Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Παρεκτρέπομαι?και ποιος σου είπε φίλε ότι είμαι ευχαριστημένος από το έκτρωμα που βλέπω ώστε να μην παρεκτρέπομαι???Τι έχει δείξει ο Μαιστόροβιτς και ο Χουανφράν μέχρι σήμερα??Σε ποιο ματς δεν έχουν κάνει "δωράκια" στους αντιππάλους?Σε ποιο ματς έπαιξε ο Μπασινάς μπάλλα?Και τι με νοιάζει αν τον έφερε ο Ντέμης,μόνο με το Δώνη τα έχω νομίζεις???Όσο για τον Σάχα ,με αυτό που έκανε χτες στο 93,έδειξε ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΚΤΑΚΙ....Δεν γνωρίζω πια αυτήν την ΑΕΚ..ΤΡΟΜΑΞΑ χτες όταν στην τελευταία ευκαιρία του Θρασύβουλου μου ξέφυγε ένα "ΒΑΛΤΟ ΡΕ"!!!!Εκεί έχω φτάσει...
Αυτά προς το παρόν,γιατί θα 'εχουμε και συνέχεια αφού όπως θα μαθατε κι εσείς ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΜΠΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΚΕΤΟ κι οι δύο αυτουργοί,φυσικός και ηθικός....
[move][size=14pt]ΞΕΚΟΥΜΠΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ!!!![/size][/move]
απλα και κατανοητα
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ο Μαϊστόροβιτς είναι μεγάλος τσαφάκιας.

Άκουσα ότι εδηλώθη από τη διοίκηση πως προς το παρόν, δεν τίθεται θέμα προπονητή.

:bigdick: :bigdick:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τα λεμε την επομενη(ή τη μεθεπομενη δευτερα) μετα τη νεα γκελα....ποση μιζερια να αντεξουμε ηθοποιε????εβγαλαν τους παιχτες μπροστα για να σωσουν το τομαρι τους(κοντος και προΑΣΤΕΙΑκος)....φυγετε χθες..... :uzi: :uzi: :uzi: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :rockon:
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Παρεκτρέπομαι?και ποιος σου είπε φίλε ότι είμαι ευχαριστημένος από το έκτρωμα που βλέπω ώστε να μην παρεκτρέπομαι???Τι έχει δείξει ο Μαιστόροβιτς και ο Χουανφράν μέχρι σήμερα??Σε ποιο ματς δεν έχουν κάνει "δωράκια" στους αντιππάλους?Σε ποιο ματς έπαιξε ο Μπασινάς μπάλλα?Και τι με νοιάζει αν τον έφερε ο Ντέμης,μόνο με το Δώνη τα έχω νομίζεις???Όσο για τον Σάχα ,με αυτό που έκανε χτες στο 93,έδειξε ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΚΤΑΚΙ....Δεν γνωρίζω πια αυτήν την ΑΕΚ..ΤΡΟΜΑΞΑ χτες όταν στην τελευταία ευκαιρία του Θρασύβουλου μου ξέφυγε ένα "ΒΑΛΤΟ ΡΕ"!!!!Εκεί έχω φτάσει...
Αυτά προς το παρόν,γιατί θα 'εχουμε και συνέχεια αφού όπως θα μαθατε κι εσείς ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΜΠΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΚΕΤΟ κι οι δύο αυτουργοί,φυσικός και ηθικός....
[move][size=14pt]ΞΕΚΟΥΜΠΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ!!!![/size][/move]

συνυπογραφω
απολυτα σωστος
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μπορείς να μου βρεις ΕΝΑ μαγαζί ή έμπορο να πουλάει δακρυγόνα και τον εκτοξευτή τους;Αυτή τη μαλακία σταματήστε να τη λέτε.Είναι απολύτως σιγουρο πως δεν το έριξε η ΑΕΚ αλλά η ΕΛ.ΑΣ...
οχι δεν μπορω να σου πω ειναι παρανομο το μαγαζι
ρωτα τον χατζηχρηστο :grin:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Νορμαλ σιγουρα δεν εισαι εσυ...Το φαουλ εμπαθη τυπε σφυριχτηκε στον Χατζη. Ο Χατζης ερχεται πρωτη φορα σε επαφη με τον Καλαμποκα 1sec μετα το μηδενισμο του χρονομετρου. Αρα το να σφυριξεις φαουλ στον Χατζη, σε οποια χρονικη στιγμη και να ειναι αυτο,ειναι εκτος χρονου.Απλα τα πραγματα, δυσκολονοητα για εσενα που εχεις εννοια και αγωνια καθημερινα πως θα μεινει η ΑΕΚ χωρις γηπεδο και πως θα πεσει στην Α2 στο μπασκετ.
Προχθες στο δικο σου γαβρικο foroum προετρεπες τους Παοκτζηδες να ξεκουμπιστουν απο τα χωραφια σου. Δε μας κανεις λοιπον και εσυ τη χαρη?
Δε λεω...Διασκεδαστικος εισαι,αλλα πολυ προκλητικος ρε παιδακι μου. Αφου δεν προκειται ποτε να τα βρουμε μεταξυ μας,γιατι δεν περιοριζεσαι στους ομοειδεατες σου που εχετε και κοινο κωδικα επικοινωνιας? Εχουμε αλλο τροπο σκεψης και ο σκοπος σου δεν ειναι να κανεις διαλογο αλλα να ειρωνευτεις και να υποβιβασεις ατομα που αγαπανε κατι διαφορετικο απο εσενα.
Αν θες να μιλαμε για μπουρδελακια και για νυχτα,μεσα ειμαι. Αλλα το να μπαινω να διαβασω για την ομαδα μου πεντε πραγματα και το foroum να ειναι τιγκα στις παπαριες σου δε μου κανει. Εκτος αμα εισαι βιτσιοζα και γουσταρεις μπινελικια. :bottom:
οσο βλεπω τετοια γελοια πρωτοσελιδα που σας μιλανε για την βασιλισσα που ειναι νικητρια στην φαντασια σας θα σας τα χωνω
http://[URL unfurl="true"]www.sportdog.gr/images/Newspapers/newspapers_big8373.jpg[/img[/URL]]
αν δεν αντεχεις προσπερνα τα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
μάγκες ο ντέμης είναι η αρχή και το τέλος της κατάντιας σας.
Οταν ο Τσάρτας τον έβριζε δεν το έκανε από φιλαργυρία γιατί θα έχανε το 30% των αποδοχών από την αναπροσαρμογή.
Είχε μαζέψει ήδη αρκετά λεφτά....
Το εκανε γιατί είχε καταλάβει τι σκατόψυχος είναι ο συγκεκριμένος.......
Με τατουάζ και κούνημα φανέλλας περιμένατε να σας σώσει;
ΠΟΥ ήταν όταν η ομάδα ήταν υπό διάλυση;
ΠΟΥ ήταν όταν από τα Χριστούγεννα και ενώ ο Ψωμιάδης είχε πάει σπίτι του δεν κατέβαινε με την ομάδα;

Ο ελληνας ξεχνάει εύκολα και καλά παθαίνει αυτά που παθαίνει.........
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
γκατο η φαση ηταν οντως εκπροθεσμη στο τελειωμα της αλλα δεν μπορεις να δεις ποτε το σφυραει το φαουλ ο μαστραφτσης στο ριπλει
η φαση οταν ξεκιναει ο χρονος δεν εχει μηδενιστει ακομη οποτε αν σφυριξε εκει ειναι ολα νορμαλ
οσο βλεπω τετοια γελοια πρωτοσελιδα που σας μιλανε για την βασιλισσα που ειναι νικητρια στην φαντασια σας θα σας τα χωνω
αν δεν αντεχεις προσπερνα τα
Τι να χώσεις ρε δωρητή?Όλος ο κόσμος είδε ότι το καλάθι ήταν εκπρόθεσμο!Τέτοια ανάλυση θέλω να μου κάνεις αν σας αδικήσουν με παρόμοιο σφύριγμα σε ντέρμπυ με τον βάζελο!Γιατί τέτοια καούρα να πέσει η ομάδα στην Α2?Δεν θα την γευτείς αυτή την χαρά...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τι να χώσεις ρε δωρητή?Όλος ο κόσμος είδε ότι το καλάθι ήταν εκπρόθεσμο!Τέτοια ανάλυση θέλω να μου κάνεις αν σας αδικήσουν με παρόμοιο σφύριγμα σε ντέρμπυ με τον βάζελο!Γιατί τέτοια καούρα να πέσει η ομάδα στην Α2?Δεν θα την γευτείς αυτή την χαρά...
με εχουν αδικησει και χειροτερα σε ματς που παιζοταν το πρωταθλημα,αλλα τετοιο κλαμα δεν ριξαμε οσο ριξατε εσεις για ενα παιχνιδι με τις γατουλες στο κλειστο του σπορτινγκ ανευ σημασιας
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Οι μπάτσοι το ρίξανε το δακρυγόνο!Μην πετάτε ότι σας κατέβει ή ότι διαβάζετε στον "Πρωταθλητή"!!!
αρα παραδεχεσαι οτι ειχατε και την συνεργασια των μπατσων
ντροπη σας
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
αρα παραδεχεσαι οτι ειχατε και την συνεργασια των μπατσων
ντροπη σας
Ποια συνεργασία με τους μπάτσους ρε?Κοντέψαμε να ποδοπατηθούμε μέσα στην σκεπαστή από τον πανικό που δημιουργήθηκε!Τι είναι αυτά που λες?Άσε που δεν το πήραμε εμείς το πρωτάθλημα εκείνη την χρονιά!Την έχουμε ξανακάνει αυτή την κουβέντα!Ψάξτο καλύτερα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
με εχουν αδικησει και χειροτερα σε ματς που παιζοταν το πρωταθλημα,αλλα τετοιο κλαμα δεν ριξαμε οσο ριξατε εσεις για ενα παιχνιδι με τις γατουλες στο κλειστο του σπορτινγκ ανευ σημασιας
Το κλάμα που το είδες?Δεν έπρεπε να κάνουμε ένσταση?Εσείς επί Ιωαννίδη κάνατε ενστάσεις για καλάθια χωρίς τόσο μεγάλη σημασία!Μην μας τρελάνεις βραδυνιάτικα...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Το κλάμα που το είδες?Δεν έπρεπε να κάνουμε ένσταση?Εσείς επί Ιωαννίδη κάνατε ενστάσεις για καλάθια χωρίς τόσο μεγάλη σημασία!Μην μας τρελάνεις βραδυνιάτικα...
αρχισατε τις ενστασεις και εσεις?
θα πατε στο cas?
περσι λεγατε αλλα ομως
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
μάγκες ο ντέμης είναι η αρχή και το τέλος της κατάντιας σας.
Οταν ο Τσάρτας τον έβριζε δεν το έκανε από φιλαργυρία γιατί θα έχανε το 30% των αποδοχών από την αναπροσαρμογή.
Είχε μαζέψει ήδη αρκετά λεφτά....
Το εκανε γιατί είχε καταλάβει τι σκατόψυχος είναι ο συγκεκριμένος.......
Με τατουάζ και κούνημα φανέλλας περιμένατε να σας σώσει;
ΠΟΥ ήταν όταν η ομάδα ήταν υπό διάλυση;
ΠΟΥ ήταν όταν από τα Χριστούγεννα και ενώ ο Ψωμιάδης είχε πάει σπίτι του δεν κατέβαινε με την ομάδα;

Ο ελληνας ξεχνάει εύκολα και καλά παθαίνει αυτά που παθαίνει.........
Άσε τα πολλά και ετοιμάσου να τον ψηφίσεις! :grin:
Είναι η μόνη μας ελπίδα...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
μάγκες ο ντέμης είναι η αρχή και το τέλος της κατάντιας σας.
Οταν ο Τσάρτας τον έβριζε δεν το έκανε από φιλαργυρία γιατί θα έχανε το 30% των αποδοχών από την αναπροσαρμογή.
Είχε μαζέψει ήδη αρκετά λεφτά....
Το εκανε γιατί είχε καταλάβει τι σκατόψυχος είναι ο συγκεκριμένος.......
Με τατουάζ και κούνημα φανέλλας περιμένατε να σας σώσει;
ΠΟΥ ήταν όταν η ομάδα ήταν υπό διάλυση;
ΠΟΥ ήταν όταν από τα Χριστούγεννα και ενώ ο Ψωμιάδης είχε πάει σπίτι του δεν κατέβαινε με την ομάδα;

Ο ελληνας ξεχνάει εύκολα και καλά παθαίνει αυτά που παθαίνει.........

Ο τρόπος που φέρθηκε στον Μιχάλη Κασάπη αποτελεί χαρακτηριστικότερο παράδειγμα... Τι να λέμε τώρα;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ο τρόπος που φέρθηκε στον Μιχάλη Κασάπη αποτελεί χαρακτηριστικότερο παράδειγμα... Τι να λέμε τώρα;
ευτυχώς που υπάρχουν μερικοί αεκτζήδες που έχουν 21 γραμμάρια μυαλό.........
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Εννοείται ότι...

[move][size=10pt]ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ[/size][/move]



...μέχρι να πάρουν τον ΜΠΟΥΛΟ!Γιατί αλλιώς γινόμαστε ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ!!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ευτυχώς που υπάρχουν μερικοί αεκτζήδες που έχουν 21 γραμμάρια μυαλό.........
γιατι ρε φιλε του ειχε φερθει ενταξει?οταν η ομαδα βουλιαζε αυτος(αφου τα ειχε παρει)την εκανε για ισπανια και μας εγραψε στα φρυδια του...ποσο δικιο ειχε ο τσιαρτας.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom