Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (8 μέλη και 22 επισκέπτες)

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ερχετε και ο καρτνοσο την κυριακη αχχχχχ αχ
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Α Ρ Ν Ο Υ Μ Α Ι.
Γιατί είμαι κ σίγουρος ότι θα δω πράγματα που θα με στενοχωρήσουν.Προτιμώ με την απουσία μου,εγώ κ η παρέα μου που πάμε γήπεδο,να δείξουμε τον προβληματισμό μας και τα παράπονα μας.Δεν θα μου άρεσε και από την άλλη,ενώ έστω αυτή η ομάδα που παίζει μπάλλα ενώ παίζει να ακούγονται από κάτω τα μύρια όσα.Οπότε δεν πάω γήπεδο τουλάχιστον τώρα κ τελείωσε η υπόθεση.Ασε που για νίκη ούτε λόγος να γίνεται την Κυριακή με αυτά τα απίστευτα χάλια,οπότε θα έχουμε ιστορίες πολύ άσχημες,τις οποίες δεν θέλω να τις δω.
Σαρλίζ και ψάρι την Κυριακή.ΤΕΛΟΣ.
ρε φιλε πολυ καμενος εισαι..ξεκολα και βρες καμια γκομενα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Α Ρ Ν Ο Υ Μ Α Ι.
Γιατί είμαι κ σίγουρος ότι θα δω πράγματα που θα με στενοχωρήσουν.Προτιμώ με την απουσία μου,εγώ κ η παρέα μου που πάμε γήπεδο,να δείξουμε τον προβληματισμό μας και τα παράπονα μας.Δεν θα μου άρεσε και από την άλλη,ενώ έστω αυτή η ομάδα που παίζει μπάλλα ενώ παίζει να ακούγονται από κάτω τα μύρια όσα.Οπότε δεν πάω γήπεδο τουλάχιστον τώρα κ τελείωσε η υπόθεση.Ασε που για νίκη ούτε λόγος να γίνεται την Κυριακή με αυτά τα απίστευτα χάλια,οπότε θα έχουμε ιστορίες πολύ άσχημες,τις οποίες δεν θέλω να τις δω.
Σαρλίζ και ψάρι την Κυριακή.ΤΕΛΟΣ.
φιλε χωρις παρεξηγηση,θεωρω πως ειναι ηλιθιο να βαζεις πανω απο τη θρησκεια που λεγεται ΑΕΚ μια φανταστικη γκομενα...εγω ουτε τις κανονικες μου δε βαζω πανω απο την ΑΕΚαρα...ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :helpplea: :S :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
φιλε χωρις παρεξηγηση,θεωρω πως ειναι ηλιθιο να βαζεις πανω απο τη θρησκεια που λεγεται ΑΕΚ μια φανταστικη γκομενα...εγω ουτε τις κανονικες μου δε βαζω πανω απο την ΑΕΚαρα...ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :helpplea: :S :rockon:
Όταν φτάσεις στα χρόνια τα δικά μου (40+) και του Σκοτεινού ,τότε θα καταλάβεις φίλε...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Την πρόκριση στη 2η αγωνιστική της Β΄ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος εξασφάλισε η ΑΕΚ νικώντας τον ΟΦΗ στην Κρήτη με 80-66. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο ημίχρονο με 37-30, αλλά οι παίκτες του Κώστα Φλεβαράκη ανέτρεψαν γρήγορα την σε βάρος τους κατάσταση κι έφτασαν τελικά σε μία άνετη επικράτηση.
Ο ΟΦΗ, παίρνοντας δύναμη από τη συμπαράσταση των οπαδών του, άρχισε καλύτερα τον αγώνα και στο τέλος του πρώτου δεκαλέπτου προηγήθηκε 19-18. Στη συνέχεια, η πιο έμπειρη και φυσικά πιο ποιοτική ΑΕΚ ανέβασε στροφές, πήρε διαφορά 7 πόντων στο ημίχρονο (30-37) και έδωσε μήνυμα επικράτησης.  Στο δεύτερο μέρος, οι παίκτες του Κώστα Φλεβαράκη διαχειρίστηκαν αποτελεσματικά το προβάδισμά τους, διεύρυναν τη διαφορά και έφτασαν στη νίκη με 80-66.
Τα δεκάλεπτα: 19-18, 30-37, 45-59, 66-80
ΑΕΚ: Κυριακόπουλος 1, Βασιλόπουλος 8(2), Παπανικολάου 7(1), Τόμπσον 8(2), Χατζής 5(1), Δορκοφίκης 9, Κίκερπιλ 5(1), Μπραϊαντ 8, Άντερσεν 2, Νέμεθ 13(1), Ταπούτος 10, Αντωνάκης 2.
:rockon: :rockon: :rockon:

Η ένσταση που κατέθεσε η ΑΕΚ ζητώντας να της κατακυρωθεί η νίκη στο ματς με τον Πανιώνιο(θεωρώντας το φάουλ που κέρδισε ο Καλαμπόκης εκπρόθεσμο) εκδικάζεται το πρωί της Παρασκευής (11πμ.). Οι άνθρωποι της ομάδας θεωρούν σαν μια πρώτη νίκη τους την τιμωρία των διαιτητών και του κομισάριου του αγώνα από την ΚΕΔ, με την κατηγορία της αλλοίωσης του αποτελέσματος.  :idiot: :idiot: :idiot:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Στην πατρίδα του θα μεταβεί ο Έντσον Ράμος με ειδική άδεια από την ΑΕΚ. Ο Βραζιλιάνος δεξιός μπακ της «Ένωσης» συναντήθηκε με τη διοίκηση της ΠΑΕ και ανέφερε πως λόγω ενός σοβαρού προσωπικού προβλήματος πρέπει να αναχωρήσει για την χώρα του καφέ. Άγνωστο αν το γεγονός συνδέεται με την κακή ψυχολογική κατάσταση του νεαρού άσου λόγω του παραγκωνισμού του στα τελευταία ματς.
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ.
Άντε να επικυρωθεί η ένσταση της Βασίλισσας για το ματς με τον Πανιώνιο κ να παρει αυτό που της άξιζε.Πάμε μωρή ΒΑΣΙΛΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Πλάκα-πλάκα αν δεν ήταν τα κοράκια και ο κομισάριος θα είχαμε 3/3 στο πρωτάθλημα και τη νίκη στο κύπελλο!Ποιος θα το περίμενε? :rockon:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Πλάκα-πλάκα αν δεν ήταν τα κοράκια και ο κομισάριος θα είχαμε 3/3 στο πρωτάθλημα και τη νίκη στο κύπελλο!Ποιος θα το περίμενε? :rockon:
Με τον Πανιώνιο μάλλον θα δικαιωθείτε!!! Αφού το φάουλ έγινε αιώνες μετα την λήξη του αγώνα!!!
Σε αντίθετη περίπτωση θα πρόκειται περί σκανδάλου!!! :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Kalά θα πάει η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ.Στις 8/10 παίζουμε στις 6 με τον Πανελλήνιο στο Σπόρτινγκ.Μετά το τσιμπούσι όσα αδέρφια έρθουν θα τα παρω κ θα πάμε να δούμε την Βασίλισσα.Να γαμήσουμε την ομάδα του κώλου,του αχώνευτου του King ,his masters voice,Minoas :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Με τον Πανιώνιο μάλλον θα δικαιωθείτε!!! Αφού το φάουλ έγινε αιώνες μετα την λήξη του αγώνα!!!
Σε αντίθετη περίπτωση θα πρόκειται περί σκανδάλου!!! :grin:
Στον doriti πες τα που μας έκανε ολόκληρη ανάλυση για την πιθανότητα το στραγάλι στην σφυρίχτρα να ήταν εισαγόμενο και γι' αυτό να δικαιολογείται να ακουστεί το σφύριγμα μετά από 2-3sec! :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΩΩωωωωωωωωωωωωω μα τι λέτε.Η Βασίλισσα είναι ο τρόμος κ ο φόβος φέτος κ πρέπει με κάθε θυσία να την σταματήσουμε.Προσωπικά αισιοδοξώ για την απόφαση αύριο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
παιδια η δικαιωση ειναι σιγουρη.... :dancing: :rockon:να δω πως θα ερθει παλι αυτο το μουνοπανι ο καλαμποκης :tickedoff: :tickedoff: :ak: :ak: :knockinb:....μεγαλη απωλεια η φυγη του ραμος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αυτό το Καλαμπόκι τι ζόρι τραβάει με μας;;;;ψωμί δεν έφαγε στην ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ;;;;και μάλιστα τον αποθεώναμε κ τον είχαμε κάνει σταρ;;;;άει στο διάολο κ ακόμα παραπέρα παλιοκωλοπαιδαρά
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αλλο ενα παιχτακι της παλκας :birdman: :birdman: :birdman:,που βρηκε την ευκαιρια να βγει απο την ανυπαρξια του απεναντυ στη βασιλισσα..... :headbang: :headbang:ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ :tickedoff: :tickedoff: :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
....μεγαλη απωλεια η φυγη του ραμος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όσο μικρή απώλεια κι αν είναι τα περιουσιακά σου στοιχεία δεν τα αμολάς έτσι!Μπάτε σκύλοι αλέστε...όποιος θέλει μένει ελεύθερος , όποιος θέλει παίρνει μεταγραφή , όποιος θέλει πάει ένα ταξιδάκι στην πατρίδα του... :helpplea:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μάλλον έφυγε για να ψάξει ομάδα κ να μας φέρει προτασούλα κ οπότε άει στην ευχή παλληκάρι μου
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • aek41.jpg
    aek41.jpg
    136,6 KB · Εμφανίσεις: 10
  • aek43.jpg
    aek43.jpg
    133,9 KB · Εμφανίσεις: 35
  • nf2810.jpg
    nf2810.jpg
    98,1 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom