Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ειδικά καλημερίζω Diomede,master(of the universe),΄΄Κυργιάκο΄΄,Γκρεγκόριο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καλημερα ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ... αλλα μεσημεριασε,καλησπερα καλυτερα  :P :P :P
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημερα ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ... αλλα μεσημεριασε,καλησπερα καλυτερα  :P :P :P


Τώρα ξύπνησα,μετα από ένα οργιαστικό καρναβαλικό ξενύχτι...γεμάτο ΄΄επιτυχίες΄΄.
Πώς ξεφεύγουν ρε πούστη μου οι Ελλεεινήδες στα καρναβάλια;;;Λες και όλο τον υπόλοιπο χρόνο έχουν καταπιεί ένα μπαστούνι κ δεν μιλάνε έξω σε άνθρωπο.όταν όμως έχει καρναβάλι κ είναι σε τέτοιο πάρτυ,ούτε Κουβανές να ήταν.
Αχ Κούβαααα.......
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Τώρα ξύπνησα,μετα από ένα οργιαστικό καρναβαλικό ξενύχτι...γεμάτο ΄΄επιτυχίες΄΄.
Πώς ξεφεύγουν ρε πούστη μου οι Ελλεεινήδες στα καρναβάλια;;;Λες και όλο τον υπόλοιπο χρόνο έχουν καταπιεί ένα μπαστούνι κ δεν μιλάνε έξω σε άνθρωπο.όταν όμως έχει καρναβάλι κ είναι σε τέτοιο πάρτυ,ούτε Κουβανές να ήταν.
Αχ Κούβαααα.......
ειναι γνωστες κρυφοκαριολες οι ελλεινηδες  :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εφτιαξα-΄εφτιαξα.Βαρύ Ελληνικό φραπέ εφτιαξα :uglystupid:
Πολύ πιώμα.Μια SMIRNOFF μόνος μου κατέβασα.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τώρα ξύπνησα,μετα από ένα οργιαστικό καρναβαλικό ξενύχτι...γεμάτο ΄΄επιτυχίες΄΄.
Πώς ξεφεύγουν ρε πούστη μου οι Ελλεεινήδες στα καρναβάλια;;;Λες και όλο τον υπόλοιπο χρόνο έχουν καταπιεί ένα μπαστούνι κ δεν μιλάνε έξω σε άνθρωπο.όταν όμως έχει καρναβάλι κ είναι σε τέτοιο πάρτυ,ούτε Κουβανές να ήταν.
Αχ Κούβαααα.......
Eίχε και τέτοια μασκαρέματα και δεν με κάλεσες  :hammer:
 

Συνημμένα

  • 110_1000.jpg
    110_1000.jpg
    15,7 KB · Εμφανίσεις: 12

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαχαχαχαχα
ρε Σκοτεινούλη, εδώ μου ήρθε ξαδέρφη οικογενειακής φίλης από την Κέρκυρα για πάρτυ μόνο και μόνο για αυτό το λόγο!
παντρεμενη με παιδί κιόλας...
και το τι χούφτωμα μου έριχνε δεν λέγεται....τι να κάνω όμως που ήταν η γυναίκα μου πιο δίπλα...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
χαχαχαχαχα
ρε Σκοτεινούλη, εδώ μου ήρθε ξαδέρφη οικογενειακής φίλης από την Κέρκυρα για πάρτυ μόνο και μόνο για αυτό το λόγο!
παντρεμενη με παιδί κιόλας...
και το τι χούφτωμα μου έριχνε δεν λέγεται....τι να κάνω όμως που ήταν η γυναίκα μου πιο δίπλα...


Και γω με την δικιά μου ήμουν χθες,αλλά η μαντάμα η διπλανή δεν πτοήθηκε καθόλου.Ευτυχώς η δικιά μου που δεν είναι καμμιά κωλοζηλιάρα,αλλιώς θα γινόταν το πάρτυ σαν κάτι ταινίες με τον Βουτσά που πλακωνόντουσαν στα μπουζούκια.
Πάω για καφέ παραλία.
Θα σας πιάσω μετά.
Την καλημέρα μου σε όλους.
Μιλάμε πιο μετα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γεια σου Νταρκμαν.Ωραια μερα σημερα,ελπιζω για νικη επιτελους.Πρωτη φορα στα χρονικα εχει μπει ο νεος χρονος 3 μηνες και εμεις ακομη δεν εχουμε κανει νικη στην "εδρα" μας.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
χαχαχαχαχα
ρε Σκοτεινούλη, εδώ μου ήρθε ξαδέρφη οικογενειακής φίλης από την Κέρκυρα για πάρτυ μόνο και μόνο για αυτό το λόγο!
παντρεμενη με παιδί κιόλας...
και το τι χούφτωμα μου έριχνε δεν λέγεται....τι να κάνω όμως που ήταν η γυναίκα μου πιο δίπλα...
γνωστες καριολινες βγαζει και η κερκυρα...  :2funny:
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Τελευταία νέα: Μάλλον στόπερ Δέλλας - Ματέος, δεξιά Γεωργέας ή Μανωλάς αριστερά Καράμπελας, αμυντικό χαφ ο Ντιοπ δεξιά Μάκος αριστερά Μίτσελ και μπροστά τους ο Γκερέιρο και μπροστά μαζί Μπλάνκο Μπάχα. Πολύ πιθανό δηλαδή να μείνει πάγκο ο Σκόκο.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Κυριακη του καρναβαλιου σημερα για να μην ξεχνιομαστε... ενα μπαλακι απο Ισμαελ θελω και πανυγηρισμο που να δηλωνει την αγαπη του για την αεκαρα και τον κοσμο της!!!
 

Συνημμένα

  • zoro.jpg
    zoro.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 35

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom