Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
επεισοδια σε λαρισα και καπακι σε ηρακλειο
οταν καταδικαστει 2 φορες για σοβαρα επεισοδια μια ομαδα τιμωρειται η εδρα
γιατι πηρε αναβολη απο τις 22 η εφεση για μετα απο 1 μηνα?
ανοιξτε τα ματια σας χανουμια,μονο με τον ολυμπιακο φωναζετε
Οι Κρητικοί τα κάνανε τα επεισόδια και τώρα που το σκέφτομαι επειδή οι πιο πολλοί Κρητικοί είναι γαύροι...μάλλον θα πρέπει να τιμωρηθεί το μπουρδελάκι σου! :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
εμενα στα παπαρια μου πως θα παιξετε
αλλα απο τους πραγματικους αεκτζηδες περιμενα εστω μια κουβεντα
αποδειχτηκε οτι η αδικια σας πειραζει μονο οταν ειναι απο τον ολυμπιακο
καλο παιχνιδι με τους συμμαχους σας,ευχομαι να ξανακανετε εφεση στο cas συνεταιρικη
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ποιος θέλεις να αντιδράσει ρε δωρητή?Βλέπεις να υπάρχει διοίκηση?Αυτοί δεν μπορούν να αποφασίσουν για το αν θα βάλουν λεφτά για μεταγραφές!Είπα να μην μιλήσω μέρες που είναι...Από τον κόσμο τι περιμένεις?Υπάρχουν άλλες προτεραιότητες...το τελευταίο που μας απασχολεί είναι αν θα κλαίνε τα βαζελάκια στο Οάκα ή στον καναπέ τους!  :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ποιος θέλεις να αντιδράσει ρε δωρητή?Βλέπεις να υπάρχει διοίκηση?Αυτοί δεν μπορούν να αποφασίσουν για το αν θα βάλουν λεφτά για μεταγραφές!Είπα να μην μιλήσω μέρες που είναι...Από τον κόσμο τι περιμένεις?Υπάρχουν άλλες προτεραιότητες...το τελευταίο που μας απασχολεί είναι αν θα κλαίνε τα βαζελάκια στο Οάκα ή στον καναπέ τους!  :rockon:
Σωστόοος!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
εμενα στα παπαρια μου πως θα παιξετε
αλλα απο τους πραγματικους αεκτζηδες περιμενα εστω μια κουβεντα
αποδειχτηκε οτι η αδικια σας πειραζει μονο οταν ειναι απο τον ολυμπιακο
καλο παιχνιδι με τους συμμαχους σας,ευχομαι να ξανακανετε εφεση στο cas συνεταιρικη
Μ'αρέσει που τσιμπάς ρε συ με το παραμικρό!Άκουγα το Γεωργίου το μεσημέρι στο ραδιόφωνο κι έλεγε κάτι που μου το επιβεβαιώνουν τα γραφόμενά σου:"Πολλή ανησυχία έχει πέσει φέτος στον Ολυμπιακό για το ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα και μου φαίνεται παράξενο...".Έτσι έλεγε...και ρωτάω κι εγώ:Ανησυχείτε για κάτι???Γιατί εγώ το έχω ήδη γράψει σε σας μαζί με πολλούς φίλους Παναθηναικούς..Η συνέχεια μετά γιατί πάω τα παιδιά στο γιατρό...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ποιος θέλεις να αντιδράσει ρε δωρητή?Βλέπεις να υπάρχει διοίκηση?Αυτοί δεν μπορούν να αποφασίσουν για το αν θα βάλουν λεφτά για μεταγραφές!Είπα να μην μιλήσω μέρες που είναι...Από τον κόσμο τι περιμένεις?Υπάρχουν άλλες προτεραιότητες...το τελευταίο που μας απασχολεί είναι αν θα κλαίνε τα βαζελάκια στο Οάκα ή στον καναπέ τους!  :rockon:
βασικα η ευθυνη πεφτει στις κωλοφυλλαδες σας που κανουν γαργαρες οταν προκειται για ποα
εγω προσωπικα δεν αγχωνομαι για πρωταθλημα κατα τον μαρτιο θα εχει τελειωσει
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Γιατί εγώ το έχω ήδη γράψει σε σας μαζί με πολλούς φίλους Παναθηναικούς..Η συνέχεια μετά γιατί πάω τα παιδιά στο γιατρό...
η μονη ανησυχια ειναι ποιος θα σηκωσει την κουπα πρωτος και πως θα γινει η φιεστα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
επεισοδια σε λαρισα και καπακι σε ηρακλειο
οταν καταδικαστει 2 φορες για σοβαρα επεισοδια μια ομαδα τιμωρειται η εδρα
γιατι πηρε αναβολη απο τις 22 η εφεση για μετα απο 1 μηνα?
ανοιξτε τα ματια σας χανουμια,μονο με τον ολυμπιακο φωναζετε
    ''εκτεταμενα '' τα λεει ο νομος αλλα πως σου ηρθε αυτο;;;;;
αφου στο ηρακλειο τα εκαναν ανερχικοι γιατι να την πληρωσει ο βαζελος;;;;;;
εξαλλου τους εβαλε χερι ο πατερας οποτε ενταξει....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Χρόνια πολλά σε ολους :rockon: :rockon: :rockon:
Γάτεεεεεε...αδερφέ μου πόσο χαίρομαι που σε ξαναβλέπω :bounce-glasses:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
Σιγα τα επεισοδια ρε μλκες.
Εκτος αυτου η υπαιτιοτητα δεν ειναι δικια μας και στις 2 περιπτωσεις.Ή για να ειμαι ακριβης δεν ειναι εξ'ολοκληρου δικια μας.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ξεμεθυσες βλαχο επιτελους?
Οχι ένα διάλλειμα έκανα...από μεθάυριο ξεκινά 2ος γύρος από το μεσημέρι μέχρι.......... :rockon: :rockon: :rockon:
Εσύ κούνησες καθόλου την κλανύθρα σου από τον καναπέ ή να έρθουμε να ξήσουμε με καμιά σπάτουλα... :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σιγα τα επεισοδια ρε μλκες.
Εκτος αυτου η υπαιτιοτητα δεν ειναι δικια μας και στις 2 περιπτωσεις.Ή για να ειμαι ακριβης δεν ειναι εξ'ολοκληρου δικια μας.
έχεις δίκιο...στη συγκεκριμένη περίπτωση ισχύει το γνωμικό τα δικά σας δικά σας και τα δικά μας πάλι δικά σας.
κατά σύμπτωση πάντα ο ΠΑΟ βγαίνει λάδι από τα επεισόδια είτε εντός παίζει είτε εκτός.
Βρε δεν πα ναναι μέσα μόνο οπαδοί του; (βλ. πόλο) Πάλι οι άλλοι φταίνε. Μόνο ο Ολυμπιακός έχει τιμωρηθεί έδρα ενώ τα επεισόδια έγιναν εκτός γηπέδου καμιά 10ριά χιλιόμετρα μακριά από το γήπεδο. Και τότε φυσικά πάλι μόνοι τους πλακώθηκαν οι οπαδοί. Οι παναθηναϊκοί απόντες ήταν. Οπαδοί φάντασμα....

βρε σεις...τελικά δεν υπάρχετε...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Οχι ένα διάλλειμα έκανα...από μεθάυριο ξεκινά 2ος γύρος από το μεσημέρι μέχρι.......... :rockon: :rockon: :rockon:
Εσύ κούνησες καθόλου την κλανύθρα σου από τον καναπέ ή να έρθουμε να ξήσουμε με καμιά σπάτουλα... :2funny:
:-*
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
ηθελα να ηξερα αν ηταν ακομα προεδρος ο Νικολαιδης,με την μεταγραφικη απραξια που επικρατει στην ΑΕΚ,τι θα ακουγε καθε μερα αυτος και η οικογενεια του?
που ειναι τωρα οι κρισεις της "αδεκαστης" original?
που ειναι τωρα οι καθημερινη κριτικη των εφημεριδων?
Δεν πιστευω να υπαρχει κανενας νοημων ανθρωπος που να πιστευει οτι αυτη η "εκκωφαντικη" σιωπη γινεται για το καλο της ΑΕΚ????
ο σκοπος ηταν ενας και εχει επιτευχθει! να διωξουν τον ανθρωπο που ηθελε να σταματησει την πλουσια επιχειρηματικη δραση των "κυριων" που διοικουν πλεον την original,ολων αυτων που μετετρεψαν μια ιδεα σε μπιζνα.
λυπαμαι πραγματικα οσους τους πιστεψαν και δυστυχως τα χειροτερα ερχονται...

καλες γιορτες σε ολους.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
έχεις δίκιο...στη συγκεκριμένη περίπτωση ισχύει το γνωμικό τα δικά σας δικά σας και τα δικά μας πάλι δικά σας.
κατά σύμπτωση πάντα ο ΠΑΟ βγαίνει λάδι από τα επεισόδια είτε εντός παίζει είτε εκτός.
Βρε δεν πα ναναι μέσα μόνο οπαδοί του; (βλ. πόλο) Πάλι οι άλλοι φταίνε. Μόνο ο Ολυμπιακός έχει τιμωρηθεί έδρα ενώ τα επεισόδια έγιναν εκτός γηπέδου καμιά 10ριά χιλιόμετρα μακριά από το γήπεδο. Και τότε φυσικά πάλι μόνοι τους πλακώθηκαν οι οπαδοί. Οι παναθηναϊκοί απόντες ήταν. Οπαδοί φάντασμα....

βρε σεις...τελικά δεν υπάρχετε...
Καταρχην γραψε και σε ποια παιχνιδια αναφερεσαι.
Μεχρι τοτε,διαβαζε τις ανακοινωσεις των τυρογαλων και του Βατσινα,που την ωρα που την εγραφε επαιρνε τσιμπουκι στον Τζιγκερ,περι πρασινων βανδαλων που λεηλατησαν στο περασμα τους.
Ανοιξε τα ματια σου και δες ποιας ομαδας οπαδοι εκαναν βολτουλες μεσα στον αγωνιστικο χωρο(βλ.Λαρισα) και ποιας ομαδας οι οπαδοι πλακωνοντουσαν με τους μπατσους ή μονοι τους(βλ.ΟΦΗ) με αποτελεσμα να πεσουν δακρυγονα στο γηπεδο.Μηπως θυμασαι και σε ποια πλευρα πεσαν?Καλα τους καναν και τους γαμησαν μετα απο αυτο.
Για τους βλαχους σεριφηδες στην Λαρισα δεν αναφερω περισσοτερα.
Τωρα σ'αφηνω,παω να κοιταχτω στον καθρεφτη να δω αν υπαρχω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καταρχην γραψε και σε ποια παιχνιδια αναφερεσαι.
Μεχρι τοτε,διαβαζε τις ανακοινωσεις των τυρογαλων και του Βατσινα,που την ωρα που την εγραφε επαιρνε τσιμπουκι στον Τζιγκερ,περι πρασινων βανδαλων που λεηλατησαν στο περασμα τους.
Ανοιξε τα ματια σου και δες ποιας ομαδας οπαδοι εκαναν βολτουλες μεσα στον αγωνιστικο χωρο(βλ.Λαρισα) και ποιας ομαδας οι οπαδοι πλακωνοντουσαν με τους μπατσους ή μονοι τους(βλ.ΟΦΗ) με αποτελεσμα να πεσουν δακρυγονα στο γηπεδο.Μηπως θυμασαι και σε ποια πλευρα πεσαν?Καλα τους καναν και τους γαμησαν μετα απο αυτο.
Για τους βλαχους σεριφηδες στην Λαρισα δεν αναφερω περισσοτερα.
Τωρα σ'αφηνω,παω να κοιταχτω στον καθρεφτη να δω αν υπαρχω.
είμαι σαφής όσον αφορά τα παιχνίδια.
στο πόλο το μεταξύ μας ματς. Τα ίδια είχανε γίνει και στο βόλλευ. Στο μπάσκετ επίσης στο μεταξύ μας ματς (αν θυμάμαι καλά). Σουηδέ, δεν έχεις καταλάβει πως εγώ εδν κρατάω αρχείο με ματς και παραλείψεις διαιτητικές ή αποφάσεις. Εμένα με ενδιαφέρει να μην τα βλέπουνε μονόφθαλμα κάποιοι και όταν πρόκειτια για την ομάδα τους όλα να είναι λάδι, όταν είναι για τον άλλον όλα να είναι παραγάδι.
Γιατί με αυτά και με αυτά έχει καταντήσει ο οποιοσδήποτε χουλιγκάνος να είναι ήρωας στα μάτια κάποιων.
Ελπίζω να έγινα αντιληπτός.
και επειδή είμαστε σε ξένο θρεντ, όσον αφορά την ΑΕΚ, εγώ σας βλέπω λιγάκι σκούους στο ντέρμπι...αλλά πάλι συνέταιροι είσαστε...ποιος ξέρει....
και κάτι θα σας φυλάει και ο Μπάγεβιτς...

αλλα ο Μπασινάς δεξί μπακ;;;;;;;;; Ήμμμμαρτον...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Γάτεεεεεε...αδερφέ μου πόσο χαίρομαι που σε ξαναβλέπω :bounce-glasses:
Έμαθα περίεργα πράγματα για εσένα...ο τάρανδος είναι καλά?  :P
αλλα ο Μπασινάς δεξί μπακ;;;;;;;;; Ήμμμμαρτον...
Μια χαρά είναι εκεί...και ακόμα καλύτερα αν πάει λίγο πιο δεξιά...στον πάγκο! :grin:
Από το να τον έχει στην μεσαία γραμμή και να περνάει συνέχεια η μπάλα από τα πόδια του...1000 φορές στα δεξιά! :huh:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ηθελα να ηξερα αν ηταν ακομα προεδρος ο Νικολαιδης,με την μεταγραφικη απραξια που επικρατει στην ΑΕΚ,τι θα ακουγε καθε μερα αυτος και η οικογενεια του?
που ειναι τωρα οι κρισεις της "αδεκαστης" original?
που ειναι τωρα οι καθημερινη κριτικη των εφημεριδων?
Δεν πιστευω να υπαρχει κανενας νοημων ανθρωπος που να πιστευει οτι αυτη η "εκκωφαντικη" σιωπη γινεται για το καλο της ΑΕΚ????
ο σκοπος ηταν ενας και εχει επιτευχθει! να διωξουν τον ανθρωπο που ηθελε να σταματησει την πλουσια επιχειρηματικη δραση των "κυριων" που διοικουν πλεον την original,ολων αυτων που μετετρεψαν μια ιδεα σε μπιζνα.
λυπαμαι πραγματικα οσους τους πιστεψαν και δυστυχως τα χειροτερα ερχονται...

καλες γιορτες σε ολους.
Ναι τώρα τους δοξάζουν τους μέτοχους!Μάλλον δεν ξέρεις καλά τι γίνεται...
Αν αναπόλησες τόσο γρήγορα τον dj να πας στο μαγαζί του να σου παίξει μουσικούλα! :grin:
Καλές γιορτές!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom