Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007

Συνημμένα

  • index.jpg
    index.jpg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 29

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το παλεύω και είμαι σε καλό δρόμο....
Ηδη είχαμε τις πρώτες μας περιπτύξεις καπου στην Δονούσα το καλοκαίρι με το Σαρλιζάκι μου.
Τώρα είναι στο Αμέρικα για τις εκλογές(εννοείται ότι είναι με τον Ομπάμα)και για να τελείωσει το θέμα με τον πρώην της.Κάτι πράγματα που έχουν μαζί κλπ.
Εδώ μια φώτο μας από την Δονούσα.
 

Συνημμένα

  • charlize_and SKOTEINOS.jpg
    charlize_and SKOTEINOS.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 35

Επισκέπτης
Επιχείρηση εξόντωσης του Σκοτεινού! :2funny:

stuart_townsend.jpg

ctheron.jpg

charlize-theron-meteor-awards.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.aceshowbiz.com/images/events/SGG-001315.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.ruggedelegantliving.com/a/images/05.Oscars.Theron.Townsend.jpg[/img[/URL]]
[img]http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/mo/premiere_photo/20070924/12/2033697442.jpg
thepartyscreening1.jpg

Charlize+Theron+and+Stuart+Townsend.jpg

547007458.jpg

 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Άβυσος η ψυχή της γυναίκας. Είναι δυνατόν αυτό το παιδί να είναι με αυτόν τον Δάκη;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για αυτόν έρχεται στην αγκαλιά μου.Ξετυφλώθηκε το μωρό μου επιτέλους :rockon:
 

Συνημμένα

  • Charlize%20Theron%2010.jpg
    Charlize%20Theron%2010.jpg
    13,9 KB · Εμφανίσεις: 12

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αν στραβώσει τίποτα με το κοντοπούτανο υπάρχει και αυτή που είναι καλύτερη! :idiot: :idiot: :idiot:
 

Συνημμένα

  • ekaterina-gamova-02.jpg
    ekaterina-gamova-02.jpg
    197,4 KB · Εμφανίσεις: 15

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μακακισμένη βρωμόγατα,άει απαυτώσου επιτέλους,που μου χαλάς την αισθητική με την Ταρτάρα αγγούρω :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Αει σιχτίρ κ τράβα ψόφα βρωμόγατα ή πήγαινε στον κολλητό σου τον συμπατριώτη παραδίπλα :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ας χαλαρώσω λίγο που με τσάντισε η βρωμόγατα
 

Συνημμένα

  • 154642014_74c4e3cf53.jpg
    154642014_74c4e3cf53.jpg
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 27

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Μακακισμένη βρωμόγατα,άει απαυτώσου επιτέλους,που μου χαλάς την αισθητική με την Ταρτάρα αγγούρω :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Αει σιχτίρ κ τράβα ψόφα βρωμόγατα ή πήγαινε στον κολλητό σου τον συμπατριώτη παραδίπλα :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Άσε μωρή Μπουμπουλίνα που θα πιάσεις στο στόμα σου τον πατριώτη μου! :uzi:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αν στραβώσει τίποτα με το κοντοπούτανο υπάρχει και αυτή που είναι καλύτερη! :idiot: :idiot: :idiot:
Βρε Ψιψινέλ,
το άλλο το παλικάρι που την ποστάρει αυτή την άχαρη την βολεϋμπολίστρια έχει φάει το κόλλημα του.
Εσύ τι ζόρε τραβάς με το ξόανο ενω έχεις δείξει σημάδια γούστου?
Κοινώς, ουστ με το ψηλολελέκι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ :smitten: :smitten: :smitten:αυτή την ζωγραφία μου την έδωσε το μωρό μου,να την βάλω πάνω από το κρεββάτι μου για να την έχω όταν είναι μακριά μου
 

Συνημμένα

  • 154642014_74c4e3cf53.jpg
    154642014_74c4e3cf53.jpg
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 33

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Βρε Ψιψινέλ,
το άλλο το παλικάρι που την ποστάρει αυτή την άχαρη την βολεϋμπολίστρια έχει φάει το κόλλημα του.
Εσύ τι ζόρε τραβάς με το ξόανο ενω έχεις δείξει σημάδια γούστου?
Κοινώς, ουστ με το ψηλολελέκι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


Πέστα γαμώ την τρέλλα μου,πέστα που μου ανεβάζει συνέχεια το όρθιο χιλιόμετρο.Σαν στύλος της ΔΕΗ που περπατάει είναι.Για να κατεβάζει τίποτα κρεμάστρες είναι το ταρτάρικο ξυλάγκουρω
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Να σας φτιάξει κανένα γήπεδο, να σας αγοράσει κανένα παίκτη της προκοπής (σαν αυτούς που αγοράζει και σε μας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ), να σας βρεί κανένα προπονητή (σαν αυτούς που βρίσκει και για μας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: )...τέτοια πράγματα μωρέ, τι περίμενες?
Ορφανά είστε πλέον, να βοηθήσουμε  :grin: :grin: :grin: :grin:
για γήπεδο θα περιμ'ενουμε να γίνουν Ολυμπιακοί Αγώνες πάλι για να μας το φτιάξει καμία Γιάννα και εμάς. οσο για προπονητές, θα πάμε στα εκπειδευτήρια Κωστεα Γειτονα να δούμε ποιος προπονεί αυτή τη στιγμή τα παιδιά εκεί για να τον πάρουμε. Οσο για το πως θα νικήσουμε την Κυριακή, θα ρωτήσουμε τον Ποντίκη να μας πει!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
για γήπεδο θα περιμ'ενουμε να γίνουν Ολυμπιακοί Αγώνες πάλι για να μας το φτιάξει καμία Γιάννα και εμάς. οσο για προπονητές, θα πάμε στα εκπειδευτήρια Κωστεα Γειτονα να δούμε ποιος προπονεί αυτή τη στιγμή τα παιδιά εκεί για να τον πάρουμε. Οσο για το πως θα νικήσουμε την Κυριακή, θα ρωτήσουμε τον Ποντίκη να μας πει!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
A)Αφού λοιπόν δεν θες την συνδρομή του Θείου, μείνε στον δρόμο.
Β)Τον πούστη τον Λεμονή, τόσο κακός ήταν ε???? Ρε μακάρι να υπήρχαν άλλοι 5 σαν κι αυτόν :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
γ)Τον Θείο ρώτα. Κατευθείαν στην πηγή να πηγαίνεις, οχι στους ενδιάμεσους
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αυτό το μουνί την Λίντα Γίγα που έπαιζε σε βιντεοταινίες την δεκαετία του 80 κ τα πέταγε όλα την θυμάστε;;;;;
 

Συνημμένα

  • linta-giga1.jpg
    linta-giga1.jpg
    61,8 KB · Εμφανίσεις: 30

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ένας άτυπος «πόλεμος» ξέσπασε ανάμεσα στον προπονητή της ΑΕΚ, Γιώργο Δώνη, και τον πρόεδρο της Λάρισας, Κώστα Πηλαδάκη. Λόγος, η δήλωση του 39χρονου τεχνικού στη χθεσινή συνέντευξη Τύπου της «Ένωσης», ο οποίος με έμμεσο τρόπο άφησε αιχμές για… χρωστούμενα από τη διοίκηση της προηγούμενης ομάδας του. Σήμερα, ο ισχυρός άντρας των «βυσσινί» εξέδωσε ανακοίνωση, ισχυριζόμενος πως δεν υπάρχει κάποια οφειλή και ευθύς αμέσως ήρθε η απάντηση του νεαρού κόουτς.
«O σεβασμός και η εκτίμηση που έτρεφα και συνεχίζω να τρέφω για την ομάδα της ΑΕΛ παραμένει ανεξάρτητη από τη σχέση μου με τον πρόεδρο αυτής. Γνωρίζει άλλωστε πολύ καλά ότι στη διάρκεια της παρουσίας μου στην ΑΕΛ, ποτέ δεν χρησιμοποίησα την ομάδα ως «προπέτασμα» αλλά τόσο εγώ όσο και οι συνεργάτες μου και οι ποδοσφαιριστές δείχναμε περισσή υπομονή λειτουργώντας πάντα ενωμένοι στα πολλά προβλήματα που υπήρχαν, χρεώνοντας τελικά όλους εμάς με την ανεπάρκεια του στη διαχείριση της ΠΑΕ», τόνισε αρχικά ο Δώνης και πρόσθεσε:
«Η συγγενική σχέση που αναφέρεται παραμένει στη φαντασία του συντάκτη της ανακοίνωσης όπως και τα δήθεν οράματα αλλά και η δήθεν κάλυψη των υποχρεώσεων. Πραγματική είναι μόνο η υποκρισία και εν τέλει η πλήρης εκμετάλλευση μου από ανθρώπους που τίμησα με τη φιλία μου. Όλα τα υπόλοιπα θα λυθούν με αποδείξεις στη δικαιοσύνη».

Τι θα γίνει με αυτόν?Το έχει χάσει τελείως?Πόσα μέτωπα θα ανοίξει ακόμα?
Ρε Δώνη μάλλον δεν έχεις καταλάβει σε ποια ομάδα είσαι προπονητής...μαζί σου θα ασχολούμαστε συνέχεια?Κοίτα να παίξει η ομάδα 10' μπάλλα και άσε τις δηλώσεις και την παπαρολογία... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τελικά λέω να ανέβω την Κυριακή στο ΟΑΚΑ και ότι βγει.Κόβεται ρε πούστη μου η ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ;;;; :headbang: :headbang: :headbang:
Και ας περνάει βαριές αρρώστιες τελευταία.Ας ελπίσουμε να δούμε σημάδια βελτίωσης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom