Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα παλιοτρελλή με το αρνάκι σου.Το φαγες ορέ το αρνί;;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με μεγάλη μου χαρά,βλέπω κ πάλι στις επάλξεις τον gatto,που επιτέλους μας ξαναβρήκε,αν κ προσπάθησα κ γω να τον βρω επί ματαίω.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντα.
Αντε κ προς τα τέλη Γενάρη θα κάνουμε την κοπή της πίττας μας ,με φλουρί κ ΔΩΡΟ ΣΟΎΠΕΡ ΕΚΠΛΗΞΗ για το νικητή. :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τα τελευταία νέα της ομάδας μας:

Στην ΑΕΚ στέλνουν τον αριστερό μπακ της Μπόκα Τζούνιιορς, Μορέλ Ροντρίγκες τα ιταλικά δημοσιεύματα. Ποια οικονομική δυσκολία δημιουργεί πρόβλημα στις μεταγραφές. Ποιος παίκτης δήλωσε πως θέλει να έρθει στην «Ένωση». Προτροπές του Τύπου της Αργεντινής προς τον Μαραντόνα για να καλέσει τον Μπλάνκο στην Εθνική ομάδα. Δεν «καίγεται» για να πάρει μεταγραφή ο 26χρονος επιθετικός. Ποια τα πλάνα του Μπάγεβιτς, ενόψει ντέρμπι.

Κοστίζει, αλλά…
Κοντά στην απόκτηση του Παραγουανού αριστερού μπακ της Μπόκα Τζούνιορς, Μορέλ Ροντρίγκες, βρίσκεται η ΑΕΚ, σύμφωνα με ιταλικά δημοσιεύματα. Πάντως, ο 30χρονος αμυντικός αξίζει παραπάνω από δύο εκατ. ευρώ και είναι γνωστό πως τον Ιανουάριο δεν θα δοθούν πολλά χρήματα για μεταγραφές από του «κιτρινόμαυρους». Ωστόσο, ο Στέλιος Μανωλάς είχε παρακολουθήσει πρόσφατα παιχνίδι της Μπόκα και είναι πιθανό να «τσέκαρε» τον εν λόγω παίκτη, για τον οποίο είχε ενδιαφερθεί και ο Ολυμπιακός πριν δύο χρόνια.

Πρόβλημα με τα οικονομικά
Δύσκολα θα προχωρήσουν σε δάνειο από τη «Morgan Stanley» οι μέτοχοι της ΑΕΚ, καθώς το επιτόκιο είναι υψηλό και αυτό είναι πολύ πιθανό να επηρεάσει τα οικονομικά. Ο Μπάγεβιτς έχει ξεχωρίσει στόχους από την Ελλάδα και θέλει να επικεντρωθεί στην αγορά της χώρας μας, αλλά είναι αμφίβολο αν οι μικροί σε ηλικία μπορούν να προσφέρουν άμεσα. Οι μεγαλύτεροι Μανιάτης, Νετο είναι ακριβοί, ενώ η περίπτωση του μέσου του ΟΦΗ, Αλεξάνταρ Σίμιτς είναι προσιτή.

Μάλιστα, αναμένεται να αλλάξουν τόπο τα γραφεία της ΠΑΕ και από το Μαρούσι, να μεταφερθούν στη Νέα Φιλαδέλφεια. Το ενοίκιο στη Γράμμου κρίθηκε ακριβό από τον Γιώργο Κιντή και για αυτό θα γίνει η αλλαγή, αλλά δεν σχετίζεται με το χτίσιμο του νέου γηπέδου, για το οποίο δεν υπάρχει κάποια εξέλιξη.

«Τα πράγματα πήγαν καλά»
Δεν βιάζεται για να μεταγραφεί σε άλλη ομάδα ο επιθετικός της ΑΕΚ, Ίσμαελ Μπλάνκο.«Τα πράγματα μου πήγαν καλά. Εκπλήρωσα το όνειρο μου να αγωνιστώ στην Ευρώπη. Θα δούμε εάν μπορώ να βελτιωθώ και άλλο, αν η ΑΕΚ δεν έχει πρόθεση να με παραχωρήσει σε άλλη ομάδα», δήλωσε στον Τύπο της Αργεντινής.

Θέλει ΑΕΚ ο Ράντοβιτς
Να συνεχίσει την καριέρα του στην ΑΕΚ θέλει ο Σέρβος δεξιός μέσος της Λέγκια Βαρσοβίας, Μίροσλαβ Ράντοβιτς, ο οποίος βρίσκεται στο «στόχαστρο» της «Ένωσης», σύμφωνα με τα όσα γράφει εδώ και κάποιες μέρες ο Τύπος της Πολωνίας. «Δεν ήταν άσχημα στην Πολωνία, αλλά είναι καιρός να αλλάξω περιβάλλον. Η ΑΕΚ θα είναι ένα βήμα παραπάνω στην καριέρα μου, αλλά θα πρέπει να τα βρουν οι δύο ομάδες», δήλωσε στη «Mondo» ο 24χρονος χαφ.

«Ντιέγκο, κοίτα τον “Ζορό”»
Να καλέσει τον Ίσμαελ Μπλάνκο στην Εθνική Αργεντινής, προτρέπει τον ομοσπονδιακό τεχνικό, Ντιέγκο Μαραντόνα, η «La Nation». Η έγκυρη εφημερίδα της χώρας χαρακτηρίζει τον επιθετικό της ΑΕΚ, ως «άρχοντα των γκολ». Οι υπόλοιποι εννέα:

• Σέργιο Αγκουέρο (Ατλέτικο Μαδρ.): 34 γκολ σε όλες τις διοργανώσεις.
• Φερνάντο Καβενάγκι (Μπορντό): 30 γκολ.
• Λιονέλ Μέσι (Μπαρτσελόνα): 24 γκολ.
• Λισάντρο Λόπες (Πόρτο): 23 γκολ.
• Ντιέγκο Μιλίτο (Σαραγόσα και Τζένοα): 22 γκολ.
• Ισμαέλ Μπλάνκο (ΑΕΚ): 22 γκολ.
• Γκονζάλο Ιγκουαΐν (Ρεάλ Μαδρ.): 21 γκολ.
• Κάρλος Τέβες (Μάντσεστερ Γιουν.): 18 γκολ.
• Εζεκιέλ Λαβέτσι (Νάπολι): 14 γκολ.
• Μάουρο Ζάρατε (Μπέρμινγχαμ και Λάτσιο): 13 γκολ.

Με Τζεμπούρ, Μπλάνκο στο ντέρμπι Δεν ξεκίνησε υπό τις καλύτερες συνθήκες η προετοιμασία της ομάδας για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό. Το τερέν στους Θρακομακεδόνες ήταν πολύ «βαρύ» λόγω της βροχής. Οι Σκόκο, Πελετιέρι, Μπερνς επέστρεψαν και ακολούθησαν πρόγραμμα με τρέξιμο και γυμναστήριο, όμως Ο Παναγιώτης Λαγός, ξεκίνησε στο δίτερμα, αλλά έφυγε από την προπόνηση με ενοχλήσεις στον τένοντα του δεξιού ποδιού. Ο Γιούργκεν Μάχο αποκόμισε τενοντίτιδα, ενώ ο Άγγελος Μπασινάς δεν αγωνίστηκε, καθώς ταλαιπωρείται από ένα ελαφρύ διάστρεμμα στην ποδοκνημική και υπήρξαν φόβοι μήπως χειροτερέψει η κατάσταση λόγω του άσχημου αγωνιστικού χώρου.

Σύστημα 4-3-1-2 ετοιμάζει για το ντέρμπι ο Ντούσαν Μπάγεβιτς. Ο Σάχα θα είναι τερματοφύλακας και οι Κυργιάκος, Μαϊστόροβιτς θα συνθέτουν το δίδυμο στο κέντρο της άμυνας. Αριστερά θα αγωνιστεί ο Γεωργέας και δεξιά αναμένεται να παίξει ο Μπασινάς. Οι Πελέτιέρι, Καφές, Ενσαλίβα θα βρίσκονται στο κέντρο, έχοντας μπροστά τους τον Σκόκο. Στην επίθεση θα παίξουν οι Τζεμπούρ, Μπλάνκο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Χρόνια πολλά απανταχού Αεκτζήδες.
Η νέα χρονιά να σας βρει πιο δυνατούς γιατί βαρεθήκαμε φέτος τη σούπα σας (χωρίς παρεξήγηση)

Τώρα, διάβασα από τον ντάρκι πως προορίζεται για δεξιό μπακ ο Μπασινάς;;;;; Είδα καλά;;
Δεν βάζει καλύτερα τον Μάχο να παίξει εκεί;

Θα ήθελα να αακούσω τις απόψεις σας για το ντέρμπι, αλλά μετά από αυτό που είδα για τον Μπασινά... τι άποψη να έχεις για προγνωστικά...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όλα ανοιχτά είναι στο ντέρμπι.Ανοιχτα-ορθάνοιχτα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Όλα ανοιχτά είναι στο ντέρμπι.Ανοιχτα-ορθάνοιχτα.
αν φυσικά μου επιτρέπετε την άποψη (δεδομένου πως είμαι σε άλλο στρατόπεδο), νομίζω πως ο Τεντάς το έμαθε το μάθημά του πια. Δεν θα μπει εύκολα γκολ στον ΠΑΟ. Πιο πολύ για σούπα όπως το δικό μας ντέρμπι με τον ΠΑΟ το βλέπω να πηγαίνει.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αν φυσικά μου επιτρέπετε την άποψη (δεδομένου πως είμαι σε άλλο στρατόπεδο), νομίζω πως ο Τεντάς το έμαθε το μάθημά του πια. Δεν θα μπει εύκολα γκολ στον ΠΑΟ. Πιο πολύ για σούπα όπως το δικό μας ντέρμπι με τον ΠΑΟ το βλέπω να πηγαίνει.


Μπορεί.Αλλά θα ναι 50-50
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Ασε τα 50  50
εδω ειναι το ζουμι............
 

Συνημμένα

  • 8u6.jpg
    8u6.jpg
    65 KB · Εμφανίσεις: 18

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλησπέρα αδερφια. Ελπίζω να περάσατε όλοι καλά και με υγεία. :rockon: :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δεν σας πειραζει που θα παιξετε με τον ποα σε γεματο γηπεδο?
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
αν φυσικά μου επιτρέπετε την άποψη (δεδομένου πως είμαι σε άλλο στρατόπεδο), νομίζω πως ο Τεντάς το έμαθε το μάθημά του πια. Δεν θα μπει εύκολα γκολ στον ΠΑΟ. Πιο πολύ για σούπα όπως το δικό μας ντέρμπι με τον ΠΑΟ το βλέπω να πηγαίνει.
Δανειστε τους το λεωφορειο που ειχατε βαλει στο τερμα σας στο μεταξυ μας ματς και το ματσακι ειναι εγγυημενη σουπα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Όχι!Γιατί τι έκανε?
επεισοδια σε λαρισα και καπακι σε ηρακλειο
οταν καταδικαστει 2 φορες για σοβαρα επεισοδια μια ομαδα τιμωρειται η εδρα
γιατι πηρε αναβολη απο τις 22 η εφεση για μετα απο 1 μηνα?
ανοιξτε τα ματια σας χανουμια,μονο με τον ολυμπιακο φωναζετε
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
επεισοδια σε λαρισα και καπακι σε ηρακλειο
οταν καταδικαστει 2 φορες για σοβαρα επεισοδια μια ομαδα τιμωρειται η εδρα
γιατι πηρε αναβολη απο τις 22 η εφεση για μετα απο 1 μηνα?
ανοιξτε τα ματια σας χανουμια,μονο με τον ολυμπιακο φωναζετε
Όλο κλάψα είσαι πια!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom