Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αφού εγώ είμαι ηλίθιος και εσύ τα ξέρεις όλα, για πες μας ποιος πλήρωσε όλο το εσωτερικό του Καραισκάκη. εξέδρες, καθίσματα, χλοοτάπητα,ηλεκτρονικό πίνακα, αποδυτήρια, ηλεκτρονικό και ηλεκτρολογικό εξοπλισμό .... Το ΑΘΗΝΑ 2004 ρε βλάκα και το ξέρουν όλοι. Αυτό έγινε γιατί είπεο Σωκράτης ότι δεν μπορε΄΄ι να το κάνει προδιαγραφές ΔΟΕ και το ανέλαβε η ΓΙάννα. Βλάκα αυτό το έχει παραδεχτεί και επισήμως ο οργανισμός ΑΘΗΝΑ 2004, όπως έγινε και σε όλα τα γήπεδα που φιλοξένησαν αγώνες ποδοσφαίρου στους Ολυμπιακούς. Μόνο που τα υπόλοιπα υπήρχαν σαν γήπεδα και έγιναν αναβαθμίσεις (καυτατζόγλειο, χαριλάου ως προπονητικό τους έφτιαξαν τις τριώροφες σουίτες, πανθεσσαλικό....
Αφού δεν ξέρεις, βουλωσέ το και μην χαρακτηρίζεις άλλους που τα ξέρουν ως ηλίθιους.
ΒΛΑΚΑ!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Μην μας ξενερώνεις! :rockon:
 

Επισκέπτης
O τίτλος "Ρε μόνο η χανούμα" να υποθέσω ότι αντικατοπτρίζει και το επίπεδο των περισσοτέρων μελών του site? Πολύ βαρύ και μάγκικο ρε φίλε...Χαλάρωσε λιγάκι! Δεν έχει να κάνει με την ΑΕΚ το σχόλιό μου..
Αν δεν σου αρέσει πήγαινε στο cosmo, θα ταιριάξετε! :birdman:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αφού εγώ είμαι ηλίθιος και εσύ τα ξέρεις όλα, για πες μας ποιος πλήρωσε όλο το εσωτερικό του Καραισκάκη. εξέδρες, καθίσματα, χλοοτάπητα,ηλεκτρονικό πίνακα, αποδυτήρια, ηλεκτρονικό και ηλεκτρολογικό εξοπλισμό .... Το ΑΘΗΝΑ 2004 ρε βλάκα και το ξέρουν όλοι. Αυτό έγινε γιατί είπεο Σωκράτης ότι δεν μπορε΄΄ι να το κάνει προδιαγραφές ΔΟΕ και το ανέλαβε η ΓΙάννα. Βλάκα αυτό το έχει παραδεχτεί και επισήμως ο οργανισμός ΑΘΗΝΑ 2004, όπως έγινε και σε όλα τα γήπεδα που φιλοξένησαν αγώνες ποδοσφαίρου στους Ολυμπιακούς. Μόνο που τα υπόλοιπα υπήρχαν σαν γήπεδα και έγιναν αναβαθμίσεις (καυτατζόγλειο, χαριλάου ως προπονητικό τους έφτιαξαν τις τριώροφες σουίτες, πανθεσσαλικό....
Αφού δεν ξέρεις, βουλωσέ το και μην χαρακτηρίζεις άλλους που τα ξέρουν ως ηλίθιους.
ΒΛΑΚΑ!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά


Ναι ρε.Ασε λίγο που έχουμε πιάσει τους πεθαμένους ,να ξεκατινιαστούμε λίγο.Από Δευτέρα ή μάλλον Κυριακή βράδυ τα ξαναπιάνουμε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ο Βόθρος είναι ο Βόθρος..και ουδείς άλλος.
Αστον τον άλλον μέσα στο παραλήρημα του.
Κατ'αυτόν είμαστε πρεζόνια,κλέφτες,φυλακισμένοι,πορτοφολάδες,αυγουλάδες,λούστροι,νεκρόφυλοι,σαβουρογάμηδες,αδερφές,Πακιστανοί(δεν έχω τίποτα με τα παιδιά),προδότες του κράτους,εγχειρισμένες τρανς κλπ,κλπ...................
εγο ιμε απιστιμονασ !!!!!!!!!!!

ΜΟΝΟ Η 7 !!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αφού εγώ είμαι ηλίθιος και εσύ τα ξέρεις όλα, για πες μας ποιος πλήρωσε όλο το εσωτερικό του Καραισκάκη. εξέδρες, καθίσματα, χλοοτάπητα,ηλεκτρονικό πίνακα, αποδυτήρια, ηλεκτρονικό και ηλεκτρολογικό εξοπλισμό .... Το ΑΘΗΝΑ 2004 ρε βλάκα και το ξέρουν όλοι. Αυτό έγινε γιατί είπεο Σωκράτης ότι δεν μπορε΄΄ι να το κάνει προδιαγραφές ΔΟΕ και το ανέλαβε η ΓΙάννα. Βλάκα αυτό το έχει παραδεχτεί και επισήμως ο οργανισμός ΑΘΗΝΑ 2004, όπως έγινε και σε όλα τα γήπεδα που φιλοξένησαν αγώνες ποδοσφαίρου στους Ολυμπιακούς. Μόνο που τα υπόλοιπα υπήρχαν σαν γήπεδα και έγιναν αναβαθμίσεις (καυτατζόγλειο, χαριλάου ως προπονητικό τους έφτιαξαν τις τριώροφες σουίτες, πανθεσσαλικό....
Αφού δεν ξέρεις, βουλωσέ το και μην χαρακτηρίζεις άλλους που τα ξέρουν ως ηλίθιους.
ΒΛΑΚΑ!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
ανικητη η βλακεια
δινεις 70 εκ για κατασκευη γηπεδου εχεις αλλαξει 5 φορες το χλοοταπητα απο τοτε με δικα σου εξοδα
και εσυ μας λες οτι το καραισκακη χαριστηκε επειδη βαλαν καθισματα και φωτεινο πινακα για τους ολυμπιακους αγωνες :jerking: :jerking:
ετσι με κατι βλακες σαν και σενα θα ειναι το αεκακι μια ζωη ατιτλο και αστεγο
φετος σε περναει ο τζολε σε τιτλους
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
O τίτλος "Ρε μόνο η χανούμα" να υποθέσω ότι αντικατοπτρίζει και το επίπεδο των περισσοτέρων μελών του site? Πολύ βαρύ και μάγκικο ρε φίλε...Χαλάρωσε λιγάκι! Δεν έχει να κάνει με την ΑΕΚ το σχόλιό μου..


Βαρύς είμαι όντως για αυτό κ ο διαιτολόγος μου μου είπε να χάσω 30 κιλά.
Και μάγκας είμαι,γιατί με βάση τον Βασίλη Τσιτσάνη,΄΄μάγκας είναι αυτός που δεν πείραξε ποτέ κανέναν΄΄.Οπότε κ γω συγκαταλέγομαι στην ίδια κατηγορία.

Εσύ που από ότι είδα ,είσαι 3 χρόνια εδώ μέσα,και το θρεντ 4,τώρα σε έπιασε η σκορδοκαϊλα να λοιδωρήσεις τον τίτλο.

Διαβασε γύρω στα 35.000 ποστ που υπάρχουν ,κατά πόσο ξεχειλίζει η μαγκιά με βάση τα λεγόμενά σου.
Καλό reading.
 

Επισκέπτης
Μερικοί αυτό που κάνετε είναι απαράδεκτο, ότι κάνει η ομάδα το συγκρίνετε με κάτι που έκανε ο ολυμπιακός και το μόνο που κάνετε εδώ μέσα είναι να μπαίνετε για να διαφωνήσετε με ένα γαυρο! Ήμαρτον δηλαδή λύσαμε όλα τα προβλήματα και μόνο ο ολυμπιακός μας έμεινε, πέρα από τον χαβαλέ δεν πρέπει να υπάρχουν τέτοιες καταστάσεις!






























Γαμιέται ο Θρύλος και ο Πειραιάς! :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μαγκες χάνετε.Ο πεθαμένος έβαλε κ κάτι κλώνους του-τραπουλόχαρτα να ποστάρουν: :rockon:


Re: σατιρίζοντας τους γραφικούς του Ιντερνέτ
από Assos την Παρ Ιαν 30, 2009 3:26 pm

Μην Μην ασχολεισαι με ΚΑΜΜΕΝΟΥΣ
....................................................Assos
Ψάρακλας
 
Δημοσ.: 21
Εγγραφη: Παρ Ιαν 02, 2009 4:37 pm



Μόνο που δεν μας είπε ποιος Assos-κλώνος είναι.
Ο σπαθί,ο κούπα,ή ο καρώ;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μαγκες χάνετε.Ο πεθαμένος έβαλε κ κάτι κλώνους του-τραπουλόχαρτα να ποστάρουν: :rockon:


Re: σατιρίζοντας τους γραφικούς του Ιντερνέτ
από Assos την Παρ Ιαν 30, 2009 3:26 pm

Μην Μην ασχολεισαι με ΚΑΜΜΕΝΟΥΣ
....................................................Assos
Ψάρακλας
 
Δημοσ.: 21
Εγγραφη: Παρ Ιαν 02, 2009 4:37 pm



Μόνο που δεν μας είπε ποιος Assos-κλώνος είναι.
Ο σπαθί,ο κούπα,ή ο καρώ;
πικα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ο Βόθρος είναι ο Βόθρος..και ουδείς άλλος.
Αστον τον άλλον μέσα στο παραλήρημα του.
Κατ'αυτόν είμαστε πρεζόνια,κλέφτες,φυλακισμένοι,πορτοφολάδες,αυγουλάδες,λούστροι,νεκρόφυλοι,σαβουρογάμηδες,αδερφές,Πακιστανοί(δεν έχω τίποτα με τα παιδιά),προδότες του κράτους,εγχειρισμένες τρανς κλπ,κλπ...................

δεν υπάρχει θαμών του πρίνσες που να μη γνωρίζω ποιός είναι......
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ανικητη η βλακεια
δινεις 70 εκ για κατασκευη γηπεδου εχεις αλλαξει 5 φορες το χλοοταπητα απο τοτε με δικα σου εξοδα
και εσυ μας λες οτι το καραισκακη χαριστηκε επειδη βαλαν καθισματα και φωτεινο πινακα για τους ολυμπιακους αγωνες :jerking: :jerking:
ετσι με κατι βλακες σαν και σενα θα ειναι το αεκακι μια ζωη ατιτλο και αστεγο
φετος σε περναει ο τζολε σε τιτλους
όντως ανίκητη η βλακεία. Εγώ δεν είπα ότι χαρίστηκε. Εγώ είπα ότι τα μισά έξοδα τα έβαλε το αθηνα2004. Φυσικά θέλει και μυαλό να το καταλάβεις. Οσο για το άτιτλος, εμένα κανείς φίλαθλος οποιασδήποτε ομάδας δεν έχει αμφισβητήσει ούτε ένα πρωταθλημά μου. Εσένα οι φίλαθλοι όλων των υπολοίπων ομάδων αμφισβητούν  τα μισά από όσα έχεις πάρει επί Σωκράτη. Μπορεί να έχεις τίτλους, αλλά είσαι περίγελος. Οσο για το άστεγο, βλέπεις άλλοι έβγαλαν εν μια νυκτί την φιλαδέλφεια από τον φάκελλο των Ολυμπιακών αγώνων. Την λαμογιά την έχετε αναγάγει σε επιστήμη.




ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΕΝΣΤΑΣΙΑΚΟ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
όντως ανίκητη η βλακεία. Εγώ δεν είπα ότι χαρίστηκε. Εγώ είπα ότι τα μισά έξοδα τα έβαλε το αθηνα2004. Φυσικά θέλει και μυαλό να το καταλάβεις. Οσο για το άτιτλος, εμένα κανείς φίλαθλος οποιασδήποτε ομάδας δεν έχει αμφισβητήσει ούτε ένα πρωταθλημά μου. Εσένα οι φίλαθλοι όλων των υπολοίπων ομάδων αμφισβητούν  τα μισά από όσα έχεις πάρει επί Σωκράτη. Μπορεί να έχεις τίτλους, αλλά είσαι περίγελος. Οσο για το άστεγο, βλέπεις άλλοι έβγαλαν εν μια νυκτί την φιλαδέλφεια από τον φάκελλο των Ολυμπιακών αγώνων. Την λαμογιά την έχετε αναγάγει σε επιστήμη.

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΕΝΣΤΑΣΙΑΚΟ

τόσες δεκάδες ποστ χρειάστηκες για να συμφωνήσουμε.........
 

Επισκέπτης
όντως ανίκητη η βλακεία. Εγώ δεν είπα ότι χαρίστηκε. Εγώ είπα ότι τα μισά έξοδα τα έβαλε το αθηνα2004. Φυσικά θέλει και μυαλό να το καταλάβεις. Οσο για το άτιτλος, εμένα κανείς φίλαθλος οποιασδήποτε ομάδας δεν έχει αμφισβητήσει ούτε ένα πρωταθλημά μου. Εσένα οι φίλαθλοι όλων των υπολοίπων ομάδων αμφισβητούν  τα μισά από όσα έχεις πάρει επί Σωκράτη. Μπορεί να έχεις τίτλους, αλλά είσαι περίγελος. Οσο για το άστεγο, βλέπεις άλλοι έβγαλαν εν μια νυκτί την φιλαδέλφεια από τον φάκελλο των Ολυμπιακών αγώνων. Την λαμογιά την έχετε αναγάγει σε επιστήμη.




ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΕΝΣΤΑΣΙΑΚΟ
μηπως τη μαλακια την εκανε ο γρανιτσας που βιαστηκε να γκρεμισει;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το θεμα ινε οτι πολι θελουν τον κινεδο να καβαλισουν,αλα διστιχοσ για σασ ολο καβαλα ινε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom