Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
βιάζεται ο πετρελαιάς να αναλάβει....έρχετι και οβάτραχος μαζί.......
Και τι θα αλλάξει αν παραιτηθεί ο ντέμης?Τον πειράξανε οι αποδοκιμασίες...η κατάντια της ομάδας δεν τον ενοχλεί!Θα μπει στην θέση του ο Τάκης!Ποια είναι η διαφορά?Αφού όπως θυμάστε μόνο στις στραβές...τις απόφάσεις τις παίρνουν όλοι μαζί!
[move]ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΟ[/move]
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Πάλι ο Χατζηχρήστος φταίει που η ομάδα δεν μπορεί να παίξει καλύτερα από την Λάρισα , τον Αστέρα Τρίπολης και τον Θρασύβουλα?Πόσο πρέπει να μικρύνει η ομάδα ακόμα για να ξυπνήσετε?
Έφυγε ο ντέμης? :huh:
τότε να βρίζουμε τους παίκτες και να μην πανηγυρίζουμε τα γκολ όπως θέλει ο χατζηχρήστος. Αντε ρε με το λαμόγιο. Είναι περισσότερο αεκτζής από εμένα? Εχει γίνει γνωστός από την ΑΕΚ το λαμόγιο!!!
Αυτή είναι η στηριξή του στην ΑΕΚ. Τώρα που θα του φέρουνε τον Μπάγιεβιτς, θα είναι μεγάλη κότα.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
τότε να βρίζουμε τους παίκτες και να μην πανηγυρίζουμε τα γκολ όπως θέλει ο χατζηχρήστος. Αντε ρε με το λαμόγιο. Είναι περισσότερο αεκτζής από εμένα? Εχει γίνει γνωστός από την ΑΕΚ το λαμόγιο!!!
Αυτή είναι η στηριξή του στην ΑΕΚ. Τώρα που θα του φέρουνε τον Μπάγιεβιτς, θα είναι μεγάλη κότα.

Τουλάχιστον με τον Μπάγεβιτς θα δούμε και λίγο μπάλα. Με τον Δώνη που υπερασπίζεσαι συνέχεια, τι βλέπουμε;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
τότε να βρίζουμε τους παίκτες και να μην πανηγυρίζουμε τα γκολ όπως θέλει ο χατζηχρήστος. Αντε ρε με το λαμόγιο. Είναι περισσότερο αεκτζής από εμένα? Εχει γίνει γνωστός από την ΑΕΚ το λαμόγιο!!!
Αυτή είναι η στηριξή του στην ΑΕΚ. Τώρα που θα του φέρουνε τον Μπάγιεβιτς, θα είναι μεγάλη κότα.
Ρε φίλε αν έχεις σοβαρή διοίκηση κανείς Χατζηχρήστος δεν μπορεί να επηρεάσει την πορεία της ομάδας!Εσύ νομίζεις ότι μόνο η original  έχει ξενερώσει με την ΑΠΟΑΕΚΟΠΟΙΗΣΗ που έχει γίνει τα τελευταία χρόνια?
Και ποιος θα φέρει τον Ντούσαν?Άλλαξε η ιδιοκτησία?Το μόνο που γίνεται προς το παρόν είναι ότι ο τάκης θα πάρει την θέση του ντέμη και ο ντέμης του τάκη!Άλλαξε ο Μανωλιός...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν,ξαναλέω ότι αυτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΜΑ ομάδας που θέλει να πρωταγωνιστεί.Οι παίκτες είναι ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ σε αγωνιστικό ύψος κι έχουν νοοτροπία Δημ. Υπαλλήλου.Κάθονται στα συμβόλαιά τους κι έχει ο Θεός..Ο δε προπονητής πειραματίζεται συνεχώς στου κασίδη το κεφάλι.Πότε φταίνε οι δημοσιογράφοι,πότε ο αέρας και πότε ο κακός μας ο καιρός.Νοσταλγώ την ΑΕΚ που έπαιρνε τα παιχνίδια αυτά κάποτε με τη φανέλα.Που κανείς δεν ήλπιζε ότι με μας θα μπορέσει να κόψει βαθμούς και θεωρούσε το παιχνίδι χαμένο.Δεν μπορώ να δεχτώ τον κάθε ξένο τυχοδιώκτη να πανηγυρίζει επειδή ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ την ομάδα που πριν τέσσερα χρόνια έπαιζε ερασιτεχνικό.Δεν γνωρίζει το ΜΕΓΕΘΟΣ της ομάδας που ανήκει??Ας πάει στην εξέδρα με διακοπή συμβολαίου για τις χείριστες εμφανίσεις του να μάθει ΤΙ ΕΣΤΙ ΑΕΚ.Μαζί να τον ακολουθήσει και ο Χουανφραν,ο Λαγός,Ο Σάχα,με λίγα λόγια μόνο ο Μπλάνκο και ο Σκόκο γλυτώνουν το κράξιμο..
Είδε κανείς τον πάγκο μας σήμερα?Κουτρουμάνος,Λαγός,Χετεμάι,Τζιμπούρ και Μάχο...Τί είναι αυτά ρε???Ποιος σας έδωσε το δικαίωμα στο βωμό της σωτηρίας της ομάδας με το άρθρο 44 να μας ΜΙΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ??Ντέμη,ευχαριστούμε,αλλά ΑΡΚΕΤΑ!!Πάρε το γίδι και άντε στο καλό...Κι εσύ κι ο Χατζηχρήστος φυσικά...

ΥΓ:Tις απόψεις μου για το βάτραχο τις ανέπτυξα την προηγούμενη εβδομάδα.Μόλις κάνει πως έρχεται,φοράω φανέλα ΟΣΦΠ και φωτό στο γαβροστάδιο..
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν,ξαναλέω ότι αυτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΜΑ ομάδας που θέλει να πρωταγωνιστεί.Οι παίκτες είναι ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ σε αγωνιστικό ύψος κι έχουν νοοτροπία Δημ. Υπαλλήλου.Κάθονται στα συμβόλαιά τους κι έχει ο Θεός..Ο δε προπονητής πειραματίζεται συνεχώς στου κασίδη το κεφάλι.Πότε φταίνε οι δημοσιογράφοι,πότε ο αέρας και πότε ο κακός μας ο καιρός.Νοσταλγώ την ΑΕΚ που έπαιρνε τα παιχνίδια αυτά κάποτε με τη φανέλα.Που κανείς δεν ήλπιζε ότι με μας θα μπορέσει να κόψει βαθμούς και θεωρούσε το παιχνίδι χαμένο.Δεν μπορώ να δεχτώ τον κάθε ξένο τυχοδιώκτη να πανηγυρίζει επειδή ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ την ομάδα που πριν τέσσερα χρόνια έπαιζε ερασιτεχνικό.Δεν γνωρίζει το ΜΕΓΕΘΟΣ της ομάδας που ανήκει??Ας πάει στην εξέδρα με διακοπή συμβολαίου για τις χείριστες εμφανίσεις του να μάθει ΤΙ ΕΣΤΙ ΑΕΚ.Μαζί να τον ακολουθήσει και ο Χουανφραν,ο Λαγός,Ο Σάχα,με λίγα λόγια μόνο ο Μπλάνκο και ο Σκόκο γλυτώνουν το κράξιμο..
Είδε κανείς τον πάγκο μας σήμερα?Κουτρουμάνος,Λαγός,Χετεμάι,Τζιμπούρ και Μάχο...Τί είναι αυτά ρε???Ποιος σας έδωσε το δικαίωμα στο βωμό της σωτηρίας της ομάδας με το άρθρο 44 να μας ΜΙΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ??Ντέμη,ευχαριστούμε,αλλά ΑΡΚΕΤΑ!!Πάρε το γίδι και άντε στο καλό...Κι εσύ κι ο Χατζηχρήστος φυσικά...

ΥΓ:Tις απόψεις μου για το βάτραχο τις ανέπτυξα την προηγούμενη εβδομάδα.Μόλις κάνει πως έρχεται,φοράω φανέλα ΟΣΦΠ και φωτό στο γαβροστάδιο..
ωραία νοοτροπία. Θα καταντήσετε την ΑΕΚ όπως ο ΠΑΟ πέρυσι που έβριζαν τους παίκτες τους επειδη έβαζαν γκολ. Οχι διακοπή συμβολαίου!! Να τον σκοτώσουμε επειδή πανηγύρισε το γκολ. Εάν είχες παίξεοι μπάλα θα καταλάβαινες την πίεση που νιώθει ένας παίκτης που χάνει, ο κόσμος βρίζει, παίζει με 10 παίκτες και βάζει γκολ. να μας πει και συγνώμη που το έβαλε?
Τι να πω!! Τον τζιμπούρ για τί τον έβριζαν? Μήπωε δεν έπρεπε να το πανηγυρίσει ούτε αυτός?
Γιατί πάτε σο γήπεδο άραγε όσοι πάτε, καιδ εν απευθύνομαι σε σένα. Για να περιμένετε να χάσει η ΑΕΚ ή μόλις η ΑΕΚ δεχθεί γκολ και πριν τελειώσει το παιχνίδι να βρίζετε? Αντε σπίτια σας ρε Χατζηχρήστοι, που θα καταντήσετε την ΑΕΚ τσιφλίκι σα ςμε το έτσι θέλω. Εάν σας άφηνε να βάζετε καπέλο στα εισιτήρια, θα ήταν καλός ο Ντέμης. Τώρα που ο Μελισσανίδης θα φέρει Πέτρο Στάθη, γιατόι όλι ξέρουμε ότι αυτός είναι ο συνεργάτης του, να σε δώ. Αλ΄΄α άμα τα πιάνεις και τα παντελονιάζεις, τότε όλα είναι καλά.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ναυαρχε συμφωνω μαζι σου ολα. Χατζηχρηστος, Ντεμης, Δωνης και παικτες δεν κανουν για την ΑΕΚ, ειναι ολοι πολυ λιγοι.Ολοι τους.

Επειδη ομως εχω μαθει να κρινω τους παντες εκ του αποτελεσματος, δεν μπορω να κανω οτι δε βλεπω τα γεγονοτα και τα δεδομενα. Ποτε επαιξε η ΑΕΚ την καλυτερη μπαλα; επι Μπαγεβιτς. Πότε επαιρνε πρωταθληματα; επι Μπαγεβιτς. Ποτε ηταν αηττητη στο τσαμπιονς λιγκ με παιχνιδαρες εναντια στην καλυτερη Ρεαλ των τελευταιων χρονων;επι Μπαγεβιτς.

Προδωσε; προδωσε σου λεω γω. Τιμωρηθηκε για αυτο με τη συμπεριφορα ορισμενων σουπερ-Αεκτζηδων που του στελναν σφαιρες σπιτι του; Νομιζω ναι.

Με Μελισανιδη και Ντουσαν η ΑΕΚ θα γινει ξανα φοβητρο. Οχι τωρα που ερχεται η καθε κολοπετινιτσα για να παρει αποτελεσμα. Κι οσοι δε γουσταρουν το Μπαγιεβιτς η γνωμη μου ειναι να μην πανυγυρισουν το πρωταθλημα που θα φερει.

Η ΑΕΚ ειναι εταιρεια παιδια. Και αποδεδειγμενα καποια στελεχη εχουν προσφερει, καποια οχι. Τα κουμαντα των οργανωμενων να μη θελουν εναν προπονητη ( παγκοσμιο φαινομενο ) ειναι που κανουν την ΑΕΚ μικροτερη.

 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Ναυαρχε συμφωνω μαζι σου ολα. Χατζηχρηστος, Ντεμης, Δωνης και παικτες δεν κανουν για την ΑΕΚ, ειναι ολοι πολυ λιγοι.Ολοι τους.

Επειδη ομως εχω μαθει να κρινω τους παντες εκ του αποτελεσματος, δεν μπορω να κανω οτι δε βλεπω τα γεγονοτα και τα δεδομενα. Ποτε επαιξε η ΑΕΚ την καλυτερη μπαλα; επι Μπαγεβιτς. Πότε επαιρνε πρωταθληματα; επι Μπαγεβιτς. Ποτε ηταν αηττητη στο τσαμπιονς λιγκ με παιχνιδαρες εναντια στην καλυτερη Ρεαλ των τελευταιων χρονων;επι Μπαγεβιτς.

Προδωσε; προδωσε σου λεω γω. Τιμωρηθηκε για αυτο με τη συμπεριφορα ορισμενων σουπερ-Αεκτζηδων που του στελναν σφαιρες σπιτι του; Νομιζω ναι.

Με Μελισανιδη και Ντουσαν η ΑΕΚ θα γινει ξανα φοβητρο. Οχι τωρα που ερχεται η καθε κολοπετινιτσα για να παρει αποτελεσμα. Κι οσοι δε γουσταρουν το Μπαγιεβιτς η γνωμη μου ειναι να μην πανυγυρισουν το πρωταθλημα που θα φερει.

Η ΑΕΚ ειναι εταιρεια παιδια. Και αποδεδειγμενα καποια στελεχη εχουν προσφερει, καποια οχι. Τα κουμαντα των οργανωμενων να μη θελουν εναν προπονητη ( παγκοσμιο φαινομενο ) ειναι που κανουν την ΑΕΚ μικροτερη.
συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε.αλωστε ρε παιδια,τι να εκανε,τον ειχε τρελανει ο τροχανας με τις μαλακειες του..τι να καθοταν εκει να κανει..
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα λοιπον οριτζιναλια που διωξατε το ντεμη και ησασταν "σωστοι" στο γηπεδο,περιμενετε το μεσσια.Ερχεται ο αμπραμοβιτς.Θα παρατησει την τσελσι να ερθει στην αεκ.
 

Επισκέπτης
μπραβο στην ΑΕΚ για τη νικη της σημερα...και εννοω για το τροπο με τον οποιο προηλθε στις καθυστερησεις.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι μόνο η ορίτζιναλ δεν γουστάρει την συγκεκριμένη διοίκηση?Ωραία καραμελίτσα...
Να θυμίσω ότι την πρώτη χρονιά σε ματς με την Καλλιθέα είχαμε πάει 45.000 με χειρότερο υλικό από το σημερινό και λιγότερες προσδοκίες!Γιατί οι 45.000 γίνανε 15.000?Ξέρετε πόσα μέλη έχει η ορίτζιναλ???Και η ορίτζιναλ σε μεγάλο βαθμό συνεχίζει να πηγαίνει στο γήπεδο...
:sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι μόνο η ορίτζιναλ δεν γουστάρει την συγκεκριμένη διοίκηση?Ωραία καραμελίτσα...
Να θυμίσω ότι την πρώτη χρονιά σε ματς με την Καλλιθέα είχαμε πάει 45.000 με χειρότερο υλικό από το σημερινό και λιγότερες προσδοκίες!Γιατί οι 45.000 γίνανε 15.000?Ξέρετε πόσα μέλη έχει η ορίτζιναλ???Και η ορίτζιναλ σε μεγάλο βαθμό συνεχίζει να πηγαίνει στο γήπεδο...
:sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
πηγαίνει περιμ΄νοντας να χάσει η ΑΕΚ και για να βρίσει τις μάνες του ντέμη, του δώνη και των παικτών. να κάτσουν σπίτι τους εάν είναι να συμπεριφέρονται έτσι.Δεν πανηγύρισαν το δεύτερο γκολ και εάν ήσουν στο γήπεδο θα το ειδες.  Τώρα όμως να δούμε εάν θα έρθεοι ο εκλεκτός τους και να φάμε στη μάπα τον πέτρο στάθη.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το ρόστερ της ομάδας δεν είναι για τα σκουπίδια. Με 2-3 προσθήκες, καλό (για τα ελληνικά δεδομένα) προπονητή και μια σοβαρή και όχι φαιδρή διοίκηση, η αγωνιστική εικόνα θα αλλάξει πολύ.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
ωραία νοοτροπία. Θα καταντήσετε την ΑΕΚ όπως ο ΠΑΟ πέρυσι που έβριζαν τους παίκτες τους επειδη έβαζαν γκολ. Οχι διακοπή συμβολαίου!! Να τον σκοτώσουμε επειδή πανηγύρισε το γκολ. Εάν είχες παίξεοι μπάλα θα καταλάβαινες την πίεση που νιώθει ένας παίκτης που χάνει, ο κόσμος βρίζει, παίζει με 10 παίκτες και βάζει γκολ. να μας πει και συγνώμη που το έβαλε?
Τι να πω!! Τον τζιμπούρ για τί τον έβριζαν? Μήπωε δεν έπρεπε να το πανηγυρίσει ούτε αυτός?
Γιατί πάτε σο γήπεδο άραγε όσοι πάτε, καιδ εν απευθύνομαι σε σένα. Για να περιμένετε να χάσει η ΑΕΚ ή μόλις η ΑΕΚ δεχθεί γκολ και πριν τελειώσει το παιχνίδι να βρίζετε? Αντε σπίτια σας ρε Χατζηχρήστοι, που θα καταντήσετε την ΑΕΚ τσιφλίκι σα ςμε το έτσι θέλω. Εάν σας άφηνε να βάζετε καπέλο στα εισιτήρια, θα ήταν καλός ο Ντέμης. Τώρα που ο Μελισσανίδης θα φέρει Πέτρο Στάθη, γιατόι όλι ξέρουμε ότι αυτός είναι ο συνεργάτης του, να σε δώ. Αλ΄΄α άμα τα πιάνεις και τα παντελονιάζεις, τότε όλα είναι καλά.
Φίλε ξέρω ότι δεν απευθύνεσαι σε μένα,αλλά μια και παραθέτεις το ποστ μου απαντάω ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ.Μπάλα έχω παίξει,μέχρι τα 16 ήμουν στην ΑΕΚ με προπονητή τον Κεφαλίδη,μάλιστα παίξαμε και στον τελικό παίδων με τον ΠΑΟΚ και χάσαμε αλλά για ποια πίεση μιλάς?Στον Μαιστόροβιτς πίεση που έχει παίξει δεκάδες παιχνίδια κρισιμότερα από αυτό?Γιατί τον γιουχάραν -εγώ δεν πάω πια γήπεδο-ξέρεις?Γιατί είναι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΡΥΠΑ πίσω αντί να δεσπόζει σαν ηγέτης.Γιατί χαρίζει γκολ σε Ομόνοιες κλπ και είναι χειρότερος κι από τους Λάνγκλευ και Ρος (Googλαρε τους αν δεν ξέρεις.Στην ΑΕΚ παλιά,τουρίστες).Ούτε με το Χατζηχρήστο είμαι,κι αυτός συμφέροντα υποστηρίζει.Αλλά δεν μπορώ ρε φίλε αυτή τη μιζέρια πια.Μια ζωή τα διοικητικά είναι ο καρκίνος μας και στην τελική την πληρώνουν αυτοί που τα σκάνε στα γήπεδα.Όλοι το συμφέρον τους πάνω απ'όλα και η ΑΕΚ σαν ΑΕΚ ΚΑΙ ΙΔΕΑ,στο τέλος...Έχουν άραγε καταλάβει όλοι αυτοί οι "παίκτες" σε ποιον σύλλογο ανήκουν?¨εχει καταλάβει ο Δώνης και ο Ισπανός ξενοδόχος ποια ομάδα κοουτσάρουν?Δε νομίζω γιατί κανείς δεν τους εξήγησε τι σημαίνει ΑΕΚ..Αυτά τα ολίγα...

ΥΓ:Φίλε eskiya με τον Προδότη ,έχω κολλήσει.Συμφωνώ μαζί σου σε όλα,αλλά ειναι σαν τη γυναίκα.Την καλύτερη να έχω δίπλα μου,την πιο τέλεια σύζυγο,αν μου τα φορέσει ΈΛΗΞΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
πηγαίνει περιμ΄νοντας να χάσει η ΑΕΚ και για να βρίσει τις μάνες του ντέμη, του δώνη και των παικτών. να κάτσουν σπίτι τους εάν είναι να συμπεριφέρονται έτσι.Δεν πανηγύρισαν το δεύτερο γκολ και εάν ήσουν στο γήπεδο θα το ειδες.  Τώρα όμως να δούμε εάν θα έρθεοι ο εκλεκτός τους και να φάμε στη μάπα τον πέτρο στάθη.
Ωραιά...αυτό έχεις εντοπίσει ότι είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ?Ότι δεν πανηγυρίζει ο Χατζηχρήστος τα γκολ? :huh:
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον εφυγε ο κοντος που τοσα ¨"προβληματα" δημιουργησε στην ΑΕΚ ωραια τωρα μαγκεσ πρεπει να βρουμε αλλο συνθημα γιατι ο κοντος δεν υπαρχει, βεβαια τωρα ολα τα πραγματα θα στρωσουν αυριο η ομαδα θα κανει προπονηση στο καινουργιο προπηνητικο κεντρο, σε κανα μηνα θα παιζουμε στο νεο γηπεδο...
οσο για το δονη να τον διωξουμε και αυτον εχει κανει την ομαδα μπουρδελο σε 7 αγωνες ολοι οι παιχτες που πηρε ειναι για τα μπαζα εδιωξε ο μαλακασ το ραμος και χιλια δυο και τα καταφερε το κερατο μου σε 2 μηνες.....
κατι τελευταιο ολοι εχουν το δικαιωμα τησ κριτικης τησ γκρινια του μπινελικοματος της σφαλιαρας αλλα οπως ειπε και αυτος ο καραγιοζης ο δονης και συμπληρωνω εγω ο κωλοτουμπας ειναι ο μεγαλυτερος μαλακας οποτε κωλοτουμπα εχε λιγακι το νου σου!!!καλο βραδυ...
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ωραιά...αυτό έχεις εντοπίσει ότι είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ?Ότι δεν πανηγυρίζει ο Χατζηχρήστος τα γκολ? :huh:
παίξε εσύ μπάλλα και να σε βρίζουν όταν βάζεις γκολ. αλά ούτε σε αλάνα δεν πρέπει να έχεις παίξει και δεν το καταλαβαίνεις.. είσαι αεκ και βρίζεις τους παίκτες σου. Τι σόι αεκ είσαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom