Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εγγυητής σημαίνει ότι επι της ουσίας εάν δεν έχετε πληρώνω εγώ...
καμμιά φορά ξέρεις ο εγγυητής τρώει μεγαλύτερη πούτσα απ τον δανειολήπτη.....
εχουν χαθεί αγαπητέ περιουσίες από εγγυητές........
Μα το είχε πει ξεκάθαρα ότι τα 20-25εκ. θα τα έβαζε αυτός αν δεν έβρισκε άλλες πηγές!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μα το είχε πει ξεκάθαρα ότι τα 20-25εκ. θα τα έβαζε αυτός αν δεν έβρισκε άλλες πηγές!
και μάλιστα είχε απαντήσει και ευθέως σε ερώτηση ευθεία του Φίλιππα Συρίγου.........
Απλά πράγματα....
Ορισμένες φορές ή είσαι αρχιδάτος ή δεν είσαι....
έχω σιχαθει τους μάγκες αυτής της χώρας που κάνουν κηδείες με ξένα κόλυβα....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
είσαι σε σύγχυση. Το γήπεδο θα το πληρώσει η εταιρεία που θα αναλάβει τους εμπορικούς χώρους. Μα η αιτιολογία που δεν γίνεται στην φιλαδέλφεια είναι ακριβώς αυτή. Οτι δηλαδή η ΠΑΕ δεν μπορεί να κατασκευάει μόνη της το γήπεδο. Ο μόνος στον πλανήτη νπου έχει ανακαλύψει τέτοια δήλωση υτης διοίκησης είσαι εσύ.
Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να σε πείσω, ούτε εσύ εμένα. Πρόέχει η νίκη την Κυριακή. Ας το τελειώσουμε σε παρακαλώ γιατί δεν θα συμφωνήσουμε.

ΥΓ. Πάντως εγώ ούτε χαζό σε είπα ούτε σε προσέβαλα ποτέ εδώ μέσα. Να σαι καλά πάντως


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Όχι αυτά σε εμένα!Όταν λες "Είσαι σε σύγχυση" και " Δεν μπορείς να καταλάβεις" λες το ίδιο πράγμα με εμένα αλλά αδελφίστικα!Εντάξει ο κακός Μελισσανίδης δεν μπορεί να φτιάξει γήπεδο!Οι δικοί σου γιατί δεν φτιάξανε μέσα σε 4 χρόνια στον ΠΟΡΔΔΥ? :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ΥΓ. Πάντως εγώ ούτε χαζό σε είπα ούτε σε προσέβαλα ποτέ εδώ μέσα. Να σαι καλά πάντως

φιλαράκι εγώ δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο.
Απ την άλλη αρνούμαι να μπώ σε οιονδήποτε διάλογο για οποιοδήποτε θέμα με γαυροχανουμοβάζελο ο οποίος προτάσσει πάντα τον οπαδισμό και τα οπαδικά του φρονήματα πριν από την κοινή λογική.......
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Μα το είχε πει ξεκάθαρα ότι τα 20-25εκ. θα τα έβαζε αυτός αν δεν έβρισκε άλλες πηγές!
δεν με αφήνεις να αγιάσω ρε gatto. χαχαχα. Δεν καταλαβαίνεις ότι η παρουσίσαση έγινε πριν την απόφαση του ΣΤΕ που βγήκε πέρυσι. Τώρα ο οποιοσδήποτε θελήσει να κάνει γήπεδο στην Φιλαδέλφεια πρέπει να το κάνει χωρίς εμπορικούς χώρους. Για να στο κάνω λιανά, πέρυσι βγήκε η παόφαση που ο ΠΑΟ στν περιπτωσή του περιμένει να βγει τον Μάρτη. Δηλαδή απόφαση εκδίκασης κανονικής και όχι αποδοχή αίτησης αναστολής των έργων(δηλαδή αυτή που βγήκε προχτές). Τελεσίδικη απόφαση δηλαδή. Πόσο πιο λιανά να στο κάνω?  Με αυτές τις συνθήκες δεν θα υπάρξει κοινοπραξία με καμία κατασκευαστική, αφού δεν υπάρχουν εμπορικοί χώροι. Για αυτό και ο δημήτρης στην τελευτάι συνέντευξη είπε ότι ας γίνει γήπεδο και ας είναι και στον ΟΔΔΥ. Ας τα αφήσουμε αυτά και πάμε γερά την Κυριακή


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
και μάλιστα είχε απαντήσει και ευθέως σε ερώτηση ευθεία του Φίλιππα Συρίγου.........
Απλά πράγματα....
Ορισμένες φορές ή είσαι αρχιδάτος ή δεν είσαι....
έχω σιχαθει τους μάγκες αυτής της χώρας που κάνουν κηδείες με ξένα κόλυβα....
Είναι γνωστά αυτά περσόνα...απλά κάποιοι θυμούνται ότι τους συμφέρει!Το επαναλαμβάνω ότι έχει γίνει μεγάλο κακό στο dna του Αεκτζή τα τελευταία 5 χρόνια αλλά σύντομα όλα θα αλλάξουν! :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
δεν με αφήνεις να αγιάσω ρε gatto. χαχαχα. Δεν καταλαβαίνεις ότι η παρουσίσαση έγινε πριν την απόφαση του ΣΤΕ που βγήκε πέρυσι. Τώρα ο οποιοσδήποτε θελήσει να κάνει γήπεδο στην Φιλαδέλφεια πρέπει να το κάνει χωρίς εμπορικούς χώρους. Για να στο κάνω λιανά, πέρυσι βγήκε η παόφαση που ο ΠΑΟ στν περιπτωσή του περιμένει να βγει τον Μάρτη. Δηλαδή απόφαση εκδίκασης κανονικής και όχι αποδοχή αίτησης αναστολής των έργων(δηλαδή αυτή που βγήκε προχτές). Τελεσίδικη απόφαση δηλαδή. Πόσο πιο λιανά να στο κάνω?  Με αυτές τις συνθήκες δεν θα υπάρξει κοινοπραξία με καμία κατασκευαστική, αφού δεν υπάρχουν εμπορικοί χώροι. Για αυτό και ο δημήτρης στην τελευτάι συνέντευξη είπε ότι ας γίνει γήπεδο και ας είναι και στον ΟΔΔΥ. Ας τα αφήσουμε αυτά και πάμε γερά την Κυριακή


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Για τον Χατζηχρήστο προφανώς λες!Αυτό το δηλώνει εδώ και χρόνια για να μην φανεί ότι κάνει "πόλεμο" στην Παέ!Εγώ που ξέρω κάτι παραπάνω σε αυτό σε διαβεβαιώ ότι δεν θέλει ούτε καν να σκέφτεται γήπεδο εκτός Ν.Φ.! :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ασε ρε φίλε μην μαε κολάζεις και αεχίσω να βρίζω. ΤΟ 3/4 του Καραισκάκη το πλήρωσε η AΘΗΝΑ 2004 και το υπόλοιπο με δάνειο του ΣΩκράτη με συμφωνία για 50 χρόνια να μην πληρώνει το 30% των εσόδων από εισιτήρια που υποχρεούται στο κράτος ως φορολογία. Ασε μας με το καραισκάκη και τα παραμύθια!! 20εκ έδωσε ο Ολυμπιακός και υποχρεούτο από την σύμβαση να κάνει και αντισταθμιστικά για τον στίβο και τα έφαγε η μαρμάγκα. Λες να φέρουμε την Γιάννα και εμείς να μας το φτιάξει? Ασε το πως βγήκε η Φιλαδέλφεια σε μια νύχτα από τον Φάκελλο και τον ρόλο του Γρανίτσα σε αυτό. Ασε γιατί θα πρέπει να γράφω μια ώρα για τον Σωκράτη. Διάβασε την σύμβαση και μετά ξαναέλα να μας πεις.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
δεν γινεται να εισαι τοσο ηλιθιος
το καραισκακη εγινε με ιδιωτικα κεφαλαια(70 εκ)και η συμφωνια προβλεπει για 15 χρονια να μην πληρωνει το 15% των εισητηριων στη Γ.Γ.Α
επισης το καραισκακη επειδη ειναι της Ε.Ο.Ε. απαγορευεται βασει νομου να χρησιμοποιηθει ή να πωληθει απο το κρατος για οποιαδηποτε αλλη χρηση περα απο αθλητικη
αυτα που γραφεις ςιναι μαλακιες και λασπη που σου σερβιρει η κωλοφυλλαδα που διαβαζεις
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
για να μην ξεχνιόμαστε....
Ο κρόκους προκειμένου να εκβιάσει την κυβέρνηση και ενώ είχε γκρεμιστεί το παλαιό καραισκάκη από την ιντρακατ(με πίεση χρόνου) για τους ολυμπιακούς, πήγε και είπε... Η συμφωνάτε με τους δικούς μου όρους, ή το φτιάχνετε μόνοι σας το γήπεδο......
Οι γαύροι τότε είχαν γίνει έξαλλοι γιατί είχαν καταλάβει την πουστιά την οικονομική και τα είχαν βάλει πολλοί με το σωτήρα τους αλλά δεν τολμούσαν να μιλήσουν.........
Τα υπόλοιπα είναι ιστορία....


Αυτά τα γράφουμε γιατί οι Ελληνες ξεχνάνε εύκολα γενικά.....
:jerking: :jerking: :jerking: πως τα ξερεις ολα απο μεσα,ακομη και πως νιωθουν οι γαυροι.καλυτερα και απο εμας τα ξερεις
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αχ, μοσχοβολάει ο τόπος……..
κυριακη βραδυ η δικαιολογια που θα εχετε ολες οι κοτες που το παιζεται αετοι τωρα θα ειναι η εξης:η αεκ ειναι χρεωμενη,δεν εχει διοικηση πως θα κοντραρουμε τον ολυμπιακο
λογικη η ηττα,εξαλλου το πρωταθλημα εχει χαθει απο καιρο,δεν ειχαμε να χασουμε τιποτα κτλ κτλ
εκτος απο 3 εδω μεσα ολοι οι αλλοι ειστε αεκτζηδες του γλυκου νερου,για αυτο και θα ειστε μια ζωη το αεκακι
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
ΑΕΚ: Σοβαρό επεισόδιο με Τζεμπούρ και Σκόκο!

Η ηρεμία στις τάξεις της ΑΕΚ, λίγα 24ωρα πριν το μεγάλο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, διαταράχθηκε! Αφορμή στάθηκε το έντονο επεισόδιο ανάμεσα στους Τζεμπούρ και Σκόκο, κατά τη διάρκεια της σημερινής προπόνησης…

 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ΑΕΚ: Σοβαρό επεισόδιο με Τζεμπούρ και Σκόκο!

Η ηρεμία στις τάξεις της ΑΕΚ, λίγα 24ωρα πριν το μεγάλο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, διαταράχθηκε! Αφορμή στάθηκε το έντονο επεισόδιο ανάμεσα στους Τζεμπούρ και Σκόκο, κατά τη διάρκεια της σημερινής προπόνησης…

ο γκαγκατσης φταιει
ολοι χτυπανε την αδεκαρα
 

giorkip21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
koita mi fate kamia 4ara k sas xeretame me ta 4 daxtila pali kratikooipaliloi :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Το sportaction γραφει οτι εγινε της πουτανας στην προπονηση και οτι δεν υπηρξε επεισοδιο μονο με Σκοκο και Αλγερινο.
Ωραια στιγμη διαλεξατε για να πλακωθειτε :grin:
οντως αν δεν μαλωναν,μεχρι την κυριακη ο γεωργεας θα ειχε μαθει μπαλα και ο χουαν φραν θα εκανε τα 100 σε κατω απο 20 δευτερολεπτα :2funny: :2funny:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
ο τζιμπουρ του εσπασε την μυτη του σκοκο... :2funny: :2funny: :2funny:
αρχισαν τα οργανα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom