Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
τέτοιο οικονομικό θηρίο δλδ πίσω από την ομάδα ε;

Εχει λεφτά ο Τσακίρης να φαν κι κότες. Ασε που βγάζει κιόλας απ την ομάδα κι ας κλαιγεται αριστερά κ δεξιά. Αλλά αν δεν πάρει το γήπεδο, κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
καλα εσυ  :sleeping:
νεοπανθηρακι

αχυρανθρωπος πρεπει να ειναι ο Μπομπ για να γλιτωσουν το ξυλο ορισμενοι

Σώπα μωρή κερδοφορία εσύ  :2funny: :2funny: :2funny:  
Oσα Molto και να βάλεις στον κώλο σου, πάλι σε πορείες σε βλέπω να κατεβαίνεις.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Παρεπιτοντως πιστευω οτι ηρθε η ωρα να πω κατι το οποιο ειναι 99% σιγουρο,αλλα τοσο καιρο απεκρυπτα εσκεμενα...
οι μετοχες ανηκουν στην ενικ..ουτε στη μοργκαν,ουτε στους αμετοχυς ουτε πουθενα...
για αυτο και το ραντεβουδακι στο λοντον....
Υ.Γ.να ετοιαμαζομαστε σιγα-σιγα για δ΄???
Υ.Γ.1.Το ειχα πει και το ξαναλεω...Φουσκα μου φαινεται ο μπομπ...
ρε συ hitman, αυτό που λες δεν γίνεται. εάν ανήκαν στην ENIC, πως τότε ενεχειριάστηκαν στην morgan stanley, με ενέχυρο προσωπική περιουσία των μετόχων. Πως μπήκε η ΑΕΚ στο 44 αφού η ENIC ήταν πιστωτής? Θα μας τρελάνεις ρε συ φ'ίλε? Ηρεμα.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
δεν αναφέρομαι σε σένα ρε....
βεβαίως αυτό που διαπιστώνω είναι η πλήρης παράνοια στην πλειοψηφία των οπαδών της ΑΕΚ...
μου θυμίζουν τους νεοδημοκράτες...
δε βάζουν με τίποτα μυαλό....
ο άλλος απορεί γιατί ο Μπομπ ενω θα βάλει 100 φοβάται να χάσει 2-3.
Μια απλή εξηγηση που έχω είναι η πιο προφανής....
ΓΙΑΤΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ 100 χιλιάρικα.....
Αλλά το προφανές στους ΑΕΚτζήδες εδώ και καιρό είναι ουτοπία.......

επίσης είναι δεδομένο σε αυτούς που γνωρίζουν κάνα δυό πολυεκατομμυριούχους ότι αυτοί ο ιτύποι είναι διατεθειμένοι να χάσουν εκατομμύρια για την κάβλα τους και ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ τους αλλά δε χαρίζουν ούτε ένα χιλιάρι όταν πάνε να τους κοροιδέψουν.

Υποθέτω ότι το θέμα του Μπομπ είναι αντρκός εγωισμός. δεν είναι το πόσα χιλιάρια πάνω κάτω θα χάσει, αλλά το πώς ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΟΤΣΟ
επειδή είσαι και άσχετος αλλά θέλεις να κάνεις κριτική στους άλλους, ξέρεις πολές αγοραπωλησίες να έχουν γίνει με προφορικές δεσμέυσεις περί ακριβή ποσού χρεών ειδικά όταν υπάρχουν χρήσεις ανέλεγκτες όπως σε όλες τις εταιρίες? Επειδή όμως είσαι μυρωδιάς εσύ, μην την λες και σε αυτούς που κάτι ξέρουν παραπάνω από εσένα!!!
Τ'ωρα εάν θέλεις να μιλάς για κότσους, μίλα για αυτούς των μαλλιών. Μάθε πρώτα την διαδικασία αγοραπωλησίας μετοχών και μετά πες την αποψή σου.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ρε συ hitman, αυτό που λες δεν γίνεται. εάν ανήκαν στην ENIC, πως τότε ενεχειριάστηκαν στην morgan stanley, με ενέχυρο προσωπική περιουσία των μετόχων. Πως μπήκε η ΑΕΚ στο 44 αφού η ENIC ήταν πιστωτής? Θα μας τρελάνεις ρε συ φ'ίλε? Ηρεμα.
ειναι τρελο,αλλα ειναι αληθεια..και εγω στην αρχη ημουν κατι παραπανω απο δισπιστος..
πως νομιζεις συμφωνησε η ενικ να μπουμε στο 44 πριν 5 χρονια???
οι ντεμοτρεντιδες ηταν οπως αποδειχτηκε περιτρανα,βιτρινα..
η ουσια ειναι οτι οι αγγλοι (νεντμεντ,συμβολαιο με νοβα για 2Μ 4τρσετους διαρκειας)δεν θελαν να χασουν την επενδυση τους...
και βρηκαν τον τροπο για να το πετυχουν...
ας ελπισουμε το ντιλ να γινει...
αν και για το τι εστι κοζωνης εχω πολλες αναπαντητες αποριες......
Υ.Γ.Καμια προσωπικη περιουσια των α-μετοχων δεν ειναι υποθηκευμενη..
Μην πιστευεις το κουτοχορτο του ντι-τζει και της αυλης του..
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ειναι τρελο,αλλα ειναι αληθεια..και εγω στην αρχη ημουν κατι παραπανω απο δισπιστος..
πως νομιζεις συμφωνησε η ενικ να μπουμε στο 44 πριν 5 χρονια???
οι ντεμοτρεντιδες ηταν οπως αποδειχτηκε περιτρανα,βιτρινα..
η ουσια ειναι οτι οι αγγλοι (νεντμεντ,συμβολαιο με νοβα για 2Μ 4τρσετους διαρκειας)δεν θελαν να χασουν την επενδυση τους...
και βρηκαν τον τροπο για ν ατο πετυχουν...
ας ελπισουμε το ντιλ να γινει...
αν και για το τι εστι κοζωνης εχω πολλες αναπαντητες αποριες......
φίλε μου, δεν είναι δυνατόν μια εταιρία να συμφωνεί ως πιστωτής της ΑΕΚ να μπει η ΑΕΚ να μπει στο 44, δηλαδή να μην πάρει λεφτά και συγχρόνως να έχει και τις μετοχές. Απλό είνα!! Μην ακούς ότι λέγεται. Είναι το μόνο που αποκείεται να συμβαίνει. Επίσης πως δεσμεύθηκαν προσωπικές πεεριουσίες τωμν μετόχων εάν δεν ήταν μέτοχοι?
¨οσον αφορά τον Κοζώνη, δυστυχώς ούτε εγώ έχω πειστεί καθόλου και τα έχω με τους δημ,οσιογράφους που αντί να πιέζουν να μάθουμε τι εστί κοζώνης, πιέζουν απριόρι να γίνει η πώληση. Θυμάσαι Σκλαβενίτη? Εύχομαι ρε γαμώτο να μην είναι μπροστινός κάποιων που θέλουν να κονομήσουν και ΄να είναι πραγματικά μέγεθος για την ΑΕΚ. Τι να πω άλλο!!!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό για το λονδίνο πως το έβγαλες? Αφού εδώ λένε ότι υπογράφεται το προσύμφωνο. Στό γραφείο του μαυρομάτη γράφουν τα site.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
φίλε μου, δεν είναι δυνατόν μια εταιρία να συμφωνεί ως πιστωτής της ΑΕΚ να μπει η ΑΕΚ να μπει στο 44, δηλαδή να μην πάρει λεφτά και συγχρόνως να έχει και τις μετοχές. Απλό είνα!! Μην ακούς ότι λέγεται. Είναι το μόνο που αποκείεται να συμβαίνει. Επίσης πως δεσμεύθηκαν προσωπικές πεεριουσίες τωμν μετόχων εάν δεν ήταν μέτοχοι?
¨οσον αφορά τον Κοζώνη, δυστυχώς ούτε εγώ έχω πειστεί καθόλου και τα έχω με τους δημ,οσιογράφους που αντί να πιέζουν να μάθουμε τι εστί κοζώνης, πιέζουν απριόρι να γίνει η πώληση. Θυμάσαι Σκλαβενίτη? Εύχομαι ρε γαμώτο να μην είναι μπροστινός κάποιων που θέλουν να κονομήσουν και ΄να είναι πραγματικά μέγεθος για την ΑΕΚ. Τι να πω άλλο!!!
<<Έτσι στις αρχές Φεβρουαρίου του 2004, και ενώ ο Ίλιε Ντουμιτρέσκου έπαιρνε τη θέση του Ντούσαν Μπάγεβιτς στον πάγκο της ομάδας, ο Νικολαΐδης πραγματοποιούσε την πρώτη επαφή του με τους Αγγλους μεταγλομετόχους.

Στις 19 Φεβρουαρίου ο Ντέμης ανακοίνωσε την κατ' αρχήν συμφωνία του με την ENIC και έναν μήνα αργότερα, γνωστοποίησε την απόφασή του να κρεμάσει τα ποδοσφαιρικά παπούτσια του προκειμένου να αναλάβει την προεδρεία της ΠΑΕ.

«Υπαγωγή στο άρθρο 44 ή πτώχευση» διεμήνυε ο Ντέμης, που ετοιμαζόταν να μεταβεί με την εθνική ομάδα στην Πορτογαλία. Και ενώ το ελληνικό ποδόσφαιρο θριάμβευε στο Euro 2004, ο Αλέξης Κούγιας αναλάμβανε με αινιγματικό τρόπο την προεδρεία της ΠΑΕ, για να παραιτηθεί μετά από μία εβδομάδα.

Μετά από αυτή την περιπέτεια, ο Νικολαΐδης έφτασε σε συμφωνία με τους περισσότερους από τους νυν και πρώην παίκτες για αναπροσαρμογή των συμβολαίων τους.
>>
απο ιν.τζιαρ..
η ενικ συμφωνησε με ανταλλαγματα..οχι για την ψυχη της μανα της.
ακομα και τωρα που μιλαμε δεν εχουμε απεμπλακει..αυτη ειναι η αληθεια...
Υ.Γ.Οι μετοχοι ΔΕΝ εχουν υποθηκευσει τιποτα....
Αυτό για το λονδίνο πως το έβγαλες? Αφού εδώ λένε ότι υπογράφεται το προσύμφωνο. Στό γραφείο του μαυρομάτη γράφουν τα site.
εδω συνταχθηκε,..

εκει θα υπογραφει ομως.. ;)
οταν ρωτηθηκαν γιατι εκει,η απαντηση ηταν<<για να βρεθουμε στη μεση>>
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
<<Έτσι στις αρχές Φεβρουαρίου του 2004, και ενώ ο Ίλιε Ντουμιτρέσκου έπαιρνε τη θέση του Ντούσαν Μπάγεβιτς στον πάγκο της ομάδας, ο Νικολαΐδης πραγματοποιούσε την πρώτη επαφή του με τους Αγγλους μεταγλομετόχους.

Στις 19 Φεβρουαρίου ο Ντέμης ανακοίνωσε την κατ' αρχήν συμφωνία του με την ENIC και έναν μήνα αργότερα, γνωστοποίησε την απόφασή του να κρεμάσει τα ποδοσφαιρικά παπούτσια του προκειμένου να αναλάβει την προεδρεία της ΠΑΕ.

«Υπαγωγή στο άρθρο 44 ή πτώχευση» διεμήνυε ο Ντέμης, που ετοιμαζόταν να μεταβεί με την εθνική ομάδα στην Πορτογαλία. Και ενώ το ελληνικό ποδόσφαιρο θριάμβευε στο Euro 2004, ο Αλέξης Κούγιας αναλάμβανε με αινιγματικό τρόπο την προεδρεία της ΠΑΕ, για να παραιτηθεί μετά από μία εβδομάδα.

Μετά από αυτή την περιπέτεια, ο Νικολαΐδης έφτασε σε συμφωνία με τους περισσότερους από τους νυν και πρώην παίκτες για αναπροσαρμογή των συμβολαίων τους.
>>
απο ιν.τζιαρ..
η ενικ συμφωνησε με ανταλλαγματα..οχι για την ψυχη της μανα της.
ακομα και τωρα που μιλαμε δεν εχουμε απεμπλακει..αυτη ειναι η αληθεια...
Υ.Γ.Οι μετοχοι ΔΕΝ εχουν υποθηκευσει τιποτα....εδω συνταχθηκε,..

εκει θα υπογραφει ομως.. ;)
οταν ρωτηθηκαν γιατι εκει,η απαντηση ηταν<<για να βρεθουμε στη μεση>>
τα έχεις μπερδέψει φίλε μου. για να μην αρχίσω να γράφω λογιστικά και σε μπερδέψω, να σου πω κάποια σημαντικά.
1. πως γίνοταν τόσο καιρό οι αυξήσεις κεφαλάιου. "Εβαζε χρήματα η ENIC? Δεν νομίζω!
2. Γιατί όποιος θέλει να αγοράσει την ΑΕΚ, συζητά με αυτούς που συζητά και όχι με την ENIC?
3. Τότε πως οι μ΄τοχοι μεταβιβάζουν μετοχές όπως ο κανελόπουλος στην Ερασιτεχνική , ο παπάς στον Νοτιά και άλοι?
4. Πως έμπαιναν νέοι μέτοχοι όπως ο χατζηιωάνου, ο Αθηνής και άλλοι?
5. Οι μέτοχοι έχουν δώσει εγγυήσεις προσωπικές περιουσίες ώστε να πληρωθούν τ αχρέη στο κράτος μετά το 44. Είναι απαραίτητη πρεουπόθεση του άρθρου 44 ώστε το κράτος να είναι σίγουρο ότι όσα χρέη μείνουν μετά το 44 θα αποπληρωθούν.
6. Πως γίνεται να υπάρχουν στο καταστατικό της εταιρίας και επακόλουθα στο Υπ. Ανάπτυξης αυτοί οι μέτοχοι ε'αν υπήρχε η enic?

Δεν γίνονται αυτά που λες ρε hitman. Εδώ έχουν δημοσιευθεί ποσοστά μετόχων και αριθμός μετοχών. Δεν υπάρχει αυτό που λες. Οταν κάποιος έχει τις μετοχές, συμμετέχει στις αυξήσεις και στις μεταβιβάσεις. Δεν υπάρχει αυτό που λες.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
φίλε μου, δεν είναι δυνατόν μια εταιρία να συμφωνεί ως πιστωτής της ΑΕΚ να μπει η ΑΕΚ να μπει στο 44, δηλαδή να μην πάρει λεφτά και συγχρόνως να έχει και τις μετοχές. Απλό είνα!! Μην ακούς ότι λέγεται. Είναι το μόνο που αποκείεται να συμβαίνει. Επίσης πως δεσμεύθηκαν προσωπικές πεεριουσίες τωμν μετόχων εάν δεν ήταν μέτοχοι?
¨οσον αφορά τον Κοζώνη, δυστυχώς ούτε εγώ έχω πειστεί καθόλου και τα έχω με τους δημ,οσιογράφους που αντί να πιέζουν να μάθουμε τι εστί κοζώνης, πιέζουν απριόρι να γίνει η πώληση. Θυμάσαι Σκλαβενίτη? Εύχομαι ρε γαμώτο να μην είναι μπροστινός κάποιων που θέλουν να κονομήσουν και ΄να είναι πραγματικά μέγεθος για την ΑΕΚ. Τι να πω άλλο!!!


ΑΕΚ: Συμφώνησαν!


Το τελευταίο εμπόδιο που παρουσιάστηκε με τα επιπλέον χρέη της ΠΑΕ ΑΕΚ ξεπεράστηκε μετά την καθοριστική παρέμβαση του Νίκου Νοτιά και έτσι οι εκπρόσωποι του Μπομπ Κοζώνη και της «Ένωσης» ήρθαν σε συμφωνία για την υπογραφή του προσυμφώνου. Πλέον, απομένει να καθαρογραφεί το συμφωνητικό και να μπουν οι υπογραφές.

Οι διαπραγματεύσεις ήταν πολύωρες και λίγο μετά τις 16:00 το μεσημέρι ολοκληρώθηκε η συνάντηση μεταξύ των εκπροσώπων των δύο πλευρών. Το τελευταίο εμπόδιο μετά τα επιπλέον χρέη που παρουσιάστηκαν ξεπεράστηκε και έτσι επήλθε οριστική συμφωνία για την υπογραφή προσυμφώνου μεταξύ των δύο εμπλεκόμενων πλευρών.

Η συμφωνία έφτασε μια ανάσα από οριστικό ναυάγιο, αλλά έπειτα από καθοριστική τηλεφωνική παρέμβαση του Νίκου Νοτιά από τη Νέα Υόρκη, το εμπόδιο ξεπεράστηκε και έτσι οι δύο μεριές έδωσαν τα χέρια. Πλέον, απομένει να καθαρογραφεί το προσύμφωνο στο οποίο έχουν συμφωνήσει σε όλα και οι δύο πλευρές, το οποίο δεν έχει μεγάλες αποκλείσεις από αυτό που είχαν αρχικά οι άνθρωποι του Μπομπ Κοζώνη και του Νίκου Νοτιά στα χέρια τους. Aπό την πλευρά Κοζώνη έγινε αποδεκτό το χρέος των 3.800.000 ευρώ στην εφορία παρότι ανεβάζει το ποσόν των χρεών πάνω από 10% σε σχέση με αυτά που του είχαν παρουσιαστεί στην αρχή.
:2funny: :2funny:

εβαλε αλλη μια τριμελη ομαδα παραλληλα ο κοζωνης να ξεψαχνισει τα λογιστικα της αεκ μηπως

παρουσιαστουν και στο μελλον τετοια απροσδοκητα χρεη!!! :2funny: :pipa1:

αυτη η ομαδα ειναι γεματη μαυρες τρυπες.. :2funny:

ας ελπισουμε οτι δεν θα παρουσιαστουνε παλι τυποι σαν τον Ντεμη για να την κλεψουνε..

 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
τα έχεις μπερδέψει φίλε μου. για να μην αρχίσω να γράφω λογιστικά και σε μπερδέψω, να σου πω κάποια σημαντικά.
1. πως γίνοταν τόσο καιρό οι αυξήσεις κεφαλάιου. "Εβαζε χρήματα η ENIC? Δεν νομίζω!
2. Γιατί όποιος θέλει να αγοράσει την ΑΕΚ, συζητά με αυτούς που συζητά και όχι με την ENIC?
3. Τότε πως οι μ΄τοχοι μεταβιβάζουν μετοχές όπως ο κανελόπουλος στην Ερασιτεχνική , ο παπάς στον Νοτιά και άλοι?
4. Πως έμπαιναν νέοι μέτοχοι όπως ο χατζηιωάνου, ο Αθηνής και άλλοι?
5. Οι μέτοχοι έχουν δώσει εγγυήσεις προσωπικές περιουσίες ώστε να πληρωθούν τ αχρέη στο κράτος μετά το 44. Είναι απαραίτητη πρεουπόθεση του άρθρου 44 ώστε το κράτος να είναι σίγουρο ότι όσα χρέη μείνουν μετά το 44 θα αποπληρωθούν.
6. Πως γίνεται να υπάρχουν στο καταστατικό της εταιρίας και επακόλουθα στο Υπ. Ανάπτυξης αυτοί οι μέτοχοι ε'αν υπήρχε η enic?

Δεν γίνονται αυτά που λες ρε hitman. Εδώ έχουν δημοσιευθεί ποσοστά μετόχων και αριθμός μετοχών. Δεν υπάρχει αυτό που λες. Οταν κάποιος έχει τις μετοχές, συμμετέχει στις αυξήσεις και στις μεταβιβάσεις. Δεν υπάρχει αυτό που λες.
1.μολις 5 εκατ. εβαλαν οι αμετοχοι σε αυξησεις μετοχικου κεφαλου
2.ποιος θελει να αγορασει την ΑΕΚ?μηπως ειναι αχυρανθρωπος
3.δεν εδωσε μετοχες στην ερασιτεχνικη.Συμφωνητικο εδωσε με το εαν παγωσει η κολαση
4.με τις αυξησεις μετοχικου κεφαλαιου
5.οι εγγυησεις ειναι 5 εκατ.
6.ιδιωτικο συμφωνητικο

το 5 εκατ. πολυ παιζει στην ΑΕΚ

ποτε και γιατι εφυγε η ENIC;Επειδη εβαλε την ομαδα και την ιστορια της πανω απο τα κερδη;

 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
1.μολις 5 εκατ. εβαλαν οι αμετοχοι σε αυξησεις μετοχικου κεφαλου
2.ποιος θελει να αγορασει την ΑΕΚ?μηπως ειναι αχυρανθρωπος
3.δεν εδωσε μετοχες στην ερασιτεχνικη.Συμφωνητικο εδωσε με το εαν παγωσει η κολαση
4.με τις αυξησεις μετοχικου κεφαλαιου
5.οι εγγυησεις ειναι 5 εκατ.
6.ιδιωτικο συμφωνητικο

το 5 εκατ. πολυ παιζει στην ΑΕΚ

ποτε και γιατι εφυγε η ENIC;Επειδη εβαλε την ομαδα και την ιστορια της πανω απο τα κερδη;

ρε μαλακες σας εχει κανει λογιστες αυτη η ομαδα!!!! :headbang: :2funny: :2funny:


θα ηξερε φιλαθλος αλλης ομαδας παλιοτερα αλλα και τωρα ακομη τοσα πολλα για τα λογιστικα????


σε λιγο θα μαθετε πως να εκδιδετε εγγυτικες επιστολες για την επιχειρηση σας χωρις να πληρωνετε,

πως δεν θα πληρωνετε τους υπαλληλους σας,και πως θα κλεβετε απο την εφορια για 20 χρονια :2funny:

μεγαλο ...σχολειο αυτη η ομαδα.. :2funny: :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
ρε μαλακες σας εχει κανει λογιστες αυτη η ομαδα!!!! :headbang: :2funny: :2funny:


θα ηξερε φιλαθλος αλλης ομαδας παλιοτερα αλλα και τωρα ακομη τοσα πολλα για τα λογιστικα????


σε λιγο θα μαθετε πως να εκδιδετε εγγυτικες επιστολες για την επιχειρηση σας χωρις να πληρωνετε,

πως δεν θα πληρωνετε τους υπαλληλους σας,και πως θα κλεβετε απο την εφορια για 20 χρονια :2funny:

μεγαλο ...σχολειο αυτη η ομαδα.. :2funny: :2funny:
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ΠΑΟΚ με κοκα σε βλεπω σαν την Μποκα
ΠΑΟΚ με χορτο σε βλεπω σαν την Πορτο
ΠΑΟΚ με χαπια σε βλεπω σαν την Τσελσι















παει δεν παει  ο ΠΑΟΚ σας γαμαει
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ΠΑΟΚ με κοκα σε βλεπω σαν την Μποκα
ΠΑΟΚ με χορτο σε βλεπω σαν την Πορτο
ΠΑΟΚ με χαπια σε βλεπω σαν την Τσελσι















παει δεν παει  ο ΠΑΟΚ σας γαμαει




















με τον κωλο γαμαει παλι ο παοκ ε? τα γνωστα.. ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τα έχεις μπερδέψει φίλε μου. για να μην αρχίσω να γράφω λογιστικά και σε μπερδέψω, να σου πω κάποια σημαντικά.
1. πως γίνοταν τόσο καιρό οι αυξήσεις κεφαλάιου. "Εβαζε χρήματα η ENIC? Δεν νομίζω!
2. Γιατί όποιος θέλει να αγοράσει την ΑΕΚ, συζητά με αυτούς που συζητά και όχι με την ENIC?
3. Τότε πως οι μ΄τοχοι μεταβιβάζουν μετοχές όπως ο κανελόπουλος στην Ερασιτεχνική , ο παπάς στον Νοτιά και άλοι?
4. Πως έμπαιναν νέοι μέτοχοι όπως ο χατζηιωάνου, ο Αθηνής και άλλοι?
5. Οι μέτοχοι έχουν δώσει εγγυήσεις προσωπικές περιουσίες ώστε να πληρωθούν τ αχρέη στο κράτος μετά το 44. Είναι απαραίτητη πρεουπόθεση του άρθρου 44 ώστε το κράτος να είναι σίγουρο ότι όσα χρέη μείνουν μετά το 44 θα αποπληρωθούν.
6. Πως γίνεται να υπάρχουν στο καταστατικό της εταιρίας και επακόλουθα στο Υπ. Ανάπτυξης αυτοί οι μέτοχοι ε'αν υπήρχε η enic?

Δεν γίνονται αυτά που λες ρε hitman. Εδώ έχουν δημοσιευθεί ποσοστά μετόχων και αριθμός μετοχών. Δεν υπάρχει αυτό που λες. Οταν κάποιος έχει τις μετοχές, συμμετέχει στις αυξήσεις και στις μεταβιβάσεις. Δεν υπάρχει αυτό που λες.
1.Ποιες αυξησεις??τα δανεια 15 Μ απο τη μοργκαν??
2.Εχει βρεθει κανεις???Μηπως ο μονος που ενδιαφερθηκε εφυγε τρεχοντας το μαη???
3,Μπερδευειςς κατι...Δεν τις μεταβιβαζουν αυτουσιες..Τη διαχειρηση τους μεταβιβαζουν..Επι της ουσιας δηλαδη αερα κοπανιστο....
4,Με αληθινες αυξησεις Μ.Κ...
5.η εγγυηση ειναι 5Μ απο το συνολικο χρεος...Αυτο εχει πληρωθει και δε σου χρωστανε τιποτα..Αυτο θα ελειπε με 150Μ εσοδα.... :headbang:.
6.Με χιλιους 2 τροπους....

Η ουσια ειναι οτι απο την ενικ ΔΕΝ εχουμε απεμπλακει...Αν εσυ πιστευεις οτι σεβαστηκε την ιστορια της αεκ και ετσι απλα αποχωρησε οκ..Το δεχομαι...
Το να κανουμε υποθεσεις ειναι αστειο..
Δεν μπορουμε να μιλμε για αυξησεις Μ.Κ οταν εχει αποδειχθει οτι οι ανθρωποι ηταν διαπιστωμενα ψευτες και αερατζιδες...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ρε μαλακες σας εχει κανει λογιστες αυτη η ομαδα!!!! :headbang: :2funny: :2funny:


θα ηξερε φιλαθλος αλλης ομαδας παλιοτερα αλλα και τωρα ακομη τοσα πολλα για τα λογιστικα????


σε λιγο θα μαθετε πως να εκδιδετε εγγυτικες επιστολες για την επιχειρηση σας χωρις να πληρωνετε,

πως δεν θα πληρωνετε τους υπαλληλους σας,και πως θα κλεβετε απο την εφορια για 20 χρονια :2funny:

μεγαλο ...σχολειο αυτη η ομαδα.. :2funny: :2funny:

Οσοι περασαν απο εποχες "διοικητικοοικονομικης ασταθειας" δηλ. ενα βημα απο το χειλος του γκρεμου, εμεις πεσαμε στον γκρεμο μια χρονια (Αρης  :rockon:), εχουν γινει λογιστες και οικονομολογοι..... απλα καποιοι, επειδη ακομα ειναι με το αυγο στον κωλο, κοντευουν να παρουν και MASTER.....!!!! (παοκ,αεκ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom