Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μετα το δημοσιευμα του φιλαθλου το θεμα κοζωνη για την Αεκ παγωνει επαοριστον.


ο φιλαθλος αποκαλυψε επιπλεον χρεη 65 εκατομμυριων ευρω απο απληρωτες οφειλες προς την εφορια.

ο κοζωνης στο ακουσμα αυτης της ειδησης τρελλαθηκε ο ανθρωπος.


πλεον το μελλον της Αεκ ειναι μαυρο.

καποιος απο τον φιλαθλο πληρωθηκε για να βγαλει σημερα αυτην την ειδηση ενω ειχε τα χαρτια εδω και πολυ καιρο.

απο καποιον.... ;) ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλακα διαβασες τι παρεθεσα ή τζαμπα ποσταρω????
μιλαμε γι 3.4Μ σε 10 ετησιες δοσεις των 380.000........
Λες αυτο να τον κοψει,αν πραγματικα ενδιαφερεται???????????
Υ.Γ.Πες ονομα μωρη κουφαλα...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλακα διαβασες τι παρεθεσα ή τζαμπα ποσταρω????
μιλαμε γι 3.4Μ σε 10 ετησιες δοσεις των 380.000........
Λες αυτο να τον κοψει,αν πραγματικα ενδιαφερεται???????????
Υ.Γ.Πες ονομα μωρη κουφαλα...

συγνωμη αλλα το ρεπορταζ απο τον ρεαλ φμ αυτο αναφερει.οτι επικοινωνησαν με την πλευρα κοζωνη και

εμφανιζονται εξαιρετικα δυσαρεστημενοι.

τα χρεη αυτα δεν τα περιμεναν απο την πλευρα του επιχειρηματια.

σημερα θα υπογραφοταν το προσυμφωνο.

δεν υπογραφηκε.

το θεμα παγωσε.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Ωστόσο, η «Ένωση» θα χρειαστεί να καταβάλει μόνο ένα πολύ μικρό μέρος αυτού του ποσού (σ.σ.: 3.185.000 ευρώ) και μάλιστα σε βάθος δεκαετίας. Όσον αφορά το πώς προκύπτουν τα 3.185.000 ευρώ, δεν είχαν συμπεριληφθεί στο σύνολο των χρεών της ΠΑΕ προς τρίτους και προς το Δημόσιο, αφού ο Γιάννης Γρανίτσας είχε καταθέσει ένσταση, μη αποδεχόμενος την οφειλή.

Ύστερα από την απόφαση του δικαστηρίου για το άρθρο 44, οι «κιτρινόμαυροι» καλούνται να πληρώσουν το 5% του συνολικού ποσού. Ως εκ τούτου, σε βάθος δεκαετίας, η ΑΕΚ καλείται να πληρώνει περίπου 318.000 ευρώ τον χρόνο.



νομικος δεν ειμαι αλλα με ποια λογικη δεν θα πληρωθει χρεος επειδη καποτε δεν τα υπολογισαν στα χρωστουμενα;

R.I.P.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
συγνωμη αλλα το ρεπορταζ απο τον ρεαλ φμ αυτο αναφερει.οτι επικοινωνησαν με την πλευρα κοζωνη και

εμφανιζονται εξαιρετικα δυσαρεστημενοι.

τα χρεη αυτα δεν τα περιμεναν απο την πλευρα του επιχειρηματια.

σημερα θα υπογραφοταν το προσυμφωνο.

δεν υπογραφηκε.

το θεμα παγωσε.



Κλάααααααααααψεεεεεεεεεεεεε.
Σήμερα πέφτουν οι υπογραφές στο Λονδίνο κ συ κάτσε να κλαις.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΣ,
Τόσο πολύ τους τσούζει η επικείμενη συμφωνία με τον Μπόμπ που πληρώσανε την μεγαλύτερη δημοσιογραφική λέρα στην Ελλάδα το μουνόπανο τον κουρή να βάλει τρικλοποδίες για να χαλάσει το deal.Γαμιέσαι παλιόπουστα κουρή μαζί μ΄σενα και αυτοί που σε έβαλαν.
ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
καλημερααααααα
" ποιος μενει στη θαλασσα σε ανανα..."
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Zorrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooo έως το 2013(αν δεν έρθει τελικά η συντέλεια του κόσμου το 2012-με την ευκαιρία το είδα χθες το έργο-ύψιστη παπαρίά). :rockon: :rockon: :rockon:

Διαβάστε την είδηση εδώ.


 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Προβλήματα βγαίνουνε :headbang: :headbang: :headbang:
φίλε σκοτεινέ, τον τελευταίο καιρό δεν ποστάρω διότι περιμένω να δω τι θα γίνει. Δεν σου κρύβω ότι διατηρώ μεγάλες αμφιβολίες για τον Κοζώνη. Εύχομαι να διαψευστώ αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα. Οι ανθρωποί του διαλαλούν ότι είναι ικανός να βάλει και 100εκ. στην ΑΕΚ και αυτός βάζει όρους ότι εάν τα χρέη είναι 7% παραπάνω από τα 30εκ. δεν θα προχωρήσει. Αυτό δεν είναι λογικό διότι και παραπάνω να είναι τα χρέη και να χρειαστεί να βάλει παραπάνω χρήματα για την Αύξηση του κεφαλαίου ώστε να αποκτήσει τις μετοχές, είναι χρήματα που θα διαχειριστεί ο ίδιος εάν πάρει την ομάδα. Εν τω μεταξύ είναι η πρώτη κυριολεκτικά φορά που βλέπω τέτοια διαδικασία αγοραπωλησίας και πιστεψέ με ασχολούμαι σε αυτόν τον τομέα. ¨οταν κάποιος θέλει να αγοράσει μια εταιρεία, δεν βγαίνει και λέει ότι εάν τα χρέη είναι παραπάνω από αυτά που του είπαν δεν θα την αγοράσει. Κάνει τον απαραίτητο λογιστικό και νομικό έλεγχο και εάν τον συμφέρει προχωράει. Ο λαυρεντιάδης όταν μπήκε στον Ολυμπιακό έκανε δηλώσεις περί προφορικών δεσμεύσεων για χρέη? Αυτοί που μπήκαν στην Α.Μ.Κ. του ΠΑΟ, έκαναν κάτι τέτοιο? Ελεγξαν και αποφάσισαν.
Δεν ξέρω, μόνο εγώ τα βλέπω αυτά? Φυσικά και όχι αλλά οι δημοσιογράφοι αντί να πιέζουν ώστε να ελεγχθεί ο οποιοσδήποτε αγοραστής της ΑΕΚ, πιέζουν για το αντίθετο.
Και εν τέλει φίλε, κάπποιος που μπορεί όπως λένε οι δικοί του άνθρωποι να χώσει 100εκ, πως είναι δυνατόν να κολάει στα 2 ή 3 εκ που στο κάτω  κάτω είναι χρήματα που ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ όταν πάρει την ΑΕΚ.
Τι λές εσύ?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παρεπιτοντως πιστευω οτι ηρθε η ωρα να πω κατι το οποιο ειναι 99% σιγουρο,αλλα τοσο καιρο απεκρυπτα εσκεμενα...
οι μετοχες ανηκουν στην ενικ..ουτε στη μοργκαν,ουτε στους αμετοχυς ουτε πουθενα...
για αυτο και το ραντεβουδακι στο λοντον....
Υ.Γ.να ετοιαμαζομαστε σιγα-σιγα για δ΄???
Υ.Γ.1.Το ειχα πει και το ξαναλεω...Φουσκα μου φαινεται ο μπομπ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Παρεπιτοντως πιστευω οτι ηρθε η ωρα να πω κατι το οποιο ειναι 99% σιγουρο,αλλα τοσο καιρο απεκρυπτα εσκεμενα...
οι μετοχες ανηκουν στην ενικ..ουτε στη μοργκαν,ουτε στους αμετοχυς ουτε πουθενα...
για αυτο και το ραντεβουδακι στο λοντον....
Υ.Γ.να ετοιαμαζομαστε σιγα-σιγα για δ΄???
Υ.Γ.1.Το ειχα πει και το ξαναλεω...Φουσκα μου φαινεται ο μπομπ...

εγώ λέω να συγχωνευτείτε με την Καβάλα, πάλι ΑΕΚ θα λέγεστε, θα έχετε πρόεδρα που πάει από Δ ΟΥΕΦΑ, θα γυρίσετε στο σημείο που είσασταν όταν ήρθε ο Σωτηρίνιο και η ΑΕΚ θα γαμάει και θα δέρνει.....
να κοπούν και οι κωλοτούμπες κάθε 2 πόστ...... :grin:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Οτι τραβάει η ΑΕΚ, θα τα πάθει σύντομα και ο ΠΑΟΚ.  :priest:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εγώ λέω να συγχωνευτείτε με την Καβάλα, πάλι ΑΕΚ θα λέγεστε, θα έχετε πρόεδρα που πάει από Δ ΟΥΕΦΑ, θα γυρίσετε στο σημείο που είσασταν όταν ήρθε ο Σωτηρίνιο και η ΑΕΚ θα γαμάει και θα δέρνει.....
να κοπούν και οι κωλοτούμπες κάθε 2 πόστ...... :grin:
Εγω δεν κανω κωλοτουμπες...
Τα ιδια ελεγα απο την αρχη....
Αλλοι αεκτζιδες λενε τη γνωμη τους,η οποια πολλες φορες διαφερει απο τη δικη μου..
Το τοπιο ειναι τοσο θωλο στο οικονομικο,που μονο με θαυμα θα σωθει η ομαδα..
Τα ελεγε ο μελισσανιδης το καλοκαιρι και τον λεγανε γατουλη...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω δεν κανω κωλοτουμπες...
Τα ιδια ελεγα απο την αρχη....
Αλλοι αςκτζιδες λενε τη γνωμη τους,η οποια πολλες φορες διαφερει απο τη δικη μου..

δεν αναφέρομαι σε σένα ρε....
βεβαίως αυτό που διαπιστώνω είναι η πλήρης παράνοια στην πλειοψηφία των οπαδών της ΑΕΚ...
μου θυμίζουν τους νεοδημοκράτες...
δε βάζουν με τίποτα μυαλό....
ο άλλος απορεί γιατί ο Μπομπ ενω θα βάλει 100 φοβάται να χάσει 2-3.
Μια απλή εξηγηση που έχω είναι η πιο προφανής....
ΓΙΑΤΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ 100 χιλιάρικα.....
Αλλά το προφανές στους ΑΕΚτζήδες εδώ και καιρό είναι ουτοπία.......

επίσης είναι δεδομένο σε αυτούς που γνωρίζουν κάνα δυό πολυεκατομμυριούχους ότι αυτοί ο ιτύποι είναι διατεθειμένοι να χάσουν εκατομμύρια για την κάβλα τους και ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ τους αλλά δε χαρίζουν ούτε ένα χιλιάρι όταν πάνε να τους κοροιδέψουν.

Υποθέτω ότι το θέμα του Μπομπ είναι αντρκός εγωισμός. δεν είναι το πόσα χιλιάρια πάνω κάτω θα χάσει, αλλά το πώς ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΟΤΣΟ
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις άκουσα ότι τα βρήκαν.Άντε να δούμε που θα μας βγάλει αυτή τη φορά.
Μια ζωή ΑΕΚ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
άμα δε δω ρευστό να ρέει δεν πιστεύω κανέναν....... :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom