Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
gatto, συγνώμη αλλά την μεγάλη κωλοτούμπα την έκανες μόλις εσύ. Γράφεις πιο πάνω ότι δεν θέλεις να υποβιβάζουν την ιστορία της ΑΕΚ φτιάχνοντας εμπορικά κέντρα και ότι θέλεις μόνο γήπεδο. Η πρόταση Μελισσανίδη που υποστηρίζεις με 11000 τμ εμπορικούς χώρους, δεν σου υποβιβάζει την ιστορία?  Μην μιλάς για κωλοτούμπες σε παρακαλώ.Ελεος πια!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τίποτα!Εγώ είπα ότι θέλω γήπεδο εκεί που πρέπει!!!!Εννοείται ότι θα έχει και μαγαζιά...θα είναι γήπεδο όμως!Όχι μαγαζιά και κάπου σε μια γωνιά το γήπεδο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
το έκανε εάν θυμάααι σκοτεινέ. Εδωσε περιθώριο 4 μηνών για πρόταση και δεν φάνηκε κανείς. Δεν το θυμάσαι?



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά


την πρόταση πώς την έκανε;
δώσε μου τα λεφτά να το κάνω εγώ;
εάν ενθυμούμαι πόλεμος για την ερασιτεχνική είχε γίνει τότε......

και βεβαίως θεωρώ απολύτως λογικό να πώ...
Μάγκες δώστε μου την ερασιτεχνική να φτιάξω τη Ν. Φιλαδέλφεια......
Απλά πράματα.... Τα λαμόγια μόνο τα δυσκολεύουν....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τίποτα!Εγώ είπα ότι θέλω γήπεδο εκεί που πρέπει!!!!Εννοείται ότι θα έχει και μαγαζιά...θα είναι γήπεδο όμως!Όχι μαγαζιά και κάπου σε μια γωνιά το γήπεδο...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κάτι σαν το γήπεδο του βάζελου ένα πράμα.....

Φταίει ο Συνασπισμός που δε φτιάχνεται το γήπεδο του βάζελου γιατί δεν αφήνουν οι αριστεροί να γίνει δίπλα απ το εμπορικό μεγαθήριο του βωβού το ΜΑΡΦΙΝ ΑΡΕΝΑ...........

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
΄Σας παραθέτω συνέντευξη του Νικολαίδη για το γήπεδο:

Η ΠΑΕ ΑΕΚ θα περιμένει τον διαγωνισμό της ερασιτεχνικής, θα περιμένει να χτιστεί το γήπεδο εκεί,  υπογράφει ότι θα παίζει εκεί. Να μας φέρουν τα πάντα και να λείπει η υπογραφή μας, εμείς θα υπογράψουμε να ξεκινήσει αύριο το έργο, αλλά για να ξέρετε την αλήθεια η ΠΑΕ ΑΕΚ και Νέα Φιλαδέλφεια να έλεγε από την πρώτη μέρα που μπήκαμε στη διοίκηση, μέχρι τώρα δεν θα γινόταν τίποτα. Διότι υπάρχει η απόφαση του ΣτΕ να σταματήσουν τα έργα. Δεν μπορεί να ξεκινήσει απολύτως τίποτα. Από την πρώτη μέρα να λέγαμε γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια δεν θα είχε γίνει τίποτα. Άποψή μας και αυτή. Γιατί τελικά παντού έτσι είναι. Υπάρχουν δύο απόψεις. Και στα αυτονόητα. Το γήπεδο να γίνει στη Νέα Φιλαδέλφεια, εμείς θα περιμένουμε. Το θέμα είναι ότι επειδή και για το ΣτΕ η μία άποψη λέει ότι δεν μας επηρεάζει και η άλλη άποψη – εμείς, δηλαδή – λέμε ότι δεν μπορεί να χτιστεί γήπεδο αν δεν βγει αυτή η απόφαση, τουλάχιστον να συμφωνήσουμε ότι λείπουν τα χρήματα. Μπορεί να βρεθούν τα χρήματα, να γίνει ο διαγωνισμός, να χτιστεί το γήπεδο, η ΑΕΚ εκεί θα παίξει.  Πιστεύουμε ότι δεν μπορεί να γίνει αυτό, αλλά κάποιος πρέπει να υποχωρήσει. Αυτή είναι η άποψη της ΠΑΕ. Έχουμε ένα χώρο που βρήκαμε και έχουμε τη Νέα Φιλαδέλφεια. Θα περιμένουμε την ερασιτεχνική να το χτίσει.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά


 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τίποτα!Εγώ είπα ότι θέλω γήπεδο εκεί που πρέπει!!!!Εννοείται ότι θα έχει και μαγαζιά...θα είναι γήπεδο όμως!Όχι μαγαζιά και κάπου σε μια γωνιά το γήπεδο...
τα 11000 τ.μ. είναι κατάτι λιγότερα από αυτά που θα έχει οπουδήποτε αλλού χτιστεί και χωρίς να εκταμιεύσει η ΠΑΕ ούτε ευρώ. Μιλάμε για 18000τ.μ.  Σε χαλάνε δηλαδή το πόσα τ.μ. θα είναι το εμπορικό? Α! εντάξει. Τώρα σε αντιλήφθηκα. Δηλαδή εάν φτιαχτεί αλλού με 11000 τμ. χωρίς η ΠΑΕ να βάλει χρήματα, κατά τα λεγομενά σου θα συμφωνήσεις!!!!
Τελικά για εσένα που το ρίχνεις στον σεβασμό στην ιστορία της ΑΕΚ, η ιστορία της ομάδας μετριέται με τ.μ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
΄Σας παραθέτω συνέντευξη του Νικολαίδη για το γήπεδο:

Η ΠΑΕ ΑΕΚ θα περιμένει τον διαγωνισμό της ερασιτεχνικής, θα περιμένει να χτιστεί το γήπεδο εκεί,  υπογράφει ότι θα παίζει εκεί. Να μας φέρουν τα πάντα και να λείπει η υπογραφή μας, εμείς θα υπογράψουμε να ξεκινήσει αύριο το έργο, αλλά για να ξέρετε την αλήθεια η ΠΑΕ ΑΕΚ και Νέα Φιλαδέλφεια να έλεγε από την πρώτη μέρα που μπήκαμε στη διοίκηση, μέχρι τώρα δεν θα γινόταν τίποτα. Διότι υπάρχει η απόφαση του ΣτΕ να σταματήσουν τα έργα. Δεν μπορεί να ξεκινήσει απολύτως τίποτα. Από την πρώτη μέρα να λέγαμε γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια δεν θα είχε γίνει τίποτα. Άποψή μας και αυτή. Γιατί τελικά παντού έτσι είναι. Υπάρχουν δύο απόψεις. Και στα αυτονόητα. Το γήπεδο να γίνει στη Νέα Φιλαδέλφεια, εμείς θα περιμένουμε. Το θέμα είναι ότι επειδή και για το ΣτΕ η μία άποψη λέει ότι δεν μας επηρεάζει και η άλλη άποψη – εμείς, δηλαδή – λέμε ότι δεν μπορεί να χτιστεί γήπεδο αν δεν βγει αυτή η απόφαση, τουλάχιστον να συμφωνήσουμε ότι λείπουν τα χρήματα. Μπορεί να βρεθούν τα χρήματα, να γίνει ο διαγωνισμός, να χτιστεί το γήπεδο, η ΑΕΚ εκεί θα παίξει.  Πιστεύουμε ότι δεν μπορεί να γίνει αυτό, αλλά κάποιος πρέπει να υποχωρήσει. Αυτή είναι η άποψη της ΠΑΕ. Έχουμε ένα χώρο που βρήκαμε και έχουμε τη Νέα Φιλαδέλφεια. Θα περιμένουμε την ερασιτεχνική να το χτίσει.

αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

ρε φιλαράκο αυτά που λεω λες;
νομικά το γήπεδο ΔΕΝ μπορεί να ανήκει στην ΠΑΕ. Νομικά η ΠΑΕ κάνει φραντσάιζινγκ απλά στα περιουσιακά και το έμβλημα της ερασιτεχνικής....
Ο κοντίνιο ΔΕΝ ήθελε να πάρει ο Μαγιας την ερασιτεχνική ΓΙΑΤΙ ΜΕ Ν Φιλαδέλφεια και ερασιτεχνική ο Μάγιας θα ήταν πλέον πανίσχυρος......

Τρώτε απίστευτο κουτόχορτο να μου λέτε ότι ο κοντίνο είχε βρει άλλο χώρο...
Δεν ήταν δική του απόφαση πού ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ...
Και εάν ήλεγχε την ερασιτεχνική ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΠΟΥ ΗΘΕΛΕ, ή ΕΝ ΠΑΣΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕΤΟΧΟΙ ΚΑΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ....
απλά είναι τα πράγματα......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
τα 11000 τ.μ. είναι κατάτι λιγότερα από αυτά που θα έχει οπουδήποτε αλλού χτιστεί και χωρίς να εκταμιεύσει η ΠΑΕ ούτε ευρώ. Μιλάμε για 18000τ.μ.  Σε χαλάνε δηλαδή το πόσα τ.μ. θα είναι το εμπορικό? Α! εντάξει. Τώρα σε αντιλήφθηκα. Δηλαδή εάν φτιαχτεί αλλού με 11000 τμ. χωρίς η ΠΑΕ να βάλει χρήματα, κατά τα λεγομενά σου θα συμφωνήσεις!!!!
Τελικά για εσένα που το ρίχνεις στον σεβασμό στην ιστορία της ΑΕΚ, η ιστορία της ομάδας μετριέται με τ.μ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

το νόμο τον ξέρεις;
γνωρίζεις τι σημαίνει παε και τι ερασιτεχνική;
εχεις την εντύπωση ότι ο πρόεδρος της ΠΑΕ εάν είναι άλλος από την ερασιτεχνική μπορεί να ελέγχει το γήπεδο της οποιαδήποτε ομάδας;
θες να το ξαναποστάρω από το επίσημο σάιτ της ΑΕΚ για να το εμπεδώσεις;
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ΓΗΠΕΔΟ θέλουμε...όχι εμπορικά!Δεν θα πηδήξουμε την ιστορία μας για να μπορεί ο καθένας να το παίζει πρόεδρος!
Αν δεν μπορούν ας μείνουμε στο Οάκα μέχρι να βρεθεί ο μάγκας που θα βάλει τα φράγκα και θα το φτιάξει! :rockon:
τα; δικά σου λόγια είναι. Μια και μου λες ότι εγώ θα κάνω κωλοτούμπες, αποφάσισε και πές μας. Θέλεις εμπορικά ή όχι. Θέλεις εμπορικά μόνο από τον μελισσανίδη? Το όριο εμπορικών που δεν πηδάει την ιστορία μας είναι τα 11000 τμ? Τι θέλεις επιτέλους?
Μην με ξαναπείς κωλοτούμπα γιατί εγώ δεν είμαι.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
τα 11000 τ.μ. είναι κατάτι λιγότερα από αυτά που θα έχει οπουδήποτε αλλού χτιστεί και χωρίς να εκταμιεύσει η ΠΑΕ ούτε ευρώ. Μιλάμε για 18000τ.μ.  Σε χαλάνε δηλαδή το πόσα τ.μ. θα είναι το εμπορικό? Α! εντάξει. Τώρα σε αντιλήφθηκα. Δηλαδή εάν φτιαχτεί αλλού με 11000 τμ. χωρίς η ΠΑΕ να βάλει χρήματα, κατά τα λεγομενά σου θα συμφωνήσεις!!!!
Τελικά για εσένα που το ρίχνεις στον σεβασμό στην ιστορία της ΑΕΚ, η ιστορία της ομάδας μετριέται με τ.μ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Φίλε βάλε το μυαλό σου να δουλέψει λίγο!Εγώ θέλω γήπεδο στη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ!Ο δικός σου ήθελε στον ΠΟΡΔΔΥ για να έχει εμπορικά κέρδη με τα οποία θα είχε την δυνατότητα να παραμείνει στην προεδρία κάνοντας ουσιαστικά διαχείριση!Δεν μπορώ να γαμήσω την ιστορία της ομάδας μου για κανέναν ντέμη!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
το νόμο τον ξέρεις;
γνωρίζεις τι σημαίνει παε και τι ερασιτεχνική;
εχεις την εντύπωση ότι ο πρόεδρος της ΠΑΕ εάν είναι άλλος από την ερασιτεχνική μπορεί να ελέγχει το γήπεδο της οποιαδήποτε ομάδας;
θες να το ξαναποστάρω από το επίσημο σάιτ της ΑΕΚ για να το εμπεδώσεις;
το ίδιο λέμε ρε φίλε. Τους έδωσε το δικαίωμα να το φτιάξουν, να τους ανήκει και υπογράφει ότι η ΠΑΕ θα παίζει εκεί. Με δουλεύεις? Το ίδιο πράγμα λέμε. μα όπου και να φτιαχτεί, πάλι στην ερασιτεχνική θα ανήκει. Δν γίνεται αλλιώς. Ετσι είναι ο νόμος.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
τα; δικά σου λόγια είναι. Μια και μου λες ότι εγώ θα κάνω κωλοτούμπες, αποφάσισε και πές μας. Θέλεις εμπορικά ή όχι. Θέλεις εμπορικά μόνο από τον μελισσανίδη? Το όριο εμπορικών που δεν πηδάει την ιστορία μας είναι τα 11000 τμ? Τι θέλεις επιτέλους?
Μην με ξαναπείς κωλοτούμπα γιατί εγώ δεν είμαι.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Επειδή είσαι χαζός θα στο πω για τελευταία φορά!Θεωρώ κακό για την ιστορία της ομάδας μου να αλλάξει έδρα χωρίς σοβαρό λόγο!Όχι γιατί θα έχει χορηγούς ή 5 μαγαζιά δίπλα στο γήπεδο!!!!!!!!!!!!! :uglystupid:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε βάλε το μυαλό σου να δουλέψει λίγο!Εγώ θέλω γήπεδο στη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ!Ο δικός σου ήθελε στον ΠΟΡΔΔΥ για να έχει εμπορικά κέρδη με τα οποία θα είχε την δυνατότητα να παραμείνει στην προεδρία κάνοντας ουσιαστικά διαχείριση!Δεν μπορώ να γαμήσω την ιστορία της ομάδας μου για κανέναν ντέμη!
δυστυχώς αλλά δεν ξέρεις τι λες. Ο οποιοσδήποτε πρόεδρος δεν θα κάνει διαχείριση των κερδών για την ομάδα? Τι θα κάνει δηλαδή? Ρε συ gatto, θα μας τρελάνεις.
να σαι καλά



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
δυστυχώς αλλά δεν ξέρεις τι λες. Ο οποιοσδήποτε πρόεδρος δεν θα κάνει διαχείριση των κερδών για την ομάδα? Τι θα κάνει δηλαδή? Ρε συ gatto, θα μας τρελάνεις.
να σαι καλά



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Άντε γεια!Τράβα στο Μπαρούζ να θαυμάσεις το ίνδαλμα σου και μην νοιάζεσαι...το γήπεδο θα γίνει εκεί που πρέπει! :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Φίλε βάλε το μυαλό σου να δουλέψει λίγο!Εγώ θέλω γήπεδο στη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ!Ο δικός σου ήθελε στον ΠΟΡΔΔΥ για να έχει εμπορικά κέρδη με τα οποία θα είχε την δυνατότητα να παραμείνει στην προεδρία κάνοντας ουσιαστικά διαχείριση!Δεν μπορώ να γαμήσω την ιστορία της ομάδας μου για κανέναν ντέμη!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


όλοι το ίδιο κάνουνε πλέον...
είναι της μόδας...
επειδή νομικά το γήπεδο δεν μπορούν να το ξεκωλιάσουν και είναι της ερασιτεχνικής πάνε από παρακαμπτήριο να βγάλουν τα σπασμένα........
το ίδιο έκανε και ο κροκους με τη Θρύλος Α.Ε.
το ίδιο θέλουν να κάνουν τώρα και οι πολυμετοχικοί με τον Βωβό...
το ίδιο ήθελε και ο κοντίνιο με τον ΟΔΔΥ...
ο μόνος από όλα αυτά τα παραδόπιστα αρχίδια που βγήκε και είπε ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΕΔΡΑ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ ήταν ο Μαγιας.
Απλά πράγματα....
τα άλλα είναι όμορφες ιστοριούλες για γαυροχανουμοβάζελους που ο οπαδισμός τους αλλοιώνει την λογική σκέψη.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή είσαι χαζός θα στο πω για τελευταία φορά!Θεωρώ κακό για την ιστορία της ομάδας μου να αλλάξει έδρα χωρίς σοβαρό λόγο!Όχι γιατί θα έχει χορηγούς ή 5 μαγαζιά δίπλα στο γήπεδο!!!!!!!!!!!!! :uglystupid:
οκ. εγώ είμαι χαζός. Εσύ που είσαι ΄'εξυπνος, προσδιορισέ μας έναν σοβαρότερο λόγο να φτιαχτεί ένα γήπεδο αλλού, από τον λόγο ότι δεν υπάρχει κάποιος να το χρηματοδοτήσεις εκεί που είναι χωρίς να υπάρχουν εμπορικοί χώροι!!! Εκτός και εάν αλλάξει η απόφαση του ΣΤΕ.
Σε παρακαλώ βοηθησέ με γιατί εγώ είμαι χαζός.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


όλοι το ίδιο κάνουνε πλέον...
είναι της μόδας...
επειδή νομικά το γήπεδο δεν μπορούν να το ξεκωλιάσουν και είναι της ερασιτεχνικής πάνε από παρακαμπτήριο να βγάλουν τα σπασμένα........
το ίδιο έκανε και ο κροκους με τη Θρύλος Α.Ε.
το ίδιο θέλουν να κάνουν τώρα και οι πολυμετοχικοί με τον Βωβό...
το ίδιο ήθελε και ο κοντίνιο με τον ΟΔΔΥ...
ο μόνος από όλα αυτά τα παραδόπιστα αρχίδια που βγήκε και είπε ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΕΔΡΑ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ ήταν ο Μαγιας.
Απλά πράγματα....
τα άλλα είναι όμορφες ιστοριούλες για γαυροχανουμοβάζελους που ο οπαδισμός τους αλλοιώνει την λογική σκέψη.
δικά του έξοδα είναι το κοινοπρακτικό δάνειο? Κάπως περίεργα τα βλεπεις? Ξέρεις τι σημαίνει κοινοπρακτικό δάνειο? Μάλλον όχι.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
δικά του έξοδα είναι το κοινοπρακτικό δάνειο? Κάπως περίεργα τα βλεπεις? Ξέρεις τι σημαίνει κοινοπρακτικό δάνειο? Μάλλον όχι.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Από δάνεια ξέρει καλά η διοίκηση ντέμη! ;)
Δεν είπε ότι θα το πλήρωνε αυτός το γήπεδο...εγγυητής θα έμπαινε κάτι που δεν μπορούν να το κάνουν οι α-μέτοχοι!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Από δάνεια ξέρει καλά η διοίκηση ντέμη! ;)
Δεν είπε ότι θα το πλήρωνε αυτός το γήπεδο...εγγυητής θα έμπαινε κάτι που δεν μπορούν να το κάνουν οι α-μέτοχοι!!!!

εγγυητής σημαίνει ότι επι της ουσίας εάν δεν έχετε πληρώνω εγώ...
καμμιά φορά ξέρεις ο εγγυητής τρώει μεγαλύτερη πούτσα απ τον δανειολήπτη.....
εχουν χαθεί αγαπητέ περιουσίες από εγγυητές........
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Από δάνεια ξέρει καλά η διοίκηση ντέμη! ;)
Δεν είπε ότι θα το πλήρωνε αυτός το γήπεδο...εγγυητής θα έμπαινε κάτι που δεν μπορούν να το κάνουν οι α-μέτοχοι!!!!
είσαι σε σύγχυση. Το γήπεδο θα το πληρώσει η εταιρεία που θα αναλάβει τους εμπορικούς χώρους. Μα η αιτιολογία που δεν γίνεται στην φιλαδέλφεια είναι ακριβώς αυτή. Οτι δηλαδή η ΠΑΕ δεν μπορεί να κατασκευάει μόνη της το γήπεδο. Ο μόνος στον πλανήτη νπου έχει ανακαλύψει τέτοια δήλωση υτης διοίκησης είσαι εσύ.
Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να σε πείσω, ούτε εσύ εμένα. Πρόέχει η νίκη την Κυριακή. Ας το τελειώσουμε σε παρακαλώ γιατί δεν θα συμφωνήσουμε.

ΥΓ. Πάντως εγώ ούτε χαζό σε είπα ούτε σε προσέβαλα ποτέ εδώ μέσα. Να σαι καλά πάντως


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom