Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

και για να μι ξεχνιομαστε

15 


σκοτινε κλισε τα ματια μι το δισ
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καλο απογεμα σε ολουσ!!!!!!!!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εμπορική στοά 11.000 τ.μ. Συγνώμη αλλά θα μας τρελάνεις? Για αυτό δεν έγινε η προσφυγή στο ΣΤΕ? ¨Ελεος φίλε μου!!! Θα φουντάρουμε όλλοι μαζί εδώ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

Καλά εσένα σε έχω να είσαι και μέσα στους 132! :2funny:
Δεν βάλατε μυαλό μετά το φιάσκο με τον ΠΟΡΔΔΥ?
Είτε σας αρέσει είτε όχι  το γήπεδο θα γίνει στη Ν.Φ....σταματήστε να εκτίθεστε γιατί δεν είναι εύκολο πράγμα η κωλοτούμπα...κινδυνεύει η μέση!  :grin:
 

Συνημμένα

  • nf.jpg
    nf.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
Καλά εσένα σε έχω να είσαι και μέσα στους 132! :2funny:
Δεν βάλατε μυαλό μετά το φιάσκο με τον ΠΟΡΔΔΥ?
Είτε σας αρέσει είτε όχι  το γήπεδο θα γίνει στη Ν.Φ....σταματήστε να εκτίθεστε γιατί δεν είναι εύκολο πράγμα η κωλοτούμπα...κινδυνεύει η μέση!  :grin:
Εμένα με πονάει ήδη η μέση οπότε θα κάνω τριπλή κωλοτούμπα! :uglystupid:
Δεν με χαλάει να γίνει εκεί αλλά δεν έχει και σημασία που θα γίνει, ίσως γιατί δεν μένω Αθήνα για να πηγαίνω! :sunglasses:

Κάντε το Θεσσαλονίκη! :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αυτή την μανία με τον να γίνει το γήπεδο στην Ν. Φιαλδέλφεια δεν μπορω να την καταλάβω!
Όσες ομάδες έμειναν να αναπολούν μόνο τα παλια κατέληξαν κομπάρσοι! ;)
Και τι θες να έχουμε μανία με τον σκουπιδότοπο?
Κάθε ομάδα έχει την ιστορία της!Αν δεν γίνεται αλλιώς να εξετάσουμε άλλους χώρους...αλλά στην ουσία δεν έχει προσπαθήσει κανείς για γήπεδο στη Ν.Φ. για τους γνωστούς λόγους!
Εσύ με ποιον είσαι τώρα μωρή Αγγλίδα?Κανόνισε να μπω στο πουστοθρεντ και να ανεβάσω την ιστορία της Λίβερπουλ! :birdman:
 

Επισκέπτης
Και τι θες να έχουμε μανία με τον σκουπιδότοπο?
Κάθε ομάδα έχει την ιστορία της!Αν δεν γίνεται αλλιώς να εξετάσουμε άλλους χώρους...αλλά στην ουσία δεν έχει προσπαθήσει κανείς για γήπεδο στη Ν.Φ. για τους γνωστούς λόγους!
Εσύ με ποιον είσαι τώρα μωρή Αγγλίδα?Κανόνισε να μπω στο πουστοθρεντ και να ανεβάσω την ιστορία της Λίβερπουλ! :birdman:
Απάντησα πιο πάνω! :birdman:
Δεν ήξερα ότι είσαι αρχαιολόγος? :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Και τι θες να έχουμε μανία με τον σκουπιδότοπο?
Κάθε ομάδα έχει την ιστορία της!Αν δεν γίνεται αλλιώς να εξετάσουμε άλλους χώρους...αλλά στην ουσία δεν έχει προσπαθήσει κανείς για γήπεδο στη Ν.Φ. για τους γνωστούς λόγους!
Εσύ με ποιον είσαι τώρα μωρή Αγγλίδα?Κανόνισε να μπω στο πουστοθρεντ και να ανεβάσω την ιστορία της Λίβερπουλ! :birdman:
καλά ρε είναι δυνατόν να μιλάς για ιστορία και παρελθόν με έναν παπάρα που πανηγυρίζει που πήρε βρεττανικό διαβατήριο και θέλει να αποποιηθεί την ελληνική ιθαγένεια;

μιλάμε για παγκόσμια ψυχωσική περίπτωση.......
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εμπορική στοά 11.000 τ.μ. Συγνώμη αλλά θα μας τρελάνεις? Για αυτό δεν έγινε η προσφυγή στο ΣΤΕ?

Η προσφυγη εγινε για το σχεδιο Γρανιτσα, οπου οι εμπορικοι χωροι ηταν 18.000τμ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Απάντησα πιο πάνω! :birdman:
Δεν ήξερα ότι είσαι αρχαιολόγος? :grin:
μισό να θυμηθώ.... ωχ ναι ... για τους πουστονήσηδες αρχαιολογία είναι το 1600...
άει γαμήσου ρε και συ και το κωλονησί σου....
και κλάψε τώρα που η πουστερλίνα έχει χάσει το μισό μέσα σε τρία χρόνια...
περήφανη βρεττανική οικονομία...... :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
μισό να θυμηθώ.... ωχ ναι ... για τους πουστονήσηδες αρχαιολογία είναι το 1600...
άει γαμήσου ρε και συ και το κωλονησί σου....
και κλάψε τώρα που η πουστερλίνα έχει χάσει το μισό μέσα σε τρία χρόνια...
περήφανη βρεττανική οικονομία...... :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Ρε μαλακοβιόλη μην μου τρίβεσαι, δεν σε γνωρίζω σε Άγγλους φίλους μου για να σε ξεκωλιάσουν μια που εγώ βαρέθηκα να στο κάνω! :rockon:
Τον βαρέθηκα τον κώλο σου, πρέπει να στο λέω συνέχεια για το εμπεδώσεις? :birdman:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ρε μαλακοβιόλη μην μου τρίβεσαι, δεν σε γνωρίζω σε Άγγλους φίλους μου για να σε ξεκωλιάσουν μια που εγώ βαρέθηκα να στο κάνω! :rockon:
Τον βαρέθηκα τον κώλο σου, πρέπει να στο λέω συνέχεια για το εμπεδώσεις? :birdman:
Κατά τα άλλα, δεν βρίζεις παπαρίδη 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ρε μαλακοβιόλη μην μου τρίβεσαι, δεν σε γνωρίζω σε Άγγλους φίλους μου για να σε ξεκωλιάσουν μια που εγώ βαρέθηκα να στο κάνω! :rockon:
Τον βαρέθηκα τον κώλο σου, πρέπει να στο λέω συνέχεια για το εμπεδώσεις? :birdman:

κλάψε ρε αρχιδάκι .....

μισό να πεταχτώ να κάνω στερλίνες ....... Οταν έρθω στο πουστόνησο, με τα ρέστα της ισοτιμίας θα σου δωσω χαρτζηλίκι για την πρωκτοραφή που θα χρειαστείς μετά τα γαμήσια που θα σου ρίξω.........
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την Σεζον 2006/2007 Α.Ε.Κ. Αγωνες 15  Εισητηρια 258.658 Μεσος Ορος 17.244
Την Σεζον 2007/2008 Α.Ε.Κ. Αγωνες  18 Εισητηρια  345.657 Μεσος Ορος 19.203

Ποτέ δεν εχετε κοψει παραπανω απο 20.000 εισητηρια?
γιατι θελετε γηπεδο 40.000???
αυτη ειναι η απορια μου :huh: :huh: :huh:

Απο το μεσο ορο δε μπορεις να βγαλεις συμπερασματα για το γηπεδο...
Για τις παραπανω χρονιες ο μεσος ορος των διαρκειας ηταν 22.000. Με αυτη την προυποθεση και λαμβανοντας υποψην οτι για να ειναι χαμηλες οι τιμες πρεπει τα διαρκειας να ειναι το 50% του γηπεδου. Αρα γηπεδο 44.000.  
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Άλλο αυτός, τα τραβάει ο οργανισμός του τα μπινελίκια!
Δεν μπορεί να λειτουργήσει αλλιώς!

ρε πουστονησιώτη.... είναι δυνατόν να μιλάς...
σ έχει πιάσει η μέση σου απ το σκύψιμο και τα συνεχή γαμήσια που τρώς και έχεις το θράσος να μιλάς και για ξεκωλάρια;
κλάψε μωρή ιμιτασιόν βρεττανική κωλοτρυπίδα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πουστόνησο είναι το νησί από όπου κατάγεται ο Λίλας. :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom