Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εμένα γενικά ομάδα δεν με έχει πείσει... μόνο ο Κυριάκος ήταν μια σωστή μεταγραφή...
φιλε αν και αντιντεμικος,και ο σκοκκο ειναι παιχταρα,και ο τζιμπουρ και ο σαχα..σε αυτο που διαφωνω ειναι στον διωγμο των περσινων παιχτων και βεβαιΑ στο γηπεδικο...ΜΙΑ Η ΛΥΣΗ,ΒΛΕΠΕ ΦΩΤΟ...... :dancing: :dancing: :dancing: :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
η περσινη ειχε καθαρκτικο χαρακτηρα για τα χρονια της κοκκηνης παραγκας...σε συνδυασμο με το πρωταθλημα στα γηπεδα βεβαια,ηταν η τιμωρια της αλαζονιας.... :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :rockon:
χαχαχα...ακόμα για κόκκινη παράγκα μιλάτε; Ακόμα εσείς και οι πράσινοι εδν βλέπετε τα χάλια σας;; Ήμαρτον ρε γμτ...λίγο ανταγωνισμό θέλουμε! Αρχίστε να τα χώνετε στους παίκτες σας και όχι στις διαιτησίες. Κανένας δεν είναι ευχαριστημένος από τη διαιτησία, τόσο γκαβοί είστε και δεν το βλέπετε; Το θέμα όμως είναι πως και οι ομάδες έχουνε πρόβλημα. Και με το να μιλάμε για τη διαιτησία δεν τις κάνουμε καλύτερες.

Όσο για το αν ήρθε σαν κάθαρση, θα σου θυμίσω πως συνήθως σε περιόδους που είχε μια ομάδα μεγάλη κυριαρχία όπως και η ΑΕΚ του Μπάγεβιτς, οι υπόλοιπες του ΠΟΚ τις σκίζανε συνήθως. Αυτό που είπα για τον Προτάσοφ ήταν όταν η ΑΕΚ έπαιρνε στη σειρά τα πρωταθλήματα...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλημέρα χανούμια και..οι άλλες... :grin: :grin: :grin: και καλό μήνα.....
τι ναπω για τον ρίμπο......κρίμα τέτοιος παίκτης και να αυτοξεφτυλίζεται έτσι....κανείς δεν τα πήρε μαζί του....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλημέρα χανούμια και..οι άλλες... :grin: :grin: :grin: και καλό μήνα.....
τι ναπω για τον ρίμπο......κρίμα τέτοιος παίκτης και να αυτοξεφτυλίζεται έτσι....κανείς δεν τα πήρε μαζί του....
οι λοιπές δυνάμεις (εγώ) συμφωνούμε μαζί σου. Αλλά όταν τους τα έλεγα πέρσι δεν ακούγανε...θεό τον ανεβάζανε, παλικάρι και Αεκτζή τον κατεβάζανε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εμένα γενικά ομάδα δεν με έχει πείσει... μόνο ο Κυριάκος ήταν μια σωστή μεταγραφή...
ο Τσιμπούρης δεν λένε όλοι πως είναι παικταράς; Ο Σκοριώκος; ο απροσπέλαστος αρχηγός της Εθνικής; Πόσες φορές θα το πούμε ρε γμτ. Εκτός από περιπτώσεις τύπου ΠΑΟ που βγάζει μάτι πως λείπει παίκτης από την άμυνα (βασικά 4 παίκτες τους λείπουνε, αλλά ποιος μετράει), στις περισσότερες περιπτώσεις, όταν βάζεις σε ενδεκάδα περισσότερους από 4 νέους παίκτες είναι αδύνατο να δέσουνε πριν από το εξάμηνο. Και ισχύει και για την ΑΕΚ και για τον Ολυμπιακό αυτό.

Και έχω πει και κάτι ακόμα. Μετά τον Ιανουάριο θα έχουμε προβλήματα πολλά τραυματισμών (περισσότερα από αυτά που έχουμε τώρα) και κούρασης. Γιατί πολλοί παίκτες δεν κάνανε κανονική προετοιμασία και ήρθανε μετά από φουλ πρωτάθλημα χωρίς κενό.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: και φέτος μια από τις ίδιες με πέρσι σούπες θα δούμε. Και όποιος μαλάκας πρόεδρος (Κρόκους με ακούς;; Βανδή με ακούς;;) πάει πάλι να αλλάξει με άλλους 6 παίκτες όλη την ομάδα για του χρόνου πάλι τα ίδια θα κάνει και του χρόνου.

Υπεμονηηηηηηη
Υπεμονηηηηηηη
Από όλους τους παίκτες σας ένας είναι ακόμα αδιευκρίνιστο γιατί μένει στο ρόστερ...ο Ενσαλίβα. Ξέρω, είναι παγκόσμιας κλάσης και πώς θα τον αντικαταστήσετε...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ο Τσιμπούρης δεν λένε όλοι πως είναι παικταράς; Ο Σκοριώκος; ο απροσπέλαστος αρχηγός της Εθνικής; Πόσες φορές θα το πούμε ρε γμτ. Εκτός από περιπτώσεις τύπου ΠΑΟ που βγάζει μάτι πως λείπει παίκτης από την άμυνα (βασικά 4 παίκτες τους λείπουνε, αλλά ποιος μετράει), στις περισσότερες περιπτώσεις, όταν βάζεις σε ενδεκάδα περισσότερους από 4 νέους παίκτες είναι αδύνατο να δέσουνε πριν από το εξάμηνο. Και ισχύει και για την ΑΕΚ και για τον Ολυμπιακό αυτό.

Και έχω πει και κάτι ακόμα. Μετά τον Ιανουάριο θα έχουμε προβλήματα πολλά τραυματισμών (περισσότερα από αυτά που έχουμε τώρα) και κούρασης. Γιατί πολλοί παίκτες δεν κάνανε κανονική προετοιμασία και ήρθανε μετά από φουλ πρωτάθλημα χωρίς κενό.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: και φέτος μια από τις ίδιες με πέρσι σούπες θα δούμε. Και όποιος μαλάκας πρόεδρος (Κρόκους με ακούς;; Βανδή με ακούς;;) πάει πάλι να αλλάξει με άλλους 6 παίκτες όλη την ομάδα για του χρόνου πάλι τα ίδια θα κάνει και του χρόνου.

Υπεμονηηηηηηη
Υπεμονηηηηηηη
Από όλους τους παίκτες σας ένας είναι ακόμα αδιευκρίνιστο γιατί μένει στο ρόστερ...ο Ενσαλίβα. Ξέρω, είναι παγκόσμιας κλάσης και πώς θα τον αντικαταστήσετε...
το θεμα ειναι φιλε οτι σε εξι μηνες θα εχει πεταξει το πουλι και τα 14 θα εχουν γινει 15...και να πεις εχετε και καμια ομαδαρα...ΑΝΟΧΗ ΤΕΛΟΣ~..... :headbang: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:οσιο δεν εχουν η΄δεν μπορουν σπιτια τους..... :tickedoff: :rockon:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ρε φιλαρακι πως τα περνεις τα πρωταθληματα νομιζεις?με την αξια σου?μονο ενας ηλιθιος θα το πιστευε αυτο..
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
όλες οι 4αρες μένουνε αξέχαστες....άλλο που το δικό σας το μνημονικό κάποιες τις ξεχνάει. Εγώ ας πούμε ακόμα θυμάμαι κάποιο παικτάκι ονόματι Προτάσοφ να σας σκίζει τα δίχτυα. Ρε πώς κάνετε έτσι. Λες και άμα παίξουνε φέτος και νικήσει η μία ομάδα ή η άλλη δεν θα ξαναπαίξουνε ποτέ ξανα!...χαχαχα
και εγω θυμαμαι κατι παιχτρονια τυπου μπατιστα,κετσμπαγια κωστη που ειχαν την ομαδουλα του πειραια για την πλακα τους...και μετα την παραγκα παλι τον μπουλο παιρνατε αν θυμασαι καλα φιλαρακι...και επιστρατευτικε ο ποντικης,ο δημητροπουλος και σια για να κανετε επιτελους μια νικη...μην τα ξεχνας αυτα μικρε..και μην κανεις και καλα οτι ο θρυνος ειναι παρθενα και δεν εχει την διαιτησια...γιατι νομιζεις ο κατασκοπος των γερμανων θελει τον γκαγκατση στην προεδρεια της επο?για να κανει οτι εκανε και περυσι...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon: :rockon: :rockon:
Σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι, η ΑΕΚ τελικά πανηγύρισε τη νίκη με 75-73 στα Τρίκαλα απέναντι την ομώνυμη, τοπική ομάδα. Ο Περικλής Δορκοφίκης με 18 πόντους ο κορυφαίος των «κιτρινόμαυρων», που πέτυχαν έτσι τη δεύτερη νίκη τους ενώ η ομάδα του Γιάννη Χριστόπουλου υπέστη την τρίτη ήττα.
Για να φτάσει στους πανηγυρισμούς η ΑΕΚ, χρειάστηκε να ανατρέψει μια εις βάρος της διαφορά 11 πόντων (44-33 στο ημίχρονο) και να βιώσει ένα φινάλε για... γερά νεύρα. Η Ένωση προηγήθηκε 73-69, για να μειώσει σε 71-73 ο Κακλαμάνος με λέι απ μόλις 44'' πριν από τη λήξη. Στην επόμενη επίθεση της ΑΕΚ, ωστόσο, ο ίδιος παίκτης υπέπεσε σε φάουλ και οι φιλοξενούμενοι, με δύο εύστοχες βολές του Τόμπσον, προηγήθηκαν 75-71.
Ο Μάσι μείωσε για τους γηπεδούχους (73-75) ενώ υο άστοχο τρίποντο του Νίκου Χατζή κορύφωσε την αγωνία, όμως μετά την επαναφορά της μπάλας στα 3’’, οι γηπεδούχοι απέτυχαν να πάρουν αυτό που ήθελαν.
Τα δεκάλεπτα: 23-22, 44-33, 53-50, 73-75
ΤΡΙΚΑΛΑ (Χριστόπουλος): Έιβερι 20 (3), Γκάρντνερ 3 (1), Νικολαϊδης 6 (1), Παπαχρήστος 5, Κατσαρές 6, Μπόγδανος 2, Κακλαμάνος 2, Μάσι 15, Τζικάνοβιτς 4, Χαρισμίδης 7, Χαριτόπουλος 3 (1)
ΑΕΚ (Φλεβαράκης): Κυριακόπουλος, Βασιλόπουλος 2, Παπανικολάου 8 (1), Τόμπσον 11 (1), Χατζής 8 (1), Ταπούτος 2, Δορκοφίκης 18 (1), Κίκερπιλ 13 (3), Μπράιαντ 4, Άντερσεν 2, Νέμεθ 7 (1)

Δεν ξενερώνουμε ποτέ... :dancing:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
πραγματικη καταθεση ψυχης....οχι σαν τα ρεμαλια του ποδοσφαιρου..... :ak: :ak: :ak:ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ...... :rockon: :headbang: :headbang: :rockon:που φτασαμε το ματσ με αστερα να ειναι τελικος.....ΟΥΣΤ!!!!!!!!!! :birdman:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια μου,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
Με΄γάλη νίκη χθες για την ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ,που αν κ στο τέλος πήγε να χύσει την καρδάρα με το γάλα,εντούτοις έδειξε μεγάλα αποθέματα ψυχής κ γύρισε το εις βάρος της -11 και πήρε μια μεγάλη νίκη,επί΄ενός άξιου ομολογουμένως αντιπάλου.Εμένα μου άρεσε που η ομάδα είχε απίστευτο πάθος,δύσκολα υπέπεπτε σε λάθη κ έδειχνε ωριμότητα.Προσωπικά πιστεύω ότι με λίγη τύχη μπορεί να χτυπήσουμε και τετράδα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αν κάποιοι στο ποδόσφαιρο έχουν το 50% του πάθους των παιχτών της ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ τώρα θα είμασταν πρώτοι.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια μου,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
Με΄γάλη νίκη χθες για την ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ,που αν κ στο τέλος πήγε να χύσει την καρδάρα με το γάλα,εντούτοις έδειξε μεγάλα αποθέματα ψυχής κ γύρισε το εις βάρος της -11 και πήρε μια μεγάλη νίκη,επί΄ενός άξιου ομολογουμένως αντιπάλου.Εμένα μου άρεσε που η ομάδα είχε απίστευτο πάθος,δύσκολα υπέπεπτε σε λάθη κ έδειχνε ωριμότητα.Προσωπικά πιστεύω ότι με λίγη τύχη μπορεί να χτυπήσουμε και τετράδα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αν κάποιοι στο ποδόσφαιρο έχουν το 50% του πάθους των παιχτών της ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ τώρα θα είμασταν πρώτοι.
+1 :rockon: :rockon:
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Αντε σιγα-σιγα να σηκωνουμε τον κωλο μας και να πηγαινουμε προς οακα. Σημερα θα δουμε μεγαλη μπαλα... :uglystupid:
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
στο μπασκετακι καλος αυτος ο Κικερπιλ...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δούμε-ξεδούμε,θα ανηφορίσω σήμερα κατά πάνω.Κόβεται η πουτάνα η ΑΡΡΩΣΤΙΑ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Θα ανεβούμε κ ότι βρέξει ας κατεβάσει.
Όσοι πιστοί προσέλθετε.Και αν δεν έρθετε,αδικαιολόγητοι δεν είστε
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φοβερο πάθος είχε κ ο Παπανικολάου.Και ο Χατζής ωριμότερος απο πο΄τε.Ο Ταπούτος ρε παιδιά είναι τραυματίας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom