Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
LIAKO,καταρχάς καλή σου μέρα κ χρόνια πολλά.
Ο Μελισσανίδης ,πρόταση που να δούμε τι όντως σκέφτεται να πράξει με την ΑΕΚ,όντως δεν είδαμε.Μόνο κάποιες ικασίες κ κάποιες πληροφορίες από δημοσιογράφους κ μέχρι εκεί.Θεωρώ όμως ότι η ενασχόλησή του με τα της ΑΕΚ,είναι κ πάλι θέμα χρόνου(και μάλιστα λίγου) κ το αποδεικνύουν πολλές ενδείξεις(βαριέμαι να τις γράψω,λίγο πολύ όλοι τις ξέρουμε).Τώρα το αν έρθει στην ομάδα μας,και ειδικά χώσει φράγκα,προσωπικά δεν με χαλάει,ειδικά μετά την κωλυσιεργία των ιδιοκτητών να χώσουν χρημα ενώ η ομάδα πονεί(αλλά κ αυτό από την άλλη είναι ένδειξη εμπλοκής του Τίγρη στα της ομάδας μας,λίαν συντόμως).
χρίνια σου πολλά Σκοτεινέ. Το γάφω άλλωστε΄Εγώ και πάλι ΑΕΚ θα είμαι όποιος και να έρθει. Αλλά άλλο το ένα και άλλο το να βγαίνουν οι δημοσιογράφοι και να λένε δώστε την ΑΕΚ στον "Τίγρη", να απαξιώνουμε ανθρώπους για χάρη του Τίγρη και εν τέλει να μην ξέρουμε εάν έχει κάνει πρόταση και τι πρόταση έχει κάνει. καθόλου δεν με χαλάει να έρθει και να χώσει φράγκα όπως λες. αλλά πρέπει να ξέρει ο καθένας ότι δεν είμαστε βλάκες και δεν μπορεί να μας υποτιμά ο οποιοσδήποτε. Διχαστήκαμε το καλοκαίρι με αφορμή μια πρόταση που ουσιαστικά δεν έχει καταλάβει κανείς εάν όντως υπάρχει. Εχω άδικο?
να είσαι καλά


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ τον Ντέμη τον πήγαινα,και τον πάω ακόμα,και το θεωρώ ένα από τα μεγαλύτερα κεφάλαια της ΑΕΚ τόσο ως παίχτης ,όσο κ ως διοίκηση.Είχε κάποια οράματα πρωτοποριακά για τα Ελληνικά δεδομένα,τα οποοία δυστυχώς ήμαστε χρόνια πίσω για να εφαρμοστούν.Ό Ντέμης έκανε πολλά κάλά για την ομάδα μας,και βγήκε μπροστά εκεί που η άβυσσος ήταν κοντα.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Από κει κ πέρα έκανε αρκετά λάθη,τα οποία δεν θα τα απαριθμήσω τώρα,και κάπου φαινόταν ότι δεν πήγαινε άλλο,γιατί κ κάπου ο ίδιος είχε ξεφύγει,είχε κουραστεί,κάποια πράγματα που είχε βγει ο ίδιος μπροστά δεν του βγαιναν,και δεχόταν κ πολεμική από τον ευρύτερο χώρο της ομάδας μας.
Φαινόταν ότι κάπου δεν πολυτράβαγε άλλο...
...αλλα΄το να τον απαξιώσω ολοκληρωτικά για την καθολική του προσφορά,θα με καθιστούσε αχάριστο και οι δόλιοι οι γονείς μου αχάριστο με έμαθαν να μην είμαι.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδέλφια και φίλοι ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ.Του χρόνου πάλι.
Σας εύχομαι σε όλους,αδελφους και μη καλή χρονιά να έχετε,να σας φέρει ο καινούργιος χρόνος περισσότερα καλά από ότι ο προηγούμενος κ να αγαπατε τους επίσημους ,αλλά και τους ανεπίσημους.

Για την ομάδα μας ,εύχομαι να βρει τον δρόμο της,και επιτέλους να σταματήσει η διχόνοια που τοσα χρόνια μας ταλανίζει.

Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους εκείνους,αδελφούς κ μη που τίμησαν το χρόνο που μας πέρασε,το θρεντ μας κ αν ανταλλάχτηκαν κάποιες κουβέντες με κάποιους ήταν πάνω στα νεύρα της στιγμής(αυτό αφορά όλους,πλην ενός που έχει ΄΄πεθάνει΄΄)

Να στε καλά όλοι.


Εσύ ΑΕΚΤΖΗ θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;; :tickedoff:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Αδέλφια και φίλοι ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ.Του χρόνου πάλι.
Σας εύχομαι σε όλους,αδελφους και μη καλή χρονιά να έχετε,να σας φέρει ο καινούργιος χρόνος περισσότερα καλά από ότι ο προηγούμενος κ να αγαπατε τους επίσημους ,αλλά και τους ανεπίσημους.

Για την ομάδα μας ,εύχομαι να βρει τον δρόμο της,και επιτέλους να σταματήσει η διχόνοια που τοσα χρόνια μας ταλανίζει.

Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους εκείνους,αδελφούς κ μη που τίμησαν το χρόνο που μας πέρασε,το θρεντ μας κ αν ανταλλάχτηκαν κάποιες κουβέντες με κάποιους ήταν πάνω στα νεύρα της στιγμής(αυτό αφορά όλους,πλην ενός που έχει ΄΄πεθάνει΄΄)

Να στε καλά όλοι.


Εσύ ΑΕΚΤΖΗ θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;; :tickedoff:
Χρόνια Πολλά και σε σένα Φίλε,καλή Χρονιά και του χρόνου ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ!!! :rockon: :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εσύ τι είσαι τώρα?Παναχαική?  :grin:
Oχι...Λαμία... :P
Γεια σου ΒΛΑΧΕ!!!!!!!!
Η αλήθεια είναι ότι μας λείπει και ο Αλέξης και ο Allenatore Nicolo...το θέαμα ήταν πάντα εξασφαλισμένο και εντός και εκτός χόρτου... :2funny:

Και τον κατηγορούσα για τα διαρκείας οτι τα είχε ακριβά...τσάμπα πράμα σου λεωωωω...1000 ευρώπουλα έπρεπε να τα χρεώνει :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Βαμμένος γαυρος είναι, μετά το ολυμπιακος-παοκ με σημαία του έφηβου βγηκε στην πόλη! Μόνο η 7 άρχισε να φωνάζει μέχρι Βούλγαρο με είπε!
Είδες που σου είπα εδώ και καιρό ότι είσαι μαλάκας??? :jerking:
Το αποδεικνύεις για άλλη μια φορά...
 

Επισκέπτης
Είδες που σου είπα εδώ και καιρό ότι είσαι μαλάκας??? :jerking:
Το αποδεικνύεις για άλλη μια φορά...
Έχω και μάρτυρες στο, στο τσατ με αποκάλεσες βουλγαρο πολλές φορές! Πλάκα μεν με αποκάλεσες βουλαρο πολλάκις δεν!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Έχω και μάρτυρες στο, στο τσατ με αποκάλεσες βουλγαρο πολλές φορές! Πλάκα μεν με αποκάλεσες βουλαρο πολλάκις δεν!
πολλάκις δε...παπάρα... :birdman:
Κι εσύ μ' αποκάλεσες αλβανό αλλά δεν έκανα έτσι...πόσο μαλάκας είσαι τελικά ρε???
Είναι δυνατόν ρε μπαγλαμά να αποκαλέσω εγώ στα σοβαρά κάποιον Βούλγαρο???εγώ είμαι και μισός Μακεδόνας εσύ όχι!!!!!

Υ.Γ. Μακεδόνας είπα όχι Παοκ... :jerking:

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Βαμμένος γαυρος είναι, μετά το ολυμπιακος-παοκ με σημαία του έφηβου βγηκε στην πόλη! Μόνο η 7 άρχισε να φωνάζει μέχρι Βούλγαρο με είπε!
Σε πιστεύω...το είχα καταλάβει εδώ και καιρό!  :sunglasses:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Έχω και μάρτυρες στο, στο τσατ με αποκάλεσες βουλγαρο πολλές φορές! Πλάκα μεν με αποκάλεσες βουλαρο πολλάκις δεν!

θα αποφασίσεις τελικά τι μαλάκας είσαι;
θέλω να καταλήξεις...
κουράστικα μ αυτό το σούρτα φέρτα...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
καλησπερα στα ιωαννινα..... θα φαμε αγριο γουρουνι τελικα;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom