Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ναι τώρα τους δοξάζουν τους μέτοχους!Μάλλον δεν ξέρεις καλά τι γίνεται...
Αν αναπόλησες τόσο γρήγορα τον dj να πας στο μαγαζί του να σου παίξει μουσικούλα! :grin:
Καλές γιορτές!
εχεις μεγαλο κουραγιο γκατο :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Σκοταδιαρη που εισαι;;;;;;;;;;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ΕΛΕΟΣ πια!Τι τους φταίει η ΑΕΚ?Αφού υπάρχει χώρος να πάνε να θαυμάσουν τον θεό τους... :2funny:
ειναι πολλοι?γιατι εγω πιστευω οτι ειναι καμια 10αρια και αν ειναι και τοσοι :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ειναι πολλοι?γιατι εγω πιστευω οτι ειναι καμια 10αρια και αν ειναι και τοσοι :2funny: :2funny:
Μπααα μην το λες...πολλά ντεμάκια είναι αμετανόητα!Η πλάκα είναι ότι τώρα τα φορτώνουν όλα στους υπόλοιπους μετόχους που δεν στήριξαν τον Ντέμη όσο έπρεπε!!! :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου κ χρόνια πολλά κ πάλι σε όλους :rockon: :rockon: :rockon:
Τελευταία μέρα μου σήμερα ποσταρισμάτων για το 2008,αφού από αύριο καθισιό για 2 μέρες(δυστυχώς όμως δεν θα δω την Σαρλίζ).
Μας φεύγει μια χρονιά,η οποία ποδοσφαιρικά,ενώ κατακτήσαμε το πρωτάθλημα,εντούτοις το σάπιο κατεστημένο είχε άλλες απόψεις,και ενώ διακύβευε σε άλλες χρονιές ότι τα πρωταθλήματα κερδίζονται στο γήπεδο,το 2008 αποφάσισε να πράξει διαφορετικά.

Το δεύτερο μισό του 2008 κ ειδικά το τελευταίο τρίμηνο μας φύλαξε δυνατές συγκινήσεις.Πρωτίστως οι επαναλαμβανόμενες κακές εμφανίσεις της ομάδας μας,και η αποχώρηση του Γ.Δώνη σε συνδυασμό με την νωρίτερη αποχώρηση του Ντέμη Νικολαϊδη,ήρθαν να διαταράξουν ακόμη  περισσότερο τα νερά.Η πρόσληψη του Ν.Μπάγεβιτς στην τεχνική ηγεσία της ομάδας μας,ήταν το κερασάκι στην τούρτα ,σε μια άκρως ταραγμένη περίοδο,δίνοντας μια προσωρινή νότα ηρεμίας κ νοικοκύρέματος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εύχομαι το 2009 να φέρει στην ομάδα μας,αγωνιστική σταθερότητα πρωτίστως,εμπλοκή των ανθρώπων που ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ,και να δημιουργηθεί ένα σύνολο που θα αποδίδει τα ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΑ αναμενόμενα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τα τελευταία νέα της ομάδας μας,τα οποία δεν είναι ιδιαίτερα ζεστά κ καλα(σιγα μη και ήταν):



Ο Ντούσαν Μπάγεβιτς φαίνεται πως κουράστηκε να περιμένει… φως από τη διοίκηση της ΠΑΕ ΑΕΚ και αποφάσισε να αναλάβει δράση. Ο Σερβοέλληνας τεχνικός κατέθεσε μέσω του Στέλιου Μανωλά λίστα με ονόματα παικτών που κρίνει πως μπορούν να βοηθήσουν την ομάδα του και περιμένει απαντήσεις από τους μετόχους για το αν και ποιοι μπορούν να αποκτηθούν. Ο 60χρονος προπονητής, που φέρεται δυσαρεστημένος από την κωλυσιεργία στο θέμα ενίσχυσης της ομάδας, παραθέτει ονόματα περίπου 15 παικτών από την ελληνική και ξένη αγορά (κυρίως από Αργεντινή και Βραζιλία), που αγωνίζονται στις θέσεις που πονά η ομάδα του: δηλαδή ακραίους μπακ, έναν επιτελικό μέσο κι έναν δεξί ή αριστερό χαφ. Η λίστα του «Ντούσκο» περιλαμβάνει δύο, τρεις ή και περισσότερες επιλογές για κάθε θέση, για όλα τα βαλάντια.

Από την εγχώρια αγορά ψηλά στη λίστα είναι το όνομα των ακριβών δεξιών μπακ του Πανιωνίου, Γιάννη Μανιάτη, και του Άρη, Νέτο, των πιο προσιτών αριστεροπόδαρων Κώστα Γιαννούλη (μπακ) και Γιώργου Ιωαννίδη του Ηρακλή (χαφ), Μανώλη Μονιάκη του ΟΦΗ (μπακ), καθώς και των Αλεξάντερ Σίμιτς του ΟΦΗ (δεξί χαφ) και Λεονάρντο του Λεβαδειακού (μεσοεπιθετικός).

Από το εξωτερικό η ΑΕΚ ασχολήθηκε με τους Βραζιλιάνους αριστερούς μπακ Αθίρσον και Μάρσιο Αζεβέδο της Ατλέτικο Παραναένσε, καθώς και τον Αργεντινό Χοσέ Αλμπέρτο Σάφερ της Ράσινγκ Κλουμπ, αλλά και τον ακριβό Παραγουανό της; Μπόκα Τζούνιορς Μορέλ Ροντρίγκες. Για τη θέση του μέσου υπάρχουν οι Λουτσιάνο Σιβέλι της Μπάνφιλντ και Βάλτερ Ασεβέδο της Σαν Λορέντζο. Για ξένους η «Ένωση» ενδέχεται να καταφύγει στη λύση δανεισμού με οψιόν αγοράς.

Μετ’εμποδίων…

Η προετοιμασία της ΑΕΚ για το ντέρμπι της Κυριακής απέναντι στον Παναθηναϊκό συνεχίζεται με πολλά προβλήματα. Όχι αγωνιστικά, αλλά… αγωνιστικού χώρου, αφού η κατάσταση του γηπέδου στο προπονητήριο των Θρακομακεδόνων είναι άθλια. Οι παίκτες κινδυνεύουν με τραυματισμό, ο Ντούσαν Μπάγεβιτς δεν μπορεί να δουλέψει με τους ποδοσφαιριστές του στην ένταση που θέλει και αν αυτό συνεχιστεί ίσως αναζητηθεί άλλος χώρος για προπονήσεις.

Κάποιοι «κιτρινόμαυροι» αντιμετωπίζουν τραυματισμούς, αλλά φαίνεται πως άπαντες θα είναι διαθέσιμοι για τον προσεχή αγώνα. Ο Άγγελος Μπασινάς ταλαιπωρείται από ελαφρύ διάστρεμμα στην αριστερή ποδοκνημική και έκανε χθες ατομικό πρόγραμμα, ενώ ο Σωτήρης Κυργιάκος ακολούθησε θεραπεία, καθώς ταλαιπωρείται από μεσοπλεύριο νευραλγία. Οι δύο διεθνείς άσοι, όπως και ο Μαντούκα, αναμένεται να προπονηθούν κανονικά. Οι Παναγιώτης Λαγός και Γιούργκεν Μάχο, που αισθάνθηκαν ενοχλήσεις στον αχίλλειο τένοντα μετά την προχθεσινή προπόνηση, λογικά θα είναι στην αποστολή, ενώ ετοιμοπόλεμοι είναι και οι Γεωργέας και Αλεξόπουλος.

Σε ό,τι αφορά στο σχήμα, σύμφωνα με τις πρώτες ενδείξεις θα προτιμηθεί ένα 4-3-1-2, με τους Σάχα, Κυργιάκο, Μαϊστόροβιτς (κέντρο άμυνας), Γεωργέας (αριστερό μπακ), Μπασινάς (δεξί μπακ), Ενσαλίβα, Καφές, Πελετιέρι (αμυντικά χαφ), Σκόκο (μεσοεπιθετικός), Μπλάνκο και Τζεμπούρ (δίδυμο επίθεσης). Ασφαλέστερα συμπεράσματα θα βγουν μάλλον την Πέμπτη, ημέρα που ο Ντούσαν Μπάγεβιτς συνηθίζει να δουλεύει πάνω στην ενδεκάδα που σκοπεύει να χρησιμοποιήσει στον αγώνα που ακολουθεί.

Πρότεινε αθλητικό κέντρο στη Νέα Φιλαδέλφεια ο Κιντής

Την κατασκευή ενός αθλητικού κέντρου στο χώρο που υπήρχε το «Νίκος Γκούμας» στη Νέα Φιλαδέλφεια πρότεινε ο πρόεδρος της ΠΑΕ ΑΕΚ, Γιώργος Κιντής, στον ομόλογό του της Ερασιτεχνικής, Δημήτρη Χατζηχρήστο. Ο τελευταίος απάντησε πως ο χώρος θα πρέπει να φιλοξενήσει το νέο γήπεδο της ποδοσφαιρικής ομάδας. «Υπάρχει πράγματι η πρόταση και η σκέψη για Αθλητικό Κέντρο στη Νέα Φιλαδέλφεια, αλλά αυτό θα γίνει μόνο αν η ΠΑΕ φτιάξει αλλού το γήπεδο. Εξακολουθώ να πιστεύω, ωστόσο, ότι αργά ή γρήγορα η ΠΑΕ θα συνεργαστεί με εμάς και θα υπογράψουμε για την κατασκευή γηπέδου στη Νέα Φιλαδέλφεια», δήλωσε στη «SportDay» ο ηγέτης της «Original 21» και πρόσθεσε: «Τώρα πια δεν υπάρχει χώρος για εγωισμούς. Θεωρώ μάλιστα ότι οι μέτοχοι είναι πλέον διατεθειμένοι να συζητήσουν για τη "στροφή" στη Νέα Φιλαδέλφεια, έχοντας συνειδητοποιήσει ότι θα είναι εξαιρετικά δύσκολη η χρηματοδότηση για τον ΟΔΔΥ. Η ΑΕΚ πρέπει να επιστρέψει στη φυσική έδρα της».

* Σήμερα στις 15:00 θα γίνει στα γραφεία της ΠΑΕ στο Μαρούσι η ετήσια συνέλευση των μετόχων της ΑΕΚ με κύρια θέματα αυτό του προπονητικού κέντρου, το οποίο θα κατασκευαστεί με χρήματα του μεγαλομετόχου Νίκου Νοτιά και της αύξησης του μετοχικού κεφαλαίου.

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Καλημερα και απο εδω Σκοτεινε αρχοντα των ΜΜΕ....
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
ΕΛΕΟΣ πια!Τι τους φταίει η ΑΕΚ?Αφού υπάρχει χώρος να πάνε να θαυμάσουν τον θεό τους... :2funny:

κανενα σχολιο πια απο μενα σε ολους αυτους που θελουν την ΑΕΚ να παραπαιει για να κανουν το βασιλακη καιλα και να τα βαζουν με το συστημα,το κατεστημενο του πειραια και ολα αυτα που γουσταρουν οι μισθφοροι της original Α.Ε.
Δεν θα απαντουσα,αλλα μην κρινεις για να μην κριθεις.
οσοι ειναι απ'εξω και απο αλλες ομαδες ειναι πολυ φυσικο να αγνοουν ολα αυτα που λεω και να τους φαινονται περιεργα.
ολοι οι υπολοιποι ξερετε και καλα κανετε και το γελοιοποιητε για να περναει στο ντουκου.
καλες γιορτες και καλα κερδη
Α!!! μην ξεχασω να ευχηθω καλες γιορτες και στον πολυνικη σερβοελληνα που κατα τα αλλα δεν τον θελατε,αλλα τι λεω το χρημα πλεον εξαγοραζει ακομα και την γνωμη της "αδεκαστης" ΑΕ για τον κο σερβο.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.134
Like
207
Πόντοι
36
Ο Βασσάρας διαιτητής την Κυριακή :helpplea:
θα φατε καλα!!!!!  :grin:  :dancing:

Καλως'τον φιλο απ τα ξενα!!!! Χρονια πολλα ρε νταρκ!!!! τι ελεγε το σουιτσερλαντ???  ;) ...φανταζομαι σουπερ ε?....!!!
αντε παντα τετοια!!


 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μια χαρά περάσαμε στα Σουίς με το Σαρλιζάκι μου.
Χρόνια πολλά κιόλας κ σε σένα κ ότι επιθυμείς.

Την Κυριακή χαλαρά είναι 0-2.ΧΑΛΑΡΑ με γκολ του Κυργιάκου...εννοείται.

Αλήθεια,πώς θα συμπεριφερθείτε φίλοι βάζελοι στον Κυργιάκο;;;
θα χει ενδιαφέρον.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κάτι τέτοιες μέρες ενόψει ντέρμπι μούτσε, μου λείπει ο monimo sex :'( :'(

monimo sex,αν μας διαβάζεις,έχεις τις ευχές μου κ τους χαιρετισμούς μου φίλε
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ναι τώρα τους δοξάζουν τους μέτοχους!Μάλλον δεν ξέρεις καλά τι γίνεται...
Αν αναπόλησες τόσο γρήγορα τον dj να πας στο μαγαζί του να σου παίξει μουσικούλα! :grin:
Καλές γιορτές!
ο dj (όπως τον λες) σε έσωσε όμως gatto. αλλά εμείς θέλουμε ψωμιάδηδες και στάθηδες να μας κλέβουν και να λέμε και ευχαριστώ.  Αυτοί είμαστε και αυτοί μας αξίζουν. Ο άλλος ο Τίγρης κάνει προτάσεις μέσω δημοσιογράφων! δεν έχει ούτε καν το φιλότιμο να βγει και να μιλήσει καθαρά στον κόσμο της ΑΕΚ και να πει ποια είναι η προτασή του. Ο βγενόπουλος ας πούμε αυτό έκανε. Που καταντήσαμε, να υποδεικνύει ο χατζηχρήστος σε επιχειρηματίες που να φτιάξουν το γήπεδο!!! Γιατί σαν πρόεδρος της Ερασιτεχνικής δεν το φτιάχνει μόνος του? φαντάσου τώρα να είσαι ο Νοτιάς και να συνομιλείς σε Δ.Σ. με τον χατζηχρήστο και να σου θέτει και βέτο!!!
Αυτοί είμαστε δυτυχώς.
Καλή χρονιά gatto. Ξέρεις από παλία έτσι κιάλλιώς ότι διαφωνούμε στο συγκεκριμένο θέμα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ο dj (όπως τον λες) σε έσωσε όμως gatto. αλλά εμείς θέλουμε ψωμιάδηδες και στάθηδες να μας κλέβουν και να λέμε και ευχαριστώ.  Αυτοί είμαστε και αυτοί μας αξίζουν. Ο άλλος ο Τίγρης κάνει προτάσεις μέσω δημοσιογράφων! δεν έχει ούτε καν το φιλότιμο να βγει και να μιλήσει καθαρά στον κόσμο της ΑΕΚ και να πει ποια είναι η προτασή του. Ο βγενόπουλος ας πούμε αυτό έκανε. Που καταντήσαμε, να υποδεικνύει ο χατζηχρήστος σε επιχειρηματίες που να φτιάξουν το γήπεδο!!! Γιατί σαν πρόεδρος της Ερασιτεχνικής δεν το φτιάχνει μόνος του? φαντάσου τώρα να είσαι ο Νοτιάς και να συνομιλείς σε Δ.Σ. με τον χατζηχρήστο και να σου θέτει και βέτο!!!
Αυτοί είμαστε δυτυχώς.
Καλή χρονιά gatto. Ξέρεις από παλία έτσι κιάλλιώς ότι διαφωνούμε στο συγκεκριμένο θέμα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Μην λέμε τα ίδια ξανά Λιάκο για το ποιος έσωσε ποιον!Αυτή την στιγμή ο Χατζηχρήστος είναι πρόεδρος της Ερασιτεχνικής και μαγκιά του που θέτει βέτο!Θα έπρεπε να τον συγχαίρεις για αυτό και όχι να τον κατηγορείς!
Καλή χρονιά!

Υ.Γ. Όπως βλέπεις δωρητή δυστυχώς δεν είναι μόνο 10!  :2funny:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Μην λέμε τα ίδια ξανά Λιάκο για το ποιος έσωσε ποιον!Αυτή την στιγμή ο Χατζηχρήστος είναι πρόεδρος της Ερασιτεχνικής και μαγκιά του που θέτει βέτο!Θα έπρεπε να τον συγχαίρεις για αυτό και όχι να τον κατηγορείς!
Καλή χρονιά!

Υ.Γ. Όπως βλέπεις δωρητή δύστυχώς δεν είναι μόνο 10!  :2funny:
το να θέτεις βέτο με τα χρήματα άλλων δεν είναι μαγκιά!! είναι ξεφτίλα. Τον πρόεδρο τον κάνει με τις χορηγίες της ΠΑΕ. Αυτό τουλάχιστον θα έπρεπε να το ξέρεις. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με κανέναν. Εγώ είμαι ΑΕΚ. Αλλά είναι ντροπή να απαξιώνουμε ανθρώπους που βοήθησαν και να δοξάζουμε ανθρώπους που κατέστρεψαν την ΑΕΚ. οσο για το ποιος έσωσε την ΑΕΚ, δεν την έσωσε κάποιος που σκέφτηκε το άρθρο 44, αλλά αυτός που έβαλε τα χρήματα. και εγώ μπορώ να σκεφτώ να φέρουμε τον ροναλντίνιο, αλλά κάποιος θα τον πληρώσει!!!! και κάποιος μάζεψε αυτο'ύς που έβαλαν τα χρήματα. και ο μελισαννίδης να έρθει, εγώ πάλι ΑΕΚ θα είμαι. Αλλά δεν τρώω κουτόχορτο από κάποιον που κάνει προτάσεις για την αγορά της ΑΕΚ μέσω των εφημερίδων και ΄προσκείμενων δημοσιογράφων. Εάν ξέρει κάποιος να μου πει την ακριβή πρότασή του για την ΑΕΚ, εγώ θα γίνω χότζας.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
το να θέτεις βέτο με τα χρήματα άλλων δεν είναι μαγκιά!! είναι ξεφτίλα. Τον πρόεδρο τον κάνει με τις χορηγίες της ΠΑΕ. Αυτό τουλάχιστον θα έπρεπε να το ξέρεις. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με κανέναν. Εγώ είμαι ΑΕΚ. Αλλά είναι ντροπή να απαξιώνουμε ανθρώπους που βοήθησαν και να δοξάζουμε ανθρώπους που κατέστρεψαν την ΑΕΚ. οσο για το ποιος έσωσε την ΑΕΚ, δεν την έσωσε κάποιος που σκέφτηκε το άρθρο 44, αλλά αυτός που έβαλε τα χρήματα. και εγώ μπορώ να σκεφτώ να φέρουμε τον ροναλντίνιο, αλλά κάποιος θα τον πληρώσει!!!! και κάποιος μάζεψε αυτο'ύς που έβαλαν τα χρήματα. και ο μελισαννίδης να έρθει, εγώ πάλι ΑΕΚ θα είμαι. Αλλά δεν τρώω κουτόχορτο από κάποιον που κάνει προτάσεις για την αγορά της ΑΕΚ μέσω των εφημερίδων και ΄προσκείμενων δημοσιογράφων. Εάν ξέρει κάποιος να μου πει την ακριβή πρότασή του για την ΑΕΚ, εγώ θα γίνω χότζας.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Δεν ασχολούμαι άλλο με ντεμάκια φίλε!Σχεδόν όλα όσα γράφεις είναι ανακρίβειες και βαριέμαι να τα ξανακουβεντιάσω τώρα!Πηγαίντε στο Γκάζι να τον δοξάσετε τον "σωτήρα" σας αλλά μην μας τα πρήζετε άλλο!Πλιζζζζζζζζζζζζζζζζ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
LIAKO,καταρχάς καλή σου μέρα κ χρόνια πολλά.
Ο Μελισσανίδης ,πρόταση που να δούμε τι όντως σκέφτεται να πράξει με την ΑΕΚ,όντως δεν είδαμε.Μόνο κάποιες ικασίες κ κάποιες πληροφορίες από δημοσιογράφους κ μέχρι εκεί.Θεωρώ όμως ότι η ενασχόλησή του με τα της ΑΕΚ,είναι κ πάλι θέμα χρόνου(και μάλιστα λίγου) κ το αποδεικνύουν πολλές ενδείξεις(βαριέμαι να τις γράψω,λίγο πολύ όλοι τις ξέρουμε).Τώρα το αν έρθει στην ομάδα μας,και ειδικά χώσει φράγκα,προσωπικά δεν με χαλάει,ειδικά μετά την κωλυσιεργία των ιδιοκτητών να χώσουν χρημα ενώ η ομάδα πονεί(αλλά κ αυτό από την άλλη είναι ένδειξη εμπλοκής του Τίγρη στα της ομάδας μας,λίαν συντόμως).
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ασχολούμαι άλλο με ντεμάκια φίλε!Σχεδόν όλα όσα γράφεις είναι ανακρίβειες και βαριέμαι να τα ξανακουβεντιάσω τώρα!Πηγαίντε στο Γκάζι να τον δοξάσετε τον "σωτήρα" σας αλλά μην μας τα πρήζετε άλλο!Πλιζζζζζζζζζζζζζζζζ
εγώ δεν σε χαρακτήρισα πάντως. δεν θα σας τα πρήξω άλλο. Αλλώστε μάλλον εσύ, θα είσαι πιο ΑΕΚτζής από μένα, οπότε έχεις δίκιο.Επειδή όμως σου μιλάει κάποιος που ήταν (και σου το έχω ξαναπει) από τα  στελέχη της original (και αηδίασα με αυτά που γίνονται) και ξέρω τα πράγματα πολύ πιο καλά από σένα, άσε με να είμαι Ντεμάκι όπως με χαρακτηρίζεις και εσύ να είσαι ΑΕΚάρα.Πιστεψέ με έχεις μεσάνυχτα από αυτό που πραγματικά είναι ο καθένας στην ΑΕΚ και όχι από αυτό που δείχνει.Πες μου όμως ποιος ζητούσε μίζα για να πέι σε εγκαίνια συνδέσμου στην Αμερική? πες μου ποιος έπαιρνε εισιτήρια τζάμπα και έβαζε καπέλο στην ονομαστική τιμή του εισιτηρίου? πες μου έάν η ερασιτεχνική χρωστάει ακόμα χρήματα στην ΑΒΑΞ για την κατεδάφιση και θα θα πάει φυλακή εάν κατόπιν συμφωνίας δεν αναλάβει η ΑΒΑΞ την ανέγερση του γηπέδου στην Ν.Φιλαδέλφεια, χωρίς να αναλαμβάνει και την χρηματοδότηση?  τέλος κ;αι συγνώμη που σου τα "έπρηξ¨α"



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom