Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ο δωρητης ειναι γαμω τα παλληκαρια..μακαρι ολοι οι γαυροι να ηταν σαν & αυτον..
σ αυτό συμφωνώ και εγώ.......πατριώτης γαρ , γίνεται νάναι κακός?.......ΠΙΤΣΟΥΝΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΦΑΛΕΣ.....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Kαλημέρα και καλό μήνα!  :)

Το ανέκδοτο για το Νοέμβρη:

""Ρίμπο": "Ανώτερο το Ουζμπεκιστάν"

Δημοσίευση: 01 Νοεμβρίου 2008 08:26

 
Ότι το ελληνικό πρωτάθλημα είναι δεύτερης ταχύτητας το ξέραμε. Ότι είναι χειρότερο από το πρωτάθλημα στο Ουζμπεκιστάν, μας το έμαθε ο Ριβάλντο.


Ο Βραζιλιάνος παίκτης, που άφησε στα κρύα του λουτρού την ΑΕΚ για την Μπουντιόκορ, με δηλώσεις του στον Τύπο της Βραζιλίας προχώρησε σε συγκρίση μεταξύ των δύο πρωταθλημάτων και των δύο χωρών, θέλοντας για ακόμα μία φορά να βγάλει την πικρία(!) του για τα όσα πέρασε στην Ελλάδα στα τέσσερα χρόνια που αγωνίστηκε με την φανέλα του Ολυμπιακού και της ΑΕΚ.

Ο Ριβάλντο, ήταν απόλυτος για την ποιότητα του ποδοσφαίρου που παίζεται στην μακρινή αυτή χώρα, τονίζοντας ότι στο Ουζμπεκιστάν δεν πήγε για λεφτά αλλά γιατί οι συνθήκες είναι καλύτερες από αυτές στην χώρα μας: "Δεν χωράει καμία αμφισβήτηση. Κάποιοι πιστεύουν ότι πήγα στο Ουζμπεκιστάν για τα χρήματα. Αυτό δεν ισχύει. Πήγα στο Ουζμπεκιστάν επειδή οι συνθήκες είναι καλύτερες. Και από πλευράς ζωής και από πλευράς ποδοσφαίρου.

Θεωρώ ότι το πρωτάθλημα του Ουζμπεκιστάν είναι ανώτερο από το ελληνικό. Αυτό έχω καταλάβει τους λίγους μήνες που βρίσκομαι εδώ. Όπως επίσης και η Μπουντιόκορ δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τις ελληνικές ομάδες. Μπορώ να πω ότι σε πολλά πράγματα είναι καλύτερη. Όπως επίσης σε επίπεδο οργάνωσης". "


:2funny: :2funny: :2funny:



 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Alfa...1 τραγούδι:''για τα λεφτά τα κάνεις όλα''....το ξέρεις???? :jerking: :jerking: :jerking:
Ο άνθρωπος για το χρήμα θα πούλαγε και τον...κώλο του!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλά τα λέει ο άνθρωπος. Με τόσα που του έχουνε δώσει να πιει εκεί....είναι δυνατόν να καταλαβαίνει τι λέει;
ΠΛάκα πλάκα....τέτοιος ξεπεσμός είναι δύσκολο να επαναληφθεί...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
για τα λεφτα τα κανεις ολα,για τα λεφτα δε μ΄αγαπας.... :2funny: :2funny:παρολαυτα η 4αρα θα μεινει αξεχαστη..... :ak: :ak: :ak: :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για τα λεφτα τα κανεις ολα,για τα λεφτα δε μ΄αγαπας.... :2funny: :2funny:παρολαυτα η 4αρα θα μεινει αξεχαστη..... :ak: :ak: :ak: :rockon:
όλες οι 4αρες μένουνε αξέχαστες....άλλο που το δικό σας το μνημονικό κάποιες τις ξεχνάει. Εγώ ας πούμε ακόμα θυμάμαι κάποιο παικτάκι ονόματι Προτάσοφ να σας σκίζει τα δίχτυα. Ρε πώς κάνετε έτσι. Λες και άμα παίξουνε φέτος και νικήσει η μία ομάδα ή η άλλη δεν θα ξαναπαίξουνε ποτέ ξανα!...χαχαχα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
όλες οι 4αρες μένουνε αξέχαστες....άλλο που το δικό σας το μνημονικό κάποιες τις ξεχνάει. Εγώ ας πούμε ακόμα θυμάμαι κάποιο παικτάκι ονόματι Προτάσοφ να σας σκίζει τα δίχτυα. Ρε πώς κάνετε έτσι. Λες και άμα παίξουνε φέτος και νικήσει η μία ομάδα ή η άλλη δεν θα ξαναπαίξουνε ποτέ ξανα!...χαχαχα
η περσινη ειχε καθαρκτικο χαρακτηρα για τα χρονια της κοκκηνης παραγκας...σε συνδυασμο με το πρωταθλημα στα γηπεδα βεβαια,ηταν η τιμωρια της αλαζονιας.... :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :rockon:
 

Επισκέπτης
Εμένα γενικά ομάδα δεν με έχει πείσει... μόνο ο Κυριάκος ήταν μια σωστή μεταγραφή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom