Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
παρε και κανα λευκο μαντηλι μαζι σου να κουνησουμε
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
παρε και κανα λευκο μαντηλι μαζι σου να κουνησουμε
Να το κουνήσετε και λίγο προς τους επίσημους...δεν μπορεί να φταίνε συνέχεια οι Δώνηδες και οι 78 παίχτες που έχουνε παρελάσει αυτά τα 4,5 χρόνια! :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τέσπα,πάμε κ βλέπουμε.Ελπίζω αν είναι να πέσουν τίποτα γιούχες,να πέσουν μετά το ματς,αν και δεν θα έλεγα αδικαιολόγητους αυτούς που ενδεχομένως να το κανουν και κατά την διάρκεια του ματς.
Πάμε(με μισή καρδιά) και βλέπουμε.

Ούτε αυτή την αγωνιστική θα σε αφήσω ΑΡΡΩΣΤΙΑ μου μόνη...έως πότε :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αντε καλό σας Σ/Κ.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Να το κουνήσετε και λίγο προς τους επίσημους...δεν μπορεί να φταίνε συνέχεια οι Δώνηδες και οι 78 παίχτες που έχουνε παρελάσει αυτά τα 4,5 χρόνια! :rockon:
φίλε gatto, έχεις βάλει αυτοσκοπό να φύγει ο Ντέμης από ότι φαίνεται. Οκ. σέβομαι την αποψή σου αν και διαφωνούμε. Θα σου κάνει το χατήρι και θα φύγει το καλοκαίρι. Τουλάχιστον μέχρι τότε ας ε'ίσαι λίγο θετικός, όλοι μας να είμαστε και ας στηρίξουμε. Από την ΑΕΚ έχουν περάσει οι κλεφταράδες του αιώνα και τόση γκρίνια δεν είχαμε. Δεν θέλω να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου. Και οι δύο αγαπάμε την ΑΕΚ. Ας την στηρίξουμε λοιπόν΄ χωρίς γκρίνια. Ο εκάστοτε Προπονητής, ο εκάστοτε πρόεδρος, οι εκάστοτε παίκτες, σε άλλους αρέσουν σε άλλους δεν αρέσουν. Τι πρέπει να γίνει δηλαδή? Γερά την Κυριακή και στήριξη. Ακόμα στην 7η αγωνιστική είμαστε.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Επισκέπτης
Θέλει πρωτάθλημα ο Τζεμπούρ.. :2funny: :2funny: :2funny:

«Ήρθα για να γίνω πρωταθλητής» δηλώνει ο Ραφίκ Τζεμπούρ σε συνέντευξη στο περιοδικό «ΑΕΚ Empire» που κυκλοφόρησε σήμερα. «Φεύγοντας από εδώ, θέλω να τα κατακτήσω όλα» το μήνυμα του Χουανφράν. Την 11αδα του αγώνα με τον Θρασύβουλο προτίθεται να παρατάξει ο Γιώργος Δώνης στο ματς με τον Αστέρα Τρίπολης. Δεν προλαβαίνουν την Ξάνθη (8/11) οι Κυργιάκος, Μπασινάς. Στην Ελλάδα βρίσκεται ακόμα ο Έντσον Ράμος.

«Ηρθα για το πρωτάθλημα»

Το πρωτάθλημα με την ΑΕΚ είναι ο στόχος του Ράφικ Τζεμπούρ, όπως δηλώνει σε συνέντευξή του στο ΑΕΚ Empire που κυκλοφορεί. Ο Γαλλοαλγερινός τονίζει, επίσης, ότι ακόμα βρίσκεται σε διαδικασία ρολαρίσματος: «Ήρθα προς το τέλος της προετοιμασίας, είμαι ακόμα σε διαδικασία ρολαρίσματος. Πιστεύω ότι παιχνίδι, με παιχνίδι θα είμαι καλύτερος. Η ΑΕΚ έκανε μια ακριβή μεταγραφή και καταλαβαίνω ότι θέλει τον Τζεμπούρ εδώ και τώρα έτοιμο, όμως, χρειάζεται κάποιος χρόνος για να γίνει αυτό. Ήρθα στην ΑΕΚ για να γίνω πρωταθλητής».

Ο επιθετικός της «Ενωσης» μιλάει και για τα δύσκολα παιδικά χρόνια που πέρασε σαν μετανάστης στη Γαλλία. Το ποδόσφαιρο ήταν αυτό που το έσωσε τη ζωή: «Μπορώ να πω ότι το ποδόσφαιρο μου έσωσε τη ζωή. Οι δρόμοι που πήραν τα παιδιά της γενιάς μου δεν ήταν και οι καλύτεροι. Γι΄ αυτό θεωρώ ότι το ποδόσφαιρο με έσωσε».

Οσο για το ποια είναι η μεγαλύτερη πρόκληση στην καριέρα του, δίχως αμφιβολία αυτή είναι η νέα του ομάδα: « Επειδή έχω κάνει αρκετά λάθη στη ζωή μου και πλέον έχω μάθει να τα χειρίζομαι, αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι πως το μυαλό μου πρέπει να είναι στην ΑΕΚ επειδή αυτοί οι άνθρωποι επένδυσαν σε μένα και πρέπει να τους ανταμείψω. Είμαι στην ΑΕΚ, ήρθα εδώ για να δουλέψω και να κερδίσω τίτλους. Δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο».

Χουάν Φραν: «Θέλω να τα κατακτήσω όλα»  :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Χουάν Φραν, από την πλευρά του, δηλώνει… επαγγελματίας νικητής: «Εγώ θεωρώ τον εαυτό μου νικητή και θέλω να φύγω από εδώ με το Πρωτάθλημα και με το Κύπελλο. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να είμαι στην πλευρά των ηττημένων. Αισθάνομαι το βάρος της φανέλας της ΑΕΚ, αλλά δεν μου δημιουργεί καθόλου άγχος αυτό. Και φεύγοντας από εδώ, θέλω να τα κατακτήσω όλα».

Ο Ισπανός άσος σε ερώτηση για το αν η ΑΕΚ είναι μια καλή προοπτική στην καριέρα του, απαντά: «Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία. Αν περίμενα βέβαια, πιθανόν να ερχόταν κάποια άλλη πρόταση, αλλά με το που ήρθε αυτή της ΑΕΚ δεν το σκέφτηκα καθόλου. Πρόκειται για μια πολύ γνωστή ομάδα και εκτός απ’ αυτό ανήκει σε μια πόλη που είναι ιδιαίτερα σημαντική. Είναι ένας σύλλογος γνωστός στο εξωτερικό, που παλεύει πάντα για τίτλους και δεν ήταν δύσκολη η απόφαση».

Οσο για τη συνέχεια του πρωταθλήματος, το «κλειδί» για την «Ενωση», σύμφωνα με τον Χουάν Φραν, θα είναι η σταθερότητα στην απόδοση: «Προφανώς, το πρωτάθλημα δεν κερδίζεται σε δέκα αγωνιστικές, αλλά από την σταθερότητα που θα δείξει μια ομάδα κατά τη διάρκεια όλου του πρωταθλήματος. Εγώ δεν είδα καμιά ομάδα στον κόσμο να κερδίζει σε δέκα αγωνιστικές ή σε μια αγωνιστική ένα πρωτάθλημα. Αν κρατήσουμε την αγωνιστική μας σταθερότητα, πιστεύω ότι μπορούμε να πάρουμε το πρωτάθλημα».
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε για ποσο μαλακες σας περνανε τελικα???
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Πλε...αυτοί είναι εκτός τόπου και χρόνου..... :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε για ποσο μαλακες σας περνανε τελικα???
Μόνο αυτοί ρε φίλε????ΟΙ δικοί σας ή οι των βάζελων τι κάνουν τόοοοσα χρόνια??Παραμυθιάζουν τον κόσμο με τα μεγάλα λόγια,ντοπάρουν τους πιτσιρικάδες και κάθονται στα συνβόλαιά τους,που τα νούμερά τους δεν θα τα δούμε ποτέ εμείς,όυτε σε εκατό ζωές...Τι τα θες ρε φίλε.....Ξεκόλλα όσο είναι νωρίς,χαβαλές να γίνεται και υπάρχουν και καλύτερα και ΚΥΡΙΩΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ πράγματα στη ζωή μας....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Πάω να δω τώρα "ΕΧΘΡΟΣ ΠΡΟ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ" στο STAR!!ΑΡΙΟΝΑΣ εναντίον φασιστών!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μόνο αυτοί ρε φίλε????ΟΙ δικοί σας ή οι των βάζελων τι κάνουν τόοοοσα χρόνια??Παραμυθιάζουν τον κόσμο με τα μεγάλα λόγια,ντοπάρουν τους πιτσιρικάδες και κάθονται στα συνβόλαιά τους,που τα νούμερά τους δεν θα τα δούμε ποτέ εμείς,όυτε σε εκατό ζωές...Τι τα θες ρε φίλε.....Ξεκόλλα όσο είναι νωρίς,χαβαλές να γίνεται και υπάρχουν και καλύτερα και ΚΥΡΙΩΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ πράγματα στη ζωή μας....
ε οι δικοι μας εχουν σηκωσει 16 κουπες ρε φιλε..
11 πρωταθληματα..
4 κυπελλα..
1 σουπερ καπ..
μην το γαμαμε..
οσο για τα συμβολαια τους ποσως με απασχολει..
ουτε & τους φθονω..
σοβαροτερα απο τον ΘΡΥΛΟ δεν μπορει να υπαρχουν πανω σε αυτον τον πλανητη..
για την αλλη ζωη,θα σου πω μολις φτασω αν & μαλλον θα στα εχει πει ο παππους ταλος απο πριν..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ε οι δικοι μας εχουν σηκωσει 16 κουπες ρε φιλε..
11 πρωταθληματα..
4 κυπελλα..
1 σουπερ καπ..
μην το γαμαμε..
οσο για τα συμβολαια τους ποσως με απασχολει..
ουτε & τους φθονω..
σοβαροτερα απο τον ΘΡΥΛΟ δεν μπορει να υπαρχουν πανω σε αυτον τον πλανητη..
για την αλλη ζωη,θα σου πω μολις φτασω αν & μαλλον θα στα εχει πει ο παππους ταλος απο πριν..
λιβάδια γεμάτα με ρύζι και κοτόπουλα....ποτάμια με μέλι......και αγγελάκια ξεβράκωτα με φίνα κωλαρούδια..........μιαμ μιαμ μιαμ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
για την ακριβεια 15 που γραφει & ο βοθρουλης..

πράκτορα....
κοίτα τι στείλαν με πμ στον αρχιπράκτορα....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

βοθρούλη πες τους να κόψουν την τσιμεντόσκονη....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

[quote author=WALKER link=action=profile;u=4312 date=1225371228]
THA ITELA NA XERW TI IPONOEIS ME AFTO POU EXEIS APO KATW SAN IPOGRAFI? APO OTI KATALAVA NEKROYS DEN SEVESAI...TO 15 TI EINAI TA PERISSOTERA PRWTATHLIMATA?
[/quote]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom