Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Η προσφυγη εγινε για το σχεδιο Γρανιτσα, οπου οι εμπορικοι χωροι ηταν 18.000τμ
δηλαδή η απόφαση του ΣΤΕ επικυρώνει τα 11000? Μην μας τρελάνεις και εσύ. Εδώ κάποιοι δεν καταλαβαίνουν κάτι. Λες και εγώ όταν ήταν το γήπεδο στην φιλαδέλφεια δεν πήγαινα ή δεν θα πξγαίνω εάν γίνει εκί πάλι? Εγώ δεν θέλω ένα γήπεδο μικρό το οποίο θα κρατάει όμηρο οικονομικά την ΑΕΚ στην αποπληρωμή του. Τώρα εάν βρεθεί κα΄ποιος και δώσει από την τσέπη του και χτίσει το γήπεδο στην Φιλαδέλφεια, ολόψυχα μαζί του ρε παιδιά, να πάω και εγώ να κουβαλάω τούβλα. Ειλικρινά το λέω. Αλλά επειδή δεν βρίσκεται, θα πρέπει πάνω από όλα να βάζουμε το συμφέροπν της ομάδας. Τώρα εάν θέλουμε γήπεδο στην φιλαδέλφεια επειδή απλά το θέλουμε να είναι εκεί, χωρίς να σκεφτόμαστε πως θα γίνει, πάω πάσο.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
δηλαδή η απόφαση του ΣΤΕ επικυρώνει τα 11000? Μην μας τρελάνεις και εσύ. Εδώ κάποιοι δεν καταλαβαίνουν κάτι. Λες και εγώ όταν ήταν το γήπεδο στην φιλαδέλφεια δεν πήγαινα ή δεν θα πξγαίνω εάν γίνει εκί πάλι? Εγώ δεν θέλω ένα γήπεδο μικρό το οποίο θα κρατάει όμηρο οικονομικά την ΑΕΚ στην αποπληρωμή του. Τώρα εάν βρεθεί κα΄ποιος και δώσει από την τσέπη του και χτίσει το γήπεδο στην Φιλαδέλφεια, ολόψυχα μαζί του ρε παιδιά, να πάω και εγώ να κουβαλάω τούβλα. Ειλικρινά το λέω. Αλλά επειδή δεν βρίσκεται, θα πρέπει πάνω από όλα να βάζουμε το συμφέροπν της ομάδας. Τώρα εάν θέλουμε γήπεδο στην φιλαδέλφεια επειδή απλά το θέλουμε να είναι εκεί, χωρίς να σκεφτόμαστε πως θα γίνει, πάω πάσο.

αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

για μισό...
ο Μάγιαμέλισσας δεν είχε υποσχεθεί γήπεδο στη Ν. Φιλαδέλφεια;
 

Επισκέπτης
ρε πουστονησιώτη.... είναι δυνατόν να μιλάς...
σ έχει πιάσει η μέση σου απ το σκύψιμο και τα συνεχή γαμήσια που τρώς και έχεις το θράσος να μιλάς και για ξεκωλάρια;
κλάψε μωρή ιμιτασιόν βρεττανική κωλοτρυπίδα.
Δεν σε γαμάω ρε μαλάκα μη μου τρίβεσαι!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
με 11000τμ εμπορικούς χώρους. Με το στε???????


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά


Δεν είναι λίγα 11.000 τ.μ εμπορικοί χώροι.Όσο ένα εμπορικό κέντρο.Αρα κ ο Τίγρης,εμπορικό κέντρο ονειρεύεται για να μπορέσει να φτιάξει γήπεδο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
αύτός από υποσχέσεις...άλλο τίποτα.

οκ...
τον άφησε το λαμογίνιο όμως να μας δείξει εάν είναι ή όχι μαυρογιαλούρος;
και αν όχι γιατί;

εγώ προσωπικά εάν ασχολιόμουνα με την ΑΕΚ από αγάπη (όπως δήλωνε ο λαμογίνιο) θα έλεγα δημόσια....
ΟΚ κύριε γαμάω..... ΙΔΟΥ Η ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ....
Τι θέτε γα να ξεκινήσετε άμεσα;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.540
Κριτικές
61
Like
42.949
Πόντοι
22.785
re το γηπεδο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :headbang: :headbang: :headbang:
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 11

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οκ...
τον άφησε το λαμογίνιο όμως να μας δείξει εάν είναι ή όχι μαυρογιαλούρος;
και αν όχι γιατί;

εγώ προσωπικά εάν ασχολιόμουνα με την ΑΕΚ από αγάπη (όπως δήλωνε ο λαμογίνιο) θα έλεγα δημόσια....
ΟΚ κύριε γαμάω..... ΙΔΟΥ Η ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ....
Τι θέτε γα να ξεκινήσετε άμεσα;

Σωστή παρατήρηση.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Καλά εσένα σε έχω να είσαι και μέσα στους 132! :2funny:
Δεν βάλατε μυαλό μετά το φιάσκο με τον ΠΟΡΔΔΥ?
Είτε σας αρέσει είτε όχι  το γήπεδο θα γίνει στη Ν.Φ....σταματήστε να εκτίθεστε γιατί δεν είναι εύκολο πράγμα η κωλοτούμπα...κινδυνεύει η μέση!  :grin:
gatto, συγνώμη αλλά την μεγάλη κωλοτούμπα την έκανες μόλις εσύ. Γράφεις πιο πάνω ότι δεν θέλεις να υποβιβάζουν την ιστορία της ΑΕΚ φτιάχνοντας εμπορικά κέντρα και ότι θέλεις μόνο γήπεδο. Η πρόταση Μελισσανίδη που υποστηρίζεις με 11000 τμ εμπορικούς χώρους, δεν σου υποβιβάζει την ιστορία?  Μην μιλάς για κωλοτούμπες σε παρακαλώ.Ελεος πια!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
οκ...
τον άφησε το λαμογίνιο όμως να μας δείξει εάν είναι ή όχι μαυρογιαλούρος;
και αν όχι γιατί;

εγώ προσωπικά εάν ασχολιόμουνα με την ΑΕΚ από αγάπη (όπως δήλωνε ο λαμογίνιο) θα έλεγα δημόσια....
ΟΚ κύριε γαμάω..... ΙΔΟΥ Η ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ....
Τι θέτε γα να ξεκινήσετε άμεσα;
Αυτό τους λέω κι εγώ και δεν απαντάει κανένας...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
gatto, συγνώμη αλλά την μεγάλη κωλοτούμπα την έκανες μόλις εσύ. Γράφεις πιο πάνω ότι δεν θέλεις να υποβιβάζουν την ιστορία της ΑΕΚ φτιάχνοντας εμπορικά κέντρα και ότι θέλεις μόνο γήπεδο. Η πρόταση Μελισσανίδη που υποστηρίζεις με 11000 τμ εμπορικούς χώρους, δεν σου υποβιβάζει την ιστορία?  Μην μιλάς για κωλοτούμπες σε παρακαλώ.Ελεος πια!!!

αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

δεν κατάλαβα γιατί μου υποβιβάζει την ιστορία του συλλόγου μου γύρω απ το γήπεδο να υπάρχουν μαγαζιά...
Δλδ τι θα έπρεπε να έχει; Το μουσείο της Μικράς Ασίας;
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom