Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
παίξε εσύ μπάλλα και να σε βρίζουν όταν βάζεις γκολ. αλά ούτε σε αλάνα δεν πρέπει να έχεις παίξει και δεν το καταλαβαίνεις.. είσαι αεκ και βρίζεις τους παίκτες σου. Τι σόι αεκ είσαι?

Έχει αγανακτήσει ο κόσμος ρε φίλε. Δεν μπορεί άλλο το παραμύθι και τη μιζέρια που βλέπει. Κατάλαβέ το.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
παίξε εσύ μπάλλα και να σε βρίζουν όταν βάζεις γκολ. αλά ούτε σε αλάνα δεν πρέπει να έχεις παίξει και δεν το καταλαβαίνεις.. είσαι αεκ και βρίζεις τους παίκτες σου. Τι σόι αεκ είσαι?
Το ότι κάποιος έχει παίξει μπάλλα δεν σημαίνει ότι το κατέχει το τόπι!Το έχω αναφέρει και πριν 1-2 εβδομάδες! ;)Άσε που δεν έχεις ιδέα τι έχω κάνει και τι όχι!
Αν δεν δουλεύεις στα γραφεία της Παέ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!! :sleeping:
 

pako

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
101
Like
1
Πόντοι
1
Αν ο Ντεμης φτιαξει και αυτος μια συμμορια ,σαν την Οριτζιναλ που  στα Εξαρχεια που ειναι η δουλεια μου πουλαει προστασια σε καταστηματαρχες ,και πηγαινουν στο Μπασκετ και σε καθε χαμενο καλαθι βριζουν παιχτες πουλημενοι η ΑΕΚ δεν πεθαινει τι θα κανουν ορισμενοι θα λενε οτι δεν ειναι  Αεκτζηδες θα βριζουν και θα παιζουν και ξυλο.Ε,τωρα που εφυγε ο Ντεμης τελειωσε και η ασυλια σας μαγκες ο Κοντινιο σας εβγαλε στη Σεντρα μολις ξανακραξετε θα φατε τρελο ξυλικι και το πρωτο ξυλο θα το παιξετε μεταξυ σας...
 

driver2222

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
αεκάκια μόνο με τον βάτραχο θα κάνετε ομάδα αλλά θα γίνουν και άλλα πολλά..
υπομονή και θα δείτε.
επίσης θα δείτε που θα στείλει ο Τίγρης κάτι καραγκιοζάκια που όχι δεν έχουν πληρώσει ποτέ στην ομάδα εισητήριο αλλά ούτε σε προπόνηση της ομάδας δεν έχουν αγοράσει ούτε πασατέμπο από τον τσάκα τσούκα.
η μαλακία του Νικολαίδη ήταν που στο ξεκίνημα προσπάθησε να πάει με τα νερά της Ορίτζιναλ και της έκανε στην αρχή τα χατήρια.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε ξέρω ότι δεν απευθύνεσαι σε μένα,αλλά μια και παραθέτεις το ποστ μου απαντάω ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ.Μπάλα έχω παίξει,μέχρι τα 16 ήμουν στην ΑΕΚ με προπονητή τον Κεφαλίδη,μάλιστα παίξαμε και στον τελικό παίδων με τον ΠΑΟΚ και χάσαμε αλλά για ποια πίεση μιλάς?Στον Μαιστόροβιτς πίεση που έχει παίξει δεκάδες παιχνίδια κρισιμότερα από αυτό?Γιατί τον γιουχάραν -εγώ δεν πάω πια γήπεδο-ξέρεις?Γιατί είναι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΡΥΠΑ πίσω αντί να δεσπόζει σαν ηγέτης.Γιατί χαρίζει γκολ σε Ομόνοιες κλπ και είναι χειρότερος κι από τους Λάνγκλευ και Ρος (Googλαρε τους αν δεν ξέρεις.Στην ΑΕΚ παλιά,τουρίστες).Ούτε με το Χατζηχρήστο είμαι,κι αυτός συμφέροντα υποστηρίζει.Αλλά δεν μπορώ ρε φίλε αυτή τη μιζέρια πια.Μια ζωή τα διοικητικά είναι ο καρκίνος μας και στην τελική την πληρώνουν αυτοί που τα σκάνε στα γήπεδα.Όλοι το συμφέρον τους πάνω απ'όλα και η ΑΕΚ σαν ΑΕΚ ΚΑΙ ΙΔΕΑ,στο τέλος...Έχουν άραγε καταλάβει όλοι αυτοί οι "παίκτες" σε ποιον σύλλογο ανήκουν?¨εχει καταλάβει ο Δώνης και ο Ισπανός ξενοδόχος ποια ομάδα κοουτσάρουν?Δε νομίζω γιατί κανείς δεν τους εξήγησε τι σημαίνει ΑΕΚ..Αυτά τα ολίγα...

ΥΓ:Φίλε eskiya με τον Προδότη ,έχω κολλήσει.Συμφωνώ μαζί σου σε όλα,αλλά ειναι σαν τη γυναίκα.Την καλύτερη να έχω δίπλα μου,την πιο τέλεια σύζυγο,αν μου τα φορέσει ΈΛΗΞΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..
φίλε μου έχω παίξει β΄' εθνική. εχω παιξει στην καλαμάτα. οπότε ξέρω και εγώ πιστεψέ με. αλλάδεν έχει σημασία που έχω παίξει. δεν είναι δυνατόν να είσαι ΑΕΚ και να βρίζεις τους παίκτες στη διάρκεια του αγώνα και να αποδοκιμάζεις στα γκολ. Δεν υπάρχει αυτό. Αλλά άμα δεν εέις παίξει ούτε σε αλάνα , που να το καταλάβεις. Απλά βρίζουνε γιατί τους συμφέρει να χάνει η ΑΕΚ για να κάνουν τη πολιτική τους. τι να πεις?ήταν ένα παιχνίδι που έπρεπε να νικήσουμε οπωσδήποτε και δεν πανηγυρίζεις την νίκη, καταλαβαίνεις.  Αφού έχουμε καταντήσει ο χατζηχρήστος να είναι πρόεδρος στην ερασιτεχνική, είμαστε άξιοι της τύχης μας.
 

pako

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
101
Like
1
Πόντοι
1
Ωραιά...αυτό έχεις εντοπίσει ότι είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ?Ότι δεν πανηγυρίζει ο Χατζηχρήστος τα γκολ? :huh:
Για μενα ο Χ"Χρηστος ΕΙΝΑΙ το προβλημα αυτος και ο καθε προβαταρχης που θελει να εξουσιαζει κοσμο,που ηταν παντως οι σωτηρες το 2004 δεν μας εχει πει κανεις...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Την κάνω για κανα ποτάκι...πλακώσανε και οι ΔΙΠΛΑ για να υποστηρίξουν τον σωτήρα τους! :2funny:
ντεμάκια μην στεναχωριέστε...είπαμε προς το παρόν άλλαξε ο Μανωλιός...δεν έγινε και καμμιά κοσμοιστορική αλλαγή! :sleeping: :sleeping: :sleeping:
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Εχω τρελλαθει με αυτα που διαβαζω. Ειμαι σιγουρος πως οι πιο πολλοι απο εσας που λετε ο,τι λετε, σημερα δεν εισασταν καν στο γηπεδο. Ο φιλος Liakoss και αλλοι λενε πραγματα που δεν ισχυουν.
Να πω πως δεν ειμαι της Original ουτε πια οργανωμενος. Μιλαω σαν απλος οπαδος της ΑΕΚ και βλεπω την ΑΕΚ σχεδον 30 χρονια τωρα.
Λοιπον για αρχη να πω πως ολα οσα λεει ο Χατζηχρηστος δεν με βρισκουν καθολου συμφωνο.Εχθες ομως στο γηπεδο οι μοναδικοι που προσπαθουσαν να φωναξουν και να βοηθησουν την ομαδα ηταν τα παιδια στο πεταλο. Το υπολοιπο γηπεδο παρακολουθουσε αποσβωλομενο το θεαμα που του παρουσιαζε η ομαδα. Η λεξη αθλιο δεν μπορει να περιγραψει αυτο που βλεπαμε.Μετα το 5λεπτο η ομαδα εξεφανιστηκε απο το γηπεδο.Ο κοσμος ειχε μεινει μουδιασμενος να βλεπει ενα πραγμα που σιγουρα δεν ηταν ποδοσφαιρο.Απο τα πιο βαρετα και αποκρουστικα θεαματα που εχω δει ποτε μου. Να φανταστειτε το πρωτο ημιχρονο με τη Λαρισα που καναμε στο οακα, φανταζε διαστημικο μπροστα στο χτεσινο.Καναμε προσπαθειες να υψωσουμε φωνη συμπαραστασης στην ομαδα και απο την λυπηση και απογοητευση δεν εβγαινε λεξη.
 
  Και ομως το πεταλο τραγουδουσε οσο μπορουσε πιο δυνατα. Ο Αστερας εκανε παρτυ, θα μπορουσε και δυο γκολ να ειχε βαλει στο πρωτο. Γυρω στο 30'' λοιπον ξεκινησανε οι πρωτες αποδοκιμασιες. Και μην ακουω αηδιες για μη υποστηρηξη προς την ομαδα. Οταν επι 30,35 λεπτα δεν υπαρχεις,οι παικτες ειναι ανικανοι για πασα στο μισο μετρο,ποσο μαλλον για δημιουργια υποψια ευκαιριας και ο (φετινος ειδικα)Αστερας πιεζει απο παντου και να το φας μοιαζει θεμα χρονου...ε ρε γαμωτο δεν γινεται. Ο κοσμος ξεσπασε αυθορμητα. Δεν το ξεκινησε καποιος το σκηνικο. Ολοι μαζι πεταχτηκαμε πανω και τα χωσαμε.

Οταν η ομαδα ξαναβγηκε στο γηπεδο για το Β ημιχρονο, ο κοσμος την υποδεχτηκε ζεστα. Ουτε γιουχα, μονο χειροκροτημα πηρε. Για 20 λεπτα μεχρι να φαμε το γκολ η ΑΕΚ εδειξε σημαδια ζωης. Μην νομιζουμε πως παιξαμε μπαλλαρα απλα η διαθεση για προσπαθεια ανεβηκε και καναμε 4 φασεις χωρις ομως να εντυπωσιασουμε. Ο Τζιμπουρ εδωσε λιγο ποιοτητα στην επιθεση. Ο κοσμος στο διαστημα αυτο παροτρυνε και βοηθουσε και κουβεντα δεν λεγαμε για τον Χουαν Φραν που δεν μπορουσε να τρεξει στο ελαχιστο για τον Γεωργεα που ειχε παραδωσει ψυχη, για τον Μαϊστοροβιτς που δεν ηξερε τι να κανει την μπαλα και ηταν μονινη πηγη κινδυνων,για τον Ζορμπα που νομιζει οτι παιζει σε αλανα και παει να τους περασει ολους με τη μια, για τον Σκοκο που εξαφανιστηκε απο το χορταρι για,για,για...

Και ερχεται το 65' που το ρουφαει ο Σαχας. Παλι δεν γιουχαρουμε. Περιμενουμε αντιδραση απο την ομαδα και την ειδαμε... παραλιγο σε δυο φασεις να φαει και το δευτερο! Ο κοσμος απο εκεικαι περα το παιρνει στην πλακα. Τραγουδαμε το ενα μπουρδελο ειμαστε,πεσανε και δυο συνθηματα για τον Ντεμη και ολα καλα. Μενουμε και με 10, συνεχιζουμε να βλεπουμε κατι σαν μπαλα και περιμενουμε ομορφα και ωραια την ληξη του ντερμπυ...

Και ερχεται στο 90' ο Σουηδος και βαζει το μπαλακι. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΝΥΓΥΡΙΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΓΚΟΛ. Οχι με τρελλο παθος αλλα το πανηγυρισαμε. Και ξαφνικα βλεπουμε τον Μαϊστοροβιτς να τρεχει με τετοια ταχυτητα (που σε ολοκληρο τον αγωνα ποτε δεν την ανεπτυξε)στο παγκο και να πανυγηριζει σα τρελλος το γκολ. Ο Κορδονουρης του εργοτελη να εβαζε γκολ στο 90 και να ισοφαριζε σε 1-1 η πρωτη του κινηση θα ηταν να τρεξει να παρει τη μπαλα απο τα διχτυα μηπως και προλαβει ενα δευτερο ακομα.
Ο κοσμος λοιπον πανυγηρισε το γκολ, αλλα τρελαθηκε οταν ειδε το Σουηδο να συμπεριφερεται σαν μα μην ξερει σε ποια ομαδα παιζει(που σιγουρα δεν ξερει γιατι κανενας δεν μπηκε στον κοπο να του εξηγησει).
Ολο το γηπεδο δεν γιουχαρε το γκολ, γιουχαρε την αντιδραση.
Οπως βεβαια ειναι γελοιο να λεγεται οτι γιουχαραμε στο δευτερο γκολ του Τζιμπουρ. Εχω να πανυγηρισω ετσι γκολ πολυ καιρο. Χτυπιομασταν, φιλιομασταν,χοροπηδαγαμε στα καθισματα.

  Με το που σφυριξε τη ληξη το κορακι ο πιο πολυς κοσμος αυθορμητα γιουχαρε για ολο αυτο που ειχε δει, οχι γαι τα γκολ της ομαδας. Γιουχαρε γιατι αυτο δεν ηταν ΑΕΚ. Αυτη η ομαδα δεν εχει την νοοτροπια της ΑΕΚ, μιας μεγαλης ομαδας,γιουχαρε γιατι βλεπει πως καθε αγωνιστικη δεν υπαρχει καμια βελτιωση,γιουχαρε γιατι ειδε παλι αδιαφορους παικτες,ειδε παλι πολλους αταλαντους παικτες.Και καταλαβε πως αυτη η ομαδα δεν εμπνεει καμια εμπιστοσυνη,μοιαζει τραγικα αδουλευτη,ασυνδετη και καζα τυπου Θρασυβουλου,Λαρισας κτλ. θα ειναι μεσα στο προγραμμα αν δεν αλλαξει κατι. Η κατακραυγη μας ηταν για να κανουνε κατι,να αλλαξουνε κατι,να ξυπνησουμε κανεναν τους αν γινεται.

Ο Ντεμης που μου ειναι πολυ συμπαθης και πιστευω οτι αγαπαει την ομαδα, ειμαι σιγουρος οτι χθες βρηκε την καλυτερη δικαιολογια για να την κανει με αλαφρα. Κουραστηκε ο ανθρωπος και εγω μπορει να κουραζομουνα στη θεση του. Αλλα η τελευταια εντυπωση που μου αφηνει ειναι πικρη, Δεν μπορεις Ντεμη να λες πως φευγεις επειδη γιουχαραμε τους παικτες στα γκολ γιατι απλα ειναι ψεμματα. Η μεγαλη γιουχα επεσε με τη ληξη του αγωνα. Πες μας κουραστηκα,βαρεθηκα,ο,τι αλλο θες οχι ομως αυτο το ψεμμα.
Επειδη παλια τρωγαμε και κοψιδια μαζι και με αλλους ΑΕΚτζηδες οταν ησουν ακομα παικτης, παντα ελεγες για το αλαθητο του κοσμου. Δεν μπορει χθες 15.000 κοσμος να ηταν λαθος,ουτε να εχουμε ολοι μας προβλημα ποιοτητας σαν οπαδοι.Κριμα
Σορυ αν κουρασα, τα ειπα και ξαλαφρωσα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Φίλε ξέρω ότι δεν απευθύνεσαι σε μένα,αλλά μια και παραθέτεις το ποστ μου απαντάω ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ.Μπάλα έχω παίξει,μέχρι τα 16 ήμουν στην ΑΕΚ με προπονητή τον Κεφαλίδη,μάλιστα παίξαμε και στον τελικό παίδων με τον ΠΑΟΚ και χάσαμε αλλά για ποια πίεση μιλάς?Στον Μαιστόροβιτς πίεση που έχει παίξει δεκάδες παιχνίδια κρισιμότερα από αυτό?Γιατί τον γιουχάραν -εγώ δεν πάω πια γήπεδο-ξέρεις?Γιατί είναι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΡΥΠΑ πίσω αντί να δεσπόζει σαν ηγέτης.Γιατί χαρίζει γκολ σε Ομόνοιες κλπ και είναι χειρότερος κι από τους Λάνγκλευ και Ρος (Googλαρε τους αν δεν ξέρεις.Στην ΑΕΚ παλιά,τουρίστες).Ούτε με το Χατζηχρήστο είμαι,κι αυτός συμφέροντα υποστηρίζει.Αλλά δεν μπορώ ρε φίλε αυτή τη μιζέρια πια.Μια ζωή τα διοικητικά είναι ο καρκίνος μας και στην τελική την πληρώνουν αυτοί που τα σκάνε στα γήπεδα.Όλοι το συμφέρον τους πάνω απ'όλα και η ΑΕΚ σαν ΑΕΚ ΚΑΙ ΙΔΕΑ,στο τέλος...Έχουν άραγε καταλάβει όλοι αυτοί οι "παίκτες" σε ποιον σύλλογο ανήκουν?¨εχει καταλάβει ο Δώνης και ο Ισπανός ξενοδόχος ποια ομάδα κοουτσάρουν?Δε νομίζω γιατί κανείς δεν τους εξήγησε τι σημαίνει ΑΕΚ..Αυτά τα ολίγα...

ΥΓ:Φίλε eskiya με τον Προδότη ,έχω κολλήσει.Συμφωνώ μαζί σου σε όλα,αλλά ειναι σαν τη γυναίκα.Την καλύτερη να έχω δίπλα μου,την πιο τέλεια σύζυγο,αν μου τα φορέσει ΈΛΗΞΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..
σορρυ που παρεμβαίνω, θα κάνω ένα σχόλια ελαφρώς παράταιρο. Ναύαρχε σαν να διαβάζω κάποιον που μιλάει για την Ελλάδα και τους πολιτικούς της...Όπου Μαϊστόροβιτς βάλε Υπουργό όποιον θες. Και όπου Μπάγεβιτς βάλε όποιον αρχηγό κόμματος θέλεις που έχει από πίσω του στρατιά προσωπολάτρων.

Ρε παιδιά, καλα΄ αυτά που λέτε για την ΑΕΚ. Αλλά αν εξαιρέσεις αυτά που λέτε για το Χατζηχρησταίϊκο, πως κακώς βρίζει, ταυπόλοιπα είναι χαζομάρες. Έχετε μια εντελώς καινούργια ομάδα με προσθήκες Αυγούστου! Χρειάζεται χρόνο να δέσει. Παίκτες έχετε, αλλά δεν έχουν βρεθεί ακόμα μεταξύ τους. Ο ΠΑΟ είχε γυρίσε πρωτάθλημα από τους -11 από την κορυφή.
Υπεμονηηηηηηη

Α, και κάτι ακόμα. Γιατί τους κουραζουνε τους παίκτες 85 λεπτά; Ας τους βάζουν να παίζουν μόνο τα τελευταια 10.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εχω τρελλαθει με αυτα που διαβαζω. Ειμαι σιγουρος πως οι πιο πολλοι απο εσας που λετε ο,τι λετε, σημερα δεν εισασταν καν στο γηπεδο. Ο φιλος Liakoss και αλλοι λενε πραγματα που δεν ισχυουν.
 
  Με το που σφυριξε τη ληξη το κορακι ο πιο πολυς κοσμος αυθορμητα γιουχαρε για ολο αυτο που ειχε δει, οχι γαι τα γκολ της ομαδας. Γιουχαρε γιατι αυτο δεν ηταν ΑΕΚ. Αυτη η ομαδα δεν εχει την νοοτροπια της ΑΕΚ, μιας μεγαλης ομαδας,γιουχαρε γιατι βλεπει πως καθε αγωνιστικη δεν υπαρχει καμια βελτιωση,γιουχαρε γιατι ειδε παλι αδιαφορους παικτες,ειδε παλι πολλους αταλαντους παικτες.Και καταλαβε πως αυτη η ομαδα δεν εμπνεει καμια εμπιστοσυνη,μοιαζει τραγικα αδουλευτη,ασυνδετη και καζα τυπου Θρασυβουλου,Λαρισας κτλ. θα ειναι μεσα στο προγραμμα αν δεν αλλαξει κατι. Η κατακραυγη μας ηταν για να κανουνε κατι,να αλλαξουνε κατι,να ξυπνησουμε κανεναν τους αν γινεται.
να σημειώσω πάντως πως αυτή ήταν πιο θγιής αντίδραση από αυτή των οπαδών του ΠΑΟ στον τελευταίο τους αγώνα...που μόλις έκαναν νίκη τους φταίει πάλι η διαιτησία που είναι εκεί που είναι...αλλά τι να πεις...όταν και ο Καραγκούνης λέει τα ίδια...
Ρε παιδιά, είναι η πρώτη φορά σε 10 χρόνια που ασχολειστε με τα χάλια της ομάδας σας και όχι με μαλακίες διαιτησίες. Κι αυτό πιστέψτε με, θα σας βγει σε καλό.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Και ερχεται στο 90' ο Σουηδος και βαζει το μπαλακι. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΝΥΓΥΡΙΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΓΚΟΛ. Οχι με τρελλο παθος αλλα το πανηγυρισαμε. Και ξαφνικα βλεπουμε τον Μαϊστοροβιτς να τρεχει με τετοια ταχυτητα (που σε ολοκληρο τον αγωνα ποτε δεν την ανεπτυξε)στο παγκο και να πανυγηριζει σα τρελλος το γκολ. Ο Κορδονουρης του εργοτελη να εβαζε γκολ στο 90 και να ισοφαριζε σε 1-1 η πρωτη του κινηση θα ηταν να τρεξει να παρει τη μπαλα απο τα διχτυα μηπως και προλαβει ενα δευτερο ακομα.
Ο κοσμος λοιπον πανυγηρισε το γκολ, αλλα τρελαθηκε οταν ειδε το Σουηδο να συμπεριφερεται σαν μα μην ξερει σε ποια ομαδα παιζει(που σιγουρα δεν ξερει γιατι κανενας δεν μπηκε στον κοπο να του εξηγησει).
Ολο το γηπεδο δεν γιουχαρε το γκολ, γιουχαρε την αντιδραση....
Σε δυο παραγραφους τα είπες ΟΛΑ!ΕΥΓΕ από μένα αυτά έλεγα κι εγώ τα απόγευμα.. :thumbsup: :thumbsup:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου και καλή βδομάδα.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon:
Τέλος εποχής.
Τέλος εποχής κ θα πω μόνο ένα πράγμα:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατί δεν είμαι αχάριστος.Εμείς συνεχίζουμε.
Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΔΕΝ ΑΠΟΘΝΗΣΚΟΝΤΑΙ.

Για το χθεσινό(άθλιο) ματς θα πω μόνο ένα πράγμα και τίποτα άλλο:
Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε αυτούς τους παίχτες,θέλετε να τους πω άθλιους ποδοσφαιρικά,θα το πω.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑθΛΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ που ενώ έπαιζαν με την πλατη στον τοίχο,ενώ έχαναν ,ενώ έπαιζαν με 10,ενώ όλο σχεδόν το γήπεδο τους γιούχαρε,βρήκαν τα ψυχικά αποθέματα και το αναάστημα να πιστέψουν μόνο αυτοί στον εαυτό τους κ να γυρίσουν αυτό το ματς,που δεν θα το γύριζε ούτε η ΡΕΑΛ,ούτε η Μ.ΓΙουνάιντεντ,ούτε καμμιά ομάδα στον κόσμο.Για μένα ανέβηκαν στην υπόληψη μου και στην εκτίμησή μου,και να τους γίνει μάθημα το τι μπορούν να κάνουν από δω και πέρα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
28 χρόνια που πάω γήπεδο το χθεσινό δεν πρόκειται να το ξεχάσω ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ,για πολλούς λόγους... :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Νοσοκομείο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Πρόωρο τέλος φαίνεται πως παίρνει η χρονιά για τον Αντώνη Ρίκκα. Ο τραυματισμός του νεαρού μέσου της ΑΕΚ στο γόνατο στη διάρκεια της αναμέτρησης με τον Αστέρα Τρίπολης αποδείχτηκε πολύ σοβαρός. Η μαγνητική τομογραφία έδειξε ότι υπέστη ρήξη πρόσθιου χιαστού και έσω μηνίσκου αριστερού γόνατος. Ο άτυχος ποδοσφαιριστής υποβάλλεται ήδη σε αντιφλεγμονώδη και αντιοιδηματική αγωγή και θα υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση μόλις υποχωρήσει η μετατραυματική φλεγμονή και το αιμάτωμα. Η αποχή του υπολογίζεται σε πέντε μήνες.

Θλάση πρώτου βαθμού στο δεξί γαστροκνήμιο υπέστη ο Παντελής Καφές. Στον έμπειρο μέσο χορηγήθηκε αντιφλεγμονώδης αγωγή και η κατάστασή του θα αξιολογείται καθημερινά. Η συμμετοχή του στην αναμέτρηση του Σαββάτου απέναντι στη Skoda Ξάνθη είναι εξαιρετικά αμφίβολη, πράγμα που ισχύει και για τους Μπασινά, Κυργιάκο και Μαντούκα.

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καμμιά πρόβλεψη για την διάδοχη κατάσταση έχετε;;;
 

Επισκέπτης
τωρα που γλυτωσατε απο τον ακουπο αρχιζω να σας φοβαμαι..
ο πουστρακος θελει πολυ ξυλο..
ποιος εισαι ρε κωλοτρυπιδη & λες να πεταξουν οι αρρωστοι τα κασκολ???
τοσα χρονια παιζεις με την ψυχοπαθεια του καθε αρρωστου που δεν μπορει να κοιμηθει το βραδυ απο την πικρα του,ενω εσυ ζεις πλουσιοπαροχα απο τα φραγκα που σου χωνει τοσα χρονια & μιλας κιολας???
αντε γαμησου ρε κωλοπουστα ρουφιανε..
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά.
Τα τοίχοι πέσανε, ο mr. σωτήρας δήλωσε παραίτηση και πέρασε και αυτός στο χρονοντούλαπο της ιστορίας σαν ένας αποτυχημένος πρόεδρος της Α.Ε.Κ .
Δεν προτρέχω σε καμία πρόβλεψη αν είναι καλύτερα η χειρότερα καθώς με την κρίση που υπάρχει ούτε τον τίγρη βλέπω να βγαίνει μπροστά αλλά και από την άλλη δεν πιστεύω ότι πάει και ποιο χαμηλά.. Αυτό που εχει μίνι να δούμε είναι τον κ. Χατζηχρήστο πρόεδρο και την original μέγα χορηγό της ομάδας. 
:jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom