Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
οσο για το κυπελουχων που λες ποια χρονια ηταν? γιατι αν δεν κανω λαθος εχει καταργηθει περιπου 15 χρονια , εχετε παει στους 16(που ουτε ευτο ειναι πορεια η κατι αξιολογο βεβαια) στα 13 χρονια που δεν παιρνετε πρωταθλημα???
μαλλον οχι

αλεξανδρε το 96-97 φτασαμε στα προημιτελικα του κυπελλουχων οπου αποκλειστηκαμε απο παρι σεν ζερμαιν (0-0 εξω κ 3-0 φιλαδελφεια) και το 97-98 παλι στα προημιτελικα απο την λοκομοτιβ μοσχας (0-0 φιλαδελφεια και 2-1 εξω, με την απιστευτη ευκαιρια του ντεμη λιγο πριν το τελος να κανουμε εμεις το 2-1 κ μετα στο 90+ φαγαμε το 2ο κ αποκλειστηκαμε...) δεν λεω οτι εμεις γαμαμε κ δερνουμε ολα αυτα τα χρονια στην ευρωπη αλλα οχι οτι δεν εχουμε παει ουτε καν στους 16...  ;)
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Καλή Επιτυχία στο ΟΥΕΦΑ φέτος...μακάρι να βρεθούμε & οι 3 στην κλήρωση των 32!

  Αποκλειεται γιατι ο γαβρος πάλι 4ος θα ερθει στον ομιλο!!!!!

Περα απο την πλακα ο ΟΣΦΠ τοσα χρονια στο τσουλου εχει κανει και καποιες καλες πορειες αλλα και δυστυχως καποιες χαλια.

Το 2ο κοστισε στο Ελληνικο ποδοσφαιρο. Η παλια καλη θεση της Ελλαδας οφειλόταν ΚΥΡΙΩΣ στον βαζελο αλλα καει εμεις μαζεψαμε καποια βαθμουλακια πολυ χρήσιμα!!!

Παντως οτι αρνουνται οι ολυμπιακοι οτι τους σπρωχνοι η διαιτησία ειναι απο τα αγραφα.
  Εμεις οι Αεκτζηδες δεν αρνουμαστε οτι η διαιτησια με Μελισσανιδη μας ευνοουσε (παιζεις εναντιον μιας κλειστης αμυνας ενα πεναλτι ενα φαουλ μια κιτρινη σε εναν αμυντικο οσο να ειναι βοηθαει!!!!)


  οσο για τη Σεβιλλη νικησε και στο Μπερναμπεου τη Ρεαλ  4-3 edit 5-3 χασανε το μετρημα στο in.gr!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Εγω και 4-3 να χασουμε απο τη Σεβιλλη ευχαριστημενος θα ειμαι μην φαμε 4αρα χωρις να δουμε την αντιπαλη εστια  φοβαμαι!!!!!!

εδιτ Την καραμελα της διαιτησιας για τα τελευταια χρονια την εχουν οι βαζελοι που πλακωσαν και τον Παπουτσελη. Εμεις τα χανουμια εκτος απο την 3ετια ΠΑΝΤΑ λέγαμε οτι μας αδικει η διαιτησια και μαλιστα σε ασχετα παιχνιδια εναντιον του Αρη του Πανιωνίου κλπ.

  Εμεις μονο το Μπακα πλακωσαμε και ΕΞΩ απο το γηπεδο με εκεινο το πεναλτι 3 μετρα εξω απο την περιοχη!!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
5-3 νίκησε η σεβίλλη τη Ρεάλ.5 γκολ,γκολάρες μέσα στο Μπερναμπέου!!Τι μας περιμένει την άλλη Τρίτη ΟΕΟ??????

[move]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ  [/move]
[move]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΗ ΧΑΝΟΥΜΑ  [/move]
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
5-3 νίκησε η σεβίλλη τη Ρεάλ.5 γκολ,γκολάρες μέσα στο Μπερναμπέου!!Τι μας περιμένει την άλλη Τρίτη ΟΕΟ??????

[move]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ  [/move]
[move]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΗ ΧΑΝΟΥΜΑ  [/move]

Θα τους πετύχουμε κουρασμένους, θα μας υποτιμήσουν, θα, θα, θα... :boobies:
 

Roberto76

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Για να ξέρουμε τι λέμε & να είμαστε λίγο πιο προσεχτικοί σε αυτά που γράφουμε...
- Η Σεβίλλη έβαλε 5 στο Μπερναμπεόυ.

Το ότι θα είσαι ευχαριστημένος αν η ομάδα σου χάσει με το αξιοπρεπές 4-3, δεν χρειάζεται να σχολιαστεί...
- Ποιός θα βάλει τα 3 Goal που λες στη Σεβίλλη?

Όσον αφορά τους βαθμούς που έχει μαζέψει ο καθένας μας, είμαστε στην 42η θέση της ΟΥΕΦΑ, ενώ η ΑΕΚ στην 88η.
Τα συμπεράσματα δικά σου...

Από τα 10 σερί χρόνια που είμαστε στο C.L. ήμασταν 5 φορές 4οι, 4 φορές 3οι, και 1 φορά 1οι.
Δεν σου λέω για ισοβαθμίες που είχαμε ή ότι χάσαμε προκρίσεις στη διαφορά τερμάτων, ή για διαιτησίες που έβγαζαν μάτια.

Οπότε υπάρχει μια πιθανότητα κοντά στο 50% να περάσουμε στο ΟΥΕΦΑ.

Υ.Γ. Τον Ντέμη & τον Φερέρ σαν τα μάτια σας!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
........ ή για διαιτησίες που έβγαζαν μάτια.

:new_shocked: :new_shocked:

Το να κυλιεσαι στην περιοχη και να μην σου δινουν πεναλτι δεν σημαινει οτι σε αδικουν απλα ΚΑΚΩΣ στα δινουν στο Ελληνικο πρωταθλημα

Το 4-3 εδω το διαβασα

Πες μου ποσες φορες πηγες ΟΥΕΦΑ απο το CL γιατι αλλαξε η διοργανωση (παλια δεν ειχε 3-4 γυρους προκριματικα και ειχε 16 ομιλους και με πιο ευκολες ομαδες) και ποσες προκριθηκες στον επόμενο γύρο του Τσουλου

  Εγω παντως μια καλη πορεια θυμαμαι με τον Γιαννακοπουλο στα χιονια που σκοραρε και μια αλλη με τον ανεμο που το εβαλε ο Τοτι
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Υ.Γ.2 Το παιδί έφτασε στο Λύκειο και Πρωτάθλημα δεν έχει δει!

Περιοδεύων περνάει για φανταράκι....:2funny: :2funny: :2funny:


Εγω παντως μια καλη πορεια θυμαμαι με τον Γιαννακοπουλο στα χιονια που σκοραρε και μια αλλη με τον ανεμο που το εβαλε ο Τοτι

Τουλάχιστον τα λέτε που τα λέτε...πέστε τα όπως είναι....την ίδια χρονιά ήταν(τα χιόνια με Κροάσια με το 1-1 με το σουτ του Νινιάδη και την κεφαλιά του Γιαννακό...) και ο Τότι πάντα ήταν παίχτης της Ρόμα...αιώνια πιστός...μάλλον Κόντε τον έλεγαν...έχουμε μείνει και με 10 βαθμούς έξω...και με 8 και ο βάζελος πέρασε με 7....και με 9 έχουμε μείνει έξω...είναι να σε πηγαίνει και λίγο.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ναι  το  παιδί  έφτασε  στο  Λύκειο  και  δεν έχει  δει  Πρωτάθλημα ,
αλλα  δεν  έχει  δει  να  παίζεται  και  καθαρό  Πρωτάθλημα  ακόμα  στο  Ελλάντα!!! :idiot:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ναι  το  παιδί  έφτασε  στο  Λύκειο  και  δεν έχει  δει  Πρωτάθλημα ,
αλλα  δεν  έχει  δει  να  παίζεται  και  καθαρό  Πρωτάθλημα  ακόμα  στο  Ελλάντα!!! :idiot:

Ναι...ενώ όταν τα έπαιρνε η ΑΕΚ και ο ΠΑΟ ήταν πεντακάθαρα...αλλά ξέχασα...τα ποιό καθαρά πρωταθλήμτα ήταν την 9ετία που δεν έπαιρνε ο Θρύλος πρωτάθλημα....μείνετε μάγκες με αυτά εσείς....και θα δείτε πρωτάθλημα όταν το παιδάκι θα έχει γίνει...παππούς!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν  πηράζει  ρε  φιλαράκο...δεν  γίναμε  ΑΕΚ  για  τα  πρωταθλήματα!!!!
Άσε  που  υπάρχουν  πολύ  μεγαλύτερες  ομάδες  απο  την  δική  σου  στην
Ευρώπη που  έχουν  κάνει  περισσότερα  χρόνια  να  πάρουν  πρωτάθλημα
(π.χ. Μάντσεστερ , Ίντερ παλιότερα , Λίβερπουλ...)
Άσε  μην  συγκρίνεις  τα  πρωταθλήματα  που  πήρε  η  ΑΕΚ  με  τα  δικά  σου...
θα  πέσει  φωτιά  να  σε  κάψει!!!!!!!!!!!! :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δεν  πηράζει  ρε  φιλαράκο...δεν  γίναμε  ΑΕΚ  για  τα  πρωταθλήματα!!!!
Άσε  που  υπάρχουν  πολύ  μεγαλύτερες  ομάδες  απο  την  δική  σου  στην
Ευρώπη που  έχουν  κάνει  περισσότερα  χρόνια  να  πάρουν  πρωτάθλημα
(π.χ. Μάντσεστερ , Ίντερ παλιότερα , Λίβερπουλ...)
Άσε  μην  συγκρίνεις  τα  πρωταθλήματα  που  πήρε  η  ΑΕΚ  με  τα  δικά  σου...
θα  πέσει  φωτιά  να  σε  κάψει!!!!!!!!!!!! :2funny:
όταν λες δεν γίναμε αεκ για τα πρωταθλήματα τι εννοείς? αλλά γιατί γίνατε από χόμπι?
μην θες να μας τρελάνεις τώρα μεγάλε άσε ... να μου πεις οτι υποστηρίζεις φανατικά την ομάδα σου είτε το πάρει είτε όχι μάλιστα αυτό το δέχομαι και μπράβο σου ...αλλά το να λες "δεν με νοιάζει  αν το πάρει" η "δεν γίναμε αεκ για τα πρωταθλήματα" δεν κολλάει πουθενά και σε ξαναρωτάω γιατι γίνατε αεκ? γιατί συμμετέχετε στο πρωτάθλημα αν οχι για το κερδίσετε??? η κάθε ομάδα που συμμετέχει το κάνει με σκοπό να κερδίσει οτι καλλίτερο μπορεί ....να μην υποβιβαστούν οι μικρές ,να παίξουν Ευρώπη οι μεσαίες , να βγουν πρωταθλητές οι μεγάλες αν θες να λέγεσαι μεγάλος και ισότιμος του Ολυμπιακού και του Παο θέλεις να βγεις και πάνω απο αυτούς δηλαδή ΠΡΩΤΟΣ ....αυτό είναι και τέρμα ...οτι και να λέτε αυτό είναι
αν δεν ήταν έτσι και δεν θέλατε μα παίρνεται τίτλους θα είχατε μια ομάδα "περιοδείας" όπως οι Harlems clobetroters που δίνουν αγώνες επιδείξεως και δεν μετέχουν σε πρωταθλήματα ...εσεις μετέχετε και μάλιστα "επαγγελματικά" δεν είστε ερασιτεχνικό σωματείο που προάγει τον αθλητισμό  και την φίλαθλο νεολαία κ.τ.λ
είστε επαγγελματίες και θελετε να το κερδιζετε ....ειστε ΚΑΚΟΙ επαγγελματιες ομως και 13 χρονακια το χάνεται απο καλλίτερους σας
αυτή είναι η αλήθεια και δεχτείτε την....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Καλημερα καταρχιν....
ρε φιλε νικ επειδη απο κουβεντες που εχουμε κανει οι δυο μας μου εχεις φανει αξιολογο ατομο θα σου πω κατι ...
δεν ειναι κακο να εισαι "κολλημενος με την ομαδα σου" φανατικος κ.τ.λ αλλωστε ειμαι και εγω πολυ !!!
αλλα οταν καποιος σου μιλαει με στοιχεια ....και σου λεει οτι τα 13χρονια που δεν παιρνετε πρωταθλημα δεν εχετε κανει ΟΥΤΕ κατι αξιολογο στην ευρωπη...
αντιθετα εχετε αποκλειστει και απο πολυ μικρα ονοματα...αικ-ζενιτ κ.τ.λ εχετε παιξει σε ομιλο και εχετε μαζεψει 0!!!! βαθμους σημαινει οτι ΟΥΤΕ εσεις μπορειτε να μιλατε για ευρωπες!!!!
οσο για το κυπελουχων που λες ποια χρονια ηταν? γιατι αν δεν κανω λαθος εχει καταργηθει περιπου 15 χρονια , εχετε παει στους 16(που ουτε ευτο ειναι πορεια η κατι αξιολογο βεβαια) στα 13 χρονια που δεν παιρνετε πρωταθλημα???
μαλλον οχι
αν π.χ. δεν παιρνατε πρωταθλημα αλλα πηγαινατε καθε χρονο στους 4 η στους 8 η τελικο "μια" φορα τοτε θα μπορουσατε να πειτε κατι.... αλλα δεν το εχετε κανει ΠΟΤΕ !!!! αυτα τα 13 χροννια οποτε για ποια ευρωπη μιλας???
Υ.Γ.2 οταν μιλατε για το 7-0 με την γιουβε θελω πολυ να μιλησω για την εξαρα του οακα(με προπονητη -Λεμονη!!!!)

Υ.Γ.1.οσο για τον σπαθα αν ειχες παρακολουθησει "ολη" την εκπομπη και οχι μονο αυτα που σου αρεσει να ακους θα ειχες ακουσει/δει για την επιταγη που ειχε δωσει ο μελλισανιδης στον διαιτητη-μπατσο παπιλια? η το ξεχασες?
καλημερα...
παμε...
1. ο παπιλιας ητανε μπραβος του μελλισανιδη(πες μου ενα ματς που ευνοησε την ΑΕΚ..)
2. περυσι που ερχοσασταν απο νταμπλ(!!!!!)καταφερατε και πηρατε [size=18pt]2[/size]βαθμους, εσεις που εχετε ομαδαρα και καθε χρονο τα τελευταια χρονια εισαστε σε ομιλους τι εχετε κανει ...?
3. ποτε η ΑΕΚ δεν μαζεψε ο ποντους σε ομιλους του c.l.
4. ναι τα τελευταια 13 χρονια αντε να αξιζαμε 2-3 πρωταθληματα κατα τα αλλα περασαμε μαυρες σελιδες στην ιστορια μας

υ.γ. για την 6αρα στο οακα με λεμονη επειδη εισαι "ψαγμενος" και θυμασε γραψε σε παρακαλω την συνθεση της ΑΕΚ σε αυτο το ματς....
υ.γ. 1. για το κυπελ. κανεις λαθος...την τελευταια χρονια τελεσης του η ΑΕΚ πηγε στους 16..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν  εννοούσα  ότι  δεν  θέλουμε  το  πρωτάθλημα!!!
Αλλά  δεν  εξαρτάται  από  αυτό  η  αγάπη  μας  για  την  ομάδα  και
πόσο  μεγάλη  την  θεωρούμε...
Πάντως  το  σίγουρο  είναι ( και  εκεί  είναι  η  διαφορά  μας )
ότι  δεν  θα  γουστάρουμε  ποτέ  να  πάρουμε  "πέτσινα" πρωταθλήματα!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα...
παμε...
1. ο παπιλιας ητανε μπραβος του μελλισανιδη(πες μου ενα ματς που ευνοησε την ΑΕΚ..)
2. περυσι που ερχοσασταν απο νταμπλ(!!!!!)καταφερατε και πηρατε [size=18pt]2[/size]βαθμους, εσεις που εχετε ομαδαρα και καθε χρονο τα τελευταια χρονια εισαστε σε ομιλους τι εχετε κανει ...?
3. ποτε η ΑΕΚ δεν μαζεψε ο ποντους σε ομιλους του c.l.
4. ναι τα τελευταια 13 χρονια αντε να αξιζαμε 2-3 πρωταθληματα κατα τα αλλα περασαμε μαυρες σελιδες στην ιστορια μας

υ.γ. για την 6αρα στο οακα με λεμονη επειδη εισαι "ψαγμενος" και θυμασε γραψε σε παρακαλω την συνθεση της ΑΕΚ σε αυτο το ματς....
υ.γ. 1. για το κυπελ. κανεις λαθος...την τελευταια χρονια τελεσης του η ΑΕΚ πηγε στους 16..

ok καλημερα και καλο χειμωνα....
1.ο παπιλιας ηταν μπατσος "κρατικος λειτουργος" και εν ενεργεια διαιτητης....οποτε δεν μπορουσε να ειναι μπραβος....
οσο για την απορια σου αν ευνοεισε την αεκ δεν νομιζω οτι παιζει ρολο μπορει να ηταν για μελλοντικες υπηρεσιες η να τα μετεφερε για αλλο διαιτητη η κυκλωμα
(μεταξυ μας αν αυτο ειχε αποκαλυφθει για κοκκαλη θα ειχατε ΟΡΓΙΑΣΕΙ !!!!)
2.περυσι που ημασταν απο ναμπλ πηραμε 2 βαθμους ε και? ακουσες κανενας γαυρο να λεει οτι εχουμε ευρωπαικη ομαδαρα?
3.εχουμε μαζεψει και 10 βαθμους(2 φορες) και 9 και 8 που θεωρουνται πολυ καλες συγκομιδες....
4. το πρωταθλημα το αξιζει αυτος που το παιρνει με την ιδια λογικη στη μαυρη δεκαετια μας αξιζαμε και εμεις πολλα!!!!
5. για την εξαρα με λεμονη ΕΙΜΟΥΝ στο γηπεδο και η συνθεση της αεκ ηταν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ εκτος απο ντεμη  και ζηκο που ειχαν αποβληθει  στο προηγουμενο ματς!!!!-μην ξεχνας οτι και εμεις εχουμε παιξει πολλα ματς χωρις βασικους μας π.χ. 1-4 στην λεωφορο δεν επαιζε ο Τζολε και ριξαμε 4 και τι με αυτο?
6. αν πας στους 16 του κυπελουχων το θεωρεις αξιοπρεπεια η πορεια?? μην τρελαθουμε.... και 0 βαθμους ειναι για ομιλο του ουεφα οχι του c.l.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δεν  εννοούσα  ότι  δεν  θέλουμε  το  πρωτάθλημα!!!
Αλλά  δεν  εξαρτάται  από  αυτό  η  αγάπη  μας  για  την  ομάδα  και
πόσο  μεγάλη  την  θεωρούμε...
Πάντως  το  σίγουρο  είναι ( και  εκεί  είναι  η  διαφορά  μας )
ότι  δεν  θα  γουστάρουμε  ποτέ  να  πάρουμε  "πέτσινα" πρωταθλήματα!!!

εχετε παρει αρκετα "πετσινα" πρωταθληματα πιστεψε με φιλε.....
με μελλισανιδη-καρα-γιδοπουλο ...
ασε τωρα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
.....και ο Τότι πάντα ήταν παίχτης της Ρόμα...αιώνια πιστός...μάλλον Κόντε τον έλεγαν...

Πες το και ετσι!!!! (εχω παθει Αλεφαντιαση)

Η ουσια ειανι αλλη ΑΝ καποια ομαδα ΞΕΡΕΙ οτι θα περασει ΣΙΓΟΥΡΑ στον ομιλο του CL κανει αλλο σχεδιασμο φερνει ΚΑΛΟΥΣ παιχτες και του πουστη 1 -2-3-4-...-10-11 καποια γαμημενη χρονια θα την κάνω την υπερβαση και θα κάνω ΜΙΑ καλη χρονια. Ο γαβρος πηγε απο το κακο στο μετριο στο κακό στο χειρότερο!!!!
 
 Τι εχουμε πάθει εχουν κρυφτει οι βαζελοι και τα ακουμε εμεις. ΠΟΤΕ δεν σου εκανα τον ευρωπαιο αλλα καποιες ομαδες εχουν να θυμουνται και 2 παιχνιδια

   
Εγω ως Αεκτζης εχω να θυμαι μαι τα Χ με Ρεαλ το διπλο στη Λεβερκουζεν τη νικη επι της Μίλαν και καποια αλλα παιχνιδια με μικροτερης δυμαμικοτητας ομαδες. Ο ΠΑΟΚ απεκλεισε την Αρσεναλ ο Αθηναικος εφτασε στην παραταση την μαντσετσερ.

Ο γαβρος τι εχει να θυμαιται τοσα χρονια τα γκολ του Γιαννακοπουλου με την Πορτο. Την 4αρα 5αρα με Λεβερκουζεν και το 2πλο με την αδιαφορη Γιουβεντους ΤΕΛΟΣ!!!!

ΥΓ
εχετε παρει αρκετα "πετσινα" πρωταθληματα πιστεψε με φιλε.....
με μελλισανιδη-καρα-γιδοπουλο ...
ασε τωρα

Ετσι Ετσι και η ΑΕΚ και ο ΠΑΟ και η Λαρισα (ουροπρωταθλημα) και ο ΠΑΟΚ (Θεσ/νικη 2000 χρόνια) ΠΕΤΣΙΝΑ πρωταθληματα εχουν παρει μονο η ΘΡΥΛΑΡΑ τα εχει παρει με την ΑΞΙΑ του.

ΟΛΥΜΠΙ-ΟΛΥΜΠΙ-ΟΛΥΜΠΙακε ομαδα ομαδαρα μου
ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΟΥ
 

Roberto76

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
2. περυσι που ερχοσασταν απο νταμπλ(!!!!!)καταφερατε και πηρατε [size=18pt]2[/size]βαθμους, εσεις που εχετε ομαδαρα και καθε χρονο τα τελευταια χρονια εισαστε σε ομιλους τι εχετε κανει ...?
3. ποτε η ΑΕΚ δεν μαζεψε ο ποντους σε ομιλους του c.l.
4. ναι τα τελευταια 13 χρονια αντε να αξιζαμε 2-3 πρωταθληματα κατα τα αλλα περασαμε μαυρες σελιδες στην ιστορια μας

Φίλε Νικ,
πέρσι όντως ερχόμασταν από Nταμπλ, και μάλιστα στα 3 παιχνίδια εκείνης της χρονιάς είχαμε 3 νίκες με Goal 9-1!
Άρα ήταν κατόρθωμα της ΑΕΚ που μας πήρε 2 ισοπαλίες, ανεξάρτητα αν παίζαμε με 10 παίκτες & στα 2 ματς για 1 ημίχρονο...
Τι σύμπτωση & εμείς δεν έχουμε τελειώσει ποτέ τον όμιλο με 0 βαθμούς!
Και αυτό έχει γίνει για 10 χρόνια σερί και όχι σε 4 παρουσίες μια εδώ & μια εκεί...
Αυτά τα 10 χρόνια έχουμε πάρει 12 περισσότερες νίκες από την ΑΕΚ!
Στα 2 πρωταθλήματα που αναφέρεσαι ότι άξιζες έχεις κάποιο παράπονο από την διαιτησία?
Γιατί θυμάμαι το 4-3 του ΟΑΚΑ τον Βασσάρα να μας παίζει μόνος του μέχρι το τέλος!
Την άλλη χρονιά που δεν κέρδισες τον Ιωνικό εντός, μάλλον δεν σε αδίκησε κανένας...
Α, & εμείς στα πέτρινα χρόνια ξυπνάγαμε & βρίζαμε τον Βαρδινογιάννη...έτσι είναι αυτά!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Πες το και ετσι!!!! (εχω παθει Αλεφαντιαση)

Η ουσια ειανι αλλη ΑΝ καποια ομαδα ΞΕΡΕΙ οτι θα περασει ΣΙΓΟΥΡΑ στον ομιλο του CL κανει αλλο σχεδιασμο φερνει ΚΑΛΟΥΣ παιχτες και του πουστη 1 -2-3-4-...-10-11 καποια γαμημενη χρονια θα την κάνω την υπερβαση και θα κάνω ΜΙΑ καλη χρονια. Ο γαβρος πηγε απο το κακο στο μετριο στο κακό στο χειρότερο!!!!
 
 Τι εχουμε πάθει εχουν κρυφτει οι βαζελοι και τα ακουμε εμεις. ΠΟΤΕ δεν σου εκανα τον ευρωπαιο αλλα καποιες ομαδες εχουν να θυμουνται και 2 παιχνιδια

   
Εγω ως Αεκτζης εχω να θυμαι μαι τα Χ με Ρεαλ το διπλο στη Λεβερκουζεν τη νικη επι της Μίλαν και καποια αλλα παιχνιδια με μικροτερης δυμαμικοτητας ομαδες. Ο ΠΑΟΚ απεκλεισε την Αρσεναλ ο Αθηναικος εφτασε στην παραταση την μαντσετσερ.

Ο γαβρος τι εχει να θυμαιται τοσα χρονια τα γκολ του Γιαννακοπουλου με την Πορτο. Την 4αρα 5αρα με Λεβερκουζεν και το 2πλο με την αδιαφορη Γιουβεντους ΤΕΛΟΣ!!!!

ΥΓ

Ετσι Ετσι και η ΑΕΚ και ο ΠΑΟ και η Λαρισα (ουροπρωταθλημα) και ο ΠΑΟΚ (Θεσ/νικη 2000 χρόνια) ΠΕΤΣΙΝΑ πρωταθληματα εχουν παρει μονο η ΘΡΥΛΑΡΑ τα εχει παρει με την ΑΞΙΑ του.

ΟΛΥΜΠΙ-ΟΛΥΜΠΙ-ΟΛΥΜΠΙακε ομαδα ομαδαρα μου
ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΟΥ

τι μας λες ρε μεγαλε αληθεια??? εσυ εχεις φερει 1 χ με ρεαλ και το θυμασαι??? εγω εχω φερει 2 χ και μια νικη ? οπως γουσταρεις τα θυμασαι φιλαρακι
3-3 με Ρεαλ μαδριτης    ??????
ο-ο με Ρεαλ μαδριτης    ??????
2-1 μεσα στο καραισκακι με ρεαλ μαδριτης ???????

6-2 με την φιναλιστ Μπαγερν λεβερκουζεν?????

0-2 μεσα στην γιουβε ?????
2-2 με ντεπορτιβο λα κορουνια?????
1-0 με βαλενθια ???????
2-1 με λυων ???????
0-0 με ρομα??????
αυτα τι ειναι μηπως εχει και η αεκ τετοια τα τελευταια 10 χρονια και δεν το ξερω???? μηπως κερδισε την ρεαλ και την γιουβε ΕΣΤΩ και αδιαφορες και δεν το ξερω???? μηπως μαζεψε ποτε 10 βαθμους και δεν το ξερω η 9 η 8 ?????
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Την  έχει  κερδίσει  την  Ρεάλ  και μάλιστα  όταν  ήταν  "βασίλισσα"
αλλά  μάλλον  είσαι  μικρούλης  και  δεν  το  ξέρεις!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom