Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τι μας λες ρε μεγαλε αληθεια??? εσυ εχεις φερει 1 χ με ρεαλ και το θυμασαι??? εγω εχω φερει 2 χ και μια νικη ? οπως γουσταρεις τα θυμασαι φιλαρακι
3-3 με Ρεαλ μαδριτης    ??????
ο-ο με Ρεαλ μαδριτης    ??????
2-1 μεσα στο καραισκακι με ρεαλ μαδριτης ???????

3-3 και 2-2 την ΙΔΙΑ σαιζόν και 1-0 παλιότερα με Εστερχάζυ

6-2 με την φιναλιστ Μπαγερν λεβερκουζεν?????

προς στιγμήν πίστεψες ότι κάτι καλό θα έβγαινε, μέχρι που ήρθε ο Αγεγκμπένι...
παρά την 6άρα, η Λεβερκούζεν πέρασε στην επόμενη φάση, και οι γαύροι κολλητοί μου χτυπούσαν το κεφάλι τους όταν την έβλεπαν να κάνει ΜΟΝΟ ΗΤΤΕΣ...

0-2 μεσα στην γιουβε ?????

1-2, ήταν στη Σικελία, νομίζω, κι όλα είχαν κριθεί από τον πρώτο αγώνα (και ο Βάζελος μπορεί να μας πει για 0-2 στο Λεβερκούζεν μετά την τεσσάρα βέβαια!!!)

Είναι αστείο Αλέξανδρε, να αντιπαρατιθέμεθα για την Ευρώπη, αφού σε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ λείπει η διάρκεια, και για μία καλή εμφάνιση (όλοι έχουν, και ο ΠΑΟΚ και η ΑΕΛ ακόμα, ακόμα και η...Παναχαϊκή πολύ παλιά), να τρώμε σερί 5άρες και 6άρες... :think:


 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
1-2, ήταν στη Σικελία, νομίζω, κι όλα είχαν κριθεί από τον πρώτο αγώνα (και ο Βάζελος μπορεί να μας πει για 0-2 στο Λεβερκούζεν μετά την τεσσάρα βέβαια!!!)
Είναι αστείο Αλέξανδρε, να αντιπαρατιθέμεθα για την Ευρώπη, αφού σε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ λείπει η διάρκεια, και για μία καλή εμφάνιση (όλοι έχουν, και ο ΠΑΟΚ και η ΑΕΛ ακόμα, ακόμα και η...Παναχαϊκή πολύ παλιά), να τρώμε σερί 5άρες και 6άρες... :think:
Στη σικελια ηταν 0-2 (ειχαμε χασει 1-3) και αποκλειστικαμε με διαφορα γκολ.... αλλα δεν παει να πει κατι αυτο ....
ναι ο Ολυμπιακος δεν εχει κανει ΤΙΠΟΤΑ αυτα τα χρονια στην ευρωπη αλλα δεν εχει κανει και κανενας αλλος... οποτε ο Ολυμπιακος ειναι καλλυτερος γιατι σηκωνει κουπα 10χρονια και σε μεταξυ του αποτελεσματα με παο η αεκ ειναι ΠΟΛΥ καλλυτερος ....
τωρα αν θελετε να κοροιδευεστε μεταξυ σας και να λετε οτι αν παει καποιος στους 16 του κυπελουχων ειναι πορεια!!!???!!!!
η οπως περυσι που αποκλειστικατε απο τους 32 του C.L και παιξατε στους 32 του uefa και ξανααποκλειστικατε και μετα λεγατε οτι εχετε κανει πορεια???!!!???
ε τοτε τι να πουμε?
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
τωρα αν θελετε να κοροιδευεστε μεταξυ σας και να λετε οτι αν παει καποιος στους 16 του κυπελουχων ειναι πορεια!!!???!!!!
γιατι το αναφερουμε ολη την ωρα λαθος?? η αεκ εφτασε 2 συνεχομενες χρονιες στους 8 του κυπελλουχων...! δεν ειναι καποια απιστευτη πορεια αλλα να τα λεμε οπως εγιναν τα πραγματα...

ηταν 2-1 με την γιοβεντους...

την ρεαλ ποτε την κερδισες??
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
χαχα! οκ ειχα στιψει το μυαλο μου κ προσπαθουσα να σκεφτω ολα τα χρονια απο το 80 κ μετα κ δεν σκεφτηκα το προπερσινο...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Δηλαδή Αλέξανδρε τι πρέπει να κάνει μια ομάδα για να χαρακτηριστεί πως έχει κάνει πορεία?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή Αλέξανδρε τι πρέπει να κάνει μια ομάδα για να χαρακτηριστεί πως έχει κάνει πορεία?
νομιζω οτι το λογικο ειναι να φτασει στους 8 και μετα 4
αλλα οχι μια φορα φωτοβολιδα... να εχει διαρκεια
πραγμα που ΚΑΜΙΑ Ελληνικη ομαδα δεν εχει κανει....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μήπως βάζεις αυτά τα κριτήρια επειδή καμά Ελληνική ομάδα δεν το έχει κάνει με κάποια συνέχεια? γιατί στους 8 και όχι στους 16 πχ.??
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Δεν νομίζω ότι υπάρχει φίλαθλος που να πιστεύει ότι τα τελευταία χρόνια υπάρχει Ελληνική ομάδα επιπέδου CL.

Μακάρι σε μερικά χρόνια, να έχει γίνει σοβαρή δουλειά και να υπάρχουν, ακόμη και εφέτος όμως είναι νωρίς...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως βάζεις αυτά τα κριτήρια επειδή καμά Ελληνική ομάδα δεν το έχει κάνει με κάποια συνέχεια? γιατί στους 8 και όχι στους 16 πχ.??
γιατι στους 16 πολυ απλα δεν ειναι πορεια... τι να κανουμε τωρα...βαλε την λογικη σου και δες
γιατι στους 16 και οχι στους 32 η στους 64????
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
γιατι στους 16 πολυ απλα δεν ειναι πορεια... τι να κανουμε τωρα...βαλε την λογικη σου και δες
γιατι στους 16 και οχι στους 32 η στους 64????

Άρα είναι υποκειμενικό το θέμα. Εκεί καταλήγουμε. Σωστά? Το τι είναι (ή τι θεωρείται) πορεία εηαρτάται και από την δυναμική της ομάδας και από την διοργάνωση που συμμετέχει.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
  Η ουσια ειναι αλλη.

  Βγαινει ο γαβρος  πρωταθλητης, με τα λεφτα του CL "φτιαχνει" ομαδα κανει λιγα πραγματα στο CL και ξαναπαιρνει πρωτάθλημα!!!
και ξανα μανα 10 χρονια τωρα!!

  Με αποκορυφωμα περσι να φερει 2 βαθμους στην Ελλαδα η ΑΕΚ καμια 7-8 και ο βαζελος καμια 9αρια.
  Πρεπει να πει καποιος ΩΠΑ μεγαλε φετος θα βγει αλλος CL (ας βγει και ο ΠΑΟΚ) μηπως δουμε κανα ομορφο πρωταθλημα.
  Και αντι να να ΕΥΝΟΕΙ (μη μου πειτε οτι η διαιτησια δεν ευνοει) η διατησια τον γαβρο  να τον πεθαινει και να σπρωχνει όλους τους αλλους.

  Οπως ειναι φετος τα πραγματα ΠΑΛΙ ο γαβρος θα το παρει θα παρει 2 βαθμους στο CL 3 η ΑΕΚ στο ΟΥΕΦΑ 5 ο βαζελος. Ο πρωταθλητης θα παιζει προκριματικα στο CL, θα αποκλειεται επειδη θα ειναι ο γαβρος (πλακα κανω απλα θα ειναι στους αδυναμους) θα τελειωσουν τα φραγκα και απο τους 3 και θα γινει το πρωταθλημα σαν της Β Εθνικης. Ανταγωνιστικο αλλα δεν θα βλεπεται!!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Εγινε τιποτα με Κουτσιακ παιδια?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
  Η ουσια ειναι αλλη.

  Βγαινει ο γαβρος  πρωταθλητης, με τα λεφτα του CL "φτιαχνει" ομαδα κανει λιγα πραγματα στο CL και ξαναπαιρνει πρωτάθλημα!!!
και ξανα μανα 10 χρονια τωρα!!

  Με αποκορυφωμα περσι να φερει 2 βαθμους στην Ελλαδα η ΑΕΚ καμια 7-8 και ο βαζελος καμια 9αρια.
  Πρεπει να πει καποιος ΩΠΑ μεγαλε φετος θα βγει αλλος CL (ας βγει και ο ΠΑΟΚ) μηπως δουμε κανα ομορφο πρωταθλημα.
  Και αντι να να ΕΥΝΟΕΙ (μη μου πειτε οτι η διαιτησια δεν ευνοει) η διατησια τον γαβρο  να τον πεθαινει και να σπρωχνει όλους τους αλλους.

  Οπως ειναι φετος τα πραγματα ΠΑΛΙ ο γαβρος θα το παρει θα παρει 2 βαθμους στο CL 3 η ΑΕΚ στο ΟΥΕΦΑ 5 ο βαζελος. Ο πρωταθλητης θα παιζει προκριματικα στο CL, θα αποκλειεται επειδη θα ειναι ο γαβρος (πλακα κανω απλα θα ειναι στους αδυναμους) θα τελειωσουν τα φραγκα και απο τους 3 και θα γινει το πρωταθλημα σαν της Β Εθνικης. Ανταγωνιστικο αλλα δεν θα βλεπεται!!!

αυτά που λες δεν γίνονται... απλά πιστέυω στην περίπτωση του ολυμπιακού φαίνονται πολλά από τα άσχημα του πρωταθλήματός μας
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Παντως και μεις εχουμε παραμυθιαστει οτι επι Μελισσανιδη ειχαμε μαζι μας τη διαιτησια!!

Τη μια χρονια που το διεκδικουσαμε εναντιον του ΟΣΦΠ επαιζε ο γαβρος εναντιον της Κορινθου(??) και εληξε το ματς ή στο 102' ή στο 108΄ μεχρι να σκοραρει ο γαβρος.

  Ειχε βγει και το σατειο τότε "Εγω θα πηγαινω στα παιχνιδια του Ολυμπιακου γιατι με το ιδιο εισητηριο βλέπεις 20 λεπτα παραπάνω ποδοσφαιρο"

  Σε ενα αλλο που το διεκδικουσαμε εναντιον του ΠΑΟ μας πηγαινε η διαιτησια οσο τον βαζελο. θυμιζω οτι τότε ο Παο επαιζε με Καλιτζακη "Νιντζα" και η ΑΕΚ με τους τσαμπουκάδες Μανωλα, Μητρόπουλο. Μονο αυτοι οι 3 επερεπε να ειχαν μαζεψει καμια 30αρια κοκκινες και μονο ο Μανωλας καταφερνε να πάρει κιτρινες κυριως για διαμαρτυρίες!!!

Στο τελευταιο που πήραμε οι γαβροβαζελοι εβλεπαν μπασκετ!!!!

 
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Παντως και μεις εχουμε παραμυθιαστει οτι επι Μελισσανιδη ειχαμε μαζι μας τη διαιτησια!!
Τη μια χρονια που το διεκδικουσαμε εναντιον του ΟΣΦΠ επαιζε ο γαβρος εναντιον της Κορινθου(??) και εληξε το ματς ή στο 102' ή στο 108΄ μεχρι να σκοραρει ο γαβρος.
Ειχε βγει και το σατειο τότε "Εγω θα πηγαινω στα παιχνιδια του Ολυμπιακου γιατι με το ιδιο εισητηριο βλέπεις 20 λεπτα παραπάνω ποδοσφαιρο"
Σε ενα αλλο που το διεκδικουσαμε εναντιον του ΠΑΟ μας πηγαινε η διαιτησια οσο τον βαζελο. θυμιζω οτι τότε ο Παο επαιζε με Καλιτζακη "Νιντζα" και η ΑΕΚ με τους τσαμπουκάδες Μανωλα, Μητρόπουλο. Μονο αυτοι οι 3 επερεπε να ειχαν μαζεψει καμια 30αρια κοκκινες και μονο ο Μανωλας καταφερνε να πάρει κιτρινες κυριως για διαμαρτυρίες!!!
Στο τελευταιο που πήραμε οι γαβροβαζελοι εβλεπαν μπασκετ!!!
ξεχνας βεβαια "φωτα" "δακρυγονα" επαναληψεις αγωνων.... προπιλακισμοι διαιτητων....κουμπουρια στα "μαρμαρα" της φιλαδελφειας....απειλες για τα παιδια διαιτητων κ.τ.λ
οπως οτι ο στελακης "ψαρας" μανωλας σε καθε παιχνιδι εναντιον του Ολυμπιακου επρεπε να βγαινει με κοκκινη(δεν βγηκε ποτε) -το θυμασαι το σκηνικο που επιασε το Νινιαδη απο το λαιμο και τιμωρηθηκε με επιπληξη ....οπως βεβαια οτι δεν επαιξε ΠΟΤΕ εναντιον του βαζελου.....
αυτα τα ολιγα
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Καλημέαρ στα κίτρινα αδέλφια.Πέντε ημέρες μείνανε για τη μεγάλη ρεβάνς.Θα είμαι με τον αδελφό Dark μέσα και θα τα πούμε εκεί ...

[move]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ  [/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom