Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
λοιπόν επειδή με κουράσατε πάω στο σάιτ με τα ριμπενάκια να βγάλω το άχτι μου....
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.541
Κριτικές
61
Like
42.955
Πόντοι
22.785
Πάψε ρε μαλάκα να γράφεις ανορθόγραφα.
Εχω που έχω τον άλλον κ γράφει έτσι κ μου βγαίνουν τα μάτια μου κ θα πάει στράφι το λέιζερ που έκανα,έχω κ σενα να μαλακίζεσαι,δεν μπορώ να βγάλω άκρη.Αει σιχτιρ πια.
Θα φέρω μόνο τον agiana κ σένα θα σε στείλω στο νεκροταφείο δίπλα.
Α ξέχασα σε έκοψε ο πεθαμένος,λόγω του ότι είσαι προαγωγός εσύ.Ξέχασα,συγνώμη.
μην με καρφωνησ .. ακουνε ρεεεεεεεεεεεε
 

Συνημμένα

  • uira 13.jpg
    uira 13.jpg
    139,3 KB · Εμφανίσεις: 31

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
τυπος που εμφανιζεται αραια και που στο θρεντ ιωαννινα με την εξης ερωτηση
"καμια καλη πουτανα στα γιαννενα παιζει η θα μας φαει η μαλακια?
ομηρικοι καυγαδες με μπουλ και πολυ γελιο
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
τυπος που εμφανιζεται αραια και που στο θρεντ ιωαννινα με την εξης ερωτηση
"καμια καλη πουτανα στα γιαννενα παιζει η θα μας φαει η μαλακια?
ομηρικοι καυγαδες με μπουλ και πολυ γελιο


φωνάχτε ρε μαλάκες ,να γελάσω κ γω εκεί μέσα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πάψε ρε μαλάκα να γράφεις ανορθόγραφα.
Εχω που έχω τον άλλον κ γράφει έτσι κ μου βγαίνουν τα μάτια μου κ θα πάει στράφι το λέιζερ που έκανα,έχω κ σενα να μαλακίζεσαι,δεν μπορώ να βγάλω άκρη.Αει σιχτιρ πια.
Θα φέρω μόνο τον agiana κ σένα θα σε στείλω στο νεκροταφείο δίπλα.
Α ξέχασα σε έκοψε ο πεθαμένος,λόγω του ότι είσαι προαγωγός εσύ.Ξέχασα,συγνώμη.
πολι σοστοσ ισε Κολιτε ,πρεπι να μορφοθουν ολι οποσ εγο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μάγκες μούρλια.Ο πεθαμένος δίπλα δίνει μεγάλες πενιές.Διαβάστε:

--------------------------------------------------------------------------------

Ο ΚΛΩΝΟΣ ΒΟΘΡΟΣ VS ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΣ...
από arion1955 την Παρ Ιαν 30, 2009 3:01 pm

ΑΣΕ ΚΛΩΝΕ ΒΟΘΡΕ ΣΕ ΠΗΡΑΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ...... ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.... ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ...

ΡΕ ΣΕΙΣ Ο ΧΑΛΙΦΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΜΠΑΡΚΑΡΙΣΕ Η ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΨΕΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΣΤΟΝ βΟΣΠΟΡΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ?όταν δεις και σε χλευάζουν προχώρα μπροστά γιατί αυτό που κάνεις το κάνεις σωστά......
όταν βλέπεις ότι σε χειροκροτούν γύρνα λίγο πίσω και δες τα λάθη σου....... διόρθωσε τα και ξεκίνα πάλι μπροστά.
arion1955
Διαχειριστής

 
Δημοσ.: 2802
Εγγραφη: Πέμ Σεπ 18, 2008 10:07 pm
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
πολι σοστοσ ισε Κολιτε ,πρεπι να μορφοθουν ολι οποσ εγο


To ότι είσαι μορφωμένος στην πραγματικότητα ,και όχι αυτό που πουλάς εδώ μέσα,ΕΙΣΑΙ.
Δεν χρειάζεται να μου το πεις.
Νησί που φαίνεται,κολαούζο δεν θέλει.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μάγκες μούρλια.Ο πεθαμένος δίπλα δίνει μεγάλες πενιές.Διαβάστε:

--------------------------------------------------------------------------------

Ο ΚΛΩΝΟΣ ΒΟΘΡΟΣ VS ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΣ...
από arion1955 την Παρ Ιαν 30, 2009 3:01 pm

ΑΣΕ ΚΛΩΝΕ ΒΟΘΡΕ ΣΕ ΠΗΡΑΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ...... ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.... ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ...

ΡΕ ΣΕΙΣ Ο ΧΑΛΙΦΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΜΠΑΡΚΑΡΙΣΕ Η ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΨΕΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΣΤΟΝ βΟΣΠΟΡΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ?όταν δεις και σε χλευάζουν προχώρα μπροστά γιατί αυτό που κάνεις το κάνεις σωστά......
όταν βλέπεις ότι σε χειροκροτούν γύρνα λίγο πίσω και δες τα λάθη σου....... διόρθωσε τα και ξεκίνα πάλι μπροστά.
arion1955
Διαχειριστής

 
Δημοσ.: 2802
Εγγραφη: Πέμ Σεπ 18, 2008 10:07 pm
οντως ειχα λυσσαξει να μαθω ποιος ειναι ο βοθρος γιατι σιγουρα ειναι κλωνος αλλα ποτε δεν εμαθα.ποιος ειναι τελικα?
μεχρι και τον βασο εχω σκεφτει
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μάγκες μούρλια.Ο πεθαμένος δίπλα δίνει μεγάλες πενιές.Διαβάστε:

--------------------------------------------------------------------------------

Ο ΚΛΩΝΟΣ ΒΟΘΡΟΣ VS ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑΣ...
από arion1955 την Παρ Ιαν 30, 2009 3:01 pm

ΑΣΕ ΚΛΩΝΕ ΒΟΘΡΕ ΣΕ ΠΗΡΑΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ...... ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.... ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ...

ΡΕ ΣΕΙΣ Ο ΧΑΛΙΦΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΜΠΑΡΚΑΡΙΣΕ Η ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΨΕΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΣΤΟΝ βΟΣΠΟΡΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ?όταν δεις και σε χλευάζουν προχώρα μπροστά γιατί αυτό που κάνεις το κάνεις σωστά......
όταν βλέπεις ότι σε χειροκροτούν γύρνα λίγο πίσω και δες τα λάθη σου....... διόρθωσε τα και ξεκίνα πάλι μπροστά.
arion1955
Διαχειριστής

 
Δημοσ.: 2802
Εγγραφη: Πέμ Σεπ 18, 2008 10:07 pm
κλαμααααααααααααααααααααααα
πίκρααααααααααααααααααααααα
δάκρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ριμπένιο σου έχω το χειρότερο σενάριο...
Ο Χαλίφης είναι κλώνος μου...................  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
To ότι είσαι μορφωμένος στην πραγματικότητα ,και όχι αυτό που πουλάς εδώ μέσα,ΕΙΣΑΙ.
Δεν χρειάζεται να μου το πεις.
Νησί που φαίνεται,κολαούζο δεν θέλει.
κολαουζο ινε η ρεμορεσ στα καρχαρονια και σαλαχια,

αλα εσι ισε ΑΕΚΑΡΧΙΣ και κολιτοσ τισ νοτιοφρικανασ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
To ότι είσαι μορφωμένος στην πραγματικότητα ,και όχι αυτό που πουλάς εδώ μέσα,ΕΙΣΑΙ.
Δεν χρειάζεται να μου το πεις.
Νησί που φαίνεται,κολαούζο δεν θέλει.
ούτε να μας ζαλίζει τα πελέ χρειάζεται....

Εγώ ξέρω ποιανού κλώνος είναι ο βόθρος....

:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
δεν γινεται να εισαι τοσο ηλιθιος
το καραισκακη εγινε με ιδιωτικα κεφαλαια(70 εκ)και η συμφωνια προβλεπει για 15 χρονια να μην πληρωνει το 15% των εισητηριων στη Γ.Γ.Α
επισης το καραισκακη επειδη ειναι της Ε.Ο.Ε. απαγορευεται βασει νομου να χρησιμοποιηθει ή να πωληθει απο το κρατος για οποιαδηποτε αλλη χρηση περα απο αθλητικη
αυτα που γραφεις ςιναι μαλακιες και λασπη που σου σερβιρει η κωλοφυλλαδα που διαβαζεις
αφού εγώ είμαι ηλίθιος και εσύ τα ξέρεις όλα, για πες μας ποιος πλήρωσε όλο το εσωτερικό του Καραισκάκη. εξέδρες, καθίσματα, χλοοτάπητα,ηλεκτρονικό πίνακα, αποδυτήρια, ηλεκτρονικό και ηλεκτρολογικό εξοπλισμό .... Το ΑΘΗΝΑ 2004 ρε βλάκα και το ξέρουν όλοι. Αυτό έγινε γιατί είπεο Σωκράτης ότι δεν μπορε΄΄ι να το κάνει προδιαγραφές ΔΟΕ και το ανέλαβε η ΓΙάννα. Βλάκα αυτό το έχει παραδεχτεί και επισήμως ο οργανισμός ΑΘΗΝΑ 2004, όπως έγινε και σε όλα τα γήπεδα που φιλοξένησαν αγώνες ποδοσφαίρου στους Ολυμπιακούς. Μόνο που τα υπόλοιπα υπήρχαν σαν γήπεδα και έγιναν αναβαθμίσεις (καυτατζόγλειο, χαριλάου ως προπονητικό τους έφτιαξαν τις τριώροφες σουίτες, πανθεσσαλικό....
Αφού δεν ξέρεις, βουλωσέ το και μην χαρακτηρίζεις άλλους που τα ξέρουν ως ηλίθιους.
ΒΛΑΚΑ!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
O τίτλος "Ρε μόνο η χανούμα" να υποθέσω ότι αντικατοπτρίζει και το επίπεδο των περισσοτέρων μελών του site? Πολύ βαρύ και μάγκικο ρε φίλε...Χαλάρωσε λιγάκι! Δεν έχει να κάνει με την ΑΕΚ το σχόλιό μου..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οντως ειχα λυσσαξει να μαθω ποιος ειναι ο βοθρος γιατι σιγουρα ειναι κλωνος αλλα ποτε δεν εμαθα.ποιος ειναι τελικα?
μεχρι και τον βασο εχω σκεφτει


Ο Βόθρος είναι ο Βόθρος..και ουδείς άλλος.
Αστον τον άλλον μέσα στο παραλήρημα του.
Κατ'αυτόν είμαστε πρεζόνια,κλέφτες,φυλακισμένοι,πορτοφολάδες,αυγουλάδες,λούστροι,νεκρόφυλοι,σαβουρογάμηδες,αδερφές,Πακιστανοί(δεν έχω τίποτα με τα παιδιά),προδότες του κράτους,εγχειρισμένες τρανς κλπ,κλπ...................
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.541
Κριτικές
61
Like
42.955
Πόντοι
22.785
οντως ειχα λυσσαξει να μαθω ποιος ειναι ο βοθρος γιατι σιγουρα ειναι κλωνος αλλα ποτε δεν εμαθα.ποιος ειναι τελικα?
μεχρι και τον βασο εχω σκεφτει
αφτοσ πουλαι ορε τσουρεκι στι κιφισια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom