Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
φαντάσου όμως τι γίνεται!! Για να κάνει ο κοντός εξώδικο ώστε τα χρήματα που του χρωστά η ΑΕΚ να μείνουν μέσα στην ΠΑΕ και να μην τα καρπωθεί κάποιος, φαντάσου τι σχέσεις έχουν μεταξύ τους.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
φαντάσου όμως τι γίνεται!! Για να κάνει ο κοντός εξώδικο ώστε τα χρήματα που του χρωστά η ΑΕΚ να μείνουν μέσα στην ΠΑΕ και να μην τα καρπωθεί κάποιος, φαντάσου τι σχέσεις έχουν μεταξύ τους.


όπως εγώ με τους περισσότερους γαύρους εδώ μέσα.
μπουααααααααααααααααχχχχχχαααααααα
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007

Συνημμένα

  • shipwreck.jpg
    shipwreck.jpg
    54,3 KB · Εμφανίσεις: 19

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ συμφωνώ ρε παιδιά.Λογικά μόνο αν κάνει πίσω θα χαλάσει.Τώρα όσον αφορά την οικονομική του επιφάνεια είναι θετικό που θα βάλει 22εκ.στην ομάδα μέσω αύξησης μετοχικού κεφαλαίου και το ότι έχει ελεγθεί από τη Μόργκαν Στάνλευ,αν είναι έτσι όπως μας τα είπε ο Θανόπουλος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Συμφωνώ. Ο μόνος πραγνατικός λόγος γα να χαλάσει πιστεύω ότι είναι να κάνει πίσω. Ας ελπίσουμε πραγματικά να έχει χρήματα και να αγαπάει όντως την ομάδα. Τι άλλο να πω φίλε? Θα δείξει.


Εμένα με ανησυχεί και το ψιλοπροχωρημένο της ηλικίας του,για ευνόητους λόγους.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166


Μπουααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Και εγώ συμφωνώ ρε παιδιά.Λογικά μόνο αν κάνει πίσω θα χαλάσει.Τώρα όσον αφορά την οικονομική του επιφάνεια είναι θετικό που θα βάλει 22εκ.στην ομάδα μέσω αύξησης μετοχικού κεφαλαίου και το ότι έχει ελεγθεί από τη Μόργκαν Στάνλευ,αν είναι έτσι όπως μας τα είπε ο Θανόπουλος.
Δεν υπήρχε και άλλος τρόπος να μπει από την στιγμή που οι μέτοχοι δεν απαιτούν χρήματα. Μόνο με Α.Μ.Κ..Αυτό το ξέραμε. Τώρα είναι αυτό που λέω και παραπάνω. Μακάρι να έχει χρήματα και να θέλει να τα επενδύσει και μακάρι να αγαπάει την ομάδα πραγματικά. Ο,τι και νε λέμε τώρα μόνο ο χρόνος θα δείξει. Πάντως Κροίσος δεν είναι σίγουρα. Το μόνο που με κάνει διστακτικό είναι πως τις ίδιες φράσεις χρησιμοποίησε ο Θανόπουλος και για τους Κύπριους πριν μήνες. Είχε πει "μακάρι να δώσει ο θεός να μπουν αυτοί οι άνθρωποι στην ΑΕΚ" και αποδείχθηκαν απατεώνες.  Τα ίδια ακριβώς είπε και σήμερα.....      
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπήρχε και άλλος τρόπος να μπει από την στιγμή που οι μέτοχοι δεν απαιτούν χρήματα. Μόνο με Α.Μ.Κ..Αυτό το ξέραμε. Τώρα είναι αυτό που λέω και παραπάνω. Μακάρι να έχει χρήματα και να θέλει να τα επενδύσει και μακάρι να αγαπάει την ομάδα πραγματικά. Ο,τι και νε λέμε τώρα μόνο ο χρόνος θα δείξει. Πάντως Κροίσος δεν είναι σίγουρα. Το μόνο που με κάνει διστακτικό είναι πως τις ίδιες φράσεις χρησιμοποίησε ο Θανόπουλος και για τους Κύπριους πριν μήνες. Είχε πει "μακάρι να δώσει ο θεός να μπουν αυτοί οι άνθρωποι στην ΑΕΚ" και αποδείχθηκαν απατεώνες.  Τα ίδια ακριβώς είπε και σήμερα.....      
Συμφωνώ.Γι'αυτό και εγώ λέω κάτσε πρώτα να το δούμε και εδώ είμαστε να τον κρίνουμε.
Ελπίζω πάντως ότι γίνει να είναι για το καλό της ομάδας,να βρει επιτέλους την ηρεμία της γιατί μετά την καλή περιόδο Μελισ-Καρρά τα έχουμε δει όλα σ'αυτό το σύλλογο.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνώ.Γι'αυτό και εγώ λέω κάτσε πρώτα να το δούμε και εδώ είμαστε να τον κρίνουμε.
Ελπίζω πάντως ότι γίνει να είναι για το καλό της ομάδας,να βρει επιτέλους την ηρεμία της γιατί μετά την καλή περιόδο Μελισ-Καρρά τα έχουμε δει όλα σ'αυτό το σύλλογο.
είσαι μικρός μάλλον. Εάν θυμάσαι Ζαφειρόπουλο, αυτά είναι πταίσματα. Τι να πεις? Οπου φτωχός και η μοίρα του. Πάντως ρε παιδί μου έχουμε και μιζέρια στο DNA μας εμείς οι ΑΕΚζήδες. Δηλαδή κάποιες ερωτήσεις των δημοσιογράφων ήταν η προσωποποίηση της μιζέριας. Εχουν χωριστεί σε δύο στρατόπεδα και αυτοί και ο καθένας θέλει να υποστηρίξει τα γραφομενά του.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Επιτέλους έγινε το ξεβράκωμα που φωνάζαμε τόσο καιρό!Δεν θέλαμε να ακούσουμε λεπτομέρειες...το ξέρουμε ότι υπάρχουν και οι μηνύσεις!Εύγε θανόπουλε!  :rockon:
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
είσαι μικρός μάλλον. Εάν θυμάσαι Ζαφειρόπουλο, αυτά είναι πταίσματα. Τι να πεις? Οπου φτωχός και η μοίρα του. Πάντως ρε παιδί μου έχουμε και μιζέρια στο DNA μας εμείς οι ΑΕΚζήδες. Δηλαδή κάποιες ερωτήσεις των δημοσιογράφων ήταν η προσωποποίηση της μιζέριας. Εχουν χωριστεί σε δύο στρατόπεδα και αυτοί και ο καθένας θέλει να υποστηρίξει τα γραφομενά του.
Καθόλου μικρός δεν είμαι,απλά αναφέρθηκα από την τελευταία καλή περίοδο και μετά.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ....
ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ....
Τελικα εχει ουμπαλα ο νικος....Ευγε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Προτεινω να εορταζεται η 11/11 ως ημερα πτωσης του ντεμοτεχνειου.... :rockon: :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το άλλο το έπιασες  χίτμαν?150εκ. διαχειρίστηκε ο κοντός...τα 120 ήταν έσοδα της ομάδας!!!Τόσα χρόνια μαζί με τα δάνεια βάλανε 30εκ. οι μεγιστάνες και είναι και καταχρεωμένη η Παέ!  :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αυτο που ανεφερες ηθελα να το επισημανω...
Το σημαντικοτερο κομματι της συνεντευξης και το περασαν αβαβα....
Τι σου ειναι τα κολληταρια.....
Περιμενω αυριο πρωτοσελιδο εξεδρας... :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :s&m_1:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Έχει πολύ δουλειά το ντεμοτεχνείο για να μαζέψει τα ασυμάζευτα!Και για όσους ξέρουν...και λίγα είπε ο Θανόπουλος!
Θα πέσει χοντρό γέλιο αύριο με τις κωλοφυλλάδες!  :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
5)Πως η ομαδα απο το 70Μ για τ ο 35%, εφτασε να χαριζεται και να μην την παιρνει ανθρωπος???
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτό το ποσό ήταν για γέλια. Καμιά Ελληνική ομάδα δε μπορεί να πιάσει τόσα, τι είμαστε Άρσεναλ ή Ίντερ;;;; :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom