Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
περσινα ξυνα σταφιλια....
οι νομοι πρεπει να τηρουνται με αυτεπαγγελτη παρεμβαση της ομοσπονδιας.+_
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καλά το πρώτο άστο!Χεσμένους τους έχετε τους νόμους χρόνια τώρα αλλά είναι μεγάλη κουβέντα και δεν θα βγάλουμε άκρη...
για την ταμπακιερα δεν λες κουβεντα ομως....
σωστα η λαθος πρεπει να ακολουθουνται οι νομοι και να επιβαλλονται τιμωριες σε οσους δεν τους ακολουθουν...
εν ολιγοις σωστα η λαθος τιμωρηθηκε η καλαμαρια;;;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και εχω ξαναπει....υπαρχει λογος που οταν παιζει τιμωρημενος η παιχτης χωρις δικαιωμα συμμετοχης σε ενα ματς τιμωρειται η ομαδα και αντιστοιχα ευνοειται η αντιπαλη...
εγω σε εκεινο το παιχνιδι ειχα τιμωρημενο γκαλλετι και δεν επαιξε...
εισαι σιγουρος οτι αν επαιζε ο γκαλε εγω θα εχανα το ματς ;;; και εισαι σιγουρος οτι αν ΠΑΡΑΝΟΜΑ εβαζα να παιξει ο γκαλε η καλαμαρια ΔΕΝ θα εκανε ενσταση και εσυ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ;;;;; ;) ;) ;)
ασε ρε γατονι...σεταμας;;;δε μασαμε.... :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
για την ταμπακιερα δεν λες κουβεντα ομως....
σωστα η λαθος πρεπει να ακολουθουνται οι νομοι και να επιβαλλονται τιμωριες σε οσους δεν τους ακολουθουν...
εν ολιγοις σωστα η λαθος τιμωρηθηκε η καλαμαρια;;;;;
Το έχω πει δέκα χιλιάδες φορές!Σωστά τιμωρήθηκε αλλά ο Κρόκους έχασε την ευκαιρία να φανεί μάγκας...
Όπως και ότι για εμένα δεν υπάρχουν ηθικά πρωταθλήματα και τέτοιες παπαριές!Ακόμα και οι βαθμοί να μην είχανε δωθεί στην ομάδα σου δεν μου λέει κανείς ότι θα ήταν ίδια η εξέλιξη του πρωταθλήματος στην συνέχεια!Αν γινότανε αυτό την τελευταία αγωνιστική ναι...αλλά δεν γίνεται να κάνουμε προσθαφαιρέσεις βαθμών για κάτι που συνέβη στην αρχή του β' γύρου!
Πάλι τα ίδια λέμε ρε παπάρες... :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
υποτιθεται πως ψαχνουν δεξι μπακ ... :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Το έχω πει δέκα χιλιάδες φορές!Σωστά τιμωρήθηκε αλλά ο Κρόκους έχασε την ευκαιρία να φανεί μάγκας...
Όπως και ότι για εμένα δεν υπάρχουν ηθικά πρωταθλήματα και τέτοιες παπαριές!Ακόμα και οι βαθμοί να μην είχανε δωθεί στην ομάδα σου δεν μου λέει κανείς ότι θα ήταν ίδια η εξέλιξη του πρωταθλήματος στην συνέχεια!Αν γινότανε αυτό την τελευταία αγωνιστική ναι...αλλά δεν γίνεται να κάνουμε προσθαφαιρέσεις βαθμών για κάτι που συνέβη στην αρχή του β' γύρου!
Πάλι τα ίδια λέμε ρε παπάρες... :grin:
σιγα να μην εχασε την ευκαιρια....ποια ευκαιρια;;;;
υπηρχε ποτε περιπτωση καποιος μη ολυμπιακος να πει μπραβο στον πρακτορα;;;
την παρτη σου δουλευεις με αυτο που λες....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ασε ρε γατονι...σεταμας;;;δε μασαμε.... :grin:
Εγώ θυμάμαι όμως πολύ καλά ότι και εδώ μέσα μασήσατε!Όταν είχε βγει η είδηση ήσασταν υπέρ του να μην γίνει ένσταση και μετά αρχίσατε τις γνωστές κωλοτούμπες! :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εγώ θυμάμαι όμως πολύ καλά ότι και εδώ μέσα μασήσατε!Όταν είχε βγει η είδηση ήσασταν υπέρ του να μην γίνει ένσταση και μετά αρχίσατε τις γνωστές κωλοτούμπες! :grin:
εγω;;;ποτε...για παρτη μου μιλαω...
εγω δεν χαριζω τιποτα σε κανενα πουστη...ειδικα σε εχθρο που το μονο που κανει ειναι να με διαβαλλει και να με απαξιωνει και να μην παραδεχεται ποτε τιποτα παρα μονιμως να ανκαλυπτει πραγκες ποντικηδες δημητριαδηδες κλπ....
τι λε ρε μαγκα που εσυ θα ριχνεις την λασπη με τα τσουβαλια και εγω θα σου ''χαρισω'' πρωταθλημα μαγκια και πακετα....
δεν πρεπει να πηγαινετε καλα....για μαλακες ψαχνετε....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εγω;;;ποτε...για παρτη μου μιλαω...
εγω δεν χαριζω τιποτα σε κανενα πουστη...ειδικα σε εχθρο που το μονο που κανει ειναι να με διαβαλλει και να με απαξιωνει και να μην παραδεχεται ποτε τιποτα παρα μονιμως να ανκαλυπτει πραγκες ποντικηδες δημητριαδηδες κλπ....
τι λε ρε μαγκα που εσυ θα ριχνεις την λασπη με τα τσουβαλια και εγω θα σου ''χαρισω'' πρωταθλημα μαγκια και πακετα....
δεν πρεπει να πηγαινετε καλα....για μαλακες ψαχνετε....
Καλά τότε δεν χάριζες συγκεκριμένα στην ΑΕΚ κάτι γιατί θεωρητικά ήταν εκτός τίτλου...
Ανακάλυψη ήταν οι παράγκες?Χρηστίδη πήγες για κάνα μπάνιο το καλοκαίρι?  :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καλά τότε δεν χάριζες συγκεκριμένα στην ΑΕΚ κάτι γιατί θεωρητικά ήταν εκτός τίτλου...
Ανακάλυψη ήταν οι παράγκες?Χρηστίδη πήγες για κάνα μπάνιο το καλοκαίρι?  :2funny:
ετσι...δικαιωσε με... ;) ;) ;)
φυσικα ηταν...αμα μετα απο 2 ολοκληρα χρονια που παρακολουθουνταν τα τηλεφωνα των αρχηγων της παραγκας (θωμας και σπαθας) δεν βρεθηκε ουτε ΕΝΑ παιχνιδι που να στηθηκε υπερ του ολυμπιακου εκτος απο μια κουβεντα που ειπαν ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδαν και οι αλλοι να πα να γαμηθουν...
και αυτο το ειπαν συζητωντας τα αποτελεσματα της προηγουμενης αγωνιστικης δυο φιλοι στο τηλεφωνο ο ενας αιγαλεωτης και ο αλλος γαυρος...
σαν να με παρεις εσυ τηλεφωνο και να μου λες γι το καβαλα αρης και εγω να σου πω ελα ρε μαλακα γατε τι μας νοιαζει εμας ...ο θρυλος και η αεκ να κερδανε και οι αλλοι να πα να γαμηθουνε...
και ουτε ακριβως ετσι γιατι υποτιθεται οτι εμεις ειμαστε ανταγωνιστικες ομαδες ...ενω θρυλος και αιγαλεω τοτε δεν ειχαν ανταγωνισμο... ;) ;) ;) ;)
τι ψαχνω ο μαλακας τωρα να βρω και σε ποιον τα λεω....
αφου εσυ και ''εσεις'' αυτα που γουσταρετε να ακουτε λετε....
καταληγω τελικα και λεω οτι φυσικα και αφου μετα απο 2 χρονια παρακολουθησης δεν αποκαλυφθηκε κανενα παιχνιδι ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΓΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ....
σε αντιθεση με την ιταλια που παρακολουθωντας τα τηλεφωνα του μοτζι και του ιταλου τεροβιτσα βρηκαν ματε που στηθηκαν υπερ γιουβε...γκεγκε;;;;
τοση ωρα γραφω ρε πουστη και θα πεταξεις καμμια μαλακια μιας προτασης και θα με στειλεις....
γιαυτο και εγω προκαταβολικα σου λεω...


























ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΟΥ  :-* :-* :-* :-* :-*
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
χριστιδη περσυ ο πατερας το πηρε δικαια?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ετσι...δικαιωσε με... ;) ;) ;)
φυσικα ηταν...αμα μετα απο 2 ολοκληρα χρονια που παρακολουθουνταν τα τηλεφωνα των αρχηγων της παραγκας (θωμας και σπαθας) δεν βρεθηκε ουτε ΕΝΑ παιχνιδι που να στηθηκε υπερ του ολυμπιακου εκτος απο μια κουβεντα που ειπαν ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδαν και οι αλλοι να πα να γαμηθουν...
και αυτο το ειπαν συζητωντας τα αποτελεσματα της προηγουμενης αγωνιστικης δυο φιλοι στο τηλεφωνο ο ενας αιγαλεωτης και ο αλλος γαυρος...
σαν να με παρεις εσυ τηλεφωνο και να μου λες γι το καβαλα αρης και εγω να σου πω ελα ρε μαλακα γατε τι μας νοιαζει εμας ...ο θρυλος και η αεκ να κερδανε και οι αλλοι να πα να γαμηθουνε...
και ουτε ακριβως ετσι γιατι υποτιθεται οτι εμεις ειμαστε ανταγωνιστικες ομαδες ...ενω θρυλος και αιγαλεω τοτε δεν ειχαν ανταγωνισμο... ;) ;) ;) ;)
τι ψαχνω ο μαλακας τωρα να βρω και σε ποιον τα λεω....
αφου εσυ και ''εσεις'' αυτα που γουσταρετε να ακουτε λετε....
καταληγω τελικα και λεω οτι φυσικα και αφου μετα απο 2 χρονια παρακολουθησης δεν αποκαλυφθηκε κανενα παιχνιδι ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΓΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ....
σε αντιθεση με την ιταλια που παρακολουθωντας τα τηλεφωνα του μοτζι και του ιταλου τεροβιτσα βρηκαν ματε που στηθηκαν υπερ γιουβε...γκεγκε;;;;
τοση ωρα γραφω ρε πουστη και θα πεταξεις καμμια μαλακια μιας προτασης και θα με στειλεις....
γιαυτο και εγω προκαταβολικα σου λεω...


























ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΟΥ  :-* :-* :-* :-* :-*
:2funny: :2funny: :2funny:
Και ο Όφη δεν αποδείχτηκε ποτέ ότι είναι παράρτημα του βάζελου ούτε φυσικά και τιμωρήθηκε!Τι πιστεύεις?
Αααααα και πες μου ως τι ακριβώς προσλήφθηκε ο Θωμάς από τον Ολυμπιακό?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
:2funny: :2funny: :2funny:
Και ο Όφη δεν αποδείχτηκε ποτέ ότι είναι παράρτημα του βάζελου ούτε φυσικά και τιμωρήθηκε!Τι πιστεύεις?
Αααααα και πες μου ως τι ακριβώς προσλήφθηκε ο Θωμάς από τον Ολυμπιακό?
προσωπικα πιστευω οτι τα ματς οφη παο ηταν στα ισα
σαν γενικος αρχηγος και σε τρεις μηνες που ξεκινησε τοτε ο φιλαθλος τα περι παραγκας τον εστειλε...
παραγκα που να ευνοει τον ολυμπιακο δεν υπηρχε....
ενα συστημα δημιουργησε ο θωμας που εβαζε και καλα μπροστα την φιλια του με τον πρακτορα και εκανε κουμαντα σε μικρες κατηγοριες και σε εκλογες συνδεσμων
στην ουσια προσπαθησε να ελμεταλλευτει την φιλια του με τον κακκαλη εναγνοια του κροκους...
και το ''θειος'' το ελεγαν συνομωτικα πισω απο την πλατη του...
πηγαινε ο θωμας στις αρχεραισιες ενος συνδεσμου πχ στο κιλκις και τους ελεγε ο θειος θελει να βγαλετε τον ταδε...εν αγνοια παντα του κοκκαλη...σιγα να μην ασχολιοταν με τις μαλακιες του θωμα....
ο θωμας μονο κακο του εκανε με ολες τις μαλακιες που του προσαψανε για παραγκες και ρεστα...
μαθετε μπαλλιτσα ρε απο χρηστιδη.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
προσωπικα πιστευω οτι τα ματς οφη παο ηταν στα ισα
σαν γενικος αρχηγος και σε τρεις μηνες που ξεκινησε τοτε ο φιλαθλος τα περι παραγκας τον εστειλε...
παραγκα που να ευνοει τον ολυμπιακο δεν υπηρχε....
ενα συστημα δημιουργησε ο θωμας που εβαζε και καλα μπροστα την φιλια του με τον πρακτορα και εκανε κουμαντα σε μικρες κατηγοριες και σε εκλογες συνδεσμων
στην ουσια προσπαθησε να ελμεταλλευτει την φιλια του με τον κακκαλη εναγνοια του κροκους...
και το ''θειος'' το ελεγαν συνομωτικα πισω απο την πλατη του...
πηγαινε ο θωμας στις αρχεραισιες ενος συνδεσμου πχ στο κιλκις και τους ελεγε ο θειος θελει να βγαλετε τον ταδε...εν αγνοια παντα του κοκκαλη...σιγα να μην ασχολιοταν με τις μαλακιες του θωμα....
ο θωμας μονο κακο του εκανε με ολες τις μαλακιες που του προσαψανε για παραγκες και ρεστα...
μαθετε μπαλλιτσα ρε απο χρηστιδη.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Βλέπω ότι δεν έκανες μπάνια...ακόμα ζεστός είναι ο καιρός! :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και θα πω και κατι που ειναι για ελαχιστους...και αρχιδατους μαγκες που τους κοβει...
καθιστε και σκεφτειτε για ποσες ''κακοτεχνιες'' αποτυχιες και ηλιθιοτητες των αντιπαλων του ολυμπιακου λειτουργησε η παραγκα σαν κολυμβηθρα του σιλωαμ...
σκεφτειτε ποσες μαλακιες κρυφτηκανε πισω απο την υπαρξη της ''παραγκας'' ;) ;) ;) ;)
ποσους ''εξυπηρετησε'' υπηρεσιακους προεδρους ,προεδρους- γλαστρες ιδιοκτητες αποτυχημενους και ατιτλους δισεκατομμυριουχους ποδοσφαιριστες κακομοιρους και κατατρεγμενους οπαδους που τους ''επνιγε'' το αισθημα της αδικιας...
ειπαμε...αυτο το τελευταιο για λιγους..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom