα: Φανταστείτε πόσο για τουν ΠΟΥΤΣΟ μας έχουν παγκοσμίως!!!!!

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Έλα ντε. Και εγώ , να πω την αμαρτία μου, το σκέφτηκα αυτό . Όχι μόνο μας έχουν για τον πούτσο , αλλά να μάθουμε και εμείς να μην υπακούουμε τυφλά εις τας Ευρώπας, και να σνομπάρουμε το δικό μας ποδόσφαιρο. Μεγαλύτερη παράγκα και κλίκα από την ΟΥΕΦΑ και την ΦΙΦΑ δεν υπάρχει.
 

Επισκέπτης
Μεγαλύτερη παράγκα και κλίκα από την ΟΥΕΦΑ και την ΦΙΦΑ δεν υπάρχει.

Δεν είναι θέμα παράγκας ρε συ... (ακόμα κι αν δεχτούμε ότι υπάρχει παράγκα). Είναι αυτό που είπα: Ότι μας έχουν για τον ΠΟΥΤΣΟ σε ΟΛΑ τα επίπεδα... εννοείται και στο ποδοσφαιρικό!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Αλλο τωρα να εχει χασει ο αλλος τον συμπαικτη του και αλλο να εχει καει το χωριο του και 60 συντοπ΄ιτες του (ο Λυμπεροπουλος απο την Ηλεια ειναι???).

Μην τα βαζουμε όλα στο ιδιο τσουβάλι!!!
Οτ μας εχουν για το μπουτσο συμφωνω.
Παντως ο Πουερτα ηταν ντοπιος και απο τα τσικο στη Σεβιλλη ειχε βαλει αι το νικητηριο πεναλτι περσι

 Einai ΣΙΓΟΥΡΟ οτι αναβαλεται?? το σαιτ της ΟΥΕΦΑ δεν το ειπε ακόμα!!!

Ραδιοφωνο/Τιβι ειδε κανενας??

  edit εδω εγινε της πορνης στο Αμερικα με 2000 νεκρους και τα παιχνιδια ειχαν γίνει. Ρε μαγκες σιγουρα αναβαλλεται??

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είναι  διαφορετικές  οι  δύο  περιπτώσεις  μάγκες.
Ο  θάνατος  του  Πουέρτα  έχει  άμεση  σχέση  με  τον  αγώνα, είναι  καθαρά  αθλητικό  γεγονός...οι φωτιές  καλώς  ή  κακώς  όχι...
 

Επισκέπτης
Αλλο τωρα να εχει χασει ο αλλος τον συμπαικτη του και αλλο να εχει καει το χωριο του και 60 συντοπ΄ιτες του (ο Λυμπεροπουλος απο την Ηλεια ειναι???).

Μην τα βαζουμε όλα στο ιδιο τσουβάλι!!!

Δεν συμφωνώ μαζί σου φίλε μου. Άνθρωπος ήταν και ο ένας, άνθρωποι ήταν και οι άλλοι. Και δεν νομίζω ότι μόνο ο Λυμπερόπουλος ζήτησε αναβολή επειδή κατάγεται από την μεσσηνία. Το ζήτησε η ΑΕΚ για Εθνικούς λόγους, όχι για προσωπικούς. Γι' αυτό λέω ότι μας έχουν για τον πούτσο. Γιατί όπως και να έχει, ο θάνατος του Πουέρτα δεν είναι εθνική τραγωδία, ο θάνατος όμως όλων αυτών των ανθρώπων είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom