Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ ψήφισα ΝΑΙ.Πιστέυω ότι η αγάπη του για την ομάδα,όπως κ η αγάπη που απολαμβάνει θα τον κανει να μείνει.Από την άλλη,τηρουμένων των αναλογιών,αντικειμενικά του έγινε μία καλή πρόταση.Αν ο βάζελος του δίνει 1 εκ.ευρω,καλά θα κάνει να πάει.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ ψήφισα ΝΑΙ.Πιστέυω ότι η αγάπη του για την ομάδα,όπως κ η αγάπη που απολαμβάνει θα τον κανει να μείνει.Από την άλλη,τηρουμένων των αναλογιών,αντικειμενικά του έγινε μία καλή πρόταση.Αν ο βάζελος του δίνει 1 εκ.ευρω,καλά θα κάνει να πάει.
Λες να ειναι τοσο μαλακας ο βαζελος να δωσει 1 μυριο για μπλανκο? εδω αυτοι το παζαρευουν για να δωσουν 50 χιλιαρικα παραπανω στον βυντρα  :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λες να ειναι τοσο μαλακας ο βαζελος να δωσει 1 μυριο για μπλανκο? εδω αυτοι το παζαρευουν για να δωσουν 50 χιλιαρικα παραπανω στον βυντρα  :2funny:

Τον οποίο Βύντρα θα ήθελα πολύ στην ΑΕΚ,αν έφευγε από τον βάζελο.Πάρα πολύ.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Τον οποίο Βύντρα θα ήθελα πολύ στην ΑΕΚ,αν έφευγε από τον βάζελο.Πάρα πολύ.
οκ δεν ειναι και ασχημος παιχτης... μπροστα σε αλλους που βλεπουμε στις θεσεις που παιζει ειναι σκαλες ανωτερος. Θα μεινει στο βαζελο πιστευω εκτος αν τον ψησουν τιποτα μανατζερ να παει σε καμια μικρομεσαια του εξωτερικου.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Αυτα εχουμε... παρτα και μη μιλας.
 

Συνημμένα

  • blancoadamidis2111.jpg
    blancoadamidis2111.jpg
    31,3 KB · Εμφανίσεις: 16

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
απο εγγυρες πηγες εμαθα οτι ο ολυμπιακος θα φτιαξει δευτερη ομαδα τον ολυμπιακο Β οπου θα παρει τον βυντρα τον μπλανκο τον βιερινια τον κοκε κλπ παιχτες απο ομαδες του εσωτερικου και θα παιζουν στην φουτμπολ λιγκ :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
απο εγγυρες πηγες εμαθα οτι ο ολυμπιακος θα φτιαξει δευτερη ομαδα τον ολυμπιακο Β οπου θα παρει τον βυντρα τον μπλανκο τον βιερινια τον κοκε κλπ παιχτες απο ομαδες του εσωτερικου και θα παιζουν στην φουτμπολ λιγκ :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Εχει ηδη τον ολυμπιακο Β(ολου)
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δε νομίζω πως υπάρχει κάποιος που βλέπει ποδόσφαιρο που να μη θέλει τον Βύντρα στην ομάδα του. Είναι παίκτης που μπορεί να παίξει και στα ακρα και στο κέντρο της άμυνας το ίδιο καλά, και άμα χρειαστεί να βγει και στην επίθεση και να βάλει γκολ. Δε νομίζω πως ο βαζελος δε θα τα βρει μαζί του γιατ δεν έχει κάποιον καλύτερο και δε νομίζω ότι θα μπορέσει να βρει κάποιον καλύτερο με τα λεφτά που δίνει στον Βύτνρα ή που ζητάει ο Βύντρα. Στο τρελλό σενάριο να φύγει ο Βύντρα από τον βάζελο ας του δώσει η ΑΕΚ όσα ζητάει (άμα μπορεί). Θα έχει κάνει μια πολύ καλή ενίσχυση της (προβληματικής της) αμυντικής γραμμης.
Διαβάζω ότι ο Χιμένεθ θα παίξει 4-4-2 σε ρόμβο (δε μπορώ να θυμιθώ εάν έχει ξαναπαίξει σε τέτοιο σχήμα) αλλά με τον Μπάχα μέσα. ο Λύμπε δε θα παίξει και μετά και τη φυγή του Τζεμπούρ η ΑΕΚ έχει ξεμείνει από επιθετικούς (!!!!). Μήπως να κάνει καμία προπόνηση ο Μπίλαρος;
Υ.Γ Πολύ απότομα μίκρυναν στον Άρη!!! Στόχος η σωτηρία και όχι τα πλέι-οφ; Τότε τι μας έπριζαν τον έρωτα μερικοί; Αφού αντίπαλος του Αρη είναι η Κέρκυρα, ο Ατρόμητος, ο Πανιώνιος (ομάδες που παλεύουν για την σωτηρία τους) και όχι η ΑΕΚ. Δε πρέπει να ασχολούμαστε πλέον με ομάδες Β εθνικής... Πάντως οι οπαδοί του Άρη δε φένεται να έχουν καταλάβει από τα λάθη τους, όταν με τις ενέργειές του είχαν βάλει και αυτοί το λιθαράκι τους για να πέσει η ομάδα στη Β Εθνική.
Και μιας και ανέφερα τον Αρη. ΑΝ φύγει ο Χιμένεθ πως θα σας φαινόταν η πιθανότητα να έρθει ο Κούπερ στη θέση του; Εγώ πάντως θα το ήθελα πολύ αν και το βλέπω λιγάκι δύσκολο
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εμπρος της αεκ παληκαρια σουταρετε και βαλτε κανα γκολ... μπας και κανουμε την πρωτη (εντος) νικη για το 2011!  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom