Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θέλω να πω την άποψη μου για τον Χιμένεθ,μιας κ έχω παρακολουθήσει όλα τα ματς της ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ εντός έδρας,πλην αυτού με τον Πανιώνιο,βεβαίως-βεβαίως.

Η άποψή μου,όπως κ αυτή των περισσοτέρων,είναι ότι ο Μανόλο δεν πείθει.Εμένα έτσι όπως κατεβάζει την ομάδα σε καθε ματς,πιο πολύ μου θυμίζει ότι κανει αξιολογηση του υλικού που έχι,λες κ είμαστε στην προετοιμασία του καλοκαιριού.Εμένα οι ενδεκ΄δες και οι συνθεσεις που παρουσιάζει σε κάθε ματς,με κάνει να σκέπτομαι ότι κανει πειραματισμούς-ξεκαθαρισμα ρόστερ,με αποτέλεσμα να  μην έχει συνοχή και συνέχεια η ομάδα,και να χάνει συνέχεια τους όποιους ΄΄στοχους΄΄.Ειδικά στα σπουδαία κ μεγάλα ματς,που έπαιξε κ έπρεπε να κερδίσει δεν πήρε ΚΑΝΕΝΑ,ελέω των πειραματισμών.
Κατά δεύτερον εμένα με πειράζει η απαξίωση του υλικού από τον Μανόλο.ΟΚ δεν λέω,έχεις ίσως ένα από τα χειρότερα ρόστρ όλων των εποχών.Εγώ που πάω γήπεδο 30 χρόνια,λέω ότι χειρότερο ρόστερ δεν έχω ξαναδεί.ΟΚ συμφωνώ ότι έχεις ελλειπές υλικό.Από κει κ πέρα όμως εσύ τι κα΄νεις ως κόουτς για να το βελτιώσεις;;;;ΤΙΠΟΤΑ-ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ,παρά μια μόνιμη κ διαρκή απαξίωση.Όταν σε έβλεπε ο Αδαμίδης πριν αναλα΄βεις την ομαδα κ συζητούσατε για το ενδεχόμενο να αναλάβεις,τότε έλεγες Μανόλο μου,ότι έχεις δει την ομάδα σε κασσέτες,ότι εμπιστεύεσαι το υλικό,ότι έχει δυνατότητες το παρών ρόστερ κλπ,κλπ.Τώρα όμως από την μέρα που ανέλαβες,το μόνο που κάνεις στο ρόστερ,είναι να το απαξιώνεις,και να μην έχεις μάθει στην ομάδα να βγάζει ούτε έναν αυτοματισμό,4 μήνες τώρα.Το μόνο που κάνει για το ρόστερ,είναι να το απαξιώνει σε κάθε συνέντευξη,με αποτέλεσμα το ήδη κακό ρόστερ να το κάνει ακόμα πιο κακό μιας κ ο ίδιος δεν το βοηθάει ψυχολογικά.
Προσωπικά η ΑΕΚ επί Μπάγεβιτς,ήταν ελαφρώς καλύτερη-προσέχτε δεν θέλω να ωραιοποιήσω τον Ντούσαν-πιστεύω ότι τον κύκλο του τον είχε κα΄νει,αλλά παίρνεις έναν προπονητή για να σε βελτιώσει στην θέση ενός άλλου,και το αποτέλεσμα εάν δεν είναι χειρότερο είναι τουλάχιστον το ίδιο.
Προσωπικά αν φύγει ο Χιμένεθ το καλοκαίρι,ούτε κρύο μου κάνει ,ούτε ζέστη.Τώρα αν θα στεναχωρηθούν τα οριτζινάλια,που τους αρέσουν τα επικοινωνιακά τρικ του Ισπανού,ποσώς με ενδιαφέρει.

Απλά εδώ θέλω να σημειώσω,ότι οι λόγοι που διώθηκε ο Χιμένεθ από την Σεβίλλη,είναι ακριβώς οι ίδιοι που αναφέρουμε εδώ κ που φωναζουμε
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σωτήρης Κυργιάκοςή αλλιως ΄΄αλάνι΄΄ γνωστός με αυτό το παρατσούκλι.
Εσύ χρησιμοποιείς το νικ νέιμ ΄΄Αλάνι΄΄,οπότε κάνε τις αναγωγες
Αυτός δεν είναι ο Κυργιάκος είναι ο Δράκουλας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Να ρε ο κατάλληλος προπονητής για την ΑΕΚΑΡΑ
έχει και κονέ με τον Υψιστο  :2funny:
Τεσσάρα έριξε στον θρήνο το ξεχάσατε

 

Συνημμένα

  • dded89d41f4bb721e4ed9a6776bdd584_L.jpg
    dded89d41f4bb721e4ed9a6776bdd584_L.jpg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 18

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Να ρε ο κατάλληλος προπονητής για την ΑΕΚΑΡΑ
έχει και κονέ με τον Υψιστο  :2funny:
Τεσσάρα έριξε στον θρήνο το ξεχάσατε


[/quot

είναι άπειρος ως προπονητής.Και από την άλλη δε μπορώ να έχω ως κριτήριο την τεσσάρα που έριξε στους γαύρους για να τον προσλάβω
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Να ρε ο κατάλληλος προπονητής για την ΑΕΚΑΡΑ
έχει και κονέ με τον Υψιστο  :2funny:
Τεσσάρα έριξε στον θρήνο το ξεχάσατε

είναι άπειρος ως προπονητής.Και από την άλλη δε μπορώ να έχω ως κριτήριο την τεσσάρα που έριξε στους γαύρους για να τον προσλάβω
Με αυτούς τους παίκτες που έχουμε και τον μουρίνιο να πάρεις εαν δεν έχει κονέ με τον Θεό παπάρια μάντολες :priest: :priest: :priest:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Του χρονου θελω
Γηπεδο Ριζουπολη
Προπονητη Κωστενογλου
και μονο μπλανκο,σκοκο,ντιοπ,μιτσελ,μπερνς ξενους στην ομαδα, ας παρουν ελληνες μικρους σε ηλικια οπως το 2004 (πχ μπουρμπο,κρασσα,καπανταη).
Αν γινουν αυτα τα 3 που αναφερω ποιο πανω ειμαι σιγουρος οτι θα ειμαστε τουλαχιστον 2 φορες καλυτεροι απο φετος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για το ματς της Τετάρτης δεν έχω να αναφέρω κατι.Για το μόνο που θα ανφερθώ είναι για τα 100 αρχηδάκια-μπάσταρδα μουνάκια,γιατί μόνο μπάσταρδα θα φώναζαν κάτι τέτοιο,που στο 1'σιγή που τηρήθηκε για τα αδικοχαμένα παιδιά της ΔΙΑΣ,φώναζαν το γνωστό εμετικό αντιαστυνομικό σύνθημα.Εύχομαι ολόψυχα σε αυτά τα μπάσταρδα,όταν ποτέ γίνουν γονείς,να μην αντιμετωπίσουν αυτό που αντιμετωπίζουν τώρα,οι γονείς των νεαρών αυτών παιδιών.

Βέβαια η πλειονότητα των Αεκτζήδων τους γιούχαρε όταν έβριζαν στο 1'.

Πόσο ζώα ελιναι ορισμένοι.Πόσο;;;;
ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΣΠΛΑΧΝΑ ΜΑΝΑΣ,ΑΛΛΆ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑΣ
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Του χρονου θελω
Γηπεδο Ριζουπολη
Προπονητη Κωστενογλου
και μονο μπλανκο,σκοκο,ντιοπ,μιτσελ,μπερνς ξενους στην ομαδα, ας παρουν ελληνες μικρους σε ηλικια οπως το 2004 (πχ μπουρμπο,κρασσα,καπανταη).
Αν γινουν αυτα τα 3 που αναφερω ποιο πανω ειμαι σιγουρος οτι θα ειμαστε τουλαχιστον 2 φορες καλυτεροι απο φετος.
Του χρόνου θέλω:
α)Γήπεδο στην ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
β)Προπονητή τον ΜΟΥΡΙΝΙΟ
γ)Ξένους ρομπέν,μεσι,τσάβι.αρσαβιν,ρονάλντο
δ)Ιδιοκτήτη τον αμπράμοβιτς
























και μετά ξύπνησα και έπεσα απο το κρεβάτι  :tooth:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Του χρόνου θέλω:
α)Γήπεδο στην ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
β)Προπονητή τον ΜΟΥΡΙΝΙΟ
γ)Ξένους ρομπέν,μεσι,τσάβι.αρσαβιν,ρονάλντο
δ)Ιδιοκτήτη τον αμπράμοβιτς
























και μετά ξύπνησα και έπεσα απο το κρεβάτι  :tooth:


Συμφωνώ σε όλα εκτός από ένα.
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ.


ΑΕΚ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σκοτεινέ μην λες τέτοια γιατί θα μας την πέσουνε οι γνωστοί άγνωστοι  ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σκοτεινέ μην λες τέτοια γιατί θα μας την πέσουνε οι γνωστοί άγνωστοι  ;)

Στα αρχηδια μου τους γράφω κ ας έρθει οποιοδήποτε μαλακιστήρι να μου πει ότι θέλει κ θα λάβει την απάντηση που του αξίζει.
Νυσάφι πια με τους ΄΄δημοκρατικούς΄΄ κ τους ψευτοαριστερίζοντες.Πια το ποτήρι ξεχείλισε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν μπορώ να κατηγορήσω 100% τον Χιμένεθ για τις εμφανίσεις της ομάδας. Τον κατηγόρω στον βαθμό που του αναλογεί. Όμως περιμένω ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΕΚ του χρόνου να δω τι θα έχει να μου δείξει με τη ΔΙΚΗ του ομάδα. Αυτό που έλεγε τον Δεκέμβρη θα δούμε την δίκη του ΑΕΚ ήταν τρελλό επικοινωνιακό τρικ. Κάτι για το οποίο πιστεύω ότι είναι πολύ καλός είναι αυτό. Τα επικοινωνιακά τρικ όπως το άλλο που είχε πει ότι δεν είναι μαλ... Από τον Σεπτέμβρη θα τον κρίνω 100%. Όμως αυτά που βλέπω με κάνουν και ανυσηχώ για να είμαι ακριβείς.
Να με συμπαθάτε αλλά για ξένους δε θέλω Ντίοπ. ΘΕΛΩ ΠΕΛΕΤΙΕΡΙ. Γήπεδο στη Ριζούπολη, μέχρι να γίνει στη Φιλαδέλφεια. Όσο για την Πόλη η μόνη περίπτωση να παίξει εκεί η ΑΕΚ (και σαν Πέρα Κλούμπ τη θέλω να παίζει εκεί) είναι να έρθεισε καμία συμφωνία η Ελλάδα με την Τουρκία.
Και όσο για τον Μπάχα θα συμφωνήσω με αυτό που υπόθηκε. Δεν τον βάζεις σε παιχνίδια που κυνηγάς τον μοναδικό τίτλο που σου έχει μείνει. Κανονικά ο Μπλάνκο έπρεπε να είναι βασικός και ο Μπάχα να μπαίνει σαν αλλαγή. Όχι το ανάποδο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά μην παίρνεις και τοις μετρητοίς αυτά που λέμε καμμιά φορά.Αυτό για την Πόλη που έγραψα,αν και θα ήταν ευχής έργον κάποια στιγμή αλλά υπό ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εγω ειπα ας τον ξεκινισει και βασικο αλλα σε παιχνιδια οπως αυτο με τον εργοτελη η της επομενης κυριακης με καβαλα... σε ενα ντερμπι δεν ξεκινας βασικο εναν παιχτη που μολις ηρθε,δεν εχει κανει προετοιμασια με την ομαδα και δεν γνωριζει το ελληνικο πρωταθλημα,μονο αν ειναι στο επιπεδο ενος ριβαλντο, μονο τοτε τον ξεκινας βασικο σε μεγαλα ματς...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καλά μην παίρνεις και τοις μετρητοίς αυτά που λέμε καμμιά φορά.Αυτό για την Πόλη που έγραψα,αν και θα ήταν ευχής έργον κάποια στιγμή αλλά υπό ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ.
εδω κοντευουμε να χασουμε και την ακροπολη εσυ ονειρευεσαι την πολη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
εδω κοντευουμε να χασουμε και την ακροπολη εσυ ονειρευεσαι την πολη  :2funny: :2funny: :2funny:


Θα την πουλήσει ο Γωγάκης στην Ανγκέλα ή θα βάλουν κει μέσα οι προδότες του ΣΥΡΙΖΑ τίποτα πειναλέους μετανάστες για άσυλο,προκειμένου να τους δώσουν άδεια παραμονής,και μεις θα τους λέμε ΄΄μπράβο΄΄
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγω ειπα ας τον ξεκινισει και βασικο αλλα σε παιχνιδια οπως αυτο με τον εργοτελη η της επομενης κυριακης με καβαλα... σε ενα ντερμπι δεν ξεκινας βασικο εναν παιχτη που μολις ηρθε,δεν εχει κανει προετοιμασια με την ομαδα και δεν γνωριζει το ελληνικο πρωταθλημα,μονο αν ειναι στο επιπεδο ενος ριβαλντο, μονο τοτε τον ξεκινας βασικο σε μεγαλα ματς...


Αν ο παίκτης ξέρει μπάλλα,το δείχνει από το πρώτο ματς.ΤΕΛΟΣ.Δείτε τον Ματέος,τι φοβερός κ αλάνθαστος παίκτης.Κρίμα που δεν θα μείνει.Στα + του Χιμένεθ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom