Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
τόσες δεκάδες ποστ χρειάστηκες για να συμφωνήσουμε.........
όσο έβαλε ο σωκράτης 70εκ., άλλο τόσο έβαλα και εγώ. Το μισό σας το έφτιαξαν και έχετε γήπεδο. Ξεφτίλες!!!!!
Οσο για το να φτιάξουμε γήπεδο στην Τουρκία όπως γράφεις παραπάνω, η ΑΕΚ έχει ιστορία ρε ξεφτίλισμένοι. Δεν την ίδρυσαν 5 εφοπλιστές όπως το κολοσωματείο σου!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.136
Like
214
Πόντοι
36
Συναγωνιστες καλα να περασετε οσοι πατε αυριο στην κοπη της πιτας

[move]και μην μου στεναχωρειτε τον νταρκ  :grin:[/move]





Καλο ΣΚ να χετε... και στο ντερμπι ευχομαι να κερδισει ο καλυτερος  :grin:  :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
όσο έβαλε ο σωκράτης 70εκ., άλλο τόσο έβαλα και εγώ. Το μισό σας το έφτιαξαν και έχετε γήπεδο. Ξεφτίλες!!!!!
Οσο για το να φτιάξουμε γήπεδο στην Τουρκία όπως γράφεις παραπάνω, η ΑΕΚ έχει ιστορία ρε ξεφτίλισμένοι. Δεν την ίδρυσαν 5 εφοπλιστές όπως το κολοσωματείο σου!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
15
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
όντως ανίκητη η βλακεία. Εγώ δεν είπα ότι χαρίστηκε. Εγώ είπα ότι τα μισά έξοδα τα έβαλε το αθηνα2004. Φυσικά θέλει και μυαλό να το καταλάβεις. Οσο για το άτιτλος, εμένα κανείς φίλαθλος οποιασδήποτε ομάδας δεν έχει αμφισβητήσει ούτε ένα πρωταθλημά μου. Εσένα οι φίλαθλοι όλων των υπολοίπων ομάδων αμφισβητούν  τα μισά από όσα έχεις πάρει επί Σωκράτη. Μπορεί να έχεις τίτλους, αλλά είσαι περίγελος. Οσο για το άστεγο, βλέπεις άλλοι έβγαλαν εν μια νυκτί την φιλαδέλφεια από τον φάκελλο των Ολυμπιακών αγώνων. Την λαμογιά την έχετε αναγάγει σε επιστήμη.




ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΕΝΣΤΑΣΙΑΚΟ
χθες εγραφες μαλακιες για 50 χρονια μη καταβολης του 30% επι των εισπραξεων
μεγαλο ψεμα το οποιο το εκανες γαργαρα μολις εγραψα την αληθεια
τα μισα εξοδα εξηγησε μας πως τα υπολογισες
και σου εχω ξαναπει οτι απο τα 11 πρωταθληματα σου σε 85 χρονια εγω αμφισβητω τα 2 που ειδα πως τα πηρες,οποτε το κανεις δεν μου λεει τιποτα
υγ.μην ξαναποσταρεις το ιδιο ποστ,το εχεις κανει 5 φορες χωρις να απαντας ουσιαστικα σε αυτα που σου λεω
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
μηπως τη μαλακια την εκανε ο γρανιτσας που βιαστηκε να γκρεμισει;


Αυτός ήθελε ένα βρωμόξυλο.....σούπερ.
Μόνο που του το δώσαν οι λαθος άνθρωποι,για τους γάυρους στην Ριζούπολη μιλάω.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
η απαντισι σε ολουσ ινε μια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



   8 2 81 ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   δε εχουμε λαο δε εχουμε κοσμο ιμαστε κατο ακομα και απο τιν αεκ και τιν προδεφτικι τον εθνικο τα σουρμενα
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
όσο έβαλε ο σωκράτης 70εκ., άλλο τόσο έβαλα και εγώ. Το μισό σας το έφτιαξαν και έχετε γήπεδο. Ξεφτίλες!!!!!
Οσο για το να φτιάξουμε γήπεδο στην Τουρκία όπως γράφεις παραπάνω, η ΑΕΚ έχει ιστορία ρε ξεφτίλισμένοι. Δεν την ίδρυσαν 5 εφοπλιστές όπως το κολοσωματείο σου!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
στα οικονομικα εισαι σκραπας αλλα και απο κοινο νου δεν εισαι και πολυ ξυραφι
η ιστορια της αεκ αν εξαιρεσεις οτι λεγοταν περα κλουμπ και ηταν αλλου πριν ερθει εδω ειναι ανυπαρκτη
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αυτός ήθελε ένα βρωμόξυλο.....σούπερ.
Μόνο που του το δώσαν οι λαθος άνθρωποι,για τους γάυρους στην Ριζούπολη μιλάω.
παντοσ το γιπεδακι σασ το χε σαροσι ο εγκελαδοσ και δε φτιανοταν
 

Επισκέπτης
Αυτός ήθελε ένα βρωμόξυλο.....σούπερ.
Μόνο που του το δώσαν οι λαθος άνθρωποι,για τους γάυρους στην Ριζούπολη μιλάω.
εσυ τουλαχιστον το βλεπεις αλλοι το κανουν γαργαρα τα δικα σας τα λαθη δεν τα παραδεχεται κανεις . δεν μπορει για ολα να φταινε οι αλλοι! ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Συναγωνιστες καλα να περασετε οσοι πατε αυριο στην κοπη της πιτας

[move]και μην μου στεναχωρειτε τον νταρκ  :grin:[/move]



Ναι ρε,θα κερδίσουμε





Καλο ΣΚ να χετε... και στο ντερμπι ευχομαι να κερδισει ο καλυτερος  :grin:  :rockon:


Ναι ρε,θα κερδίσουμε




 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλό Σ/Κ σε όλους ρε.
Σας περιμένω αύριο όλους στην πίττα,

α πεθαμένε περιμένω κ σένα με τους Ρώσσους σου μαζί ρε,να πιούμε ένα κρασί..... ;)

και έλα κ καμμιά φορά γήπεδο,που έχεις ξεχάσει που πέφτει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.156
Κριτικές
491
Like
37.593
Πόντοι
41.447
όσο έβαλε ο σωκράτης 70εκ., άλλο τόσο έβαλα και εγώ. Το μισό σας το έφτιαξαν και έχετε γήπεδο. Ξεφτίλες!!!!!
Οσο για το να φτιάξουμε γήπεδο στην Τουρκία όπως γράφεις παραπάνω, η ΑΕΚ έχει ιστορία ρε ξεφτίλισμένοι. Δεν την ίδρυσαν 5 εφοπλιστές όπως το κολοσωματείο σου!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

[move]

κ λ ά α α α ψ ε ε ε ε ε ε ε ε ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/move]

:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:

ΥΓ. Πές μας πότε θα πάρεις εκέινο το γαμημένο πρωτάθλημα επιτέλους!

Αντε γειά!
Πάω να φάω βατραχοπόδαρα!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Καλό Σ/Κ σε όλους ρε.
Σας περιμένω αύριο όλους στην πίττα,

α πεθαμένε περιμένω κ σένα με τους Ρώσσους σου μαζί ρε,να πιούμε ένα κρασί..... ;)

και έλα κ καμμιά φορά γήπεδο,που έχεις ξεχάσει που πέφτει.
για σου κολιτε ΑΕκαρχι καλα να περασισ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
[move]

κ λ ά α α α ψ ε ε ε ε ε ε ε ε ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/move]

:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:

ΥΓ. Πές μας πότε θα πάρεις εκέινο το γαμημένο πρωτάθλημα επιτέλους!

Αντε γειά!
Πάω να φάω βατραχοπόδαρα!


Όταν θα αφήσετε την διαιτησία να παίζει 50-50
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
χθες εγραφες μαλακιες για 50 χρονια μη καταβολης του 30% επι των εισπραξεων
μεγαλο ψεμα το οποιο το εκανες γαργαρα μολις εγραψα την αληθεια
τα μισα εξοδα εξηγησε μας πως τα υπολογισες
και σου εχω ξαναπει οτι απο τα 11 πρωταθληματα σου σε 85 χρονια εγω αμφισβητω τα 2 που ειδα πως τα πηρες,οποτε το κανεις δεν μου λεει τιποτα
υγ.μην ξαναποσταρεις το ιδιο ποστ,το εχεις κανει 5 φορες χωρις να απαντας ουσιαστικα σε αυτα που σου λεω
ο ολυμπιακός δεν καταβάλει για 50 χρόνια το ποσοστό του στην ΓΓΑ, δεν έκανε τα αντισταθμιστικά οφέλη για τον στίβο μέσω της ΓΓΑ που υποχρεούται μέσω σύμβασης να καταβάλει στην ΓΓΑ (και το κάνουν όλοι γαργάρα) και το συνολικό ποσοστό που θα έπρεπε να πληρώνει είναι περίπου το 30%. Διάβασε την σύμβαση και μετά να το παίξεις έξυπνος. Η σύμβαση προβλέπει είτε να φτιάξει γήπεδο στίβου, είτε να πληρώνει έξτρα ποσοστό το οποία καταχρηστικά δεν κάνει.
οσο για το ποια πρωταθληματά μου αμφισβητείς εσύ, το γράφω ξέρεις που.Ο μόνος που τα αμφισβητεί είσαι.  Ολη η Ελλάδα γελάει μαζί σου με αυτά που κάνεις και εσύ νομίζεις ότι βρέχει. Αυτοί είστε οι γαύροι!!!




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ο ολυμπιακός δεν καταβάλει για 50 χρόνια το ποσοστό του στην ΓΓΑ, δεν έκανε τα αντισταθμιστικά οφέλη για τον στίβο μέσω της ΓΓΑ που υποχρεούται μέσω σύμβασης να καταβάλει στην ΓΓΑ (και το κάνουν όλοι γαργάρα) και το συνολικό ποσοστό που θα έπρεπε να πληρώνει είναι περίπου το 30%. Διάβασε την σύμβαση και μετά να το παίξεις έξυπνος. Η σύμβαση προβλέπει είτε να φτιάξει γήπεδο στίβου, είτε να πληρώνει έξτρα ποσοστό το οποία καταχρηστικά δεν κάνει.
οσο για το ποια πρωταθληματά μου αμφισβητείς εσύ, το γράφω ξέρεις που.Ο μόνος που τα αμφισβητεί είσαι.  Ολη η Ελλάδα γελάει μαζί σου με αυτά που κάνεις και εσύ νομίζεις ότι βρέχει. Αυτοί είστε οι γαύροι!!!




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
ναι ιμαστε επιστιμονεσ και Γαβραρι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε φχαριστουμε πολι για τισ γνοσισ σου και που τισ μιραζεσε μαζι μασ,ισε παντα εφστοχοσ σα το σακιλ στι βολεσ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
..και πριν σας αποχαιρετήσω ξανα σας ποστάρω τα τελευταία νέα της ομάδας μας:


Το επεισόδιο Τζεμπούρ - Σκόκο θεωρείται λήξαν για τον Ντούσαν Μπάγεβιτς ο οποίος ξεκαθάρισε ότι υπολογίζει αμφότερους για το αυριανό ντέρμπι. "Το συμβάν δείχνει ότι είμαστε άνδρες" η δήλωση του Σεμπάστιαν Σάχα. Τι δήλωσε ο Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς.

Οι δηλώσεις του Ντούσαν Μπάγεβιτς:

Για το επεισόδιο Σκόκο - Τζεμπούρ: "Αυτά συμβαίνουν. Ζήτησαν συγνώμη και οι δύο. Μετά από αυτό όλα είναι καλά και πιστεύω ότι είμαστε έτοιμοι για το ντέρμπι".

Για το αν είναι σωστό που δεν επιβλήθηκε αμέσως τιμωρία στους δύο ποδοσφαιριστές: "Δεν έπρεπε να τους τιμωρήσω άμεσα, υπάρχει πρώτα ένα σημαντικό ματς και πρέπει να κοιτάμε αυτό. Από Δευτέρα θα δούμε τι θα κάνουμε με το θέμα και θα αποφασίσουμε αν πρέπει να τους επιβληθεί κάποια τιμωρία".

Για την ενδεκάδα που προτίθεται να παρατάξει στο ντέρμπι κι αν ο τσακωμός αλλάζει τα πλάνα του: "Ποτέ δεν σας έχω μιλήσει για την ενδεκάδα. Και οι δύο είναι μια χαρά από χθες . Είναι αλήθεια ότι στην προπόνηση πλακώθηκαν. Αυτό που γράψατε είναι αλήθεια, αλλά πρέπει να είναι ήρεμοι στο εξής. Και ο ένας και ο άλλος είναι σημαντικοί για το συγκεκριμένο παιχνίδι".

Για την παρουσία του κόσμου: "Ξέρουμε ποσά πολλά και σημαντικά πράγματα σημαίνει ο κόσμος για την ΑΕΚ. Πιστεύω ότι θα είναι μαζί μας και θα μας βοηθήσει στο ματς αυτό να πάρουμε αυτό που θέλουμε".

Για τον Ολυμπιακό: "Χρειάζεται μεγαλύτερη προσπάθεια από όλους αυτό το ματς. Ο Ολυμπιακός είναι πάντοτε Ολυμπιακός, είναι πρωτοπόρος και το ματς δεν θα είναι εύκολο. Θέλουμε να συνεχίσουμε δυνατά και πιστεύω ότι με αποφασιστικότητα και διάθεση θα πάμε καλά και σε αυτό το παιχνίδι".

Οι δηλώσεις των παικτών:

Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς: "Αφήνουμε πίσω το επεισόδιο. Το πιο σημαντικό είναι ότι και οι δύο είναι επαγγελματίες και δεν θα δώσουν συνέχεια. Κοιτάμε το ματς, να δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό. Οι υποσχέσεις δεν είναι καλές γιατί πολλές φορές δεν βγαίνουν. Τέτοια ντέρμπι έχουν πάντα συναίσθημα. Θα μπούμε έντονα, έχουμε μια σειρά νικών και καλών εμφανίσεων κι έτσι επιθυμούμε να συνεχίσουμε. Αν νικήσουμε θα αποκτήσουμε αυτοπεποίθηση ενόψει της συνέχειας".

Σεμπάστιαν Σάχα: "Αυτό που έγινε χθες στα αποδυτήρια δείχνει ότι είμαστε άντρες και μπορεί να μας βοηθήσει να πάμε πιο δυνατά στο παιχνίδι της Κυριακής. Σε ότι αφορά το μέλλον είναι σημαντικό ματς, χρειαζόμαστε τη νίκη για να τονωθεί η ψυχολογία της ομάδας και των οπαδών. Ο Ολυμπιακός έχει πάρει μια μεγάλη διαφορά στη βαθμολογία, αλλά δεν έχει χαθεί τίποτα. Ένα ντέρμπι έχει πάντοτε ξεχωριστή σημασία, δεν έχει σημασία ποιος είναι πρώτος και ποιος τελευταίος, θα μπούμε να νικήσουμε κι όταν τελειώσει το ματς θα έχουμε μειώσει τη διαφορά στους τρεις βαθμούς".
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ο ολυμπιακός δεν καταβάλει για 50 χρόνια το ποσοστό του στην ΓΓΑ, δεν έκανε τα αντισταθμιστικά οφέλη για τον στίβο μέσω της ΓΓΑ που υποχρεούται μέσω σύμβασης να καταβάλει στην ΓΓΑ (και το κάνουν όλοι γαργάρα) και το συνολικό ποσοστό που θα έπρεπε να πληρώνει είναι περίπου το 30%. Διάβασε την σύμβαση και μετά να το παίξεις έξυπνος. Η σύμβαση προβλέπει είτε να φτιάξει γήπεδο στίβου, είτε να πληρώνει έξτρα ποσοστό το οποία καταχρηστικά δεν κάνει.
οσο για το ποια πρωταθληματά μου αμφισβητείς εσύ, το γράφω ξέρεις που.Ο μόνος που τα αμφισβητεί είσαι.  Ολη η Ελλάδα γελάει μαζί σου με αυτά που κάνεις και εσύ νομίζεις ότι βρέχει. Αυτοί είστε οι γαύροι!!!




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
λοιπον σε βαρεθηκα
η αληθεια ειναι 30 χρονια και 15% επι των εισπραξεων
οσο αφορα το στιβο πρεπει να του δοθει εκταση για να το φτιαξει
παρολα αυτα εχει φτιαξει στο δημο ρεντη προπονητικο κεντρο στιβου με κουλουαρ
και για να τελειωνουμε αν μια ομαδα αξιζει γηπεδο ειμαστε εμεις,αυριο κιολας πρεπει να δοθει χωρος για κλειστο μπασκετ,βολλευ και για κολυμβητηριο
συν αυτο του στιβου
εχουμε παντου τμηματα με επιτυχιες
αν θελετε γηπεδο πηγαιντε στη ριζουπολη που την εφτιαξε ο κοκκαλης,σας τη χαριζουμε
 

Επισκέπτης
Καλά ρε προσπαθείτε να κάνετε σοβαρή συζήτηση με τον doriti για αθλητικά θέματα?
[size=30pt]Mε τον doriti???[/size]
Ο συγκεκριμένος νομίζει ότι είναι ο ολυμπιακός ο μεγαλύτερος σύλλογος στον κόσμο και τον παίρνετε σοβαρά? :tickedoff:
Όποτε πάει να κάνει μια συζήτηση να ποστάρετε την παπαριά που λέει για τον μεγαλύτερο σύλλογο και αμέσως όσοι διαβάζουν το θέμα θα ξέρουν πόσο σοβαρά μπορούν να τον πάρουν!
Απλά είναι τα πράγματα! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom